• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

4. října 2017 
A kde zmizela ta Stephi? Jen jukla a utekla? :slight_smile:

Miso, jsem teď dočítala a smála se, jak tvůj syn řeší potencionálního sourozence :grinning: Je to sranda s těmi dětmi
10. kvě 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tez si rikam ze zmizla jak para nad hrncem :grinning: :grinning: pred chvili jsem hrala s Patou karty rikal mi mami kdyz uz porad lezis tak aspon karty si se mnou zahrej :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
pridavam fotku sveho synka a synovce :slight_smile:
10. kvě 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso, však jo :wink: ....ven stejně nejde jít....mě to štve, myslela jsem, že vylezu na zahradu, ale pořád leje, pořád chodí přeháňky a bouřky....ani nevím, jak tu bylo přes den u nás....v Brně bylo krásně.
10. kvě 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé...a který je který?
10. kvě 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nas v Tesine bylo taky krasne i teplo pres poledne odpoledne zacalo burit a ted sem tam pokrapuje :slight_smile: ja byla akorat pro Patrika ve skole jsem nejaka k.o.
10. kvě 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe ten daaal je muj Pata a ten bliz je synovec Ondra
10. kvě 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso, tak jsem to odhadovala dobře ....pěkní kluci :wink: Ten Ondra je asi mladší, ne?
10. kvě 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je o dost ale jsou jen o pul hlavy od sebe :grinning: Patrik ma 8 a Ondra bude mit 5
10. kvě 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrovna tak uvažuju, že moje kámošky, spolužačky už skoro všechny mají dvě děti...a jedna dokonce 4 :confused: .... a my jsme furt tak nějak mimo....no, snad to doženem....do 4 dětí asi ne :grinning: ...ale dvě bych ráda
10. kvě 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic, jdu udělat něco k večeři a večer ještě nakouknu....jestli mě manžel půstí k noťasu :slight_smile:
10. kvě 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
To vis ze dozenes :slight_smile: treba budes mit 2 najednou :slight_smile: a budes mit vystarano :grinning:
10. kvě 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
juviku-super, moc gratuluji, to tě určitě netrumfnu, jdu v pátek na utz.......a ty jsi brala jenom glostík?
10. kvě 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
misi-to je ještě takové sluníčko na pomačkání, počkej za par let, až ti řekne, mami na mazlení máš tatku já už nejsem žádný mimino :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tady!!!
já jsem psala, že jedu pro malého k mamce a vše si dočtu pak, ale nešlo mi to odeslat

no juvi, to koukám :fearful: , no to je úrodička, supeer!!! tak zítra hned podej zase info!!!
No vidíš a ty jsi měla pořád strach...Ale to tu máme pořád všechny...Snad se budem všechny brzo radovat, co? :wink:
Míšo, hezký klouček...Ty jsi teda mama, sedíš u počítače a ani si se synkem nezahraješ... :grinning: (my to máme doma taky tak :zipper_mouth: )
Já se musím jít učit :rolling_eyes: ...ale pak ještě kouknu...
Zatím pa
10. kvě 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamulky, těhulky a snažilky, moc teď nestíhám, ale myslím na vás a všem vám držím palce :wink: ... nemám vás od středy vůbec dočtené, snad to někdy dolouskám, určitě jste sem psaly samé důležité věci :grinning:
10. kvě 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nazdárek kvakus, ty nezbednice, zase jsi se na nás vykvákla!!! :grinning: ...
hezky si to všechno dočti, jo? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvakuško-taky tě zdravím :slight_smile:
holky jsem nějaká marná, asi z té ms, normálně mě nikdy nic nebolelo, nebo jen občas a napatrně a ted mě od prvního dne bolí břicho, takže jsem si včera musela vzít prášek a dneska taky, že by se tam něco dělo? :unamused:
10. kvě 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja se z toho mojeho sny fakt pose.u :grinning:
Ted za mnou prisel a řika mi mami musime koupit jeste jednoho krecka aby se mohli spářit :grinning: :grinning: :grinning: pomoooooooc :grinning:
Jasne Kvakus pisem same dulezitosti :wink: :wink:
10. kvě 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
misi-to je konec :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo vzdyt jich bude miliooon tech krecku :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. kvě 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
oni precerodi snad co 14 dni nebo co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a kolik jsou schopni porodit kousku :grinning: boooooze to je nepredstavitelne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt, to vůbec nevím......v tom jsem neznalá
10. kvě 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to radsi ani nechci vedet :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
misi-ale uznej, proč to takhle nejde nám, nemají to oni jednodušší? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to mas recht :grinning: to nechapu ale budme radi ze nejsme sloni :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by jsme nedelali test po 14 dnech ale po 4 mesicich od snazeni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misi-kdy se chystaš testovat? Jsi v pohodě?
10. kvě 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem az moc v pohode :grinning: skusim to v tu stredu a uvidime :grinning: urcite budu rentgenovat ale co za zkousku nic nedam... ja verim ze jsem tehulka :wink:
10. kvě 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek