Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

ellaaee
3. kvě 2010

juvi píchala jsem si od ET clexane 0,2 ml a ted jak jsem byla v reprofitu v pátek na UTZ tak mi napsal další protože už jsem neměla a ted mi napsal 0,4 ml jsou silnější.

misa.patrik
3. kvě 2010

jasne Juvi my fakt vydrzime hodne kdyz po necem touzime 😉 pekne lezim a spocivam.,..
eli ja mam myslim 0.2ml

juvik
3. kvě 2010

Ello, díky...tak to máš stejné jak ta moje známá.

ellaaee
3. kvě 2010

misa.patrik ted jsem četal na netu že clexane a ten fraxiparin nebo jak se ty tvé inj. jmenují tak je to to samé, akorát od jiného výrobce.Já to píchání zvládám celkem dobře, i když z počátku mi to nedělalo dobře a když mi po kontrole foliku minulý měsíc sestra v reprofitu dopíchávala menogon tak sem se tam vyvrátila ☹ . ale pak už to šlo, muselo. Já si taky dala po et s partnerem deci červeného vínka Jo jinak jak jsem byla v pátek na ten UTZ tak mi štelcl řekl že mám zvětšené vaječníky po té stimulaci a to jsem měla jen minimálku ...

misa.patrik
3. kvě 2010

eli tak me to problem nedela nastesti 🙂
ja si uvarila kavicku 🙂 a snedla jsem celou margotku 😀

ellaaee
3. kvě 2010

misa.patrik 🙂 jen si dej at mimi ví že se u tebe bude mít dobře, že ho nebudeš odbývat 🙂

misa.patrik
3. kvě 2010

😀 😀 😀 to si pis kilo sem kilo tam 🙂

ellaaee
3. kvě 2010

misa.patrik vyfotili jste si embryjko?

misa.patrik
3. kvě 2010

ne ☹ manza zapomel telefon v kabince a uz tam nechtel jit... tez me to mrzi ale co za chvili budu mit // a pak fotecku prcoska 🙂

ellaaee
3. kvě 2010

misa.patrik to víš že jo🙂. moc ti držím palečky at se prdola zyhryzne a nepustí

misa.patrik
3. kvě 2010

diky moc eli 🙂 ja si to taky moc preju a verim ze to dobre dopadne 😉

stephanie
3. kvě 2010

ahoj holky, já jsem teď přišla ze cvičení a jsem k.o, potila jsem krev 😝
míšo, tak gratuluji k bobánkovi, tak jsi ráda, že ho už máš v bříšku 😵 ...o těch injekcích slyším poprvé...myslela jsem, že už vím skoro o všem a asi pořád ještě ne...
Juvi, tu mutaci MTHFR mám taky..mi můj gynekolog řekl, že to může a nemusí být příčina toho potratu, Machač byl úplně v klidu a řekl, že to s tím nemá vůbec nic společného, že na to má PhDr....že za to mi ručí a řekl, že mám být v klidu, že to má opravdu hodně ženských...ale od jiné kámošky vím, že na to bere Anopyrin...Jsem z toho taky zmatená...

Já si embryjko minule vyfotila, ale teď je mi moc líto, když náhodou na tu fotku ve foťáku najedu, že to nevyšlo...takže příště fotit nebudu...

krásný večer 🙂

misa.patrik
3. kvě 2010

Diky moc 🙂 steph

sukubka
3. kvě 2010

ahoj holky!
misa gratuluju k mimisku 😉 mě ET dělal taky Štelcl a vyšlo to 😉 tak ti určitě přinese taky štěstí!
Holky a kde vám přišli na tu mutaci MTHFR ????ne genetice?já zase o tomto slyším poprvé!
step já když embryjko vyfotila taky to nevyšlo a tentokrát jsem zapomněla a vyšlo to 😉

asmneko tobě vlastně špatně nebylo co?to je super že tě to minulo,mě se to taky možný vyhne 😉 ale třeba když ráno vstanu děsně mě kručí v břichu a aludek mám na vodě,ale nezvracím!někdy mi je divně i během dne ale jinak je to věčinou ok! 😉

asmeena
3. kvě 2010

sukub: tak přesně jsem to měla i já, žaludek pořád na vodě a tak jsem pořád musela jíst, ale né se přejídat, protože to mi pak bylo těžko. 😀

juvik
3. kvě 2010

Holky, dobrou noc a zítra mi držte palce 😉

asmeena
3. kvě 2010

juvi: na zítra hodně štěstíčka.

