Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

misa.patrik
20. dub 2010

Dobre ranko Renuli to ja nevim ... ☹ ...
Jinak ja porad nic 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

misa.patrik
20. dub 2010

Jinak PECI 🙂 🙂 🙂
drzim palce tfuj tfuj tfuj 😉

kvakuska
20. dub 2010

Renčo já myslím, že to můžou být ještě dozvuky stimulace ... přece jen ty jsi neměla minimálku, ale IVF (pokud se teda nepletu), čili jsi měla vyšší dávky hormonů a to potom někdy tělu trvá dýl, než to všechno srovná do normálu 😉 ... držím palce 😎

pecicka
20. dub 2010

dobré ráno holky

misa.patrik
20. dub 2010

Ahoooj Pecicko?jakpak ses vyspala 🙂

pecicka
20. dub 2010

ahoj misi-ani ti nevím, stále mě neopustila taková ta smutná nálada, no uvidíme dneska, jak to všechno dopadlo a jestli se vajíčko oplodnilo.....a jak ty?

misa.patrik
20. dub 2010

Budu drzet palce 🙂
Jaaa,?? ani mi nemluv porad jsem v noci litala na wc jestli nahodou uz?? no a porad nic 😖 😖 fakt super ☹

pecicka
20. dub 2010

to je všechno jako naschvál, ale neboj, ona dorazí 🙂

misa.patrik
20. dub 2010

to vis ze jo 🙂 nic jineho ji nezbyde 😀 ale jsem vcera tak sportovala ze jsem myslela ze se umoudri 🙂 V kolik tam budes volat,?

pecicka
20. dub 2010

v 13hod a jestli se oplodnilo, tak zítra transfér, tak uvidíme, čím nás překvapí

misa.patrik
20. dub 2010

Tyyy jo 🙂 no v jednu budu zrovna pro Patrika ve skole ale urcite na Tebe budu moc moc myslet 😉

pecicka
20. dub 2010

to budeš hodná, já jdu na 12hod na nehty, tak potom pisnu, jak jse dopadla.....

andinka22
20. dub 2010

Dobré ránko holky,

Renco jelikož jsi měla IVF, tak to můžou být ještě dozvuky, je to tak ja ti napsala Kvakuška, že tělu trvá déle, než se dostane do normálu.
Peci držím pěstičky, aby bylo dneska krásné embryjko, určitě to bude ten pravej bojovníček. Peci nehty si dala moje švýca a teď mě na ně ukecala taky, tak už se moc těším, dělá je moje známá.
Stephi s tou MS, raději zkus ještě testík, to je fakt divné. Já si teď také myslela, že přišla MS, ale byla jsem 19DC, no ale nakonec jsem jen 3 dny špinila, takže taky nevím, co to mělo znamenat, takže teď vůbec nevím, kdy MS dorazí, ty naše tělíčka si fakt dělají, co chtějí.
Juvi co ty, zkusíš ještě asi Clostík, že, když na něho tak hezky reaguješ. Už se ti to blíží.
Anetko a Sukubko, gratuluji ke krásnému HCG, hezky Vám stoupá a to je super.
Miso.patrik to je jak naschvál, když MS chceš, tak ona nikde a když ji nechceš, tak přileze. Tak ať brzy dorazí a ty můžeš začít stimulovat.
Zdravím všechny ostatní berušky a přeji krásný den. 🙂

sukubka
20. dub 2010

pěkné ráno holky!
Pecinko budu na tebe myslet at se vajíčko oplodní a je to pak velký bojovníček!!!
Asmenko na dnešek držím pěstičky a pak přidej fotečku!
Rencav myslím si že je to 100% ještě se stimulace mě vaješníky boleli tak ještě 2den po Et ale já měla minimálku a to je hodně rozdíl!
Miso takže menzes pořád nic?
testovatelko na tebe budu taky celý den myslet,budu držet pěstičky!!!!!

andinka22
20. dub 2010

SNAŽILKY:
MISA.PATRIK-12/2007 7tt zamlkly,4/2008 mimodelozni,3/2009 9tt zamlkly,10/2009 mimodelozni,IVF duben/kveten
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 2x minimálka,1x nativ, 3. min. IVF duben/květen
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. min. IVF květen
JITULIK24 - 6 IUI - 2potraty -21tt, 5tt. 7 IUI začátek května!
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben ???
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka-ET 12.4.
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen?
PECICKA, 3.min.IVF duben
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.minimálka květen!
Beruska-IVI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfér,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus o prázdninách

TĚHULKY:
MICINKA - těhule 21tt
ASMEENA - těhule 11tt po minimální stimulaci - ko 20.4.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
SUKUBKA - 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET), 3minimálka-hlásí //, HCG stoupá! Ko 27.4.
aneta1199 - minimálka - hlásí //, HCG stoupá! Ko 27.4.

MAMINKY:
TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

teddyna
20. dub 2010

dobré ráno.
Revčo,je to zcela normální - vaječníky jsou nastimulované a navíc bereš utrogestan-hormon progesteron.vaječníky tě přestanou bolet až přestaneš utroš brát.nicméně to ber jako dobré znamení,že se embryjko nejspíše zahnizďuje a tělo se ho snaží vypudit a embryjko se nevzdává.tak mi to vysvětliloval Machač,že do 12tt bere tělo embryo jako vetřelce a snaží se ho zbavit-proto se bere ten utroš,aby se embryjko hezky zahnízdilo a udrželo.od 12tt už má plod vlastní oběh a placentu a tudíš už jede "samo na sebe".tak tfuj tfuj
Peci,ty pak písni jak jsi dopadla.držím palce

kvakuska
20. dub 2010

peci tak teď v tom mám zmatek, v tabulce máš min. IVF, tak nevím, ty jsi měla teď minimálku nebo IVF? 😨 ... promiň že se tak blbě ptám, asi mi to uniklo 😒 ... a palce držím 😉

pecicka
20. dub 2010

kvaku-já ted píchala Bravelle a předtím jsem brala jen 2krát clostík

katapola
20. dub 2010

Andi, díky za úpravu textu u mě v tabulce. Je to správně.
Renčo, mě nejvíc bolelo břicho při úplně prvním IVF ve Fertimedu. To mě snad bolelo ještě měsíc po punkci. U dalších pokusů už ta bolest netrvala tak dlouho, nejpozději do týdne to přestalo, akorát potom v dalším cyklu v době ovulace jsem vaječníky ještě cítila.

andinka22
20. dub 2010

Katapolko mě neděkuj, já tvé údaje neměnila, já pouze upravila údaje u sebe. 🙂
Držím ti pěstičky a přeji krásné // na testíku. 🙂

pecicka
20. dub 2010

jinak vám holky všem moc děkuji za podporu, až budu vědět víc, tak pisnu

juvik
20. dub 2010

Ahoj holky,

já od noci bojuju s nějakou mrchou střevní nebo co to je...ach jo...lítám na záchod a mám takové křeče v břiše, že vždycky myslím, že padnu 😖 Už jsem si dala Smectu, snad zabere. Chtěla jsem jít zas na zahradu, ale jsem celkem nepoužitelná 😝 Ještě musím dneska odpo jít vytáhnout stehy po těch znamínkách, tak snad mi bude líp.

Andi, jj blíží, ale neříkám to nahlas...víš jak to je 🤐
Peci, bojovníčkovi držím palce 😵

Přeju hezký den 🙂

andinka22
20. dub 2010

Juvi tak ať je ti brzo líp. Střevní potvora je na ....
Ty už jdeš na vytahování stehů, to letí, vždyť nedávno jsi šla na znamínka.
Juvi jj, vím jak to je. Já už raději nějak plánovat nebudu.

pecicka
20. dub 2010

andinko-já nosím nehty už 8let a nedovedu si předtavit, být bez nich 🙂 ale nosím drapáky, tak si každý myslí, jak nic nedělám a všechno za mě dělají jiní, ale není to tak, dělám s něma uplně všechno a vůbec mi nepřekáží, prostě je to jen o zvyku...doporčuji

juvik
20. dub 2010

Andi ,děkuju 😉 ...snad to brzo přejde...přemýšlím, jestli to nemůžu mít třeba z jídla, ale nic mě nanapadá...střevní chřipky ale prý pořád řádí, tak kdo ví 😒

andinka22
20. dub 2010

Peci tak to je paráda, mě totiž nehtíky lákají už několik let, ale pořád jsem se nemohla odhodlat, teď vždycky vidím, jak je má švýca krásný, já věčně ulámaný, tak jsem si řekla, že bych je zkusila. No ale hlavní důvod je ten, že je dělá kočena, co se mnou dělala v práci, takže se známe a švýca mě říkala, že už nebude přibírat nové zákaznice, jelikož toho má hodně, tak hlavně proto, že kdybych chtěla později, tak bych měla smůlu. A ona je dělá fakt moc krásný. Tak ti děkuji za info a držím ti moc, moc pěstičky.

andinka22
20. dub 2010

Juvi asi určitě něco řádí, mýho manžu něco takovýho chytlo v den, když jsme šly na ten pohřeb, přežil to, ale pak hned jel domů.
Naštěstí jsem nic nelapla. Akorát jsem byla nemocná, ale to jsem chytla od holek v práci, protože mě oprskali.
Juvi smekta určitě zabere, akorát je pěkně hnusná,co?

juvik
20. dub 2010

Andi, no dá se to, pila jsem i horší věci, ale je to taková chuť hlíny s pomerančovým aroma 😀 ...manžovi taky pomohla, když ho to před měsícem laplo

andinka22
20. dub 2010

Juvi to je fakt, tak hlavně ať to zabere a je ti brzo lépe.
Já jdu na poštu pro balíky a jdu něco dělat a uvařit, dnes s zítra jdu na noční, tfuj.
Tak zatím pá.

juvik
20. dub 2010

Andi, pa a hezký den...a ať noční rychle utečou 😉