Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

vvercatkoo
20. pro 2016

@sukubka jsem na tom podobně akorát těhotenství se ještě nekonalo. Měla jsem kratky i dlouhy protokol a velmi malo vajíček a vždy jen jedno embrio na zavedeni. Na minimalku pry reaguje moje tělo lépe, ale taky se pořád nedaří. Máme špatný spermie, ale pořád říkají, že dokážou vybrat. Věřím Macháčovi, že to dokážeme. Jinak už máme šest pokusů. Vždy jsme se.vlezli do 20tisic, ono záleží kolik máš odebranych occytu a jestli si připlácíš další metody ( csci, pisci). Femara stoji 1000kč. Vše se hradí až po transferu

vvercatkoo
20. pro 2016

Mě v únoru bude 33

sukubka
20. pro 2016

@vvercatkoo tak to.ksme na tom opravdu podobme..me telo take lip reaguje na minimalni stimulaci..icsi si musime priplatit manzel.ma taky hodne spatny spermiogram,doufam ze za tu dobu se to jeste nezhorsilo...takze jsi mela uz kolilrat transfer??

kvakuska
20. pro 2016

@destovakapka výsledek HCG až za dva dny, to je teda síla 😲 ... ale pokud chceš ještě před Vánoci vědět na čem jsi a jsi přímo z Olomouce, tak si zítra nebo pozítří můžeš zajít na odběr třeba na polikliniku k Tržnici, tam si nechat vzít krev na HCG jako samoplátce (asi 200 Kč) a ještě ten den odpoledne budeš mít výsledek ... pozitivní a rostoucí HCG = super, těhotenství tam je a "žije" ... pozitivní a klesající nebo přímo negativní HCG = bohužel, buď se vůbec nechytlo a nebo chytlo a pustilo ... tak držím palce👧

pegi27
20. pro 2016

@sukubka ty jo... sis teda prosla hustym trnim 😮 Chapu, ze mas strach, ale my to dame! 😉
Tak si brnkni na svou gyndu a zeptej se zda tam budou a udelaji ti ten horm. profil a kdyz ne, tak kde si mas zajit? 🙂
A nebo pockej az co ti reknou v centru...

sukubka
20. pro 2016

@pegi27 nechci pockat az co mi reknou v centru 🙂 chci ten profil uz mit...joko mas pravdu zavolam si ma gyndu a optam.se...a moc dekuji..
Jojo peklo to bylo ale malej za to stal,ale jen si na nejaky veci vzpomenu tak hruza...ty jeste nemas dite ze?uplne vim jak ti je...byla to fakt psychycka hruza...musi to vyjit...kolik.mas let?

vvercatkoo
20. pro 2016

@sukubka už šestkrát a bez úspěchu

sukubka
20. pro 2016

@vvercatkoo hlavne to nevzdavej ja mam maleho na 6 transfer...uz jsem to mockrat chtela vzdat a premyslela nad darovanymi vajičky a ruzne zpusoby ale nakonec sem se rozhodla ze proste budu bojovat...clovek je uplne na dne nema silu na dalsi zmareny pokus ,pak prestava verit ze to vubec nekdy vyjde,ale vyjde to!!!!mas urcite testy na stitnou zlazu ze?

destovakapka
20. pro 2016

Ahoj holky,tak se znovu hlasim.

1) Delala jsem si dneska TT,porad pozitivni ale carka mi pripada stejna jak v nedeli.

2) Volala jsem si na gyndu na vysledky krve,sestricka ze me preda pani doktorku.Doktorka mi rekla ze to mam lehce zvysene HCG mam 74.Jestli krvacim,jsem rekla ze spinim ale mam to porad na 1 vlozku za den,na to mi rekla se to bud rozjede a odende to a kdyz by to pretrvavalo i pristi tyden,ze mam jit na kontrolu do Car ze tam volala.Takze vlastne nevim asi jsem tehotna nebo ne.

3) Po pohovoru s doktorkou na gynde,jsem teda volala do Car asi tam pristi tyden teda jsou,ze tam mela moje gyndarka volat.Vzala to sestricka ktera dneska prisla do prace po dovolene,tak tam vcera nebyla tak nevedela o co se jedna.Tak si nasla moji kartu.Ja jsem ji rekla ze jsem tam byla 25.listopadu na kontrolnim ultrazvuku u pani doktorky,dostala jsem pichnuty pregnyl.26.listopadu ze bylo snazeni.14.,16., a 18 prosince ze jsem si delala tehotensky test a mam to pozitivni.V sobotu 17.prosince vecer jsem zacla slabe krvacet.Od nedele ze uzivam ascorutin.Vcera ze jsem si volala do car,kde se mam hlasit kdyz mam pozitivni tehotensky test.Bylo mi receno ze u nich.Ze za 2 dny si mam zkusit dalsi tehotensky test,prasky nemam vysazovat a ze mam pockat jestli to nemam MS.Ze tam jsou do ctvrtka.Vcera ze jsem byla na gynde u svoji doktorky a ta mi udelala ultrazvuk a vzala krev.Na krev ze jsem si dneska volala a rekla jsem ji to co mi rekla doktorka.Sestricka mi na to rekla ze jsem od nich nic na spineni nedostala ze me to pozistuje,ze pani doktorka tam neni ale je tam pan doktor a ze mi zavola ale ze ja jsem u nich byla poprve na pregnylu a ze by se mela o mne tedka postarat moje obvodni gyndarka a ta by me pry mela neco napsat na to spineni.Me rikala ze pokud to nemam intezivni krvaceni ze to je povazovano za spineni.Tak cekam az to pozistuje a bude mit cas mi zavolat.

vvercatkoo
20. pro 2016

@destovakapka to jsou nervy, ja už tomu přestávám rozumět. Držím ti pěsti ať to dopadne dobře

vvercatkoo
20. pro 2016

@sukubka já mám za sebou všechny testy co jdou a vše je v pořádku

vvercatkoo
20. pro 2016

@sukubka jinak beru fertipronu, kkyselinu listovou, selen, zinek a zkouším do ovulky grepy a po ovulce ananas a můj chlap folandrol, tak uvidime

sukubka
20. pro 2016

@destovakapka je to sice mozna a trosku ostre co napisu,ale pokud to ma byt prosperujici tehotenstvi HCG by melo opravdu kazdy den mit dvojnasobek.. takze bych si dneska zasla kamkoli na krev a hcg by proste muselo byt nejmene tak 150...pokud tomu tak neni tak tehotenstvi neni prosperujici stejne by to nedopadlo dobre..ja vim ze je to hrozny a clovek proste chce verit ze to konecne vyslo...ale nez se stredovat proste bych si opravdu ob den kontrolovala hcg pokud se nezdvojnasobuhe je to spatne ☹

sukubka
20. pro 2016

@vvercatkoo to ja si dneska koupim ten kontryhelovy caj...zatim nic jinehonezobu ale vim ze driv jsem jedla snad vse co šlo...i manzel 🙂
Testy mam taky vsechny fokonce mi i delali rentgen hlavy..ma mamka mi tenkrat rikala ze srandy hestli letim do kosmu ze mi delaji takovy testy...ale to bylo ve fakultce nev reprofitu..

destovakapka
20. pro 2016

@sukubka Co jsem nasla tabulku tak podle tabulky to je OK ta hodnota v krvi. Posledni MS 15.listopadu a 25.listopadu pichnuty pregnyl. Podle tehotenske kalkulacky jsem dneska 5+0.

