• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

13. ledna 2017 
misi-tak to má být, je to super :slight_smile: budu držet všechno co mám :slight_smile:
10. kvě 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsi hodna Peci dekuji :slight_smile:... na smutek a slzy je vzdycky casu dost :wink: :wink: :wink:
10. kvě 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si piš, já jsem si to doufám vybrala už taky a chci se ted jen smát a nebo plakat, ale radostí :slight_smile:
10. kvě 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
urcite ja myslim ze uz vsichni mame vybrano a uz bude jen dobre :wink: :wink:
10. kvě 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočenky, pro dnešek se loučím :slight_smile: zítra zase nakouknu. Hezký večer :slight_smile:
10. kvě 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
SNAŽILKY:

ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. minimálka v červnu
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen?
BRITKA: 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.minimálka květen
Beruska-IVI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfér,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus o prázdninách

STIMULANTKY:

MISA.PATRIK-12/2007 7tt zamlkly,4/2008 mimodelozni,3/2009 9tt zamlkly,10/2009 mimodelozni,IVF duben/kveten - OPU 30.4. - ET 3.5. 1 embryjko.
JITULIK24 - 6 IUI - 2potraty -21tt, 5tt., 7 IUI 6.5.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben - negativní, KET 6.5. 2embryjka
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 2x minimálka,1x nativ, 3. min. květen - OPU 10.5.
PECICKA, 3.min.IVF, stimuluje minim. -KO 14.5.

TĚHULKY:
MICINKA - těhule 25tt-ko 24.5(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA - těhule 15tt po minimální stimulaci - KO 18.5.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
SUKUBKA - těhule 8tt - Ko 27.5. (za sebou 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET), 3minimálka )
aneta1199 - minimálka - Ko 27.4 a hlásí srdíčko!
ellaaee - minimálka, 1 embryjko a už 8tt
rencav-IVF, hlásí // !

MAMINKY:
TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka
10. kvě 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
daisy-super :slight_smile: jsi šikulka
10. kvě 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
daisy - krásné!!! :dizzy_face:
ty budeš naše referentka diskuse :slight_smile:
10. kvě 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechno jsem přečetla a v záplavě informací se úplně ztratila :grinning:
Tak jsem tu pročítala a upravila trochu naši tabulku. Můžu to tak nechat nebo máte námitky?
Jinak všem stimulkám držím palce, já čekám na MS a začínám taky a těhulkám přeju ať se dobře daří !
daisy-tak honem, honem, at nás je víc :slight_smile:
No já mám ráda přehled :slight_smile: tak jsem neodolala :slight_smile:
Doufám, že MS dorazí včas o víkendu, ne jako minulý měsíc, když jsme na ni musela čekat :frowning2: Doktor mi zvýšil dávku Clostíku, tak uvidíme.
10. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daisy, ty jsi šikula....krásně jsi nám to zase vylepšila :wink:
Peci, měla jsem clostík a pak 4 dny fostimon
Miso, tak křečky budete mít...to bude veselo :grinning: :grinning: :grinning:
Stephi, jsem si říkala, kde ses vypařila :slight_smile:
10. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daisy, a kolik clostíku máš brát? Já měla 3x1
10. kvě 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
juvi, gratuluji k přijetí do zaměstnání...když se tak daří, tak se zadaří i otěhotnět, uvidíš!!!
a co ten konkurs, byl těžký?
10. kvě 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teďtaky 3x1,ale u prvních minimálek jsem měla jen 2x1, tak jsme se dohodli na zvýšení. Asi moje vaječníky potřebují na začátek pořádně praštit :slight_smile:
10. kvě 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juvi, taky gratuluji k přijetí do práce! uvidíš, že vyjde i tahle minimálka, když se daří, tak se musí ve všem!
10. kvě 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky....manžel taky tvrdí, že cítí, že teď vyjde i to miminko....takový zákon schválnosti :slight_smile: ....no kéžby jste měli všichni pravdu....já bych se štěstím zbláznila :grinning:

Stephi, pohovor byl celkem v klidu ...v praktické části jsem celkem plavala....je to práce, kterou jsem ještě nedělala a ta praktická část se jí přímo týkala...ale plavali prý všichni :sweat_smile:
10. kvě 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
juvi, já si taky myslím, že se zadaří...to tak je, uvidíš...9 vajuch, přijetí do práce a do třetice pozitivní těhu test
10. kvě 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stephi, to je krásná představa :slight_smile: ....ale snažím se držet nohama na zemi....pád na hubu je pak totiž drsný :unamused:
Ale snažím se ...moc se snažím....být optimista :wink:
10. kvě 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
juvi, já se taky snažím...no uvidíme, jak budu mluvit za týden :astonished:
10. kvě 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
juvik: tak teda u minimálky tolik vajuch, ty jsi jak nosnice :grinning: A že vyšla práce, tak super (ale hlavně,aby tě pak nepropustili ve zkušebce, že jsi těhulka :astonished: ). Držím pěstičky.
10. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stephi, za týden budeš ukazovat dvojčárkový testík :wink:
Asmee, no taky mě to napadlo....vůbec mě napadá spousta věcí....furt nad tím špekuluju...ale dokud není nic jisté, nemám co řešit....sešlo se to prostě všechno ve stejnou dobu
10. kvě 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
juvi to je supéér moc gratuluju uritě se jich hodně oplodní a bude s čeho vybírat a ti DVA nejsilnější půjdou do bříška :wink:
Jinak sem se pobavila jak si psala že jsi hukla na Machače :grinning:

misa ty teda perlíš :grinning: já se chlámu jak prase :grinning: ten tvůj syn nemá chybu ale ty ještě věčí :grinning: jinak je pěknej klučina :wink:

kvakus taky tě zdravím ty lumpe.házíš na nás bobky co? :wink:

holky jdu najít nějakou fotku at mě zase STEP nenadá :grinning:
10. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
juvi, já jsem taky toho názoru, že všechno má své řešení a nejlepší je věci řešit, až je to aktuální...takže se tím te´d netrap a nechej věcem volný průběh. :sunglasses:
10. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sukub, taky jsem ti chtěla navrhnout, aby sis zase dala fotečku :wink:
No a hukla jsem na něho, to jo :grinning: Seděl, čučel do compu, tak jsem zavolala nashledanou pane doktore....nejdřív s ním škublo, ale pak hned věděl, že 9 vajíček a že už mluvil s Koudelkou ...ale jinak zas neměl čas :angry:
10. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stephi, přesně....každý den má dost svého trápení, tak proč se starat dopředu....nějak bylo, nějak bude...
10. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já nevím co s tím netem mám já jak odepisovala vůbec se mi neukázala ta poslední stránka nechápu

daisy ty jsi hodná že se nám tak staráš o tu tabulku opravdu!!!!

holky nebojte ono to tentokrát opravdu výjde!!!!moc vám to přeju :wink:
10. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sukub, tak mě dneska jede net v pohodě,ale o víkendu to zas stávkovalo....mám pocit, že to fachá podle toho jak foukne vítr, nebo co :sweat_smile:
10. kvě 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
juvi mě to taky tak připadá,i třeba jak tu někdy leje tak to jde nějak zabržděně!Jinak moc gratuluju že jsi dostala tu práci to výjde i určitě to mimi to tak vždycky je :wink:
10. kvě 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek