• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

29. října 2016 
ahoj oskarko :slight_smile: snad se na mě Mikulka nebude hněvat, když povím něco bližšího, jste tady spolu hodně v kontaktu :confused: :dizzy_face: hyperstimulační syndrom měla šílenej, podle mě Pronatal dost zanedbal jak hlídání výše dávek při stimulaci tak rozjíždějící se hyperstimulaci. Zvracela, nemohla dýchat a ztrácela orientaci... No ale nejsme doktoři, tak kdo by nás bral vážně,že :unamused: v každém případě skončila na kapačkách, navíc aby toho nebylo málo, tak jí druhá směna sester v nemocnici dala omylem dvojnásobnou dávku, což jí taky nepřidalo na pohodě a zdraví. Výsledkem toho všeho je jaterní dieta minimálně 3 měsíce, možná říkala i půl roku, to už nevím :confounded: V bříšku má pořád nějakou tekutinu (450ml), ale už je doma a bez kapaček. Držím jí moc palečky aby to mimískové vydrželi, když už si tolik prožila!
12. říj 2007 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky moc za informace o Mikulce, věřím, že se zlobit nebude a že se ozve s dobrou zprávou!!! Má toho taky hodně za sebou.
12. říj 2007 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na ní tak myslím, aby jí to vyšlo! A rovnou dvojčátka a bude hotovo :wink:
12. říj 2007 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, chiwule už psala o tom, že jsem měla OHSS.
Akorát že mi začal už v den transferu! Do nemocnice jsem šla 2 dny po transferu, tak si myslím, že tady to asi nebylo tím, že se to povedlo, to dost brzy?

ceeruti, mohlo by to nějak rozhodovat, i když jsem jej dostala tak strašně brzo? Po ET nám říkali, že OHSS hrozí tak týden po transferu...
12. říj 2007 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Mikulko, promííň, ale holky se ptaly co je s tebou :wink: :dizzy_face:
12. říj 2007 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano, to je v poho :slight_smile:
12. říj 2007 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikulko-2 dny po ET,myslím,že to vliv nema,ale musím priznam,že jsem o tom takhle brzy neslysela,spis prave,že hrozil a tím padem bylo ET odloženo o mesíc :confused: Kolik jsi vubec mela foliku?? Me OHSS zase dostal dost pozde až 15 ty den po ET,je to asi individualní,ale važne s tim,zda to mohlo nejak ovlivnit nidaci embryek,ja si myslim,že ne,ale vubec nevím :astonished: Každopadne,Ti držím palce,at je vse v poradku!
12. říj 2007 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla jsem 23 vajíček. Na mě je to hodně, jak mi řekli.
12. říj 2007 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do ET mi nic nebylo. Nebyl proto důvod transfer odkládat, Rozjelo se to, jak jsem psala, dva dny po transferu...
12. říj 2007 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mikul, tedy to je vajíček :slight_smile:
A máte nějaký do zásoby?
12. říj 2007 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mikulko, moc mě to mrzí co se ti stalo, doufám, že už bude všechno v pořádku ... moooc ti držím palce :wink:
12. říj 2007 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
omlouvám se že jsem nepsala, ale měla jsem toho docela dost, pořád se nějak cestovalo.
Ceeruti moc gratuluji k těhotenství :wink: :slight_smile: a Mikulko mooooc držím pěstičky at vše dobře dopadne, hlavně že už jsi z nemocnice venku :slight_smile:
Mě čeká zítra OPU, stimulovala jsem gonal+cetrotide, reakci jsem měla dobrou tak jdu zítra jak bylo v plánu :slight_smile:
Mějte se všechny moc krásně a držím pěstičky
Už budu psát častěji :slight_smile:
13. říj 2007 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daso, drzim pesti, ať máš hodně kvalitních vajíček :slight_smile: :wink:
13. říj 2007 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Mikulko, děkuji moc :wink:snad tam něco bude, alespon 2 kvalitní :slight_smile: To mi řeknou hned po narkoze? :slight_smile: a jak ti je? Je ti už líp? Kdy si budeš dělat těhotenský test? :wink:
13. říj 2007 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mikulko-24 vajicek,no to je teda važne snuška :confused: ale tak alespon mate mrazacky :slight_smile: Jinak pry by to vadit nemelo,ptala jsem se GynDr :grinning: Kdy hodlaš testovat??
dasa24-děkuji moooc :grinning: A držím pěsti at maš co nevice kvalitních vajíček!!!!!!!
14. říj 2007 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, holky, tam mám 15 oocytů, jsem dneska po OPU a je mi fajn.
Mam břát 2x denně utrogestan 2 tablety a prenidson. Zavádíte utrogestan nebo polykáte, je to jedno že jo? Já budu asi radši polykat :slight_smile:
14. říj 2007 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dášo, je lepší Utrogestan zavádět, je pak větší šance.

Holky :frowning2: Já dnes začala špinit. Zatím je to celý den stejné, krev mám hlavně na papírku, když se utřu, ale i trošku na vložce. Břicho bolí jako při MS. Mám strach, že se to nepovedlo :frowning2:
14. říj 2007 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mikulko, snaž se udržet v klidu, špinění ještě nemusí nic znamenat :slight_smile:
14. říj 2007 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mikulko, jaképak jsou dneska zprávy? Nějaký vývoj? a jak říká jmisa, špinění vůbec nemusí nic znamenat :wink:
15. říj 2007 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nepovedlo se :frowning2: . MS se včera hodně rozjela, dnes jsem dělala test a je negativní.
Myslím, že si takhle příroda poradila. Po tom hnusným, co jsem prožila, nemocnice a tak... Kdyby se povedlo OHSS mám v těle ještě tři měsíce.
Teď se dám aspoň snad do kupy, přece jen mám z hypers. syndromu zničená játra, mám léky a žloutenkovou dietu, tak doufám, že to teď se spraví. A taky mám vaječníky plné cyst-z nevsřebaných folikulů, to se snad spraví taky.
Prostě se musím dát do kupy a příští rok snad budu moci jít na KET.
15. říj 2007 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mikulko, to je mi líto, ale aspoň máš nějaké mrazáčky, tak to může vyjít příští rok. Hlavně se dej do kupy, mimís bude potřebovat zdravou a silnou mámu :slight_smile:
15. říj 2007 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Mikulko, tak to je mi mooc lito :cry: , urcite to pristi rok vyjde. :wink: :slight_smile: Hlavně se drž :slight_smile: :wink:
15. říj 2007 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mikulko tak to mě moc mrzí, že to nevyšlo :frowning2: ale neboj příští rok to určitě vyjde :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
16. říj 2007 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Mikulko jak se cítíš? Je ti lépe?
Zítra jdu na ET, odpočívali jste nějak po ET ? :wink:
16. říj 2007 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj daso, myslím, že holky ležely asi půl hodiny poté, ale nejsem si jistá...
16. říj 2007 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji :wink:
16. říj 2007 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasa: kamoska lezela tak pulhodinku a pak sla normalne domu. Hlidal ji manzel a neustale ji posilal do postele (jako odpocivat)..
Dalsi tyden se trochu setrila, presunula si treba schuzku, na kterou by musela dlouho ridit autem. A vydrzela to 14 dni bez sexu.
To byly tak jediny omezeni...
Bohuzel ET nevysel ani tak :frowning2:
16. říj 2007 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
děkuji, máme 1.IVF+ICSI tak uvidíme, ale zas tolik to nějak neberu, kdyby se to náhodu nepovedlo :slight_smile: Necháváme tomu volný průběh :slight_smile:
16. říj 2007 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
daso, držím palečky, může to vyjít, šance je kolem 35% a to je hooodně :wink: kdypak tě to čeká?
16. říj 2007 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jak je doufám že dobře mám na vás prozbu nedali by jste mi číslo do Teplického Pronatálu chtěla bych se tam obědnat předem děkuji a hezkej den :slight_smile: :dizzy_face:
16. říj 2007 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek