• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

29. října 2016 
AHoj.

Svetrus, já taky dělala v kanclu. Záleží na Tobě, já jsem třeba po braní utrogestanu, který dávaj po transferech byla dost unavená a ospalá, to bych v práci neustála. :grinning:
18. čer 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmisa ahojky, aha no ja mam tolik otazek...jak zatim nevim co nam reknou jakou variantu zvolime a tak tak smiruju vsechno a vubec si neumim ty myslenky urovnat :sweat_smile: a jeste s tou neschopenkou, to je dobry...
ted furt zas premyslim, jak to budu pripadne delat kdyz tam treba budu chodit na ten ultazvuk kuli vajickum treba 3x po sobe ob den , to bude kazdymu minimalne divny :unamused: ?
18. čer 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zvlaste kdyz to bude treba pokazde v pulce dne treba v 11?
18. čer 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svetrus, já byla na ultrazvuku v průběhu stimulace jen 1x, u obou stimulací. Ono to nějak odhadnou.
18. čer 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to jsi me uklidnila ja mam hlavu opravdu jak patraci balon, manza rika at nic nestuduju ze ted nic nevim a ctu pak vse co treba potrebne pro nas nebude a zbytecne se tim stresuju, asi ma pravdu...
a co ty, uz se ti to blizi vid :wink:
18. čer 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svetrus, no asi blíží no :slight_smile: Ale jinak se cítím v pohodě. :grinning:
18. čer 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobre, ono je hezky a ne moc horko tak to je i lepsi ze clovek moc "neotyka" vid :dizzy_face:
18. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No momentálně otoky nemám, tedy asi trochu jo, to je normální, ale nejsou vidět. Větší otoky jsem měla v sedmém měsíci a to zase takový vedro nebylo.
18. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
vazne jejda, ja myslelaze je to nejvic kdyz je horko ...ale to snad brzy poznam :grinning:
musim jit pracovat tak se zatim mej hezky :slight_smile: a hezky slunickovy den :slight_smile:
18. čer 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko:slight_smile:
Já jsem dneska nějak mrtvá, teď mě vytáhnul manžel z postele, ale jsem strašně unavená :pensive: dělám taky v kanceláři, ale ani sedět bych tam těch 8,5hodin nevydržela...

svetrusko, takže neschopenku je určitě lepší si vzít než se potom trápit v práci...
18. čer 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: hassinko ahoj, diky za radu :grinning: tak odpocivaej kdyz muzes :grinning:
18. čer 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso: jak se máš? :sweat_smile: nechce se už Alexovi vykouknout na svět?

měli jte už třeba den, dva po ET pobolívání v podbřišku? dost podobné bolestem před MS... že už by se mohli mrňouskové zakousávat?:slight_smile:
18. čer 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haasi, tyhle bolesti způsobuje utroš aspol. Nevím, co Ti dali, jestli ustrogestan nebo crinone nebo duphaston či jak se to všehcno jmenuje.

Jo a Alex zatím nic neříká :grinning: Nejspíš si myslí, že má dost času a můj synovec mu naplánoval porod na 24.6. :grinning: prý budou s bratránkem slavit společně :grinning:
18. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám utrogestan a prednison..
no vidíš, tak to aby se snažil:D :D máte vybrané krásné jméno, taky se nám líbí:slight_smile:

ale teď jdu fakt zpátky do postele :confounded: krásný den všem!!!! :dizzy_face:
18. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
haasinka - zakousávat by se mohli,po 3 dnech by měli být už zahnízděný,pokud se do 3 dnů nezahnízdej tak už nemají šanci.
Hlavně na to moc nemysli a odpočívej,pust si televizi,nějakou romantiku,něco do bříška a pak nějaké to spaní a miminka tu budou na to tata :slight_smile:
18. čer 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tjooo ženy vy tady jedete :slight_smile:
já hned druhý den po ET jela k našim sama vlakem a po víkendu jsem šla normálně do práce, kde jsem dosud, v Pronatalu se na to sice netvářili, ale zatím to zvládám :slight_smile:
18. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci - to je ono,neležet v posteli,ale užívat si volna a ono se to povede,
Taky to říkám. :slight_smile: Každý na to musí přijít sám.
Už víš kolik miminek čekáš?
Kolik se ted platí za IVF?
18. čer 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janik, ty ceny jsou stejné tak dva tři roky určitě.
18. čer 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
janik: já čekám jedno :slight_smile: , dnes jsme byli na NT screeningu a jsme zdraví, tak mám velkou radost :slight_smile:
kolik se platí za IVF to záleží co všechno tam máš
já platila 16000 - 7000 ISCI, 5000 mražení, 500 katetr, 2500 prodloužená kultivace, 1000 léky
18. čer 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci, koukám Ti do alba a máme prcky asi po měsíci :slight_smile: Jinak dost užitečný seznam věcí pro mimi. Hledala jsem na netu, ale názory se docela rozcházejí. Už máš něco nakoupeno?? Ty testy mě rozesmály ( v dobrém samozřejmě ) :grinning:
18. čer 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci, co si měla za léky, že jen 1000?
Já doplácela na léky 4000 a měla jsem prvně Gonal a u druhého Puregon. Tak to si asi měla ty obyč injekce, co?
18. čer 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmisa: měla jsem menopur, stimulovala jsem jen týden a ještě mi doma zbyl
karamelka: doma nemáme ještě vůbec nic, ani obleček nic :slight_smile: , jinak jestli chceš, tak mi pošli do IP mail a já ti pošlu seznam věci co mám od jedné maminy tady z koně, tam je to taky celkem dobře popsaný
19. čer 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci díky moc, posílám.

Holky, nemáte některá zkušenost, jak to teď chodí s neschopenkou? Já jsem od 11.5. na neschp. a docela by mě zajímalo, kdy mi pošlou penízky. A pak k jakému datu v měsíci to vyplácejí ... Hledala jsem to na netu, volala na OSSZ (tam byly ženský asi na obědě), tady v diskuzi o paragrafech, ale nic jsem nenašla
19. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla na neschopence ještě podle starého.
Ale podle nového dva týdny má na starosti zaměstnavatel a až pak socka a ta má na zpracování 30 dní ode dne, kdy je jí doručen lístek na peníze (nevím jak se tomu teď přesně nadává, prostě to, co dostaneš na konci měsíce u doktora, že neschopnost trvá).
19. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky jste tu? :slight_smile:
19. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj karamelko já jsem též na neschopnosti a dostávám od sociálky peníze vždy k 15 dni v měsíci , první měsíc to byla tragédie , ale teď už to jde
19. čer 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, kde jste všichni?:slight_smile:

snaha, jak to je teď prosímtě s neschopností, která trvá déle jak 14 dní? musím jít nějak potvrdit trváí k doktorovi a do práce? nikdo mi nic neřekl a nevím abych něco neprošvihla:slight_smile:
20. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám , že ti to povím správně , měla bys dostat lístek na peníze ke čtrnáctému dni trvání neschopnosti a pak už jenom klasika vždy k poslednímu dni v měsíci , jinak je to na těch neschopenkách napsaný
20. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm doktor mi dal 2lístky, oba jsem odevzdala v práci..ale mám takový ndojem, že ten jeden byl "na peníze", je možné že už mi ho dal takle předem? a že by mi t v práci vzali bez otázek... :angry: no asi s budu muset zavolat k Dr. až budou končit dva týdny:slight_smile:
20. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli si to pamatuju dobře , tak jedna neschopenka se odevzdává hned a druhá pokud seš na neschopnosti déle než čtrnáct dní a ta se posílá na sociálku , tak pokud se u tebe předpokládá delší neschopnost , tak se rovnou odevzdávají obě , ale po kamarádce třeba vůbec nechtěli ten lístek po čtrnácti dnech asi záleží na účetní , ale ta moje to po mě chtěla , že je to ze zákona povinné
20. čer 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek