Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
11. kvě 2010

Ellaaee,to je mi moc líto,co to je za chlapa,že vás může opustit.To nechápu,když se vám zadařilo.Dřž se už kvůli bobíškovi.

misa.patrik
11. kvě 2010

Elae je normalni?? to snad ani neni mozne sakra Ti chlapi 😠 😠 😠 drz se kvuli miminka at jste oba vporadku a pokud budes sama nebudes ani prvni ani posledni a o to vic budes prcka vice milovat ver mi jsem to zazila....

Juvi zitra budu 9 den po ET

ellaaee
11. kvě 2010

Misa patrik. já nevím co se stalo, proč tohle. Jsem fakt z toho špatná. Držím se opravdu jen kvuli miminku. Zhubla jsem za poslední 2 dny 3 kila, mám 49 kg ☹

juvik
11. kvě 2010

Ello, to je mi moc líto ☹ Ach jo. to nechápu, když konečně přijde to miminko, o které jste bojovali, tak práskne do bot? 😠
Drž se, kvůli miminku, ať sobě a jemu neublížíš 😔

Miso, tak jestli se na testování necítíš, tak ještě den, dva počkej 😉

misa.patrik
11. kvě 2010

Elii zadny chlap Ti za slzy nestoji... a ten ktery Te miluje a vazi si Te ...Te v zivote nerozplace 😉 😉 bojuj bude lip vsechno preboli a ten prcek co ho nosis pod srdcem Ti za to stoji!!!!! Tak na neho mysli..

Juvi uvidim... nejak me dneska poboliva v podbrisku chvilkama i dost tak jsem z toho mozna nervozni ☹ ☹

ellaaee
11. kvě 2010

Holki děkuju moc za podporu. Zkusím skočit někdy za teddy a vypovídat se..
Všem co něco máte držím palečky, já se ted neorientuju. ☹

stephanie
11. kvě 2010

ahoj holky,

co to čtu za smutné zprávy!!! to je hrozné elli, drž se!!! ti chlapi by fakt zasloužili...nedřív nervy kvůli mimi, pak kvůli chlapa...ale asi za to elli nestál...je to smutné, ale musíš se teď nejvíc soustředit na miminko, ať je v pořádku...neboj, ono ti vše oplatí...

juvi, tak co, je už líp? 😉
mišo, držím palce...já se testování strašně moc bojím
kde se toulá sukubka? dneska byla na kontrole...
asmeen, kdy jdeš na tu kontrolu? už jsem zvědavá, co to bude... 😵

juvik
11. kvě 2010

Stephi, ale jo, je to lepší, ale pořád na ty naše bobky myslím, jak se jim tam na misce daří 🙂

stephanie
11. kvě 2010

já vím juvi, to se nedá nemyslet...já na ně taky pořád myslím
budu ti držet palečky!!!

misa.patrik
11. kvě 2010

Juvi určitě jim tam je moooc dobře 😀 😀 se tam solárkujou 🙂

juvik
11. kvě 2010

Stephi, děkuju 😵
Miso, myslíš, že až tak? 😀

juvik
11. kvě 2010

Miso, koukala jsem se v albíčku na tvoje fotečky...moc vám to tam sluší 😵

juvik
11. kvě 2010

Hele a jak tak koukám na tu poslední, kde jste s manželem, mám pocit, že jsem vás jednou potkala v Olomouci u Machače...ale nejsem si jistá 😉

britka
11. kvě 2010

Elli je to smutné někdy si říkám co ti chlapi jsou za plemeno.já v životě zažila už moc tak vím co mluvím.Miminko na cestě ty máš být v pohodě a ne se trápit už musíš myslet na to malé ať je v pohodičce všechno cítí.Tak se netrap všechno bude dobré.

aneta1199
11. kvě 2010

Holky, moc vás po delší době zdravím. U mě je vše v pořádku, na kontrole jsem byla ve čtvrtek a mimis měl asi 8 mm.
Teď jsme se ještě rozhodli, že se přestěhujeme, protože bydlíme v 2+1 a za rok bysme to stejně museli řešit, takže chodím spíš na stránky realitek.

Mišo - Patriku, jen jsem ti chtěla napsat, jak jsem pročítala všechny tvoje příznaky, tak mi úplně připomínaly ty moje. Břicho mě bolelo už druhý den po ET a ještě ty prsa. A devátý den byl duch. A to jsem taky měla jen dvě zralá vajíčka a připomínám svou nízkou sliznici 6,4 mm při transferu 😉 Zítra na tebe budu myslet a držet moc palce!

Juviku, to prostě jednou klapne, a proč ne zrovna teď na jaře !!! 😉

Ellaaee - nemohl to být nějaký zkrat ??? Je šance, že to bude ještě dobrý ? Doufám, že jo !!!

Sukubko - tak jak dneska ? Rozloučili jste se se slzičkou 😢 ?

A neplánoval ještě dneska někdo testovat?

Všem moc štěstí v dalších akcích...Peci, Steph, Britko !!!

sukubka
11. kvě 2010

ahoj holky omlouvám se že píšu až ted ale ještě jsem cestou od Machače navštívili půl familie a vymetli kupu obchodů jsem tak unavená že kdybych zavřela oči vzbudím se až ráno,nevím jestli se i vydržím dívat na 'Polraicha na kterého se vždycky celý týden těším!

takže vám napíšu co na kontrole!
Přijeli jsme na 9h seděla jsem s mamkou asi 1,5h v čekárně,jak sem se dostala na řadu sestra mi řekla že mám jít do ordinace a myslela jsem že tam bude 100% Machač klidně i s tou novou doktorkou to by mi nevadilo,ale ona tam byla jen ta doktorka!!!Úplně jsem koukala a říkat jí když už sem seděla že k ní nechci že chci Machače mi teda bylo blbý,ale byla jsem hodně zklamaná přišlo mi to líto!Jinak mi teda udělala ultrazvuk a vše je prý ok,je pravda že sem tam byla dýl než když jsem u Machače nakonec mě mile překvapila úplně vše mi dopodrobna na ultrazvuku ukázala vysvětlila.Pak ale koukala když sem řekla že tam sem naposledy ona na mě a vy sem už nechcete?vy jste nějak z daleka?Holky já bych tam klidně chodila ale příjde mi to zbytečný když můj gyn je taky dobrej tak jsem jí to vysvětlila a ona že ok!Pak mi ale říkala kdo mi udělá genetiku jestli můj gyn nebo ten Polák a já že můj gyn a ona že to teda mám nahlásit Marušce!Pak se semnou hezky rozloučila a popřála štěstíčko ale teda pak mě zase překvapila Maruška,měla tam na výpomoc sestru vím že dělala ve fakultní nemocnici pamatuju si ji jak sem tam byla na IVF no a já Marušce řekla že mi teda tu genetiku udělá můj gyn a ona odkud jsem a já že ze šumperka a ona že tam to nikdo nedělá že půjdu k Polákovi a začala listovat v kalendáři pak mě teda chtěla obědnat za 14dní na krev a pak zase za dalších 14dní na genetický ultrazvuk tak sem jí prostě řekla že můj gynekolog tu genetiku dělá že k němu jezdí i primář s fakultky s olomouce no byla dost nepříjemná nevím proč!
Ale můj gyn má tu nejnovější metodu a ještě jsem mu pak volala jak sem vylezla s Reprofitu jestli mi tu genetiku fakt udělá a on no jasný vždyt sme domluvení a já že mě v reprofitu zblbla sestra že to neděla!

Sem se rozepsala co holky?nějak mě ten Reprofit nechce propustit 😀 já jim sem moc věčná ale kdybych věděla že genetiku udělá Macháč tak bych se i nechala ukecat ale proč jinak nějak dojíždět když můžu chodit sem k nám?

Juvi já měla tedka z minimálky 4vajíčka 3 se oplodnili a přežili pak 2 a vidíš sem těhu takže i 1bojovníček má velikou šanci a ty máš dva!!!!Bude to dobré neboj 😉

elae co se stalo?to není snad normální chlap aby opustil holku když se konečně dočkáte vytouženého mimi!!!Toto není snad člověk!!!

Step už jsem zde ale totálně ko 😒

misa na zítra držím všechny pěstičky hned teda nakouknu!!!!!!!

asmeena
11. kvě 2010

sukub: to věřím, že ti to muselo být líto, že už si neměla na poslední návštěvě Reprofitu Machače - taky by mě to asi mrzelo, protože on má hlavně tu zásluhu na tom, že jsme těhulky.

sukubka
11. kvě 2010

asmenko přesně tak ☹ ale jsem ráda že je mimis v pořádku ale mrzí mě to

juvik
11. kvě 2010

Sukubko, to je škoda, že tam Machač nebyl ...a on tam jako nebyl vůbec? Ale jak píšeš, hlavně, že je miminko v pořádku 😵

Holky, přeju dobrou noc 🙂

kvakuska
11. kvě 2010

juvi držím palce 😠 ... snad Bob a Bobek zabojujou a brzy místo v klobouku (na misce) je budeš mít u sebe v pupíčku 🙂

kvakuska
11. kvě 2010

ellaaee je to smutné, bohužel ale nejsi první případ, občas se tohle stává ... jako by ti chlapi nakonec byli zaskočeni tím, že se to mimi fakt povedlo a oni budou tátové ... hele chlapů ještě bude, kteří budou o tebe bojovat, teď musíš ty zabojovat pro svého mimíska 😉 ... držím palce 😠

asmeena
11. kvě 2010

ellaa: nějak jsem přehlédla tvůj příspěvek, ale pokud ti toto chlap udělá, tak za to asi moc nestojí. Hlavní je, že máš mimiško a i když vím, že je to pro tebe teď těžké období, tak se musíš šetřit a dělat vše pro to, aby byl mimoušek u tebe spokojený. Drž se holka.

sukubka
11. kvě 2010

juvi byl tam ale v jiných dveřích a maruška mi řekla že už můžu jít dál a já šla jako vždy do těch dveří jak býval machač a on tam nebyl jen ta doktorka ale machače sem viděla i pacientky za ním chodili ale připadalo mi že jen ty víc těhotné co měli už bříško!Já si byla jistá že jdu taky k machačovi maruška mě docela sklamala že mi to neřekla!

misa.patrik
12. kvě 2010

Dobre ranko
tak je to duch totalni duch ☹ ani nevim jestliv limitu protoze jsem si ho udelala a pak jsem jeste usla 😀
no nevadi skusim za dva dny a to uz bude jistejsi 🙂

ferdice
12. kvě 2010

Juvik drzim pesti Bobu a Bobkovi, jsou to bojovnici a budou z nich urcite krasna dvojcatka.
Misa tobe do dnesniho testu rovnou krasne 2 dalnice preji 🙂
Steph kdy testujes ty?
Moc sem ted nechodim, v praci je toho hodne a snazila jsem se nadehnat si ted to, ze budu nejakou dobu mimo, ale obcas alespon nakouknu.
Dneska jsem si pichla svou prvni davku. Bojim se toho ze zacinam byt nemocna, doufam ze to za par dni prejde. takze k hormonalnim dryakum jsem si pribrala jeste i jine dryaky.
Sukub gratuluji k uspesne kontrole, i kdyz bez Machace. s tou genetikou mi to pripada, ze je to asi pro MUDr Polaka docela prijemne, ze tam ma Reprofit a potazmo staly prisun pacientek.
Holky kdyz jdu 8. den na kontrolu, 12-13 byva pak odber, ze jo? a mezitim jeste nejaka kontrola?

ferdice
12. kvě 2010

Miso dnes ale nemas ofic den testovani stanoveny v reprofitu, ze jo? uvidis za 2 dny, to uz bude urcite silnejsi.

misa.patrik
12. kvě 2010

Fer nene ofic testovani mam až v pondelí 🙂
Zatim to v potaz neberu ale pokud to tam je za dva dny by mel byl vetsi duchaček 😀

ferdice
12. kvě 2010

Miso tak to je fajne, bude vetsi duchacek, to je jasnacka.

stephanie
12. kvě 2010

dobré ráno,

ferdi, že se ukážeš holka!!! Takže taky začínáš se stimulkou, to je super.
Já jsem taky jakási nachlazená, v noci jsem se začala nějak dusit a pak jsem pořád kašlala.
Míšo, tak budu držet palce, ať na tebe za 2 dny vykoukrnou krásné // !!! Jinak na fotkách vám to moc sluší, manža tě musí asi hodně hlídat, co? 😀
Já testovat ještě nebudu, já se hrozně bojím!!! Opravdu!!! 😲

pecicka
12. kvě 2010

ahoj sluníčka, přei vám krásné ráno 🙂