Doba od početí Doba od poslední menstruace mIU/ml
7 dní (1. týden) 21 dní (3 týdny) 0 - 5
14 dní 28 dní (4 týdny) 3 - 426
21 dní 35 dní (5 týdnů) 18 – 7 340
28 dní 42 dní (6 tt) 1080 – 56 500
35 - 42 dní 49 - 56 dní (7 - 8 tt) 7 650 – 229 000
43 - 64 dní 57 - 78 dní (8 – 11 tt) 25 700 – 288 000
57 - 78 dní 79 - 100 dní (11 – 15 tt) 13 300 – 253 000
17 - 24 týden Druhý trimestr 4 060 – 65 400
Od 25 týdne Třetí trimestr 3 640 – 117 000

sukubka
20. pro 2016

@destovakapka jojo to ja si myslim ze hodnotu mas ok jen jsem to myslela tak ze bych si hcg nechala dneska odebrat znovu a hladina se musi zdvojnasobit...takze pokud tyj si ted mela 70...musi byt 150...vis jak to myslim..

destovakapka
20. pro 2016

@sukubka Vcera jsem byla poprve na krvi a mela jsem 74HCG.Vim jak to myslis.

vvercatkoo
20. pro 2016

@destovakapka promiň, ale na tabulky už nehleď. Tobě se musí zdvojnásobit hcg a to už se v tabulkach nedočteš. Souhlasím s holkama, aby sis zašla jako samoplatce, ať víš jestli roste. A podle toho, uvidíš. Nechci tě strašit, ale je více variant, co znamena nízké hcg ( biochemicke, mimoděložní) držím pěsti, ať ti poskočí

destovakapka
20. pro 2016

Tedka mi volala sestricka z car,ze zitra mam k nim prijit na krev.

sukubka
20. pro 2016

@destovakapka tak to jenejlepší řešeni!myslim že hned zitra budes mit i vysledky....mooc držim pesticky a dej hned vedet 🙂

sukubka
20. pro 2016

Holky najake tramvajove zastavce je clinika?je to nekde u obi ze?

sukubka
20. pro 2016

@vvercatkoo presne takhle jsem to myslela ze nekoukat na tabulky ale ze se HCG musi zdvojnasobit...ale nebyla jsem o moc lepsi,taky jsem na tabulky koukala ale cetla ruzne diskuse,ale ted se opravdu hcg musi zdvojnasobit...

Mrknu schvalne doma koluk jsem Hcg Ja mela priblizne stejnyden od opu...ale kazdy to ma jine..

pegi27
20. pro 2016

@sukubka Mam uz dve velke deti (17 a 15let). Jen ted uz 6 let ziju s novym partnerem, ktery vlastni deti nema. V lednu mi uz bude 38 let.

luci_pek
20. pro 2016

@destovakapka Na krev si dojdi co nejdřív ráno, ať to víš ještě ten den 😊 jinak já tedy mela ve čtvrtém týdnů Hcg pres 600 už a v 5+6 jsme viděli gestacni váček s pludkem a srdíčko.. Držím moc palce at hCG roste 😊

destovakapka
20. pro 2016

@luci_pek Zalezi v kolik me pusti v praci na krev.

destovakapka
20. pro 2016

Dnesni test neni popsany dnem.

vvercatkoo
20. pro 2016

@destovakapka promiň, ale zdá se mi, že slábne

sukubka
20. pro 2016

@pegi27 ahoj jasny tak to uplne chapu ze chces dat priteli vlastni dite.neboj brzy se zadari..musime verit!!!

sukubka
20. pro 2016

@destovakapka myslim si ze to bude ok..ony ty starsi testy jsou tmavsi ty // protoze jsou dyl zaschly...dej zitra vedet...budu na tebe myslet...

destovakapka
21. pro 2016

Ahoj,tak dneska jsem mela odber krve + i necakanou prohlidku.Ober krve na HCG mam 30,v pondeli jsem mela 74 takze mi to klesa.Z ultrazvuku jsem se dozvedela ze delohu mam sekrecni bez projasneni,v hrdle deloznim drobne projasneni 4mm-zlazka nebo GS.Nevim co to znamena to projasneni a ta zkratka GS.V patek mam jit na odber krve a na kontrolni ultrazvuk do nemocnice.Ze v patek v car nejsou.Fotka z delohy.