Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

anette30
13. bře 2017

@ivulkaaaaa Lázně jsou úžasné, přijela jsem z nich taky plně nabita. No a do třech měsíců se hezky zadařilo a ted už mám svou berušku v náručí 🙂 Ale na lázně nikdy nezapomenu 🙂 Machač je kapacita 🙂 držím palečky

knoflikarka
13. bře 2017

@ivulkaaaaa O lázních taky uvažuju, jestli se nepovede první IVF... Sice mám Klimkovice za rohem, ale asi bych taky volila Františka 🙂 Tak držím pěsti!

ivulkaaaaa
14. bře 2017

@knoflikarka já právě do Klimkovic nechtěla, protože to mám taky za rohem a to by nebyly ty pravé lázně už jen kvůli tomu smogu a Ostrava, to fakt ne .....Františkovy lázně byly výborná volba a vřele všem doporučuju. Celkově je to tam krásné, přiroda úžasná, spousta zvířátek, historické budovy, super ubytování a procedury (slatina, spousta pramenů kolem) a hlavně František 😉

knoflikarka
14. bře 2017

Holky, tak 16. DC už jsem jela na UTZ s tím, že UTZ bude jen tak pro okrasu a především domluvíme první IVF - a odjížděla jsem vyloženě v šoku s prvním vyfasovaným pregnylem, protože to bylo to poslední, co bych čekala. Takže po roce se snad ty moje vaječníky začínají vzpamatovávat a konečně se aspoň jednou můžeme pokusit pracovat na miminku a ne jen na mých folikulech... pokud to nevyjde, tak je v plánu IVF a aspoň si teda odbydu premieru s injekcema :D

aeon28
15. bře 2017

Ahoj holky jsem rada,že jsem konečně našla diskuzi o tomto problému. I když v poslední době je to častější než přirozené otěhotnění. mi už se snažíme tak nějak 2 roky. Nejdříve stimulace a přirozeně, ale to se nedařilo. Tak ivf zamražená embrya a ket. Jezdíme do Ol.k dr. Machačovi, ale už mám za sebou všechny doktory protože když tam není ten muj tak je tam jiný. ket bez úspěchu 2 ket otěhotněla jsem, ale v 6t.jsem musela jít na přerušení nerostlo a chodila jsem do práce tak teď jsem si řekla, že po transféru nebudu raděj nic riskovat a zůstanu doma mám totiž dost těžkou práci. Tak čekání bylo dlouhé, ale na těhot testu jsem našla jen 1 čárku a krev taky nic. Tak jsem šla do práce a snažím se dýchat a nemyslet na to a myslet pozitivně, ale fakt už mi to nějak nejde. Manžel ten už má 1 dítě z předchozího manželství takže to neprožívá a já jsem tak nějak na to sama je tady někdo taky tak na tom???

vvercatkoo
15. bře 2017

@aeon28 ahojky, tady opravdu na to sama nejsi. A vi se proč, se embrijko neudrží? U nás je to horší, já mám za sebou dvě ivf a šest ivf s minimalkou. Pořád bez úspěchu, žádná blastocyta, žádné mražení. Taky chodím k Machačovi. Dnes jsme objednání po dalším neúspěchu. Už jsme na cestě, tak jsem zvědavá, co poví

vvercatkoo
15. bře 2017

@knoflikarka držím pěsti 😉

knoflikarka
15. bře 2017

@vvercatkoo díky. Dej vědět, co jste se dneska dozvěděli 😉

vvercatkoo
15. bře 2017

@knoflikarka boji se nas a my se bojime jeho 🙂. Jdeme do darovanych spermii. Zitra jsem objednana na fyzio, tak doufam, že to moc pomůže

knoflikarka
15. bře 2017

@vvercatkoo Taky držím palce a přeju už jen samé pozitivní zprávy!

aeon28
16. bře 2017

@vvercatkoo ahojky moc děkuji, že jste mi odpověděli i ty knoflikarko. Neví se nic. Protože jsem nebyla na žádném hlubším vyšetření. Jen proto, že jsem jako po druhé otěhotněla tak si myslí, že nemám problém otěhotnět. Ale teď po třetí vůbec nic. Tak nevím. Tys byla na nějakém větším vyšetření??? Nebo genetice embryy?? Kolik to stojí?? Já jsem slyšela tak kolem 60 000kč. Jsem objednaná až 21.3. k dr. Vrublovskému protože dr. Machač měl volno až 28.3. Já vím že si řeknete, že jsem měla počkat na ten druhý termín, ale mě už to příjde věčnost tak i tak. vvercatkoo moc držím pěsti ať zprávy jsou kladné a konečně se to povedee

