• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

26. července 2017 
lesnenka: ja porad zavadim a ten vytok je neprijemnej - spani s vlozkou taky. Polykaci bych vyzvracela - i kdyz ted mam 4 dny bez zvraceni, to je super.
23. čer 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Každý doktor jiný názor, ale to je u všeho. :wink:
23. čer 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, treba u Pregnylu mi porad tvrdili, ze se musi pichat do svalu, az pri IVF mi prozradila jedna sestra, ze podle nejnovejsich studii je to jedno a muze se i pod kuzi, ze to jeste vyrobce nestihl prepsat na obalu.
23. čer 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Campi, já měla výhodu, že jsem nezvracela. Občas jenom žaludek jako na vodě jinak nic a jsem za to ráda.
23. čer 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk o tom taky nevím, to je pro mě taky novinka.
23. čer 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Pregnyl mi rovnou řekli, že si mám píchnout do podkoží, jinak bych musela na pohotovost, aby mi ho bodli do svalu.
23. čer 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to měla lehčí, jsem zdr. sestra, takže v tom nebyl problém, ale vím, že kámoška je vyfasovala s tím, že si má tehdy a tehdy zajít na středisko, tak jsem jí ho píchla já a taky do svalu.
23. čer 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lesnenko, no to máš dobrý :slight_smile:
Moje sestra je taky sestra, když vynechám fakt, že bych se od ní bodnout nenechala, byla by jistě sadistcká, tak bych musela nějak pořešit fakt vzdálenosti 90 km :grinning: Takže hurá do pupíku, navíc manžovi to píchání šlo krásně :slight_smile:
23. čer 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky campi ty cekas trojcatka?me dali zavadet si gel crinone misto ultrose a nevim proc.ale je vpohode
23. čer 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso me ten pergnyl to samy.dr rekl.jenze sestra me nechtela dat na to jehlu ze to musi byt do svalu a uz se s nama o tom nebavila.a pichnout me ho meli ve 23h.skvely
23. čer 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
...co by člověk neudělal pro miminko...
23. čer 2008 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mooni: jojo, mam v sobe 3 plody.
23. čer 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak mám za sebou 4.IUI a doufám, že to konečně vyjde. :slight_smile: Dneska to bylo jiné - manžel byl u zákroku se mnou,tak poprvé viděl, jak to probíhá... Mluvila jsem d doktorem a jsme domluveni, že pokud to teď nevyjde (nechci to zakřiknout), zkusíme v srpnu další pokus a pokud se to nepodaří, tak naplánujeme umělé oplodnění. Už nechci déle čekat :wink:

Dneska porodila má nejlepší kamarádka, ráno v 8.15 hod. plánovaným císařským řezem. Je to klučík - Jakub, 3330g a 48 cm. Zítra se na něj jdeme podívat, tak se moooooooc těším, až si ho pochovám.
23. čer 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dckami: a proc ti vlastne delaji tolik IUI? Pravdepodobnost se mi zda uplne minimalni, i kdyz nejaky uspechy to ma, ale ztracis tim cas, kdyz mimi tak hodne chces
23. čer 2008 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
kami
držím palce :slight_smile: musíme se navzájem informovat :wink: kéž by nám to vyšlo :wink:
les
já bych do sebe nechala píchat pětkrát denně :grinning:
dneska ti ty vlasy fakt moc slušely :slight_smile:
udělala si dobře :wink:
23. čer 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzzo, ahooooj. Jasně, že se budeme informaovat, testovat se mám za 14 dní :sweat_smile:

Campi, IVF odkládám hlavně proto, že mám strach z vícečetného těhu a také z finančních důvodů :confounded: Ale poctivě šetříme, letos nepoletíme ani k moři a korunky necháme pro miminko :dizzy_face:
23. čer 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kami
ok :wink: :slight_smile:
23. čer 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
julmel, gucci, luzza: co je noveho? Nejake priznaky?:slight_smile:
25. čer 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
campi
žádné příznaky...
jsem furt v práci,tak nemám čas se pozorovat :grinning:
ale trochu se v práci bojím :unamused: máme toho hodně,hodně rentgenujem,taháme se s lidma...no nic moc :unamused:
léto je vždycky kritický...hodně úrazů...
sice při snímkování zdrhám z místnosti,ale obavy mám stejně...
25. čer 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,
tak já byla v porodnici za kamarádkou a chovala jsem si miminko, bylo to úžasné :sweat_smile: Krásný pocit.
U nás nic nového , na víkend jedeme k vodě na Máchovo jezero, manžel tam pojede triatlon a naše holčina svůj první duatlon. Tak jsem na ní zvědavá.....

Luzzo, dávej na sebe pozor :wink:
25. čer 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kami :slight_smile:
tak si Mácháč pěkně užijte :slight_smile:
já sloužím celý víkend...tak na vás budu myslet :wink:
a udělejte nějaký fotky tý malý závodnice :wink: :grinning:
25. čer 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
campi: zatím nic, příznaky žádné, takže začínám propadat panice. A co ty? Jak to zvládáš?
26. čer 2008 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Julmel, si ještě brzo na příznaky. :wink:
26. čer 2008 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmisa: já předopkládám,že mi bude hrozně zle ( špatně snáším i kolečkovou židli :slight_smile: ),a mě nic není, vymizeli i pocity, jako by měla přijít MS, tak je mi to divné. Asi se moc pozoruju. :frowning2:
26. čer 2008 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Julmel, je normální, že se pozoruješ :grinning:
26. čer 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já se zblázní z manži, není dne kdy by se mě nezeptal jak mi je, jestli mi nááááhodou není na zvracení, v neděli mě málem nezval ani na prochajdu...prej je moc vedro, na zabití fakt :grinning:
26. čer 2008 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
julmel, to je normální, já se taky pořád sledovala jestli není náhodou něco jinak, než bývá normální a dlouho jsem žádné příznaky neměla, tak vydrž,držím ti pěsti :wink:

gucci,u nás to bylo tak nějak podobně, manžílek mě pořád pořád pozoroval a hlídal jako oko v hlavě ( až mi tím někdy lezl na nervy),ale dneska jsem mu za to vděčná, tak to s ním vydrž :grinning:
26. čer 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem na Vás tak zvědavá, chtělo by to nějakej červnovej (červencovej) úspěch!

Já byla dnes u svojí staré gyn. Jsou tam pořád 3 kousky, redukci odsouhlasila, riziko, že se něco podělá, se tak sníží na nějakých 15 %. Těhu průkazku mi ovšem vystaví až po redukci - to mě trochu nahlodalo, jestli to neznamená, že jako je možný, že po tý redukci už nebudu těhu vůbec ??? V pondělí jdu do Pronatalu, tak naplánujeme termín.
Cítím se střídavě, dneska jsem si u číňanů koupila 2 jídla - snědla kousek kuřecí směsi s nudemi a kousek kachny a ještě máme zítra s manželem na oběd. Jsem ted čínským jídlem úplně posedlá, ale to zase přejde, předminulý týden jsem si 4x pekla kuře!
27. čer 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
campi, držím pěsti,ať ti všechno dobře dopadne.Snaž se moc nestresovat, i když ono to asi moc nejde co.Hlavu vzhůru, oni vědí co dělají :grinning:
27. čer 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
campi: Moc držím pěsti, určitě všechno dobře dopadne!!!

Jinak nám se bohužel 1. IVF nepdařilo, včera jsem dostala MS - o týden dřív!!! Takže holky, držte se a to červencové skóre ať někomu vyjde!!
30. čer 2008 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek