• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

5. prosince 2016 
@pegi27 Ja jsem dneska 10DC a zitra mam kontrolni ultrazvuk.Jsem od 3-7DC brala clostik.Jinak ja jsem v rijnu mela biochemicke tehu.V listopadu nic nebylo ze jsem nemela vajicko tak snazeni snad bude v prosinci.
24. lis ve 03:55  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky .... od minuleho utery beru Utrogestan 2-0-2 ... Mam brat do nedele a pote zkusit test. Jelikoz me posledni tri dny mirne picha v podbrisku, zkusila test uz dnes. A samozrejme negativni. Takze uz moc neverim. Jen se chci zeptat kdyz jste brali Utrogestan kdy obvykle po vysazeni dosla MS? Diky moc za odpoved.
24. lis v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@janaspo u mě jak kdy, někdy hned druhý den, jindy až třetí, ale po vysazení jsem hned měla menstruacni bolesti a špinění
24. lis ve 13:02  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@janaspo Ahojky, mně MS chodila až za 4 - 5 dní.... docela pozdě, proti ostatním co jsem tu viděla...
24. lis ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky moc diky za odpoved.
24. lis v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky. Stalo se některé, že vůbec nereagovala na injekční stimulaci ganal? Já si píchám 250j gonal.
Po dnešní kontrole 7DC jsem zklamaná :worried: Nizká sliznice a jen 2 foliky kolem 7mm. DC mám tak 26-28. Co si o tom myslíte? Je šance?
24. lis v 15:54  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@pegi27 není ještě brzo? Mám stejně dlouhý cyklus a ovu až 17 dc,což si myslím že ti může ještě vše hezky dorůst.Folik roste asi 1mm denně když je dobrej.Zkus si koupit kontryhel.čaj nebo kapky Gynex.
24. lis v 16:04  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@tammm Taky mám většinou ovu až kolem 15DC, ale spíše bych měla mít víc foliku. Michnova byla zklamaná a zavolala si i na konzultaci Souškovou, která by to asi odpískala hned. Nakonec jdu v sobotu na další kontrolu a tam se rozhodne.
Jinak beru fertipronu, piju grepovy džus a nic z toho. Mám tu ještě gynex, tak ho zkusím.
24. lis v 16:21  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@pegi27 zkus,držím palce ať vše doroste.Třeba se objeví víc foliků,jsou malinky,tak treba nešly vidět všechny.
24. lis v 16:36  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@beruska1889 Ahoj,je neco novyho?Dneska jsem byla na kontrolnim ultrazvuku u Souskove a dostala jsem dneska pregnyl a zitra snazeni,Foliky mam dva na kazde strane jeden (18 a 16 mm).Sliznici mam pry dobrou.Clostik na me ucikuje (1x denne).Rikala ze kdyz jsem dneska 11 DC tak to mam dobre nachystane vsechno,takze pokud se nezadari tak mam prijit pak na kontrolni ultrazvuk ale ne uz 11-13DC jak jsem chodila ale od 10-12DC a pak mam zas nasadit clostik.

@pegi27 Ahoj,jak jsi byla spokojena s Vrubovským?
25. lis v 10:59  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Nakonec jsem mela Michnovou :wink:
25. lis ve 12:31  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@destovakapka Ahojky kočko, nového asi nic moc, jsem 14.den po aplikaci Pregnylu, tak čekám až dorazí MS abych se mohla zase objednat na další kontrolu.... že by nepřišla, nečekám, tak jsem jen zvědavá kdy to bude.... je fajn, že Ti Clostík zabírá tak hezky, tak snad to o víkendu vyjde a dílko se konečně podaří :wink: držím pěsti a pak zas písni, jak jsi na tom :wink: tak přeji hezký, plodící, víkend :wink: :grinning: :wink:
25. lis ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: vůbec se Vrublovského nebojte já chodila k němu a občas k Souškové ta je zlato a umí strašně nakopnout a podpořit, ale Vrubla je profík jak už jsem tu jednou psala dělal mi stimulaci na naše první IVF po kterých jsem měla krásných 16 vajíček a dělal mi pod narkózou i jejich odběr a úžasný, žádné bolesti, žádné krvácení..jak jsem se bála byla jsem nadšená.. Jen transef mi dělali o víkendu a byla tam jen Dr Michnová a když mi zaváděla embryjko říkala, že v pichy na vaječníkách po punkci žádné, vše na mimi nachystané a chválila Vrublovského.. A zadařilo se na poprvé teď už mám pod :heart: 12 týdenního broučka :blush: a čtyři topkové embrya u nich zamražené.
4. pro v 09:51  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (13. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@luci_pek to je krásné, moc gratuluji :slight_smile: užívej si to :wink:
4. pro v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@beruska1889 Moc děkuji :blush:
5. pro v 10:22  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (13. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek