Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

misa.patrik
1. bře 2011

@jitulik24 díky za povzbuzení 🙂 zítra dám vědět 🙂

andinka22
1. bře 2011

@kamka1402 mě mudr. v lázních říkal, že do dalšího pokusu co nejdříve po lázních, že třeba za 3/4 roku už by jsi nemohla říct, že ti lázně pomohly. Jinak já bych měla jít buď druhý nebo třetí cyklus po lázních.
Hezky si lázně užij, už jsi tam týden, ale ono to hrozně rychle uteče a ani se nenaděješ a pojedeš domů.
Jinak my jsme si to v lázních krásně užily po všech stránkách, pohodička, procedury, výlety, kavárničky, tanec ...
Ve kterém domě bydlíš? My jsme bydleli v Adleru.
Tak si to užívej. Pá. 🙂

juvik
1. bře 2011

@escadka ahojky 😉 mám se dobře, jen jsem bez netu, mám pokažený noťas. Takže nakukuju jen když jsem u rodičů.
NT dopadl dobře, minulý týden mi brali krev ještě na triply, můj doktor je dělá, tak jsem se s ním nehádala. Doufám, že mi nevyjdou blbě a nebudou mě stresovat. Zatím nevíme, co to bude...ale jsme zvědaví 😵 Minule se doktor chtěl podívat, ale mimís se otočil zády a ukázal nám jen páteř 😀
Už se taky moc těším, až budu nakupovat. Sice budu mít spoustu věcí od švagrové, ale i tak. 😵

misa.patrik
1. bře 2011

@juvik ahojky užasné že je vše tak jak má být to se mi moooc líbí 🙂

escadka
1. bře 2011

@juvik jej, tak to jsem moc ráda, že ses ozvala a že je vše v pořádku, často na tebe vzpomínám. A taky že máš tak důkladného doktora 🙂. Já tentokrát zůstala u machače, jenže tím, jak má narváno, tak je to vždycky takový hektický, každá kontrola. Je super, že máš po kom dědit, to já budu muset všechno nakoupit a nejhorší je, že nevím, co, snad mi v obchodech poradí 🙂. Kamarádek s miminkama, po kterých by šlo dědit, bylo dost, ale než se zadařilo nám, tak všechno porozdávaly či prodaly, ale to je to nejmenší 😉

jitulik24
1. bře 2011

@escadka Mám nakoupené oblečky ve velikosti 56, 62 a něco i 68. Až se malá narodí, tak budeme dokupovat to, co bude potřeba. Na internetu jsou seznamy s výbavičkou, tak jsem se řídila tím, ale určitě toho mám víc. Dnes jsme zase s mamkou nakupovaly. Koupily jsme látkové pleny jak bílé, tak barevné, žíňky, prostěradlo, teplou deku a čepičku. Už jsem to stihla i vyprat a zítra budu žehlit😀.

misa.patrik
1. bře 2011

@jitulik24 juuuu no super 🙂 no a tomu seznámku vubec ho neber vážne celý 😀 Pata jak byl miminko jsem ho pořád převlikala věčně blinkal 😀 ale my tu v polskem Těšíne máme super sekáč a perfektní hadříky na mimi tak doufám že už ho taky brzy vemu utokem 😀

jitulik24
1. bře 2011

@juvik Gratuluji k dobrému výsledku z NT. Já také musela jít na triple test i když mi NT dopadlo dobře a naštěstí i ten triple test byl dobrý. Tak držím palce. Nám se mimi také natočilo zády😀. 20tt se blíží, tak třeba si dá mimi říct😉

jitulik24
1. bře 2011

@misa.patrik Miši, určitě se dočkáš a budeš nakupovat jak šílená😀. Věciček a oblečků je hodně, ale mít na to finance. Já bych pořád jen nakupovala a moje mamka taky🙂. Bude to první vnouče, tak se strašně těší. Tchyně bude trojnásobnou babičkou, ale bude to první vnučka, tak je nadšená i když se jí nelíbí jméno jaké chceme dát malé☹.

misa.patrik
1. bře 2011

@jitulik24 neřeš tchyni bude to Vase dcera ne?? 🙂 a Kajka je krásne jmeno 😉 😉 😉

jitulik24
1. bře 2011

@misa.patrik To sice ano, ale když ti to řekne tchyně do očí, tak to hodně zabolí. Ne každému se zavděčíš, bohužel☹

silvie_z
1. bře 2011

ahoj holky, jak dlouho to u vás trvalo, než jste šly poprvé na IVF nebo IUI? Myslím, od té doby, co jste začaly chodit do Reprofitu. vůbec nemám představu a asi nás to čeká

daisy14
1. bře 2011

@jitulik24 Super, nakupování mě taky bavilo! Jen teď zjišťuju, že oblečky vel.56 jsou nám stále velké 🙂 a Peťulka v nich plave. Naštěstí jsem měla pár menších mezi 50 a 56 a kámoška mi ještě pár pidioblečků půjčila, tak máme co nosit. A to jsem si říkala, že ta 56 je oblečení na panenky a hele ono není 😀
@juvik Gratuluji k dobrým výsledkům a na triply se vykašli, mě špatný výsledek jenom vystresoval a zbytečně!

jitulik24
1. bře 2011

@daisy14 Ahoj Dáši. Pár oblečků ve velikosti 50 bych tam také mohla mít. Přinejhorším něco dokoupíme až se malá narodí. Jak se ti daří? Už je to s tím kojením lepší? A co Petruška, je hodná? Už abych také měla malou u sebe🙂. Když jsem se dívala na tvé fotky, tak bylo vidět jak jste šťastní, tiše závidím 😵

jitulik24
1. bře 2011

@silvie_z Ahoj, já šla na první pohovor do Reprofitu v dubnu a v květnu mě čekala první IUI.

escadka
1. bře 2011

@jitulik24 Jitulko, z tchýně si nic nedělej, naopak to ber jako revoltu a zadostiučinění, je to jen a jen tvoje holčička a můžeš jí dát jméno, které se líbí tobě a tchýně se může jít vycpat, nemá tě na tom co mrzet, spíš si řekni, zaplať pán bůh, že mám maminku jakou mám a ne takovou zlou, jako tchýně. Karolínka je krásné jméno a užívej si ten blažený pocit, že ti do ničeho nikdo nemůže kecat

milusiaw
1. bře 2011

@misa.patrik
Tak drzim za tebe palce!

misa.patrik
1. bře 2011

děkuju ráno písnu 🙂

silvie_z
1. bře 2011

@jitulik24 tak to je rychlost, myslela jsem, že to trvá několik měsíců, třeba půl roku. tak to je fajn zpráva, díky. ať ti těch pár měsíců rychle uteče a mimčo se má k světu 🙂

misa.patrik
2. bře 2011

☹ ☹ ☹ ☹ ☹

jitulik24
2. bře 2011

@misa.patrik to snad ne ☹ ☹ ☹

jitulik24
2. bře 2011

@silvie_z nevím jestli jsi už do nějakého CARu chodila, pokud ne, tak to bude možná trvat déle, než Vám udělají různé testy, ale nechci kecat. Děkuji 🙂

escadka
2. bře 2011

@misa.patrik Mišičko, třeba se objeví až zítra, ještě nezoufej

silvie_z
2. bře 2011

@jitulik24 ne, nechodila, počítám, že si během března půjdu k doktorce pro doporučení a rozhodli jsme se pro reprofit. určitě to u každého trvá trochu jinak, ale měsíc mě fakt příjemně překvapil. u nás v práci to vypadá všelijak, takže mateřská by byla řešení 😉 díky moc

escadka
2. bře 2011

@daisy14 Dáši, využíváš naplno přebalovací pultík? Já se rozhoduji, jestli si mám koupit přebalovací podložku pevnou a stěhovat si ji podle potřeby a nebo jestli si koupit měkkou podložku a nechat si pod ni udělat desku na komodu, kterou si pak zdělám. Když jsem se totiž na to ptala v obchodě, tak mi prodavačka říkala, že se ten přebalovací pult užívá jen chvíli, jak sebou začne miminko moc vrtět a bude růst, tak že už je to nevyhovující, a tak nevím, pro co se rozhodnout... Děkuju za radu 🙂

daisy14
2. bře 2011

@escadka Ahoj, já pult rozhodně využívám naplno. Je velký 90cm šířka, 80cm hloubka a kromě přebalovací podložky mám na něm spoustu věcí co potřebuju mít po ruce. A má 10cm okraje, takže mimčo z něj jen tak nespadne, když se hlídá. Možná že nebude na dlouho, ale je dost velký, takže ho určitě nějaký čas využijem.

escadka
2. bře 2011

@daisy14 Děkuju moc, to mi opravdu moc pomohlo v rozhodování, hned zítra to zaměřím a zadám do výroby 🙂. Krásnou dobrou noc a maličká ať je hodňučká a pěkně papá a spinká s tebou 🙂

jitulik24
5. bře 2011

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 2x minimálka- negativní. V rámci imunoléčby přirozené otěhotnění- mimoděložní těhotenství.
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,4x minimálka-Reprofit-vždy negativní.Špatné imuno-léčba.Od 18.1. si užívá v lázních a pak další boj.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK, srpen KET - potrat 7 tt. Další boj v únoru!
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET). Od 18.1. si užívá v lázních a pak další boj..
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní.
ABIG-1x IVF Fertimed -negativní, 2x IVF Reprofit (bio. těhu),2x KET negativní. Od 27.2. lázně a pak další boj.
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 2x ET v Reprofitu. 2 IVF úspěch - 9tt potrat. V březnu se chystá do dalšího boje!
KAMKA1402- 2x IVF- negativní. Od 22.2 lázně a pak další boj -KET!
HEXELUCKA- Fertimed- 2x IVF-negativní, teď po laparce, zažádáno o lázně a pak další IVF.
MILUSIAW - 6x IUI a 2x ICSI ve Fertimedu- vše negativní. Minimálka-negativní.
MISA.PATRIK -2x IVF-negativní.2x ZT- 7tt, 9tt, 2x mimoděložní.18.9 hysteroskopie. KET-negativní.

STIMULANTKY:

TĚHULKY:

LADUS77 - 1 mimi po IVF, TP duben 2011 (6x IUI, 1 IVF)
JITULIK24 - 1mimi po IUI, TP květen 2011 (9x IUI, 2x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZT-5tt)
KRYSTOFKA - 1 mimi po KET, TP červen 2011 (1x IVF, 1xKET)
JUVIK - 1 mimi přirozeně, TP srpen 2011 (6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ)
ESCADKA – 1mimi po KET, TP srpen 2011 (1x IVF,1x KET-negativní , 2 IVF úspěch -21tt potrat)
LIFINKA - 1 mimi přirozeně, TP září 2011 (první pohovor v Reprofitu- plán IVF)

MAMINKY: Velká gratulace!

BERAS- Tomášek 1.10.2009, 3,27kg, 47cm
TEDDYNA - Vojtíšek 10.11.2009, 1,6kg, 40cm
ZUZKA - Petříček a Lukášek 26.2.2010 3,09kg, 48cm a 2,65kg, 46cm. Jakub 30.10.1992, 4,5kg, 52cm.Adam 6.6.1995, 4,5kg, 55cm.
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček 16.8.2010
ASMEENA – Sofinka 9.11.2010, 3,5kg, 49cm
SUKUBKA - Lukášek 13.12.2010, 3,2kg, 49cm
ANETA1199 - Štěpánek 16.12.2010, 3kg, 48cm
JEJ - Amálka 17.12.2010
ELLAAEE – Danielek 22.12.2010, 3,41kg a 49 cm
RENCAV - Adámek 14.1.2011, 3,45 kg a 49cm
DAISY14 - Petruška 9.2.2011, 2,9kg a 47cm
PECICKA - Vladislavek 13.2.2011, 3,60kg a 50cm

ladus77
5. bře 2011

@jitulik24 gratulace ke tricitce!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

jitulik24
6. bře 2011

@ladus77 děkuji 😀 😀 😀 😀