Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

vvercatkoo
1. dub 2017

@knoflikarka ahojky, tak já začala v čtvrtek stimulovat femarou a do toho chodím každý týden k fyzošovi. Příští týden se zaměří na růst folikulů, tak jsem zvědavá jestli to k něčemu bude

tammm
1. dub 2017

@vvercatkoo držím palce 😘

vvercatkoo
1. dub 2017

@tammm děkuji

knoflikarka
1. dub 2017

@vvercatkoo taky držím palce, dej teda vědět příští týden, zajímalo by mě, jak se takhle dá podpořit růst folikulů 😉

vvercatkoo
2. dub 2017

@knoflikarka diky, určitě. Tak to jsme dvě

vvercatkoo
8. dub 2017

@knoflikarka ahojky, tak ja včera byla na opu a k mé smůle to nedopadlo. Folikuly byly prázdné. To se mi ještě nestalo😢 ale na druhou stranu mám radost ze spermoše z 1milionu už máme 22. Nemohli jsme tomu uvěřit

knoflikarka
8. dub 2017

@vvercatkoo To je mi líto... ale tak máte aspoň jedny super zprávy! A příště budou určitě i vajíčka, ber to tak, že to byla výjimka, když se to ještě nikdy nestalo ;) držím pěsti do dalšího boje...

catchulinecka
8. dub 2017

holky dobrý večer, nemáte někdo zkušenost? ted mám za sebou tři nevydařené kety a dr. Soušková mi naplánovala hysteroskopii.

vvercatkoo
8. dub 2017

@catchulinecka ahojky, ja byla minulý rok. Je to stejny postup jak při opu

catchulinecka
8. dub 2017

@vvercatkoo ano vím vím, spíše mě zajímá, zda to k něčemu bylo, zda se něco zjistilo atd.

vvercatkoo
8. dub 2017

@catchulinecka u mě nezjistli nic, vše v pořádku

eiccul
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lydiee
30. dub 2017

Ahoj holky, jsem tady nová a chtěla bych se vás, zkušených, zeptat, jakými léky stimulujete děložní sliznici před KET-em? A zda berete i třeba Prednison, Anopyrin či si pícháte Fraxiparine nebo Clexane? Užíváte kyselinu listovou? A co děláte pro lepší uhnízdění miminka? Děkuji za vaše odpovědi a přeji už konečně pěkné jarní dny a nám všem brzy zdravá miminka v náručí❤

vvercatkoo
21. kvě 2017

Ahoj holky, tak se konečně můžu pochlubit. 10tý pokus vyšel pozitivně 🙂

destovakapka
23. kvě 2017

Ahoj holky, po dlouhe dobe se ozivam.Jsme vyrizovali uver na byt a jeste jsme se stehovali.Snazeni bylo jeste ve starym byte. V novym byte na me dneska vykoukli 2 carky.1.6.jdu na prvni ultrazvuk doktorce Souskove.

vvercatkoo
23. kvě 2017

@destovakapka juuuuu gratuluji :👏👏:

vvercatkoo
23. kvě 2017

Já jdu 8.6. Na utz k Machačovi. Jinak ja byla v pondělí na krev a ta je 690,1 hcg🙂

lydiee
23. kvě 2017

@vvercatkoo Ahoj, ikdyž se neznáme, moc na dálku gratuluji🙂❤!! A ty chodíš k p.Dr. Machačovi? Chtěla bych se zeptat, zda jsi před transferem brala Prednison? Nebo jaké všechny léky, jsi užívala? Děkuji a držím pěsti, ať tvoje cesta za miminkem je ta se šťastným koncem❤!!!

vvercatkoo
23. kvě 2017

@lydiee jednou jsem ho měla preventivně s medrolem, než mi udělal imuno podrobnější a tam se zjistilo, že jsem v pořádku. Toto je můj desátý pokus a poprvé dvě čárky. Ja snad vyzkoušela vše, co existuje. Teď posledni stimulace jsem měla jen femaru. Posledni dva měsíce jsem chodila k fyzioterapeutovi, byla jsem celá zablokovaná a to si myslím, že pomohlo nejvíc. My máme jen špatný spermio

vvercatkoo
23. kvě 2017

Ano chodim k dr. Machačovi

destovakapka
23. kvě 2017

@vvercatkoo ja jsem na krvi nebyla,dneska jsem volala do car a sestricka se me ptala jenom kdy byly posledni mesicky,kdy mi vysel pozitivni tehotensky test a jestli to bylo prirozene nebo po nejakym zakroku a jestli neco beru.Nejblisi volny termin mela prave na 1.6.doktorce Souskove.Kdybych toho 1.6.nemohla tak pak by me objednala k nekomu jinemu kdo by tam byl.Jedna holcina mi dneska ve skupine na FB psala ze je dneska 4+6tt a byla dneska na ultrazvuku a byla ji vydet tecka.Ta byla taky na odberu krve a ma nejak 1206HCG.

lydiee
23. kvě 2017

@vvercatkoo Tak to tedy gratulace veliká🙂 a máš můj velikánský obdiv, že jsi toho tolik zvládla👏! Já mám za sebou 6x ET/KET, také s vyzkoušeným vším možným a povedlo se jen 1x, ale nakonec jsem o obě miminka přišla. Kolikrát už ztrácím sílu, víru i naději. Mám v tom strašně moc peněz, úplně vše jsem si vždy platila sama. Tolik bych si přála, ať se i já dočkám...❤ Tobě to přeji moc, za to všechno...❤

vvercatkoo
23. kvě 2017

@lydiee děkuji, určitě se taky dočkáš. My nikdy neměli mrazacky ani blastocystu. Mám v sobě morulku

vvercatkoo
23. kvě 2017

@destovakapka já taky dnes volala 🙂 ja na krev byla v pondělí u nas.v laborce a ve čtvrtek jedu do olmiku. Ja tam chodim i na gyndu k dr. Šimečkové. Chci vědět jak hcg poroste. Jinak na utz jde vidět tečka od 1000 hcg

anette30
23. kvě 2017

@vvercatkoo moc ti gratuluji 🙂

vvercatkoo
23. kvě 2017

@anette30 děkuji 🙂 ja tomu pořád nemůžu uvěřit

destovakapka
28. kvě 2017

Ahoj holky, dekuji za gratulace.Test jsem si delala jeste ve ctvrtek a dneska, porad tam mam dalnice.Ve stredu vecer jsem malinko zakrvacela, ze jsem to mela jenom po utreni na toaletaku.Od ctvrtka uz nic, zadne zakrvaceni. Dneska jsem si umyla prvni okno a dala prvni zaclonu v novem byte samozdrejme ze vsechno v deckym pokojicku. Zabydlujeme se pomalicku, kdyz se chodi do prace tak neni toho casu tak moc.

destovakapka
1. čer 2017

Ahoj holky,dneska jsem byla na kontrole na ultrazvuku.Tak je u mne vydet gestacni vacek a zloutkovy vacek.Podle ultrazvuku to je 4-5 tyden.Vsechno je tam kde ma byt.Kontrola za 14 dni.

vvercatkoo
1. čer 2017

@destovakapka ahojky, srdicko ještě nebylo? Já jdu na utz 8.6. Už se nemůžu dočkat. A jak se jinak cítíš?

destovakapka
1. čer 2017

@vvercatkoo Srdicko jeste nebylo,podle ultrazvuku to je 4-5 tyden.Citim se v pohode,doktorka rikala ze to bude zdrave tehotenstvi.Jen byly vydet ty dve veci.Za 14 dni jdu na kontrolu 15.6.a to me uz pak pry predaji moji obvodni gyndarce.