• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

9. prosince 2016 
Holky, co podnikáte? Já jsem se naobědvala...k tomu sežrala ještě banánek v čokoládě....ufff a teď nemůži ani dýchat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Venku je nic moc, fučí ...tak uvažuju jestli jít žehlit? Kdyby se mi ale jen chtělo... :sweat_smile:
3. kvě 2010 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :wink:
miso na dnešek hodně štěstíčka,je opravdu dobře že ses probudila pozitivně naladěná!Pak nám písni kdo dělal ET a vše jak probíhalo :wink:
holky s tím klidovím režimem po Et já ležela jen první den druhý jsem už normálně seděla u tchýně na zahradě a třetí den sem s manžou byla na procházce v lese,né nikde po kopcích,ale pěkně po lesní cestě po rovince a pořád sme něco podnikali šla jsem na kosmetiku,pak k našim a asi i tím že sem pořád něco podnikala a nemyslela na to (teda myslela ale né tak moc)tak to asi klaplo!
:wink:
step ty nebudeš mít trojčátka,protože tentokrát se ty dvě chytnou já to fakt vím uvidíš :wink:
3. kvě 2010 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Sukub, ahoj :wink: ...a jak ty se cítíš těhulko?
3. kvě 2010 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
juvi no netěhotně,zle mi není,jen prsa mě občas pobolí a mám je věčí a občas mě píchne v břichu jinak nic!Ted mám asi období menzes tak sem ve výkvětu
3. kvě 2010 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Sukub, ty kveteš? Však je květen, ne? :grinning: A je dobře, že ti je dobře....horší kdybys objímala celé dny záchodovou mísu....tak si to užívej :wink:
3. kvě 2010 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
sukub: tak to máš stejné pocity jako já, třeba ti nebude vůbec špatně. :dizzy_face:
misi: taky držím pěstičky a za pár dní budeš doufám hlásit pozitivní testík.
3. kvě 2010 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
čaute vespolek.a jsem nas... jak sto čertů. ve 14 měl dojet servisman na prohlídku vysavače a nikde.tak tu sedím oblečená,že pak rychle vystřelím na nákup.před chvílí mu volám a prej už jede - no,to brzo!kurňa šopa,to zas stihnu prd.babička je na prochajdě s Vojtíkem a než s chlap vykecá,tak bude zas kojení.včera jsem udělala vítr ve špajzce - to vyletělo věcííí !a hned je tam přehledněj.no a po večerejším úspěchu jsem se chtěla vrhnout dnes na šatní skříně.tak to kvůli vysavači musím odložit na zítra.ale to už nebudu mít ten správnej náboj :grinning:
co dnes provádíte??krom toho,že Míša j e po transferu?kde lítá Zuza?s čerti jsem v kontaktu přes skype,tak ta taky pořád poletuje po venku.asmen,kdy dáme toho scuka?jé,tak mě napadlo - ve středu se scukávám s čerti-přidej se k nám!! ještě jsme se ale nedomluvily která kam přijede.
3. kvě 2010 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
hoj Holky prekvapeni :grinning: :grinning: :grinning:
Uz jsem doma i s miminkem... a ted Vam povim jak to vsechno zacalo :slight_smile:
Rano jsem vstala doruzova vyspana :slight_smile: tak sem si rekla do 13.00 casu dost tak zajdu nakoupit uvarim obed zajdu pro Patrika do skoly a vyrazime ... prisla jsem z mesta vybalila nakup dala varit zeli na zelnacku a uskrabala brambory,nakorenila kure soupla ho do trouby a najednou telefon !!!! cislo ktere neznam a tak si rikam KUA Reprofit a je to v haji ...zvednu to trepe se mi hlas a rikam prosim a na druhe strane dobry den p.Zamazalová tady Reprofit Brno... no a v tu chvili se mi skoro srdce zastavilo!!!! rikam co se stalo?? neco s Embryjkem?? :frowning2: a sestricka jeeeezisi neeee :grinning: no to byla rana jak mi spadl ten sutr ze srdce :grinning: ale rika mi ze jim odpadli 2 transfery zda bychom nemohli prijet drive...tak rikam ze se domluvim s manzou a zavolam... no a za 5 minut jsem volala ze jo :slight_smile: jenze v te rychlosti a v tom zmatku jsem v aute zjistila ze mam na hlave drdol a na sobe teplaky :grinning: :grinning: :grinning:
No tak jsme tam dojeli a cekali jsme chvili ... nemohli se dovolat na Macháčovi tak si me vzal Štercl.. :slight_smile: a byla sranda prisli jsme na sal a ja se moc omlouvala ze jsem si vylozene odskocila od plotny :grinning: ... no Dr rika ze mame krasne 10ti bunecne embryjko...rika bude krasne po mamince a hodne po doktorovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to bylo moc fajn na odbourani stresu tak jsem pak lezela jeste 15 minut a vyfasla jsem leky a jeli jsme domu :slight_smile: Dostala jsem Fragmin injekce...testit mam 17.5 :slight_smile:
3. kvě 2010 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
mísa.patrik mooooooooooc gratuluju. Štelcl je mul lékař ke kterému v RF chodím a je zlatučký. Na co máš ten fragmin? já taky až do 14 tt musím píchat injekce. na genetice mi zjistili mutaci MVFR nebo tak nějak, tak se to píchá aby nedošlo k potratu. Ted se šetři a odpočívej a hlavně věř. já tady dám za chvíli fotky tak mužete kuknout na mojeho bojovníčka, taky zatím svůj boj vyhrává a věřím mu :slight_smile: Opatruj se
3. kvě 2010 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
misa: a na co máš ten Fragmin? Se tady směju, ty jsi jela i v těch teplákách? A stihla jsi aspoň vypnout tu troubu? Tak hlavní je, že je mimiško už u maminky a 10 buněčné, to je nádhera.
3. kvě 2010 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
diky Eli jak verim ze to spolu vyhlajem :slight_smile:
Ja mam ty injekce preventivne to mi dneska rekl pry se to dava kvuli casnym potratum..ja mela genetiku vporadku ale tak co ja verim doktorum :grinning: snad vi co delaji Ty se taky opatruj
3. kvě 2010 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
diky asmi :slight_smile:
no pry preventivne kvuli krevnim srazeninam :slight_smile: jojo troubu sem vypla pak k nam prijela babicka a kure dopekla :slight_smile:
3. kvě 2010 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
teddy: ve středu mám scuka taky s kamarádkou, takže bohužel, ale příští týden bychom klidně mohly.
3. kvě 2010 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky!
Míšo, super, ty buňky se ti množí myslím nadstandartně :wink:
Já po ET vůbec neležela a fungovala jsem úplně normálně. Druhý den jsme šli na docela dlouhou procházku, asi 5 km. Po prvním IVF jsem měla nemocenskou a ležela, a stejně to nevyšlo.
A Štelcl nám doporučoval, ať hned v ten den v pátek večer vyrazíme nějam pařit. Tak to jsme nebyli, ale poctivě jsem si dala 2 dcl vína. A víno pak preventivně ještě další dva večery. :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Diky anet me taky rikal ze mam normalne zit do tt :slight_smile: samozrejme nesmim plavat,behat cvicit a sexovat aspon 5 dni po transferu...jinak mam uplne normalne fungovat
3. kvě 2010 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
do Tehotenskeho testu jsem mylsela jo? :slight_smile:
3. kvě 2010 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
A mě těhu nevolnosti postupně začínají od minulé středy :unamused: Teda nezvracím, ale žaludek mám dost na vodě. Někdy jen ráno a někdy celý den. Prsa mě bolí nonstop už asi 3 týdny. Ale jinak si samozřejmě nestěžuju a jsem za to šťastná.

Moc držím všem palce !!!
3. kvě 2010 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Miso, sedím a směju se na celé kolo :grinning: ...taky jsem si tě představila v těch teplákách jak uháníte směr Brno :grinning: :grinning: :grinning:
Teda a 10 buněk...to je rychlík....určitě se zakousne a nepustí :wink:

Holky a s těmi injekcemi jste mi teď nasadili brouka do hlavy....já mám totiž zjištěné nějaké 2 ty MTHFR mutace,ale vždycky mi tvrdili, že to je v pohodě a že to má spousta lidí....a doporučili jíst jen Femibion. To mě štve, že každý má na to jiný názor. :unamused:
3. kvě 2010 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
juvi diky a neres to... ja mam vse vporadku a injekce si picham... no tak si vyber sakra ze???? :unamused:
3. kvě 2010 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Miso, no jo...jenže já už jinak nevím co řešit nebo proč to nejde a hrozně by mě štvalo, kdyby to vyšlo a pak se to kvůli tomu po..... asi se Machače na to zeptám
3. kvě 2010 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
jasne za opani nic nedas :slight_smile:
3. kvě 2010 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Miso, musely to být teda šoky :confused: ....já bych asi taky viděla nejčernější scénáře, když ti volali...tak ještě že jste tak rychle zmobilizovali :slight_smile:
3. kvě 2010 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
juvik, vidíš mě zas Štelcl řek že je nutné je píchat aby nedošlo k předčasnému potratu, ale taky mi řekl že tuto mutaci má cca 30% populace. Vy zas skoro všechny co chodíte k Machačovi jíte estrimax a mě zas nic takového nedal, tak jsem pila každý den několik hrníčku kontryhele to je prý skvělé na sliznici. A taky hodně lidí má prednison, a já ne. Každý Dr. prostě dává něco jiného.
3. kvě 2010 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ella, no někdy tomu fakt nerozumím....co doktor, to názor...a ke všemu ve stejném centru.
3. kvě 2010 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
zeptej se Machače na ty injekce, aspon budes vědět že jsi pro to udělala maximum
3. kvě 2010 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ello, a jak se jmenují, ty co aplikuješ? Moje známá má taky problémy, ale vážnější, a píchá celou dobu těhu clexane
No nechci plašit...ale zeptám se :wink:
3. kvě 2010 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
juvi byly to soky ani nemluv :slight_smile: jsem rada ze uz to mam za sebou ... ja treba nechapu proc ty injekce mam kdyz mam genetiku oki :confused:
3. kvě 2010 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Miso, myslím, že proto že jsi měla nějaká zamlklá těhotenství, ne? Možná, aby se tomu předešlo
3. kvě 2010 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
jj mela jsem dve zamlkla a 2 mimodelozni :unamused: mozna fakt jako prevence :wink:
3. kvě 2010 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Miso, není to příjemné, furt do sebe něco ďobat, ale pokud to je k dobrému, tak člověk vydrží hodně.
Tak se opatruj a nechej se hýčkat :slight_smile:
3. kvě 2010 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek