• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

29. října 2016 
haassinka - po 3-4 dnech to bylo už lepší,teda pokud nemáš ten syndrom :frowning2:
14. čer 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
janik: :unamused: ráno to vypadalo líp, ale teď nevím..navíc vážím snad o půl kilo víc než včera veče...ale nebudu předbíhat, jinak mi nic není:slight_smile:

vy jste měli první mimčo přirozeně a teď to nejde?

Holky, co jste říkali do telefonu, když jste si poprvé volali do pronatalu, abyste zjistili, jak to vypadá s embrouškama?:slight_smile: vůbec nevím co říct, abych byla pochopena:slight_smile:)) už se nemůžu dočkat
14. čer 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám první mimi z IVF a zmrazili jsme si embryjka a ted chceme druhé.
Nedělej z toho vědu :slight_smile: Prostě řekneš že chceš vědět jak se vyvíjejí embrya.Bud si zavoláš do laboratoře a nebo se necháš přepojit na laboratoř.Do kterého Pronatalu jezdíš? Praha ?
14. čer 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
já jsem měla velké bolesti jeden den, další dva dny už to bylo celkem v pohodě- pouze když jsem se víc namáhala nebo když jsem déle stála mě břicho zase začalo bolet. Zákrok je sice bezbolestný, ale vaječníky nutíme pěkně makat :angry:
Pouze řekneš, že si voláš kvůli případnému ET. Buď ti řeknou v kolik máte dojet a kolik si máte vzít sebou peněz nebo ti řeknou, že se kultivuje dál a ať si zavoláš další den.
14. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haasinka, máš spešl telefon do laborky, tam po té 8 ranní říkaj jen stav zárodků, tak budou vědět. Já vždy řekla jméno a že volám, jak s dětma a řekli buď volejte zítra a nebo dojeďte v tolik a tolik s tolik penězma.

Jinak všechny zdravím.

Já tedy po OPU bolesti neměla, ale já nebyla velká nosnice, folíků bylo jednou 12 a po druhé 8, zralá vajda jsem měla pokaždé jen 4.
15. čer 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
janik: a první mrňous byl hned na první pokus?:slight_smile: a kdy jdete na KET pro druhého?:slight_smile:

tak jdu volat :confounded: doufám, že mi řeknou, kolik se jich oplodnilo??? a ne jen, jestli přijet nebo ne? jsem nervozníííí
15. čer 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haassinka, to Ti po telefonu neřeknou.
15. čer 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: :frowning2: :frowning2: to mi řeknou až na místě? to je docela blbý, to může být potom taky šok, že třeba skoro nic nezbylo...ach jo
15. čer 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No podle peněz poznáš, jestli se bude něco mrazit, ale nic víc.
15. čer 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám volat zase zítra...a myslím, že zítra mi řeknou, že mám volat zase další den:D a nervozita bude sílit...

holky, jak jste tohle čekání vydrželi? nemyslet se na to přeci nedá
15. čer 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
haassinko, před telefonátem jsem byla pokaždý na infarkt :grinning:
Ale u 1.IVF jsem jela hned po 48 hodinách, takže na první volání, u 2.IVF to bylo až po druhém telefonu, ale to jsem byla šťastná, že máme i zmrzlíky, no a při KET jsem se před telefonem jen modlila, aby aspoń jeden zmrzlík přežil. No hrůůůůza.
15. čer 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso, koukam, ze KET dopadl na jednicku:slight_smile:))

a když tam budu volat a oni řeknou, že ten den máme přijet, tak na kolikátou hodinu se jezdí? přeci jenom nejsme místní, takže abychom měli dostate času se nějak připravit cestovně:D
15. čer 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já byla v rozmezí 11-13, záleží kolik maj OPU, kolik transferů. Ale nejdřív na tu 11. Ale ptali se mě, jestli to na 11 stihnu.
15. čer 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
na večer to myslíš nedělají? přeci jen manžel je normálně v práci a nebude moct třeba hned odjet... no ale uvidíme, nějak to půjde:slight_smile:

a jak probíhal transfer? je to rychlovka? a jak dlouho se u nich potom leží?
15. čer 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
haassi: transfer probíhal asi jako OPU, akorát bez narkozy, je to hrozně rychlé, předtím musíš vipít hodně vody, na obrazovce vidíš, jak ti tam vkládají mimouše a pak cca hodinu ležíš
15. čer 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haasinko, večer to určitě nedělají. Jestli máš řidičák, můžeš jet sama, je to bez narkozy a klidně pak můžeš řídit. Já jezdila taky sama. Muž by tam stejně jen cca dvě hodiny zbytečně tvrdnul.
15. čer 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci: tu vodu kvůli dobré viditelnosti na ultrazvuku?

miso to mě ani nenapadlo, že bych jela sama:D v Praze dost nerada řídím a ve všední den by to byl pro mě asi nejvíc stresující zážitek
15. čer 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haasinko, no jela bys mimo špičku, tak to po okruhu není tak děsný.

A voda kvůli sonu, ale nám říkali, že stačí tak 3 decky aspoń 20 minut před zákrokem. tak jsem si dala vždy malou lahev při odchodu od embryologa, to bylo tak akorát.
15. čer 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky jdu se k vám na chvili prdat muzu :slight_smile:
15. čer 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmisa: takže nejdříve jdeš k embryologovi, ten ti řekne stav embroušů a potom se jde na ET...chápu správně? :sweat_smile:
15. čer 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hassi: jj přesně tak
15. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci: dík:slight_smile:)

už si připadám blbě, že mám pořád tolik otázek, tak mě omluvte :sweat_smile: ale přeci jen je to teda "zážitek"
15. čer 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja jak vs tu tak procitam to vubec asi jeste netusim, co nas ceka :unamused: ..nicemu nerozumim :wink:
15. čer 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
svetruska: takže ty teprve začínáš? to nic, já taky vůbec nevěděla:slight_smile: člověk se to dozvídá postupně a nestačí se divit
15. čer 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne tak jsme teprve an zacatku ted jsme byli na 2 spermiu a jeste horsi nez to prvni takze jsme se oficialne zaregistrovali a cekame na 1, konzultaci kde nam reknou co a jak...
15. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
svetrus: možná to ani nebudeš potřebovat vědět :wink:
15. čer 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidime, jsem z toho vedle jak ta jedle :slight_smile: je tolik vyrazu ja vzdycky chodim do encyklop. aby mi ten vyraz daval smysl :sweat_smile:
15. čer 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
musim uz mazat pracovat tak se zatim mejte :slight_smile:
15. čer 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
svetruska: tak ať vám to rychle schválí:slight_smile:
15. čer 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dusice - já si dělala test 11. den od transferu. Druhá čárka byla hooodně nečitelná. Pak jsem si dělala v jimi uvedený den, to bylo 19. den od transferu, 4 testy (každý od jiné firmy) a čárky byly pěkně zřetelné :slight_smile:
15. čer 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek