• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

9. srpna 2017 
holky pronatalky kdy jste šli po Ketu nebo Etu poprvé k mudrovi na UZ ?
24. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
musil: já měla ET 7/4 a na 1 UTZ jsem byla 4/5
24. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucc oki dík moc :wink:
24. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nz a už bylo i srdíčko :wink:
24. čer 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem se zas prisla nakouknout :wink:
drzim vam vsem palecky :slight_smile:
24. čer 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se máte?

čeká tu vůbec ještě někdo krom mě na //? :grinning: tedy respektive já už tak úplně nečekám...v albíčku mám dnešní test, ale ta čárka je dost slabá :unamused: a že bych se cítila těhotná o tom se mluvit nedá

karamelko, to je mi líto, že vám odešlo dvojče :frowning2: ale určitě to tak bude lepší, méně rizikové těhotenství + porod...teď už se ten jeden mrňous určitě bude držet líp:slight_smile: a sourozence mu pořídíte potom...máš teď nějaký "přísnější režim", když jste o jedno přišli? :pensive:
24. čer 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
haas neplaš jsi teprve 8 den po ET vydrž chvíli jak budou krásně barevný :wink: :wink:
24. čer 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
haassinko, nemám žádný zvláštní režim. Jen ám dál odpočívat a relaxovat. Ale copak to jde???

Už je nám od toho pondělí líp, začínáme tu informaci vztřebávat a jen doufáme, že se aspoň ten jeden bojovník udrží a bude z něho krásné a zdravé miminko, ať už to bude holka bo kluk
24. čer 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
karamelko, uvidíš jeden bojovník to vyhraje!:slight_smile: ještě jsem neviděla, že by někdo čekal dvojčátka, přišel o jedno a potom o druhé...myslím, že ta pravděpodnobnost už tam není veliká...takže budete mít jedno krásné miminko :dizzy_face:
Hlavně buď opravdu v klidu a hodně pij:D

Už asi třetí den mám zvýšenou teplotu 37,2°C (ne bazální, tu neměřím) ....nevadí to??? nebo je to dokonce normální?
24. čer 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci to bude vánoční dáreček, to nejkrásnější pod stromeček :wink: :grinning: JJ, Anetka už je veliká, hrozně to letí. Je to naše zlatíčko. Jen kdyby ty zuby tak netrápili...
musilko, já už si to přesně na dny nepamatuju, ale ET jsem měla 8/2 a na UTZ jsem šla ve chvíli, kdy jsem měla dostat menzes - špinila jsem i když TT ukázal //. Tj. cca 14dní od ET. Už byly vidět gestační váčky :slight_smile:
hass, stejně silné čárky byly ty moje první :wink: :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
JMISA už rodí, tak držíme palce :slight_smile: :dizzy_face:
25. čer 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé tak také moc držím palečky :slight_smile:

holky, manža když byl u Dr Sobotky tak mu rovnou bral i krev, nemuzete mi poradit jen nahodou k cemu to bylo vysledek byl v pordku tak ja jen abych vedela jestli to byl nejaky rozbor nebo tak... :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci, díky za info. Držím palečky!!Holky, my jsme jí to snad přivolaly :grinning:
Svetrusko, tohle fakt nevím- my měli spermio ukázkové(alespoň něco). Budeš muset počkat na Jmisku až se k nám zase připojí- ty to mají za sebou.
25. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
JMiso: držím na dálku palečky ať to rychle a co nejvíc bezbolestně zvládnete:slight_smile:

svetruska:manžel byl na krvy u prakt.lékařky a potom mu ji dokonce brali ještě v Pronatalu předtím, než dal sperma na oplodnění odebraných vajíček... k čemu, to nevím:slight_smile: asi všeobecně, aby neměl zrovna nějakou infekci, nebo zánět...aby se neoplodňovalo špatným materiálem
25. čer 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jnak dneska už byly // krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a jsem domluvená na kontrolu už v úterý, možná se doktor mrkne i na ultrazvuk..teda doufám..
ptala jsem se na potvrzení těhu z krve a sestřička mi řekla, že to snad ani nebude potřeba, tak to jsem se dost divila, myslela jsem, že to pro jistotu berou všude
25. čer 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
U praktického lékaře a v Pronatalu se bere krev z důvodu vyšetření HIV, žloutenky,.....U doktora Sobotky to mělo určitě jiný důvod.
Moc gratuluji k // :grinning: Ten UTZ jsi měla stanovený po ET? V Pronatalu krev na stanovení hcg vůbec neberou.
25. čer 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak moc diky tak ja proste pockam co nam reknou na tom prvim sezeni hlavni je, ze tohle alespon dopadlo dobre :slight_smile: ...
Holky ja jsem tak napjata co nam reknou a co s nama budou delat...

haassinka tak // uz jsou krasny jo, tak moc gratuluji to je krasna zprava :dizzy_face:

Krista dekujem za info :grinning:
26. čer 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dusice: já to asi napsala blbě, já už byla hned po trasnferu totiž předána ke svému gynekologovi, takže jdu hned k němu:slight_smile: včera jsem volala a domluvili jsme to na ten úterek...a doufám, že ten utz už zkusíme..protže dle bolestí se obávám, že mám cystu / cysty na vaječnících...vadí to v těhotenství???

svetruska: a kdy že máte termín? chceš začít stimulovat hnedka v dalším cyklu? uvidíš, bude to v pohodě, i prostředí je tam celkem příjemný, jak je to maličký centrum, tak se tam člověk necítí blbě jako třeba v nemocnici:slight_smile:
26. čer 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
haassinka my tam jdeme za mesis a ja bych chtela zacit co nejdriv :grinning: ...ale nevim jestli to pujde ale budu akorat mit ovu kdyz tam jdeme takze by me mohl i prohlidnout jestli vse funkuje jak ma :sweat_smile: ...
jinak to jsem si presne rikala kdyz jsem pronatal vybirala, ze treba u apolinare ci podoli je to porodnice a dost by me to mona stresovalo, vis vsede ty tehulky.../tak taky je to takove bokem :slight_smile:
26. čer 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
svetruska: a navi to prostredi, ve kterem je Pronatal postaveny, to jsem teda zirala:slight_smile: nadherny klidek, na Prahu neuveritelny...
to te snad prohledne a dalsi cyklus pokud budete chtit, tak urcite nebude problem zacit:slight_smile: cim driv, tim lip
26. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne ja jsem z toho byla hotova, takovy klid a les a kousek vyjedes a mesto neuveritelne a byla jsem moc prekvapena, kolik lidi ma stejny problem kolik tam byo muzu, paru ...

takze myslis, ze by to mohlo jit takhle rychle :dizzy_face: to by bylo faaaaain :slight_smile: uplne jsi mi zvedla naladu :grinning:
26. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je smutné, to samé když se podíváš, kolik je jen na těchto stránkách témat o IVF atd...

no nevím, ale myslím si, že ano:slight_smile: pokud řeknete, že chcete co nejrychleji, tak by s tím neměl být problém...akorát nevím, jak je to se schvalováním pojišťovnou, v případě, že jedete přímo tohle řešit do Pronatalu...protože to schvalování chvíli trvá, to by bylo možná ještě fajn si tam zavolat a poptat se, protže byste mohli ty papíry na schválení IVF už vyplnit dřív, abyste potom nemuseli zbytečně čekat
26. čer 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. čer 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to tedy je dobry ze bychom to mohli vyplnit driv, jen nevim, jeste nam presne nerekli jakou metodu a tak tak to asi nejdriv s nama budou chtit probrat a pak az ty papiry, co?
ale pry si me asi rovnou zkontroluji a kdybychom vyplnili ty papiry tak se nezacne nez prijdou?to asi ne co...
26. čer 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je to, co nevím..jestli to mají s pojišťovnou nějak lépe ošetřené, třeba ano a čekat se nemusí:slight_smile: ale když to jde normálně přes tvého gyne, nebo třeba přes jiný car, tak se to posílá na schválení pojišovnou a to trvá 2-4 týdny většinou

jdu zavést utroš a lehnout si :sweat_smile:

jo těhulky, nepamatujete si na začátku těhotenství, jaký jste měli děložní čípek? když si zavádím tabletky utrogestanu, tak se mi totiž zdá dost měkký a že má velký otvor v sobě, což by asi v těhotenství neměl ne?? :angry:
26. čer 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se mej a ja jdu pracovat :slight_smile:
26. čer 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký den :wink:
26. čer 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nezkousel jste dneska nekdo dovolat se do prazskeho pronatalu? Nutne se potrebuji na pondeli objednat na ultrazvuk a kdyz vytocim cislo, ozve se ton, ze toto cislo neexistuje... :frowning2:
26. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky taky jsem byla ve středu poprvé na konzultačce v Pronatalu a mám si tam volat ve 14hod na krevní výsledky....tak doufám,že se ismaili dovolám... :slight_smile:
26. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek