Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

jitulik24
21. únor 2011

@pecicka Děkuji. Už se nemůžu dočkat toho, jak mi bude v kolébce spinkat malá princezna. Musí to být opravdu úžasné.
@escadka Opravdu to pomáhá, jsem moc šťastná, že se nám ta holčička potvrdila. Co nevidět i ty budeš vědět jaký poklad ukrýváš pod srdíčkem.
@misa.patrik přeji Leničce, aby se jí u tebe líbilo až do listopadu. Určitě to vyjde, když je malinká taková šikulka 😵

jitulik24
21. únor 2011

Holky já mám z té dnešní kontroly takovou radost😀. Psala jsem mamce, že nám potvrdil doktor holčičku a ta hned letěla do obchodu a koupila malé teplákovku, overal, punčošky a do pokojíčku záclonu s medvídkem pú. Za odměnu se malá předváděla a ukazovala babičce jaké umí dělat boule na mém břiše😀. Já jsem malé koupila dvě čepičky. Také jsem navštívila lékárnu a koupila vše do porodnice. Já bych pořád jen nakupovala🙂

silvie_z
21. únor 2011

Ahoj, ráda bych poprosila o radu. Čeká nás CAR a přemýšlíme, kam v Olomouci jít. V podstatě jsme asi rozhodnutí pro Reprofit podle toho, co jsem v různých diskuzích přečetla. Máte někdo srovnání s FN nebo Fertimedem? Taky by mě zajímalo, jak se u Reprofitu jezdí do Brna - jen na odběr vajíček? Moc díky za odpovědi 🙂

ladus77
21. únor 2011

@misa.patrik super, tak at se Lenicka pekne zabydluje, nas taky presvedcili na jedno a jsem ted moc rada, prece jenom je to min rizikove 🙂 Tak za 14 dni cekame na POZITIVNI zpravu 🙂

ladus77
21. únor 2011

@jitulik24 super, vidis, lezeni pomohlo, 4cm je krasne...ale ne ze ted zacnes litat, hezky o slecinku pecuj 🙂
Co vsechno jsi v drogerii kupovala? Nechci to s tema nakupama prehanet, at to pak nevyhazuju, stejne nam asi jeste neco doporuci v porodnici a taky pri prvni navsteve u detske. Lekarna me jeste ceka, nejak se mi tam ted nechtelo lezt skrz ty chripky, ale budu muset, chtela bych si uz pripravit tasku do porodnice. Se bojim co by ten muj dovezl kdyby byla nejaka rychlovka 🙂 Ale snad ne, budeme mit krasna donosena miminka!!! 🙂 Tak se drz, mam radost!

kamka1402
21. únor 2011

@jitulik24 gratuluji nakonec ses přeci jen dočkala Karolínka 😵

11112
22. únor 2011

Ahoj holky mám prosbu potřebuji email na Dr Machače potřebuji se ho na něco zeptat a nemůžu se dovolat do ordinace.Mám jeho soukromý telefon,ale ten nechci použít ten je jen v těch nej případech.Mám sice email na reprofit,ale myslím že to jen na sesřičky.Moc děkuju Martina

misa.patrik
22. únor 2011
jitulik24
22. únor 2011

@ladus77 Neboj, nebudu litat😀. Akorát ve čtvrtek jdu ke kadeřnici na ostříhání😀. V lékárné jsem nakoupila poporodní vložky, jednorázové kalhotky, bephanten mast, kapky do oči a nosu pro mimi. A v drogerii DM jsem využila kuponů a koupila bambusovou plenku, vložky do podprsenky a intimní gel. Takže už mám snad vše. Já si tašku budu chystat v březnu. Já si myslím, že by to manžel zvládl, ale přece jen je lepší když si to nachystáme a máme v tom svůj pořádek😉. Vidím to tak, že duben a květen je náš😉. Manžel si je jistý datem porodu 14-15. května, nevím kde na tom byl😀.

jitulik24
22. únor 2011

@kamka1402 Děkuji. Jak se ti daří? Doufám, že se tabulka těhulek brzy rozroste o tvé jméno😉

11112
22. únor 2011

@misa.patrik moc díky 🙂

ladus77
22. únor 2011

@jitulik24 ja se ke kadernici taky chystam at se mimco nelekne az vyleze 🙂 ale az tak v pulce brezna, pak to myslim chvilku stihat nebudu 🙂
V drogerii planuju to same a zbytek se dokoupi po porodu. Mas ty vlozky Samu?
Jo a ti chlapi nasi, to je teda dobry, ten muj ted pred nedavnem rikal ze by se mu libilo datum 15. dubna 🙂 Taky nevim jak na to prisel! 🙂

jitulik24
22. únor 2011

@ladus77 Já doufám, že se ke kadeřnici do porodu dostanu ještě jednou a to na barvu. Mám Samu. Mrkni do mého alba, dnes jsem tam přidávala nové fotky toho, co už máme.

escadka
22. únor 2011

@jitulik24 Jitulko, a jaký sis dala parametry při hledání postýlky? Chtěli jste novou, nebo ses koukala i po bazarových? A jaký máš přebalovák?

jitulik24
22. únor 2011

@escadka Ahoj, postýlku mám ve fotoalbu, je ze Sam baby a stála 1050Kč. Vzali jsme obyčejnou, myslím, že to úplně stačí. Přebalovák mám z Kika a stál 4500Kč. Jsou i levnější, ale protože jsem hodně vysoká a ty levné jsou nízké, tak jsme sáhli po dražším.

escadka
22. únor 2011

@jitulik24 Děkuju moc 🙂. Ještě je brzo, ale jak jsem ti již psala, raději to chci mít taky nachystané, kdybych musela ležet. A už se nemůžu dočkat, až bude smontovaná v pokojíčku jako u tebe 😵, nemluvě o tom, až tam bude ležet mrňousek 😵

jitulik24
22. únor 2011

@escadka Zatím jí máme v krabici, montovat se bude až v březnu, kdy budeme chystat pokojíček. Ještě budeme mít v ložnici kolébku. Ta je po manželovi. Tu vyřezal pro manžela jeho dědeček. Jen jí dáme zbrousit a přetřít aby byla jako nová🙂. Kdy jdeš na genetický ultrazvuk v prvním trimestru?

escadka
22. únor 2011

@jitulik24 zítra na 10.40, snad bude vše ok, Maruška mě trochu zneklidnila, když mi řekla, že krev je v pořádku, jen něco že tam jsou nějaké protilátky horší, ale neřekla nic bližšího a šla se zeptat Štepána, jestli mi má odebrat krev ještě jednou a ten že prý řekl, že je to v pořádku, že to zatím miminko neohrožuje...tak z toho nejsem moc moudrá, tak snad mi to zítra pan Polák vysvětlí

jitulik24
22. únor 2011

@escadka Tak to budu držet palce, aby bylo vše v pořádku a mimi bylo zdravé. Možná už budete i vědět pohlaví😉

ladus77
22. únor 2011

@jitulik24 jeste jsem se chtela zeptat jake jsi kupovala ty kojo podprsenky? Ja ma zatim jednu od Medely, docela draha, ale dobra. Ale urcite budu potrebovat vic, kupovala jsi na netu?

jitulik24
22. únor 2011

@ladus77 Mám je objednané přes net. Značka je Mama dalaja a jedna stála 550 Kč.

spunda
22. únor 2011

@pecicka ahojky tak jak se daří???Koukala jsem na nové fotečky Vladislávka a už se těším jak si ho zítra pomačkám aby se nás to konečně taky chytlo 🙂

evcaaaaaa
23. únor 2011

Ahoj Holky nezlobte se ze vam sem lezu s touhle veci ale uz nekolikrat jsem psala
@asmeena a prosila ji o navraceni casopisu ale asi ji neprichazi IP takze vim ze se ji mala podarila v Reprofitu a proto jsem to riskla a podarilo se nasla jsem ji takze asmeee prosim te bud tak hodna a posli mi casopisy na adresu kterou jsem ti psala fakt diky protoze casopisy bych rada pujcila dalsi tehulce ktera to jiste oceni stejne jako ty kdysi Zatim ahoj

A vam vsem se jeste jednou omlouvam nerada jsem to takhle resila ale uz jsme nevedela jak se s Veronikou spojit Ahoj

escadka
23. únor 2011

@jitulik24 ahojík, tak miminečko je v pořádku, všechny míry i tlukot srdíčka v pořádku, tak se nám moc ulevilo, zatím moc nešlo vidět, co to bude, tak musíme vydržet, ale je nám to úplně jedno 🙂. Takže děkuju za palečky, určitě moc pomohly 🙂

jitulik24
23. únor 2011

@escadka Tak to je super, mám ohromnou radost 😵 Gratuluji ke zdravému miminku, jen tak dál🙂

escadka
23. únor 2011

@jitulik24 Děkuju moc 😵. Termín mám nakonec 3. 9., už aby to bylo 🙂

daisy14
23. únor 2011

Ahoj holky, všechny Vás zdravím! Nic nestíhám ani zapnout počítač, dneska výjimečně, takže nedočítám. Je to síla, malá dost zlobí s tím kojením, ach jo. Zítra jdeme na kontrolu k doktorce tak snad něco přibrala. ☹
Holky mějte se hezky, až se to u nás usadí, budu nakukovat víc. Držte mi palce, ať do té doby nezešílím, ty kruhy pod očima - už patřím skoro do Adamsonovic famílie 😉
Escadko gratuluji a držím dále palce! 🙂

escadka
23. únor 2011

@daisy14 Děkuju moc. I já tobě držím palečky, ať začne malá papkat jak se patří a nechá tě trochu odpočinout. Dívala jsem se na fotečky, je úžasná 😵 , gratuluji 🙂

misa.patrik
23. únor 2011

@escadka neboooj 🙂 bude to dobrý 🙂 oni umí pěkně strašit 🙂

misa.patrik
23. únor 2011

jinak holky dnes jsme koupili baterky do váhy a ja jsem pribrala za posledni měsíc 4 kila mazec 😀 😀 😀 nedivím se že jsem to ani nepostřehla jak pořád lítám v legínách 😀