Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

campi
23. čer 2008

lesnenka: ja porad zavadim a ten vytok je neprijemnej - spani s vlozkou taky. Polykaci bych vyzvracela - i kdyz ted mam 4 dny bez zvraceni, to je super.

lesnenka
23. čer 2008

Každý doktor jiný názor, ale to je u všeho. 😉

campi
23. čer 2008

To jo, treba u Pregnylu mi porad tvrdili, ze se musi pichat do svalu, az pri IVF mi prozradila jedna sestra, ze podle nejnovejsich studii je to jedno a muze se i pod kuzi, ze to jeste vyrobce nestihl prepsat na obalu.

lesnenka
23. čer 2008

Campi, já měla výhodu, že jsem nezvracela. Občas jenom žaludek jako na vodě jinak nic a jsem za to ráda.

lesnenka
23. čer 2008

TAk o tom taky nevím, to je pro mě taky novinka.

jmisa
23. čer 2008

Tak Pregnyl mi rovnou řekli, že si mám píchnout do podkoží, jinak bych musela na pohotovost, aby mi ho bodli do svalu.

lesnenka
23. čer 2008

Já to měla lehčí, jsem zdr. sestra, takže v tom nebyl problém, ale vím, že kámoška je vyfasovala s tím, že si má tehdy a tehdy zajít na středisko, tak jsem jí ho píchla já a taky do svalu.

jmisa
23. čer 2008

Lesnenko, no to máš dobrý 🙂
Moje sestra je taky sestra, když vynechám fakt, že bych se od ní bodnout nenechala, byla by jistě sadistcká, tak bych musela nějak pořešit fakt vzdálenosti 90 km 😀 Takže hurá do pupíku, navíc manžovi to píchání šlo krásně 🙂

mooni2
23. čer 2008

Ahojky campi ty cekas trojcatka?me dali zavadet si gel crinone misto ultrose a nevim proc.ale je vpohode

mooni2
23. čer 2008

Miso me ten pergnyl to samy.dr rekl.jenze sestra me nechtela dat na to jehlu ze to musi byt do svalu a uz se s nama o tom nebavila.a pichnout me ho meli ve 23h.skvely

lesnenka
23. čer 2008

...co by člověk neudělal pro miminko...

campi
23. čer 2008

mooni: jojo, mam v sobe 3 plody.

dckami
23. čer 2008

ahoj holky,
tak mám za sebou 4.IUI a doufám, že to konečně vyjde. 🙂 Dneska to bylo jiné - manžel byl u zákroku se mnou,tak poprvé viděl, jak to probíhá... Mluvila jsem d doktorem a jsme domluveni, že pokud to teď nevyjde (nechci to zakřiknout), zkusíme v srpnu další pokus a pokud se to nepodaří, tak naplánujeme umělé oplodnění. Už nechci déle čekat 😉

Dneska porodila má nejlepší kamarádka, ráno v 8.15 hod. plánovaným císařským řezem. Je to klučík - Jakub, 3330g a 48 cm. Zítra se na něj jdeme podívat, tak se moooooooc těším, až si ho pochovám.

campi
23. čer 2008

dckami: a proc ti vlastne delaji tolik IUI? Pravdepodobnost se mi zda uplne minimalni, i kdyz nejaky uspechy to ma, ale ztracis tim cas, kdyz mimi tak hodne chces

luzza
23. čer 2008

ahoj
kami
držím palce 🙂 musíme se navzájem informovat 😉 kéž by nám to vyšlo 😉
les
já bych do sebe nechala píchat pětkrát denně 😀
dneska ti ty vlasy fakt moc slušely 🙂
udělala si dobře 😉

dckami
23. čer 2008

Luzzo, ahooooj. Jasně, že se budeme informaovat, testovat se mám za 14 dní 😅

Campi, IVF odkládám hlavně proto, že mám strach z vícečetného těhu a také z finančních důvodů 😖 Ale poctivě šetříme, letos nepoletíme ani k moři a korunky necháme pro miminko 😵

luzza
23. čer 2008

kami
ok 😉 🙂

campi
25. čer 2008

julmel, gucci, luzza: co je noveho? Nejake priznaky?🙂

luzza
25. čer 2008

campi
žádné příznaky...
jsem furt v práci,tak nemám čas se pozorovat 😀
ale trochu se v práci bojím 😒 máme toho hodně,hodně rentgenujem,taháme se s lidma...no nic moc 😒
léto je vždycky kritický...hodně úrazů...
sice při snímkování zdrhám z místnosti,ale obavy mám stejně...

dckami
25. čer 2008

ahoj kočky,
tak já byla v porodnici za kamarádkou a chovala jsem si miminko, bylo to úžasné 😅 Krásný pocit.
U nás nic nového , na víkend jedeme k vodě na Máchovo jezero, manžel tam pojede triatlon a naše holčina svůj první duatlon. Tak jsem na ní zvědavá.....

Luzzo, dávej na sebe pozor 😉

luzza
25. čer 2008

ahoj kami 🙂
tak si Mácháč pěkně užijte 🙂
já sloužím celý víkend...tak na vás budu myslet 😉
a udělejte nějaký fotky tý malý závodnice 😉 😀

julmel
26. čer 2008

campi: zatím nic, příznaky žádné, takže začínám propadat panice. A co ty? Jak to zvládáš?

jmisa
26. čer 2008

Julmel, si ještě brzo na příznaky. 😉

julmel
26. čer 2008

jmisa: já předopkládám,že mi bude hrozně zle ( špatně snáším i kolečkovou židli 🙂 ),a mě nic není, vymizeli i pocity, jako by měla přijít MS, tak je mi to divné. Asi se moc pozoruju. ☹

jmisa
26. čer 2008

Julmel, je normální, že se pozoruješ 😀

gucci
26. čer 2008

ahoj holky, já se zblázní z manži, není dne kdy by se mě nezeptal jak mi je, jestli mi nááááhodou není na zvracení, v neděli mě málem nezval ani na prochajdu...prej je moc vedro, na zabití fakt 😀

klaruska1
26. čer 2008

julmel, to je normální, já se taky pořád sledovala jestli není náhodou něco jinak, než bývá normální a dlouho jsem žádné příznaky neměla, tak vydrž,držím ti pěsti 😉

gucci,u nás to bylo tak nějak podobně, manžílek mě pořád pořád pozoroval a hlídal jako oko v hlavě ( až mi tím někdy lezl na nervy),ale dneska jsem mu za to vděčná, tak to s ním vydrž 😀

campi
27. čer 2008

Já jsem na Vás tak zvědavá, chtělo by to nějakej červnovej (červencovej) úspěch!

Já byla dnes u svojí staré gyn. Jsou tam pořád 3 kousky, redukci odsouhlasila, riziko, že se něco podělá, se tak sníží na nějakých 15 %. Těhu průkazku mi ovšem vystaví až po redukci - to mě trochu nahlodalo, jestli to neznamená, že jako je možný, že po tý redukci už nebudu těhu vůbec ??? V pondělí jdu do Pronatalu, tak naplánujeme termín.
Cítím se střídavě, dneska jsem si u číňanů koupila 2 jídla - snědla kousek kuřecí směsi s nudemi a kousek kachny a ještě máme zítra s manželem na oběd. Jsem ted čínským jídlem úplně posedlá, ale to zase přejde, předminulý týden jsem si 4x pekla kuře!

klaruska1
27. čer 2008

campi, držím pěsti,ať ti všechno dobře dopadne.Snaž se moc nestresovat, i když ono to asi moc nejde co.Hlavu vzhůru, oni vědí co dělají 😀

julmel
30. čer 2008

campi: Moc držím pěsti, určitě všechno dobře dopadne!!!

Jinak nám se bohužel 1. IVF nepdařilo, včera jsem dostala MS - o týden dřív!!! Takže holky, držte se a to červencové skóre ať někomu vyjde!!