Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

sukubka
5. pro 2010

@zuzka72 pěkně popsaný děkujeme

zuzka72
6. pro 2010

JInak je to holky psany těsně po tom, co mě pustili a zkopíovala jsem tam všechno i to co tam asi pro vás nemělo být, co vás asi nezajímá, tak pardon.. 😀

pecicka
6. pro 2010

@zuzka72 ahojky, tobě ti kluci ale rostou🙂jsou to fakt sluníčka nádherné 🙂
zdravím všechny a těm co mají něco před sebou držím moc palečky, at se jim splní každé přání 🙂

lifinka
6. pro 2010

zuzka 72, díky za odkaz 😉 krásný doják, také jsem rodila ve Šternebrku a taky spinální císař, tak jsem si to díky tobě připoměla také. 😉

katapola
6. pro 2010

Ahoj holky. Mám nové imunovýsledky z prahy. Žádná sláva, spíš naopak. Kromě protilátek proti spermiím mi nově přibyly jakési toxické látky proti embryím. Takže léčba znova, léky ve dvojnásobné dávce. Musím si hlídat vlasy, protože mi na podzim z toho pentomeru hodně vlasy vypadávaly. Tak držte pěsti. Já budu zas pro změnu držet pěsti všem ostatním, ať se nám to už konečně úspěšně všem podaří.

teddyna
6. pro 2010

@zuzka72 tož co su debil? papíry jsem vytáhla🙂))). dneska jsem byla znova v obuvi aj s Vojtou - velikost je dobrá a prý to bude asi tím,že fakt není zvyklý.tak máme zkoušet dávat jen tak třeba na hodinu X krát denně.tak jsem mu je nazula dopo a už neprotestoval.sice se s nima občas někde zasekne,ale zvládne.tak jsem ráda.uvidíme,jak bude capkat

zuzka72
6. pro 2010

@teddyna 😀 😀 tož nééésy 😉

ladus77
6. pro 2010

Caute holky, to bude krasnych vanocnich miminek doma pod stromeckem, jeee, to je parada!!! Cisare se nebojte, svagrova ho taky mela a rikala ze super, jednou mela celkovou narkozu (ta teda pry nic moc) a pak epidural jak tu popisovala Zuzka a to pry bylo super, hlavne ze malyho hned videla. Byla teda veFN OL a pry vsichni taky super.

Ja mam narizeny klidovy rezim, pry se mi o 1cm zkratil delozni cipek, tak mam odpocivat, prece jenom je to brzo aby se neco delo. Tak lezim, ctu a koukam na bednu 🙂 Prvni den to bylo fakt na palici, ted uz si zvykam, vsak od dubna se myslim nezastavim 😀 Trochu me to teda vydesilo, to je jasny, ale snad to zatim neni tak strasny, podle ultrazvuku mam cipek dlouhy 41mm a vsude na internetu se pise ze je to ok, tak musim doufat.

@katapola drzim pesti, ta imunita je mrcha, asi to bude na delsi dobu, ale verim ze se to brzy vyleci, Malickova je skvela, urcite se to povede!!!

micinka22
6. pro 2010

Jeee tak vidím , že jsou tu plínované císařáky🙂) určitě jdete do spinalu..je to "pohoda"...napíchnutí je v pohodě..to nebolí...tak si lehnete a už vám začínají mrtvit nožky až po prsa.-)
no mě se taky zezačátku navalovalo u každého..dali kyslík a dobrý .-)) mám hodně nízký tlak..
jinak cítíte jen jak tahají mimi ..bolest ne...
asi dvě hodinky PO se to začne probouzet... ve Šternberku mě nutily vstát po 12h..v Prostějově po 24!!!! a musím říct, že 24 je lepší!!! po těch 12 už jsem se tak nějak vrtěla na posteli..cvičila nohama, obracela se...ale vstala fakt až další den a pohoda... po těch 12h ve štb to bylo hrozný :/// navíc sestra řekla vstante si a odešla..me se podlamovali nohy..pocit že mi vypadnou střeva..no nic moc:/(
inijekci proti bolesti sem měla 2 dny...
jizva se masíruje studenou sprchou ..udržuje v suchu, nemaže se ničím...až se zahojí tak něčím jo..
akorát mimčo Vám asi nedají hned:// ale trvejte na tom at Vám ho nosí často ...at se rozjede mlíko...většinou ten 3-4 den .-)

aneta1199
6. pro 2010

Všem děkuju za informace!
Já mám představu ještě takovou, že na nadstandardu se mnou bude manžel - i spát - takže bychom mimčo mohli mít snad u sebe.
Jinak mi řekli, že po spinalu se u nich leží cca 10 hodin. Ale já jdu ráno, pak už bude stejně noc, tak uvidíme. Akorát nevím, jak vydržím ležet na zádech. Mě se totiž v těhu skřípl nerv v bederní páteři a jediný co mi nejde je ležet na zádech.

@micinka22 a jaký jsi měla důvod císaře?

rencav
6. pro 2010

Tak koukám holky,že to budete mít brzo za sebou. Já už jsem taky při prvním měla císař. Je to v klidu jak píšou holky.
Akorát my máme blbou nemocnici, takže to nebylo nic moc. Ke všemu jsem chytla blbého doktora takže hrůza. Podle mně už hned na příjmu měli poznat, že má malý špatnou polohu. Nebyl ani hlavičkou ani nožičkama, ležel celý bokem. Ted' jsem zvědavá jak to bude tentokrát. Zatím to na císař nevypadá, je hlavičkou dolů.
Teddy v klidu malý taky ze začátku botičky nechtěl. Po čase si na ně zvyknul a nakonec je nechtěl ani sundat.

micinka22
6. pro 2010

@aneta1199 poprvé se malé nechtělo ven po vyvolávačkách- byla veliká a zamotaná ve šnuře, podruhé jsem ho už chtěla .-)
a 10 hodin po spinálu se mi zdá sakra málo :// můžou být následky na celej život ://
a jinak já se taky nemohla pohnout a po císaři ..resp..porodu se vše uvolnilo .-)

misa.patrik
6. pro 2010

Ahoj holky

Dlouho jsem tu nebyla tak hlásím co u mě nového,
mimo to že příprava na Vánoce je v plném proudu,už mám i něco napečeno,tak jsem nastoupila 1.12. do práce.Dělám v soláriu v místě bydliště tak to mám do práce uplně kousíček.. jinak jsem byla na konzultaci v Olomouci a máme naplánovaný KET na leden v přirozeném cyklu takže KET bude zcela bez hormonu....ale nakonec tedy v lednu protože MS samozřejmě ne a ne přijít 🙂 jinak už postupně nakupuji dárečky hlavně pro Patrika ale už i manžovi mám něco málo
Tak se zatím mějte

jej
6. pro 2010

Ahoj holky!
Hlásím s epo delší době, nějak jsme v poklusu, dvakrát týdně kontroly v porodnici...

TAk po dnešní kontrole mi taky hrozí císař (no prostě my pořád držíme s Anet a Sukubkou basu! 🙂), ale tak nějak se z toho nehroutím...a poté, co tu holky napsaly, už vůbec. Prostě se uvidí. Mám termín za týden a hlavička je pořád vysoko, nechce se jí sestupovat. TAk jak páni doktoři řeknou, tak to bude. Ve středu další kontrola, tak uvidíme...jen jsem překvapená z nadšených ohlasů na císař s epidurálem či spinálem...já jsme spíš rozhodlá, že jestli už to má být císař, chci raději spát...no, uvidíme.

Míšo, tak fajn, že se blíží nějaká akce, ne?

Asmenko, jak zvládáte vy se Sofinkou?

A jinak všechny moc zdravím!!!!

Katapolko, na jedné straně je dobře, je přišli na nějaký problém. Pokud lze řešit, je to fajn. Já vím, že už jsme byla hotová i z toho, co jsme absolvovali imuno v Plzni, dvakrát tam cesta přes celou republiku vždy na dva dny a nikde žádný problém, což sice na jednu stranu fajn, ale na druhou jsem si říkala: tak sakriš, proč to furt nejde? A nebylo co léčit...

Jinak teda já Vánoce nějak nachystané nemám kromě adventního věnce na dveřích 🙂. Péct nepeču, páč dlouhé stání nedávám, polovinu oken muž umyl a já vyprala záclony, na druhou polovinu oken nedošlo, tak jsem byla brutální, vyprala a požehlila závěsy a normálně je dala na ta špinavá okna! Ale neřeším to.

micinka22
6. pro 2010

@jej no když spíš celkově -pak se probereš hnedka do té bolesti ...epidurál je pozvolnej..tělo přijímá postupně..a navíc..ty ty bys nechtěla vidět první okamžiky nového života?.-)) i když jsem děti viděla pár vteřin zaspat bych to nechtěla .-)

zuzka72
6. pro 2010

@micinka22 tak mě dali mimča hned první den 😉 a jsem slyšela že císař v plné narkóze je horší, ale ten jsem nezažila, tak nedokáži posoudit. @aneta1199 já bych nikdy nedokázala ležet ani / hodiny na zádech-no a vidíš, vydržela jsem-to zvládneš...

micinka22
6. pro 2010

@zuzka72 mě dali taky ve Šternberku asi po 3 hodinách..ale byl u mě manža až do večera..a druhej den už jsem jim je nedala .-) ale v Prostějově jsem byla na Jipce kam nesměl ani manža ...na dětským měli frmol a prostě se na to vysr... :///

jissis
6. pro 2010

ahoj holky, všechny zdravím a držím palce. Chtěla jsem se zeptat - měli jsme plánované IVF (proběhla jen punkce, transfer ne), MS přišla normálně, ale teď za 9 dní znova - není to sice zatím nic šílenýho, a tak se mi nechce doktora otravovat. No ale Vánoce před námi, tak se raději ptám. Díky

milusiaw
6. pro 2010

Holky bude ktera v patek v Reprofitu?

sukubka
6. pro 2010

@jej ahojík já mám kontorlu až ve čtvrtek to se dovím ale přesné datum císaře!tady v šumperku císař dělají převážně jen s epiduralem.celkovou narkozu na žádost nedělají jen pokud dopadnou blbě krevní testy atd jinak ne!
¨takže @jej a @aneta1199 příští týden všechny mimča u sebe jo?

rencav
6. pro 2010

jej, aneta a sukubko přeji Vám ať Vám ty císaře dobře dopadnou a máte mimča co nejdřív u sebe.

zuzka72
6. pro 2010

@micinka22 ☹ no jo, no někdy to asi nejde, ale hlavně, že už je máme 😉

lifinka
7. pro 2010

tak holky, sebrala jsem odvahu a obj,se do reprofitu, tak 11.1.2011 na první konzultaci, pěkné datum 😀

jitulik24
7. pro 2010

@ladus77 Já mám čípek 3,6cm a prý je to také v pohodě. Kdyby byl pod 3 cm, tak bych musela na zašití.

daisy14
7. pro 2010

Ahojky, to bude miminek pod stromečkem! Tak se holky držte, příští týden to vypukne! 😵

@ladus77 hezky lež, i když nevím proč Tě straší, máš čípek delší než já 🙂 a to je prý všechno ok. Ale radši ležet, než aby se zkracoval, prý to pomáhá.
@jitulik24 Tak co máš napečeno?! 🙂

jitulik24
8. pro 2010

@daisy14 Ahoj Dáši, 4 druhy už mám a další budu dělat příští týden. Vidím, že se ti už změnil týden na 30, jak já bych si přála být v tom samém týdnu. Jsem pořád nervozní, že to zase nedopadne.

daisy14
8. pro 2010

@jitulik24 No pěkně se činíš, já to mám letos dobré s pečením, každý z rodiny co peče mi donese malou krabičku 😀
No jo letí to, taky tomu nemůžu uvěřit! 🙂 Vím jak je člověk nervózní, mám to stejně, trochu klidnější budu až po novém roce, protože pak už může mimčo na svět. No jen v naší porodnici to bude zajímavé, po novém roce má dát výpověď skoro 300 doktorů a z gynekologie prý všichni! ☹ Od 1.března pak asi nemocnice zkolabuje, takže to musím stihnout do termínu! 🙂

Holky, dneska má přítel dovolenou a tak jsme si naplánovali, že objedem obchody s kočárkama a nějaký konečně vyberem. Přijdem k autu a šok, zadní sklo rozmlácené! Nějací hajzlíci řádili na parkovišti, děs. 😠 Takže se výlet nekonal, auto je v servisu a pár tisíc před vánocemi v čudu 😖. To je teda den.

jitulik24
8. pro 2010

@daisy14 Tak to máš pěkně zařízené🙂. Já budu péct s tchyní linecké, protože ho mám každý rok tvrdé a nevím proč. Přitom jsem vyzkoušela plno receptů. Tchyně má úžasné linecké, tak se na něj těším, protože je to moje nejoblíbenější vánoční cukroví. Taky už jsme jednou měli vymlácené sklo a nikdy toho šmejda, co to udělal nechytli. Dáši a jaký vlastě kočárek máte vybraný? A co barva?

nierika
8. pro 2010

Ahoj. Mám dotaz,chtěla bych přejít k doktoru Macháčovi do Olomouce... Chodím do Fertimedu a už stačilo.. vyžaduje dortor Macháč nějaký výpis z karty z minulého CAR? Nevíte jak dlouhé jsou čekací doby na objednání nebo jestli třeba vůbec příjmá nové pacientky? Chtěla bych na minim stimulaci..Mám za sebou dvě IVF nespočet inseminací a jeden zamlklý potrat v 10tt.. čtu o Doktoru Macháčovi jen samou chválu a tak doufám,že mě nakopne při dalšímu zápasení.Předem děkuji za nějaké info. N.

abig
8. pro 2010

@nierika Ahoj, nemusíš nic přinést. On si udělá svůj "obrázek" z toho, co mu vypovíš, a ostatní testy si udělá sám. Věř, že tě pozitivně naladí ... ale má plno, takže je možné, že tě odkážou v Olomouci na tu novou paní doktorku.