• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

4. října 2017 
juvi píchala jsem si od ET clexane 0,2 ml a ted jak jsem byla v reprofitu v pátek na UTZ tak mi napsal další protože už jsem neměla a ted mi napsal 0,4 ml jsou silnější.
3. kvě 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne Juvi my fakt vydrzime hodne kdyz po necem touzime :wink: pekne lezim a spocivam.,..
eli ja mam myslim 0.2ml
3. kvě 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ello, díky...tak to máš stejné jak ta moje známá.
3. kvě 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
misa.patrik ted jsem četal na netu že clexane a ten fraxiparin nebo jak se ty tvé inj. jmenují tak je to to samé, akorát od jiného výrobce.Já to píchání zvládám celkem dobře, i když z počátku mi to nedělalo dobře a když mi po kontrole foliku minulý měsíc sestra v reprofitu dopíchávala menogon tak sem se tam vyvrátila :frowning2: . ale pak už to šlo, muselo. Já si taky dala po et s partnerem deci červeného vínka Jo jinak jak jsem byla v pátek na ten UTZ tak mi štelcl řekl že mám zvětšené vaječníky po té stimulaci a to jsem měla jen minimálku ...
3. kvě 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli tak me to problem nedela nastesti :slight_smile:
ja si uvarila kavicku :slight_smile: a snedla jsem celou margotku :grinning:
3. kvě 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
misa.patrik :slight_smile: jen si dej at mimi ví že se u tebe bude mít dobře, že ho nebudeš odbývat :slight_smile:
3. kvě 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: to si pis kilo sem kilo tam :slight_smile:
3. kvě 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
misa.patrik vyfotili jste si embryjko?
3. kvě 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne :frowning2: manza zapomel telefon v kabince a uz tam nechtel jit... tez me to mrzi ale co za chvili budu mit // a pak fotecku prcoska :slight_smile:
3. kvě 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
misa.patrik to víš že jo:slight_smile:. moc ti držím palečky at se prdola zyhryzne a nepustí
3. kvě 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky moc eli :slight_smile: ja si to taky moc preju a verim ze to dobre dopadne :wink:
3. kvě 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já jsem teď přišla ze cvičení a jsem k.o, potila jsem krev :stuck_out_tongue_closed_eyes:
míšo, tak gratuluji k bobánkovi, tak jsi ráda, že ho už máš v bříšku :dizzy_face: ...o těch injekcích slyším poprvé...myslela jsem, že už vím skoro o všem a asi pořád ještě ne...
Juvi, tu mutaci MTHFR mám taky..mi můj gynekolog řekl, že to může a nemusí být příčina toho potratu, Machač byl úplně v klidu a řekl, že to s tím nemá vůbec nic společného, že na to má PhDr....že za to mi ručí a řekl, že mám být v klidu, že to má opravdu hodně ženských...ale od jiné kámošky vím, že na to bere Anopyrin...Jsem z toho taky zmatená...

Já si embryjko minule vyfotila, ale teď je mi moc líto, když náhodou na tu fotku ve foťáku najedu, že to nevyšlo...takže příště fotit nebudu...

krásný večer :slight_smile:
3. kvě 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky moc :slight_smile: steph
3. kvě 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
misa gratuluju k mimisku :wink: mě ET dělal taky Štelcl a vyšlo to :wink: tak ti určitě přinese taky štěstí!
Holky a kde vám přišli na tu mutaci MTHFR ????ne genetice?já zase o tomto slyším poprvé!
step já když embryjko vyfotila taky to nevyšlo a tentokrát jsem zapomněla a vyšlo to :wink:

asmneko tobě vlastně špatně nebylo co?to je super že tě to minulo,mě se to taky možný vyhne :wink: ale třeba když ráno vstanu děsně mě kručí v břichu a aludek mám na vodě,ale nezvracím!někdy mi je divně i během dne ale jinak je to věčinou ok! :wink:
3. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
sukub: tak přesně jsem to měla i já, žaludek pořád na vodě a tak jsem pořád musela jíst, ale né se přejídat, protože to mi pak bylo těžko. :grinning:
3. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dobrou noc a zítra mi držte palce :wink:
3. kvě 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
juvi: na zítra hodně štěstíčka.
3. kvě 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jiviku držím na zítra palečky
3. kvě 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
juvi, taky držím palečky, dej hned zítra vědět!! papá a dobrou
3. kvě 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, asi už všechny spinkáte, já hledala cestu do reprofitu v Brně, protože tam zítra musím jet sama bez manžela na odsátí tekutiny z břicha vzniklé hyperst. sydromem (nemáte s tím někdo zkušenost?) a vyhodilo mi to tam i to vaše povídání o doktoru Machačovi, o vašich zážitcích, zdarech i nezdarech a hrozně mě to potěšilo, že jsme všechny na jedné lodi :slight_smile:. Budu moc ráda, když se k vám sem tam budu moci připojit, můžu?
O miminko se snažíme 2 roky a rok přes reprofit, od soboty jsem po třetím trnasféru, tak uvidíme, ale už ty 2 jsem tak věřila, že teď už rozum velí, ať nedoufám, protože ty zklamání jsou vždycky tak veliká a to dlouhé čekání na další a další vyšetření a transfér... no určitě to znáte také.
Všem vám tady přeju splnění toho největšího přání a gratuluju všem, kterým se to povedlo :slight_smile:.
Tak hezkou dobrou noc Esci
3. kvě 2010 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko Juvi drzim paluchy :slight_smile:
Esci vitej mezi nami :wink: at Ti to dnes dobre dopadne a at dobre dojedes :wink: ja s tim bohuzel zkusenost nemam..
4. kvě 2010 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Esci, nejjednodušší je držet se cedulí na BVV (brněn.výstaviště a veletrhy), je to n všech dálnicích a sjezdech a ty tě dovede. je to úplně těsně nad výstavištěm (vyloženě na metry). Pak už se dívěj na ulici "Hlinky", je to dlouhatánská ulice nad veletrhama. TAk jsem 100 km z daleka a v poho jsem se tam sama několikrát dovezla. Odsávání tekutiny při hyperstimuláku bývá relativně časté, já hyperstimulák nikdy neměla, ale neboj, oni s tím mají bohaté zkušenosti.
4. kvě 2010 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem :slight_smile: .
Mišo, držím palce ať to s tím jedním bojovníčkem vyjde.
Juvik, dnešní kontrola dopadne určitě dobře.
Mě dnes také čeká kontrola, ale mám z toho nervy. Vůbec necítím vaječníky a vždycky jsem je cítila, tak snad nějaký folíček bude :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. kvě 2010 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituliku uvidíš to bude dobré. Já je minule taky necítila a vajíček tam bylo 14. Až poslední dny byli cítit..
4. kvě 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reni neboj me nebolelo vubec nic a foliku bylo 11 :slight_smile:
4. kvě 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko všem, nakonec tam nejedu, to obrovské břicho se zdá být konečně po 10 dnech na ústupu, tak jedu raději do práce a budu se hlídat. Jejíku, děkuji za radu :slight_smile:. Jtiulko, ty se neboj, když tam nic nebude, pan doktor ti určitě dá nějakou injekci, mě ji posledně dal taky a těch kolik pak tam nakonec bylo. Ať se dnes celý den daří, letím na vlak do práce, pak se ozvu
4. kvě 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko.
Mísa.patrik jak se cítis? Opočíváš?
4. kvě 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jojo vicemene jo :slight_smile: ted jdu akorat do vecerky pro drozdi mam chut na drozdovou pomazanku :slight_smile:
chci se zeptat jak jsi mela vysokou sliznici pri transferu??
4. kvě 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
u OPU 6mm a u transferu 8mm. Holky tady měly i 11 a tak. Ale asi na tom zas až tak nezáleží ....
4. kvě 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za podporu. Já brala clostík vždycky 5-9 den ve Fertimedu a teď ho poprvé beru 3-7 den, je v tom nějaký rozdíl? Většinou jsem měla 1 až 3 zralé folíky. Míšo nevím jak je to se sliznicí při transferu, ale já jí mívám při IUI 9 až 10mm.
4. kvě 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek