Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

escadka
23. únor 2011

@misa.patrik to je moc dobře, budeš teď na těhulkování potřebovat hodně síly, aby se tam princezničce tuze líbilo a mohla si z maminky brát vše potřebné 🙂 a pak,a ž bude na světě, tak to bude raz dva dole 😉

misa.patrik
24. únor 2011

@escadka hihi no to je pravda 🙂 me to tedanevadí jen jsem nechápala 😀 vímjak u Patrika to jsem ani nevedela kdy a uz jsem kupovala jeste mensi velikost nez pred tehotenstvim :😀

ladus77
25. únor 2011

@escadka gratulace ke kontrole! 🙂

ladus77
25. únor 2011

@jitulik24 moje kontrola dnes ok, mam radost, cipek drzi, mam tam 42mm a placenta se o par centimetru povytahla, jeste teda neni uplne nahore ale uz proste nezasahuje do hrdla. Doktor rikal ze dobry a on je takovy pesimista, ze je to fakt snad dobry 🙂
Tak jsem se hned vrhla na nejake ty nakupy a udelala sobe i mimcu radost 🙂
Hezky vikend holky!

jitulik24
25. únor 2011

@ladus77 To je super, jen tak dál😉. Hned je veseleji když víš, že je vše v pořádku. Čípek máš tedy ukázkový😉. Copak jsi pěkného nakoupila? Já a moje mamka jsme byly na nákupu ve středu a koupily pár holčičích oblečků🙂. Dnes jsem poprvé prala 4 pračky věciček pro Karolínku. Deky, povlečení do kolébky a postýlky, mantinely, prostěradla. Zítra mě čeká žehlení.

misa.patrik
25. únor 2011

Holky dnes jsem byla v práci no vuuubec se mi po tom lenošení nechtělo 🙂 jinak u me zatim nic bolí me prsa ale to se nedivim po tech dávkách hormonu 😀 😀 😀 akorát se hrozně v noci potím čím to je je to těmi hormony? snad na me neco neleze ☹ všichni u nas marodili 😒

ladus77
25. únor 2011

@jitulik24 no koupila jsem takove ty pletene boticky, capacky se myslim taky rika a cupr bodicko. A maminka si udelala radost kusem zvance a dala si trhanec s horkyma malinama 🙂
A uz zacinas prat postylku? Ja jsem taky chtela, ale porad si rikam ze je brzo, ale laka me to teda desne mit to nachystane a chodit na to koukat.

11112
26. únor 2011

@escadka ahojky dlouho jsem ti nepsala jak se máš?Co miminko daří se a jak se máš ty? 🙂

jitulik24
26. únor 2011

@ladus77 To se mimi bude mít😉. Jo a ty horké maliny bych si také dala😀. Manžel včera donesl karamelový větrník, to byla dobrota. Vypráno mám i vyžehleno, ale mám to schované v komodě. Manžel má za 3 týdny dovolenou, tak se bude malovat a chystat pokojíček a to už nachystám i postýlku. Jen kolébku budu chystat asi později. V dubnu chci mít už vše nachystáno a jen se chodit dívat na to, kde má Karolínka své království🙂.

zuzka72
26. únor 2011

Ochutnávka fotek, zbytek na FB, nebo tu v albíčku...

misa.patrik
27. únor 2011

@zuzka72 juuuu Ti jsou zlatí 🙂 to to letí

misa.patrik
27. únor 2011

Holky ja už začínám blbnout 😀 dnes se mi zdálo že jsem mela holčičku a že jsem ji kojila 😀

jej
27. únor 2011

Ahoj holky!
Zdravím po delší době! Jsem furt v jednom kole, spíš v jednom bojišti...když už nemarodíme po nemocnicích s malou, chytnu bacila já (minulý týden opět 40cítky horečky, děs děs děs), už jsem z toho tak nějak hotová....ale s jarem bude doufám líp!

Jen jsemviděla, že Escadka je těhulka! Mooooc gratuluju a Míše PAtrik posílám tfuj tfuj tfuj pro štětsí na holčičku!

Jitul, tobě už to taky letí, že?

Jinak všechny zdravím, nevidím tu mé "společnice" Asmenku, Sukubku a Anet? Holky, jak vy se zhruba stejně starýma mimišama? MY tak nějak furt čekáme a doufáme, že najedem na nějaký režim a tak nějak mi to pořád nepřijde režimové....(bodejť asi v těch našich nemocech...)

spunda
28. únor 2011

Ahoj Holky

omlouvám se že ruším ,chtěla bych se vás zeptat jestli některá z vás neužívala Warfarin na ředění krve.Díky moc za odpověd 😉

alex001
28. únor 2011

@spunda jj warfarin je na ředění krve 🙂

milusiaw
28. únor 2011

Ahoj holky!
Dneska jsem delala test, a jenom 1 carka ☹

spunda
28. únor 2011

@alex001 jo jo to já vím ale jestli máte některá zkušenost s tím že by jste ji braly při snažení víš??? 🙂

misa.patrik
28. únor 2011

@milusiaw ☹ sakra ☹

alex001
28. únor 2011

@spunda já mám při IVF fraxiparin 0,3ml píchám každý den

kamka1402
28. únor 2011

@jitulik24 ahojte holky 🙂 já si ted užívám v lázních, lítám po procedůrách a nebo odpočívám, je to bezva relax.četla jsem že už si začala prát žehlit a už se chystáš no strašně to letí nedávno si tu zdělovala dvě čárečky, doufám že když poctivě hladím františka tak to pujde také 😵 mejte se pěkně a dávejte na sebe pozor

kamka1402
28. únor 2011

Ahoj neví někdo za jak dlouho po lázních je možný KET,někdo mi říkal 2 měsíce než se telo zase aklimatizuje. Já bych šla ráda hned po lázních. 🙂 nevi někdo něco o holkách ty se měli vrátit z lázní 18.2. a ještě se tu ani neukázali

escadka
28. únor 2011

@misa.patrik třeba to Miško nebyl sen, ale pravda 🙂, kdypak se chystáš na testíkování? Věřím, že budou // 😵

escadka
28. únor 2011

@jej děkuju moc, jeji, a copak vám se děje, že pořád lítáš po nemocnicích a tak? Neboj, máte spolu před sebou dlouhatanánskej život, tak jestli se budete měsíc dva synchronizovat a slaďovat, co to je 😉? Určitě na to přijdete, co vám navzájem vyhovuje, nic se neboj a taky už určo budete zdraví, držím moc palečky a posílám spousty energie a síly, abys vydržela, stojí to za to 🙂. A dej nám sem nějakou fotečku, jsem moc zvědavá na tvoje sluníčko 🙂

escadka
28. únor 2011

@juvik ahoj juvinko, jak se daří, jak si užíváš těhulkování, všechno v pořádku, jak dopadla genetika 🙂? A už víte, co to bude? (ne že by na tom záleželo, ale proč to nevědět, když to jde 🙂 )

misa.patrik
1. bře 2011

@escadka ahojik no kezby vubec nic mi není 😕
testovat budu zitra Macháč říkal že 10 den musím mit test 100% už pozitivní

jitulik24
1. bře 2011

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 2x minimálka- negativní. V rámci imunoléčby přirozené otěhotnění- mimoděložní těhotenství.
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,4x minimálka-Reprofit-vždy negativní.Špatné imuno-léčba.Od 18.1. si užívá v lázních a pak další boj.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK, srpen KET - potrat 7 tt. Další boj v únoru!
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET). Od 18.1. si užívá v lázních a pak další boj..
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní.
ABIG-1x IVF Fertimed -negativní, 2x IVF Reprofit (bio. těhu),2x KET negativní. Od 27.2. lázně a pak další boj.
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 2x ET v Reprofitu. 2 IVF úspěch - 9tt potrat. V březnu se chystá do dalšího boje!
KAMKA1402- 2x IVF- negativní. Od 22.2 lázně a pak další boj -KET!
HEXELUCKA- Fertimed- 2x IVF-negativní, teď po laparce, zažádáno o lázně a pak další IVF.
MILUSIAW - 6x IUI a 2x ICSI ve Fertimedu- vše negativní. Minimálka-negativní.

STIMULANTKY:

MISA.PATRIK -2x IVF-negativní.2x ZT- 7tt, 9tt, 2x mimoděložní.18.9 hysteroskopie. 15.2 KO, 21.2 KET dvou sněhuláčků, držíme palce!!!

TĚHULKY:

LADUS77 - 1 mimi po IVF, TP duben 2011 (6x IUI, 1 IVF)
JITULIK24 - 1mimi po IUI, TP květen 2011 (9x IUI, 2x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZT-5tt)
KRYSTOFKA - 1 mimi po KET, TP červen 2011 (1x IVF, 1xKET)
JUVIK - 1 mimi přirozeně, TP srpen 2011 (6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ)
ESCADKA – 1mimi po KET, TP srpen 2011 (1x IVF,1x KET-negativní , 2 IVF úspěch -21tt potrat)
LIFINKA - 1 mimi přirozeně, TP září 2011 (první pohovor v Reprofitu- plán IVF)

MAMINKY: Velká gratulace!

BERAS- Tomášek 1.10.2009, 3,27kg, 47cm
TEDDYNA - Vojtíšek 10.11.2009, 1,6kg, 40cm
ZUZKA - Petříček a Lukášek 26.2.2010 3,09kg, 48cm a 2,65kg, 46cm. Jakub 30.10.1992, 4,5kg, 52cm.Adam 6.6.1995, 4,5kg, 55cm.
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček 16.8.2010
ASMEENA – Sofinka 9.11.2010, 3,5kg, 49cm
SUKUBKA - Lukášek 13.12.2010, 3,2kg, 49cm
ANETA1199 - Štěpánek 16.12.2010, 3kg, 48cm
JEJ - Amálka 17.12.2010
ELLAAEE – Danielek 22.12.2010, 3,41kg a 49 cm
RENCAV - Adámek 14.1.2011, 3,45 kg a 49cm
DAISY14 - Petruška 9.2.2011, 2,9kg a 47cm
PECICKA - Vladislavek 13.2.2011, 3,60kg a 50cm

misa.patrik
1. bře 2011

Tak tady se čeka jen na me jo?? 🙂 🙂 🙂

jitulik24
1. bře 2011

@jej jj letí to rychle i když by mi nevadilo, kdyby to letělo ještě rychleji 😀 . Věřím tomu, že se u vás situace zlepší a na jaře si budeš užívat všeho na 100%. Musí to být dost náročné, ale ten titul maminka za to stojí 😉 😵

@kamka1402 Ahoj, pěkně si užívej lázní, ať máš plno síly na další boj, věřím tomu, že to pomůže 😉 . Já tedy nevím, ale já bych šla do KET hned. Napiš Machačovi, ten ti jistě rád odpoví. Hlazení Františka prý pomáhá 😀, ale aby jsi ho pak nehladila tak důkladně, že by z toho pak byla minimálně trojčata 😀 Já už blázním a peru věcičky na mimi, jediné co nemám je barevné oblečeníčko, protože se ještě něco málo bude dokupovat, tak abych pak neprala třeba tři věcičky 🙂. Tašku do porodnice jsem si nachystala včera 😀 .

@misa.patrik Miši, tak to držím všechny palce i nohou 😉 . Pěkně to uteklo 🙂 . Já při IUI to měla tak, že mě od 4 dne bolela prsa a 8 den mě to přešlo. Myslela jsem si, že to nevyšlo. 10 den se mi udělalo divně v autě, ale to asi nebylo spojeno s těhu. 11 den jsem měla první slabou čárku 😀 . Ne vždy musíš mít příznaky 😉 .

spunda
1. bře 2011

@alex001 No já právě měla napřed fraxiparin ale nezabíral jak měl tak mi doktor napsal warfarin ,ted už to mám dobrý a nechce mi to vyměnit,prej až za rok ☹ Díky za odpověd,měj se hezky a hodně štěstí 😉

escadka
1. bře 2011

@jitulik24 ahoj Jitulko, vůbec se ti nedivím, že tak všechno chystáš, já končím 13 tt a nejraději bych už měla všechno pěkně nakoupené 🙂. A jaké oblečko kupuješ - myslím, od narození až po jaký měsíc? A jak víš, co všechno máš kupovat? Co všechno je potřeba?