ellaaee
3. kvě 2010

jiviku držím na zítra palečky

stephanie
3. kvě 2010

juvi, taky držím palečky, dej hned zítra vědět!! papá a dobrou

escadka
3. kvě 2010

ahojte holky, asi už všechny spinkáte, já hledala cestu do reprofitu v Brně, protože tam zítra musím jet sama bez manžela na odsátí tekutiny z břicha vzniklé hyperst. sydromem (nemáte s tím někdo zkušenost?) a vyhodilo mi to tam i to vaše povídání o doktoru Machačovi, o vašich zážitcích, zdarech i nezdarech a hrozně mě to potěšilo, že jsme všechny na jedné lodi 🙂. Budu moc ráda, když se k vám sem tam budu moci připojit, můžu?
O miminko se snažíme 2 roky a rok přes reprofit, od soboty jsem po třetím trnasféru, tak uvidíme, ale už ty 2 jsem tak věřila, že teď už rozum velí, ať nedoufám, protože ty zklamání jsou vždycky tak veliká a to dlouhé čekání na další a další vyšetření a transfér... no určitě to znáte také.
Všem vám tady přeju splnění toho největšího přání a gratuluju všem, kterým se to povedlo 🙂.
Tak hezkou dobrou noc Esci

misa.patrik
4. kvě 2010

Dobre ranko Juvi drzim paluchy 🙂
Esci vitej mezi nami 😉 at Ti to dnes dobre dopadne a at dobre dojedes 😉 ja s tim bohuzel zkusenost nemam..

jej
4. kvě 2010

Esci, nejjednodušší je držet se cedulí na BVV (brněn.výstaviště a veletrhy), je to n všech dálnicích a sjezdech a ty tě dovede. je to úplně těsně nad výstavištěm (vyloženě na metry). Pak už se dívěj na ulici "Hlinky", je to dlouhatánská ulice nad veletrhama. TAk jsem 100 km z daleka a v poho jsem se tam sama několikrát dovezla. Odsávání tekutiny při hyperstimuláku bývá relativně časté, já hyperstimulák nikdy neměla, ale neboj, oni s tím mají bohaté zkušenosti.

jitulik24
4. kvě 2010

Dobré ráno všem 🙂 .
Mišo, držím palce ať to s tím jedním bojovníčkem vyjde.
Juvik, dnešní kontrola dopadne určitě dobře.
Mě dnes také čeká kontrola, ale mám z toho nervy. Vůbec necítím vaječníky a vždycky jsem je cítila, tak snad nějaký folíček bude ☹ ☹ ☹

rencav
4. kvě 2010

Jituliku uvidíš to bude dobré. Já je minule taky necítila a vajíček tam bylo 14. Až poslední dny byli cítit..

misa.patrik
4. kvě 2010

Reni neboj me nebolelo vubec nic a foliku bylo 11 🙂

escadka
4. kvě 2010

Dobré ranko všem, nakonec tam nejedu, to obrovské břicho se zdá být konečně po 10 dnech na ústupu, tak jedu raději do práce a budu se hlídat. Jejíku, děkuji za radu 🙂. Jtiulko, ty se neboj, když tam nic nebude, pan doktor ti určitě dá nějakou injekci, mě ji posledně dal taky a těch kolik pak tam nakonec bylo. Ať se dnes celý den daří, letím na vlak do práce, pak se ozvu

ellaaee
4. kvě 2010

Dobré ránko.
Mísa.patrik jak se cítis? Opočíváš?

misa.patrik
4. kvě 2010

ahojky jojo vicemene jo 🙂 ted jdu akorat do vecerky pro drozdi mam chut na drozdovou pomazanku 🙂
chci se zeptat jak jsi mela vysokou sliznici pri transferu??

ellaaee
4. kvě 2010

u OPU 6mm a u transferu 8mm. Holky tady měly i 11 a tak. Ale asi na tom zas až tak nezáleží ....

jitulik24
4. kvě 2010

Holky díky za podporu. Já brala clostík vždycky 5-9 den ve Fertimedu a teď ho poprvé beru 3-7 den, je v tom nějaký rozdíl? Většinou jsem měla 1 až 3 zralé folíky. Míšo nevím jak je to se sliznicí při transferu, ale já jí mívám při IUI 9 až 10mm.