• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

29. října 2016 
koncem měsíce, přibližně 27.7
15. črc 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak uvidíš no, ted ti nezbývá nic jiného než čekat
hele a nemáš na toho dr. email? já tam s dr. komunikuju jen přes email
15. črc 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
email na něj mám, ale bylo mi blbý se ptát po mejlu, asi počkám na konec měsíce, těch 14 dní už tu nejistotu nějak přežiju a pak se všechno dozvím...volala jsem tam min. týden s tím, že bych se chtěla objednat už dopředu, aby tam pak třeba p. Vobořil měl volno a řekli mi, že můžu i k jinému Dr. a že se mám objednat až dostanu MS
15. črc 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, tam se chodí k dr., který tam zrovna je, nemusí to být pořád jen ten "tvůj"
ale já být tebou, tak mu normálně napíšu, na tom nic není
15. črc 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt, asi mu napíšu, ať řekne co a jak...
15. črc 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. črc 2008 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem ted docela rozcilena. Docetla jsem se na Neplodnosti, ze je jeden CAR, kde standardne zavadeji 3 embrya pri 1. IVF u mladych holek se slovy, ze kdyby se chytily vsechny 3, tak se to bude resit potom!!!! A pak se chytnou vsechny, holky se trapi nad redukci a v CARu si spokojene mnou ruce, jakou maji uspesnost. Nechapu.
16. črc 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Campi, to je hnus velebnosti :frowning2: A kde to je? Nechce se mi to jít štrachat :grinning:
16. črc 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já tedy byla rozhodnutá zavést si tři embryjka, kdyby nám tři zůstala, když jsme měli jen 4 super vejce. Bavila jsem se o tom i se Zelenkovou, a ta říkala, že pravděpodobnost uchycení všech tří je malá, ale pravděpodobnost uchycení dvou už je podstatně větší, tedy v případě zavedení třech miminek. Takže jestli by nám nevadila dvojčátka, tak by mi to schválila, nakonec nám zůstala stejně jen dvě embryjka, tak nebylo co řešit.
16. črc 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmisa: Fertimed v Olomouci. Pisou to tam 3 zensky, že se jim tam nelibilo a podle toho, co pisou, zavadi ty 3 embrya plošně... Smilers, ktera od nich ceka taky trojcatka, je pry celkem spokojena. Ale taky nad redukcí přemýšlela. Nakonec se rozhodla bojovat a nechat si všechny.

A ty by sis nechala trojky?
16. črc 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Campi, no nenechala, ale uchycení všech třech v mém věku je málo pravděpodobné.
16. črc 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, ty jsi vlastne uz za tou hranici - ja to taktak stihla.
16. črc 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renco, zřejmě se řídí hormonálním profilem.
Na injekce docházet nebudeš, ty si budeš bodat doma, nejspíš Ti dají pera.
16. črc 2008 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj reni, jak píše jmisa, injekce si budeš píchat sama doma :wink:
17. črc 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
renco: to je hodne individualni. A vychazí se z konkrétního hormonálního profilu. Gonadotropiny si pícháš doma, dostavíš se jenom pro léky a potom před polovinou cyklu na ultrazvuk.

Toto jsem našla, vypadá to, že se nemusí začínat clostylbegytem, ale je to jenom jedna možnost:

Hormonální stimulace vaječníků
Klomifen citrát (Clomhexal, Clostylbegyt, Serophene, Gravosan) je často používaným lékem při hormonální stimulaci vaječníků již u praktických gynekologů. Další možností léčby je hormonální příprava gonadotropiny, obsahujícími folikulostimulační hormon FSH (Fostimon,Puregon,Gonal F).
17. črc 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
reni: koukni ke mě do alba, tam mám vyfocené to pero, kterým se to píchá, ta injekce je úplně pidi a když to zvádl můj manža, který nesnáší pohled na injekci a dělá se mu z toho zle, tak to zvládne každý :wink:
17. črc 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renco, pero nebolí, osobně si myslím, že ta aplikace je šetrnější než když Ti léky jdou do těla přes žaludek a trávení vůbec. Dávky budeš mít malé.
První injekci Ti sestra ukáže a pak už budeš bodat doma.

Já měla stimulku jen na IVF, tedy vyšší dávky a vedlejší účinky žádné. Dokonce jsem byla na gyndě hned po mrše po nezdařeném IVF a všechno bylo OK :slight_smile:
17. črc 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
reni: jak psala jmisa, dají ti menší dávky, než jaké se dávaljí před IVF :wink: , já měla třeba "jen" jeden větší folikul napravo, dva střední nalevo a ještě několik menších
mě injekce nepomohly, bohužel
a kromě nafouklého břicha jsem na sobě nic nezpozorovala
17. črc 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevím jak máš běžně ovu, ale já měla po injekcích ovu dřív, cca o dva dny
17. črc 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, no tak to ti řeknou pak podle UTZ, na který tě objednají nejspíš 11 DC :wink:
17. črc 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tím cvičením se porad s dr., i když mě jeden dr. řekl, že se mám chovat po ovu jako těhotná, druhý mi řekl, že se nemám nijak omezovat, takže si vyber
17. črc 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
reni: no já nevím, možná bys trošku přibrat mohla, rozhodně ti to neuškodí :wink:
17. črc 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek