Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

sukubka
19. dub 2010

a kdo ti dělal OPU?

pecicka
19. dub 2010

jo,jo, je to tak, jen se cítím hrozně zklamaná, věřila jsem, že když si budu píchat ty injekce, tak že vajíček bude víc a ono nic ☹ v pátek tam byly dvě a dneska už jen jedno, takže to jedno asi prasklo

pecicka
19. dub 2010

nějaká doktorka, tu jsem tam ještě něviděla, tak nevím.....

pecicka
19. dub 2010

ale byl tam i Macháč a jen kroutil hlavou, taky byl asi zklamaný

kvakuska
19. dub 2010

peci to mě fakt mrzí, ale nevěš hlavu, je jaro, tak vajíčko určitě bude super kvality a věřím že tě překvapí 😉 ... jestli ty nejsi jako já, na clostík reaguju výborně, mám třeba 5 vajíček, a na drahé injekce jsem nereagovala vlastně vůbec, měla jsem jedno vajo, čert aby se v tom vyznal 🙄

pecicka
19. dub 2010

kvaku, tak já měla napoprvé u clostíku 3 a to mu funguje jen jeden vaječník podotýkám a ted jedno ☹ ach jo ☹ ☹

sukubka
19. dub 2010

peci to je opravdu možný,můžeš to mít jako kvakuska i asmenk a ajá to tak měli že na clostík jsem reagovali líp než na klasické injekce co jsem měla u IVF!!!!peci třeba to jedno bylo nezralé!

misa.patrik
19. dub 2010

Peci neboj to jedno vajicko je to prave orechove 😉 budu na Tebe moc moc myslet a drzet palecky i na nohach.. 🙂
Jinak ja pord nic sakra ☹ ted jsme se s malym vratili byli jsme na kolech jsem tak utahana ze mazec.snad se to me telo umoudri a zitra MS dojde 😢 😢

stephanie
19. dub 2010

ahooj

peci, věřím, že tě mrzí a že jsi zklamaná, ale nevěš hlavu...kolik tady je holek, kterým se to povedlo s jedním embryjkem...tak teď zbytečně neplakej a nenervuj se zbytečně, teď musíš být hlavně v klidu ....!!!! 😵

asmeen, hodně štěstí na zítřejší kontrolu, budou ti dělat i UZ? Ho´d pak fotečku - to už bude prcek se vším všudy 😵

mišo, tak ať už ta mrcha dojde, pak zas budeš chtít, ať nedojde... 😀

misa.patrik
19. dub 2010

Diky Stepi 🙂 jak uz psala Juvik jsme jak magorky jednou ji chceme pak se zas modlime aby nedosla 😀 no proste blazinec 🙂

juvik
19. dub 2010

Peci, neboj, bude to bojovníček 😵 ...chápu tvoje obavy a zklamání....myslím na Tebe 😉

Asmee, na zítra na kontrolu hodně štěstí...taky se těším, že nám tu pak dáš fotečku mimíska 😵

Sukub, krásně rostě...určitě to bude v pořádku 🙂

teddyna
19. dub 2010

ellae-prchej od toho tvého gyndaře.jak to tak popisuješ,tak mi silně připomíná blba starýho Soba.ten tvůj gyndr má spolupráci s Repromedou a určitě provize za odeslané páry,jinak by tak nevyšiloval s tou repromedou.zavolej té mojí doktorce - je úžasná.nicméně,HCG mááš krásné!teď jen ohlídat tu bolest,aby to nebylo mimo.však zajeď do OL k Machačovi,on mrkne a řekne.
Peci,to mi je líto.ale taky hlavu vzhůru.už jsem tu psala - Vojtíšek je taky jen z jednoho vajíčka a jak se má k světu!

daisy14
19. dub 2010

SNAŽILKY:
MISA.PATRIK-12/2007 7tt zamlkly,4/2008 mimodelozni,3/2009 9tt zamlkly,10/2009 mimodelozni,IVF duben/kveten
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 2x minimálka,1x nativ, 3. min. IVF duben/květen
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. min. IVF duben/květen
JITULIK24 - 6 IUI - 2potraty -21tt, 5tt. 7 IUI začátek května!
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben ???
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka-ET 12.4.
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen?
PECICKA, 3.min.IVF duben
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.minimálka květen!
Beruska-IVI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfér,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus o prázdninách

TĚHULKY:
MICINKA - těhule 21tt
ASMEENA - těhule 11tt po minimální stimulaci - ko 20.4.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
SUKUBKA - 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET), 3minimálka-hlásí //, HCG stoupá! Ko 27.4.
aneta1199 - minimálka - hlásí //, HCG stoupá! Ko 27.4.

MAMINKY:
TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

daisy14
19. dub 2010

Ahoj, tak jsem neodolala a musela Vás holky přesunout do těhulek 😀 HCG krásně stoupá, tak už tam musíte být!

aneta1199
19. dub 2010

Ahoj Daisy,
je to pěkné se tam vidět 🙂
Teď už jenom ať se Sukubkou vidíme srdíčka a vše je v pořádku.

katapola
19. dub 2010

TEda já bych se taky ráda přehoupla z první skupiny do té druhé a posléze i třetí🙂

sukubka
19. dub 2010

kat však neboj za chvíli tam budeš 😀

aneta1199
19. dub 2010

Katap - kdy můžeme čekat výsledek prvního testíku 😉 ?

katapola
19. dub 2010

Anet, manža už by chtěl zítra, ale já se bojím bojím. Ve čtvrtek máme 12leté výročí našeho seznámení, tak jsem si říkala že třeba ve čtvrtek. To by byl ten nejkrásnější dárek🙂

sukubka
19. dub 2010

kat to ti věřím,ale mě se duch a to fakt duch ukázal až po 16h odpoledne tak kdyby tam hned ráno nic nebylo tak at nejsi zklamaná!ale neboj ona se pak oběví,ale ten 8den je na testění opravdu brzy je to akorád o nervy,protože každému to hcg stoupá jinak!držím ale pěstičky!pak dej vědět!

micinka22
19. dub 2010

Kat asi bych si raději užila výročí a testla třeba v sobotu .-))

sukubka
19. dub 2010

daisy a moc děkujem za přepsání v taulce Anet my máme i stejně tu kontrolu je to fakt náhoda co?

stephanie
19. dub 2010

...snad se bude ta první skupinka pomalu tenčit 😉
katapol, přeji hodně štěstí u testování, ale ještě bych vydržela...Vím, jak ruka cuká...ale mít pořád naději je lepší, než se pak nervovat...A ty jsi doma, nebo chodíš do práce?

Sukub, tak už jsi mi utekla ze snažilek 😉 ...Ale já tam za tebou příjdu, neboj!!! 😀 ...Jen si užívej těhulkování!!!!!!! 😵 😵 😵

katapola
19. dub 2010

Asi máte pravdu. Já jen že jsem se nikdy ani testování nedočkala, protože menses přišlo brzo.

katapola
19. dub 2010

Steph, chodím do práce, ale i tak mi to moc neutíká.

stephanie
19. dub 2010

no ono je na tom nejhorší asi to čekání...to je dobře, že chodíš do práce, mi to teda pomáhá...člověk neví, jestli na to má myslet a věřit si, nebo raději nemyslet a doufat...
Každopádně ti přeji, aby to vyšlo, byl by to opravdu krásný dárek k výročí 😵

sukubka
19. dub 2010

Step neboj ty za mnou brzy sklouzneš a já pak sklouznu k vám na návštěvu jak sme se domluvili 😉
Kat vím jaké máš nervy já nemohla ani noc před testováním v noc spát ale neměla jsem doma ty testy tak sem jela do města a tam mě začalo děsně bolet to břicho a myslela jsem že mě dorazí mrcha a místo mrchy na mě pak koukal duch!!!!Držím všechny prstíky co mám!
a to že chodíš do práce je opravdu lepší,ale snad nejsi takovej vorkoholik jako step ta si tahá práci i domů že step to žehlení atd!!! 😀

stephanie
19. dub 2010

sukub, jasně, s návštěvou počítám!!! a hned mi můžeš pomoct s tím žehlením 😀 😝

asmeena
19. dub 2010

Koukám, že nám to v tabulce těhulek pěkně přirůstá, tak jen tak dál. Je to krásné.
Peci: nesmutni, budu na zítra držet pěstičky, ať je i když jenom jeden hodně kvalitní bojovníček.

rencav
20. dub 2010

Ahoj holky.
Dneska je to 5 den po zavení a chci se zeptat.Taky vás tak boleli vaječníky?