Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

julmel
9. čer 2008

to je fakt, ale ráda bych jednou potkala Mardersice, i když ten asi víkendy sloužit nebude!

gucci
9. čer 2008

ale jo, já byla jednou v sobotu na UTZ a byl tam 😵 a na první schůzce jsem ho měla taky až ted jsem narazila na někoho jiného

gucci
9. čer 2008

jeho myluju, manža to ví 😀

julmel
9. čer 2008

🙂 , ha,ha, tak třeba budu mít v sobotu štěstí a taky se zamiluju

gucci
9. čer 2008

tak to budeme mít štěstí obě 😉

julmel
9. čer 2008

bohužel musím končit, jsem v rachotě a za chvíli by měl dorazit sám velký šéf. Už aby bylo po OPU, z toho jsem asi nejvíc nevózní, nebyla jsem totiž v životě v nemocnici, tak na mě tyto prostory nepůsobí příliš důvěrně. tak se zatím drž 😉

gucci
9. čer 2008

pápá

jmisa
9. čer 2008

Julmel, Mardešič slouží i víkendy, dělal mi OPU.
A nejhorší není OPU, ale doba mezi ET do testu.

julmel
9. čer 2008

jmis: díky za info,tak to se budu příští týden těšit,vypadá to v pondělí nebo úterý 17.6.08 na OPU a pak teda, jak říkáš, 14 dní do testu a uvidí se, každopádně, máš pravdu, že to čekání bude asi nejdelší, ale už se těšíme.

klaruska1
9. čer 2008

julmel, jmisa má pravdu,ale pokud to vyjde, tak to čekání stojí za to a je to nádherný pocit.Moc Vám všem přeju ať jste taky brzy těhule.A mimochodem, MUDr.Mardešič je nej výborný doktor, ale taky moc sympatický a hezký pán 😀 😀 😀 držím pěsti ať máš //

jmisa
9. čer 2008

no na můj vkus už má po sezoně 😀 😀

klaruska1
9. čer 2008

jmisa podle mě z těch doktorů co tam jsou mi přijde on prostě nej, ostatní jsou taky sympaťáci,ale já mám prostě radši starší.Proto jsem si taky vzala manžela- je o de mne starší o 1 rok 😀 😀 😀

culinka2
9. čer 2008

ja len nakukujem holky.......klarusko, boze, to to leti..ty si uz v 29 tyzdni? parada! drzim palceky!!!!

a hned zdravim aj jmisu.... 😉 ako sa Ti dari? ja idem 16.6. na UTZ a dohodnut KET tak sa tesim...i ked si na Ket velke nadeje nedavam..

tak sa pekne opatrujte! papa!!!!

jmisa
9. čer 2008

Já tam měla z dr. štěstí jen na Mardešiče, jinak většinou Zelenková. Ale ženský už mám za sebou všechny.

klaruska1
9. čer 2008

culinka, díky, jo , máš pravdu hrozně rychle to utíká, už se mi i zdají sny o tom jak rodím a začínám mít strach, ve střdu jdeme na předporodní kursy, tak jsem zvědavá jestli potom budu klidnější.A co ty, jak je a co nového???

jmisa, já už tam taky za tu dobu vyzkoušela všechny a všichni byli v pohodě,ale Zelenková asi působí nejlíp, hlavně pro ty kdo tam jdou poprvé 😉

jmisa
9. čer 2008

Culi, ty se máš, že máš mrazáčky. Držím palce.

culinka2
9. čer 2008

klarusko, no u mna su asi take zmeny, ze som prestupila z unici do Sanusu v Jihlave, mame za sebou genetiku, imunologiu, vsetko ok, mrazacky sme si minuly tyzdne previezli z Brna do Jihlavy v termoske s dusikom...celkom sranda..... 😀 a bud. tyzden v pondelok idem na UTZ a dohodneme presny den Ket.....tak mozno uz buduci tyzden....mame 6 mrazacikov, tak som zvedava, ako sa nam budu vyvijat......urcite sa VAm ozvem..... 😉

klaruska1
9. čer 2008

culinka, tak to je super, to máte velkou šanci, moc bych ti to přála, budu držet pěsti a ty se pak koukej ozvat, jak jsi dopadla.Přeju ať máš už brzy těhu bříško 😉

culinka2
9. čer 2008

dakujem klarusko, urcite sa ozvem! 🙂

gucci
10. čer 2008

ahoj holky, všem vám držím palečky 😉
my včera s manžou obřadně píchali injekci do bříška 😀 , já četla návod, manža připravoval, pak jsem si to vzala, že si to píchnu sama, ale musela jsem se na to připravit psychicky, načež mi manža vzal pero z ruky a že mi to píchne...chvilku jsme se přetahovali 😀 , ale nakonec to zvládl na jedničku. Já byla na něho tak pyšná, on fakt nesnáší injekce, pohled na ně, když jde k dr. a bere mu krev, tak je mu zle a omdlívá...je to prostě můj miláček.

jmisa
10. čer 2008

Gucci 😀 Ne nadarmo se říká - z cizího krev neteče 😀

gucci
10. čer 2008

hele já mu to taky říkala, když to není do vlastního tak to tak nebolí co 😀 , ale jemu se dělá zle i když vidí injekci třeba jen v TV, prostě to nesnáší no a nakonec tohle, no fakt mě dostal a jsem ráda, že se toho účastní

jmisa
10. čer 2008

Ono to pero má takovou pidi jehličku, to fakt jde a já vím co říkám, jsem stejná jako Tvůj muž 😀

gucci
10. čer 2008

moje mami je zdravotní sestra a jednou mu brala krev a celá rodina jsme ho museli křísit 😀 😀 mazec....myslím, že i pomohlo to, že byl u toho jak to ukazovala ta sestra, od ní to vypadalo děsně pohodově

klaruska1
10. čer 2008

gucci, tak vyřiď tvému manžílkovi, že si můžeme podat ruce, já to mám při doběrech krve taky tak, i když teď za dobu těhu jsem si už docela na ty odběry zvykla.Manža to taky nezvládl píchnout a tak jsem chodila k jedné sestřičce, která je v důchodu.Pero by bylo lepší-teď si musím měřit hladinu cukru v krvi, kvůli těhu cukrovce a to mám takové malé pero a to zvládám sama 😀 tak držím pěsti při ,, píchání,, a ať to zvládneme a brzy se dostavý výsledek v podobě mimi 😉

gucci
10. čer 2008

klari: díky moc 😵

julmel
10. čer 2008

klarurska1: díky za podporu.

Já měla z těch injekcí taky trochu obavy, ale nakonec jsem to zvládla sama, pero je super, nedovedu si představit ale normální injekce. Nejhorší to bylo poprvé do sebe bodnout, ale teď už je to v pohodě. Lituju teda ty, co si musejí píchat inzulín, to musí být síla!

gucci
10. čer 2008

jj julmel, to máš pravdu, já jsem zvědavá, jestli mi v sobotu dají další dávku, nebo bude konec s pícháním

julmel
10. čer 2008

taky jsem netrpělivá, zatím na sobě žádné známky nějakého syndromu, bolení hlavy či cokoliv jiného nepozoruji, takže třeba to je jak má být a vše půjde hladce a v pondělí se půjde na věc.

gucci
10. čer 2008

tjo tak to vypadá, že se tam potkáme v sobotu i v pondělí 😉
já teda pilně dodržuju pitný režim, i když normálně toho vypiju hrozně málo, ted piju jak duha a jsem akorát hrozně ospalá