vvercatkoo
16. bře 2017

@aeon28 vrubovsky je taky borec, k němu chodí švagrová. Být tebou, tak se psk budu snažit objednavat se jen k vrubovskemu. Z vlastní zkušenosti vím, že pro mě bylo lepší chodit ke stejnému, než aby se u me stimulace vystřídalo několik doktorů. My máme za sebou všechna vyšetření, genetika, imunologie, ja byla i na hysteroskopii a i v laznich. Vše platila pojišťovna. A jelikož ty máš za sebou potraty, tak si myslím, že ti nějaké vyšetření udělají a neboj, bude to hradit pojišťovna.
My po včerejší konzultaci bojujeme dál, vyfasovala jsem femaru a ted čekám, kdy dostanu ms a pujdeme do darovanych spermii

ivulkaaaaa
16. bře 2017

holky já jedu k dr. Macháčovi zítra a jdu si pro léky na další pokus ivf. Jinak k Macháčovi se objednávám pravidelně od první konzultace, sestřičkám zásadně řeknu že chci k němu a vždy mi vyhověly, nebyl problém.

aeon28
16. bře 2017

@vvercatkoo můžu mít hloupou otázku co je to imunologie a hysteroskopie ??? A fakt genetiku hradí pojiťovna?? Jedna známá která jezdila do Brna tak pokaždé platili 60000kč za 1genetiku plus ivf tak nevím jak to je. Já jsem u VZP.

vvercatkoo
16. bře 2017

@aeon28 my šli na genetiku po třech pokusech. Hradila to pojišťovna a jedna genetika za zivot ti stačí, ta se nemění. Zakladni imuno máme oba a ja chtěla i podrobnější imunologii, Macháč říkal, že je to zbytečné a taky měl pravdu. Nic se nenašlo. Taky hradila pojišťovna. V lázních jsem taky byla ve Františkových, bylo to super, až na přístup lékařů a sester. Čekala jsem jinou a kvalitnější péči. Ale když jsem se dozvěděla, že už je to spíš na pohybovky a pro němce, tak jsem se prestala divit.
Dnes jsem byla u fyzose, co se zabyva sterilitou a žasla jsem, byl úžasný, i když jsem trpěla, příští týden jdu zase.
Hysteroskopie je menší zlo laparoskopie

vvercatkoo
16. bře 2017

@aeon28 jinak koukni na net a přečti 😉

tammm
16. bře 2017

@vvercatkoo mužu se zeptat fyzioterapeut dělal?

vvercatkoo
16. bře 2017

@tammm jako co mi dělal? Nejdřív mi odblokoval páteř a pak mi odblokoval břicho, bolest ukrutná

tammm
16. bře 2017

@vvercatkoo děkuji,ptam se,jelikož o tom uvažuji také,nebyla jsi v Brně?

vvercatkoo
16. bře 2017

@tammm v přerově, ale kdybych bydlela v brně, určitě bych navštívila, moderatorku skupiny zdravá žena

tammm
16. bře 2017

@vvercatkoo kouknu,jsi zlatíčko.Už nevím co ,jsu zdravá a mimi nic ☹

tammm
16. bře 2017

@vvercatkoo nemáš odkaz?

aeon28
17. bře 2017

@vvercatkoo ahojky já jsem tou genetikou myslela genetiku embryý. Jestli něco takového teda je, protože jsem slyšela, že ti je tím nějak vyčistí a pak ti je transferem dají pokud tam naleznou chybu a to stojí tolik. Proto se děsím toho, že pokud proděláme nějaké vyšetření, pokud nás tam teda pošlou a nezjistí žádnou chybu tak kde na to brát a nekrást. Já vím, že to nemůžu hodnotit podle peněz jak se říká dala bych cokoliv za to abych mohla mít dítě, ale když dojdou finance tak je člověk v hájí😢

vvercatkoo
17. bře 2017

@aeon28 to jo, ale jelikož jsme nikdy neměli blastocytu, tak jsme to nikdy neměli. Jinak to taky hradi pojistovna po neuspecich

vvercatkoo
17. bře 2017

@tammm poslala jsem ti do zpravy pozvanku, pak klikni na moderatorku a vše si tam u ní přečti

tammm
17. bře 2017

@vvercatkoo odkliknuto,děkuji moc

aeon28
17. bře 2017

@vvercatkoo moc děkuji za upřesnění🙂 a nezlob se, že se pořád na něco ptám😉

vvercatkoo
17. bře 2017

@aeon28 v pohodě, když budu vědět odpovím 😉

luciasek212
30. bře 2017

Ahoj holky 🙂 Nemáte prosím vyzkoušeného někoho dobrého na akupunkturu v Olomouci nebo okolí? Předem díky

knoflikarka
1. dub 2017

Tak co, holky, co u vás nového? Já po neúspěchu s clostilem a femarou příští týden pojedu domlouvat první IVF až někdy na konec června, a i když máme několik důvodů, celkem mě to ubíjí, že se zas "takovou dobu" nic dít nebude. Tak doufám, že dostanu aspoň žádanku na imunologii, ať mám jistotu, že do té doby uděláme vše, co je v našich silách...