• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

18. května 2017 
Marmi, to bude určo ono :dizzy_face:

Janíku, já měla ET+KET, ET+KET+.........a nyní mám poslední sněhuláčky :dizzy_face: a těm bezmezně věřím :dizzy_face:
10. zář 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde je ta Svetruska, naposledy si stěžovala, že ji bolí hlava a od 5. 9. se tu neukázala.....
10. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dusi: Děkuju moc, akorát musím vyhledat něco v Pze, protože Kostelec je sice moc pěknej, ale je to trochu z ruky :slight_smile: .

Míšo, Marmi, Gucci: Holky poraďte - 3D ultrazvuk, kam a kdy se objednat a kolik to stojí?

Marmi: Já už tak dva týdny cítím takové jakoby bublinky, ale nejsem si tím pořád jistá, aby to nebyly jen větry :grinning:, ale dá se říct, že je to takové šimrání. Koneckonců, když jsme teď viděly se ségrou ultrazvuk, tak jsme si říkaly, že bych ty kotrmelce měla cítit pořádně :slight_smile: .

Janys: Sněhuláci vyhrajou!!!
10. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

s manželem se už tři roky marně snažíme o mimi (teda loni v dubnu se přirozeně zadařilo, ale bohužel to nevyšlo) a tedka se rozhodujeme, že bychom navštívili nějaký CAR.

Mohu mít na Vás pár otázek?

Zajímalo by mě jak to chodí v Pronatalu v Praze - jaké jsou objednávací lhůty na první návštěvu, zda máte přiděleného určitého doktora a nebo Vás pokaždé vyšetřuje jiný doktor a hlavně jak jste s tímto CARem spokojený?

Děkuji za Vaše názory Míša
10. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hooooooooj

papu: já mám zrovna čerstvé 3D fotky z UTZ ze včerejška v albu tak mrkni
jinak doporučuju Gennet, ale to si tam už volej, páč jsou tam dlouho čekací lhůty, stojí to cca 1200+fotky (nás to teda stálo 1000 dohromady u jednoho dr. v Hostivaři), dělaj to pak ještě v Podolí
10. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
janýsku,
to je divný.Mě hned doktor dal estrofem na sliznici.Já mám taky pravidelný cyklus,jak hodinky mi funguje -28dní každý měsíc.Asi je to pro doktora pohodlnější.To jseš snad první co nic nebere.Mě totiž po těch hormonech bolel vaječník a to celou dobu co jsem brala hormony.Proto to chci s doktorem probrat.A měla jsem nafouklý břícho a jeden den jsem vypila asi 4litry vody a vůbec jsem nechodila na záchod jako když bych měla syndrom,ale nevím jestli je to možné.Ty jdeš na UZ do Pronatalu a celý KET ti říděj v Pronatalu?
10. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak, mrazáčky tam mám uložený a KET bude tam.....
Ten estrofem je na růst sliznice, tak ji možná nemáš na transfer dostatečně vysokou, tak po pojistí
10. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
myska25: na první schůzku jsme čekali cca měsíc a půl, ale jen kvůli toho, že jsme chtěli jít přímo k doc. Mardešičovi....jinak skoro každé vyšetření provádí jiný dr., ale další postup konzultuješ s tím z první schůzky... a my jsme spokojený moc, páč nám udělali mimi :slight_smile:
10. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Janiku, já na KET taky nic nebrala, normálně jsem ovulovala, sliznice narostla.

Mysko, já byla pokaždý u jinýho doktora, bylo mi to jedno, stejně koukají do PC a nedělám si iluze, že by si v tom počtu pacientek stejný lékař pamatoval jednu ženštinu třeba z před dvou měsíců.

Papu, já byla u Chlebečka na Chodově, teď jsou snad někde na Kačerově. Bohužel náš synek nespolupracoval, takže nás to nestálo nic. Chlebeček se pokoušel na dvou termínech o záznam, nakonec z toho bylo pár fotek, tak nic nechtěl.
10. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jestli beru či neberu estrofem tak to stejně nezaručuje uspěch :grinning:
10. zář 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale alespoň ti naroste pořádná duchna :grinning:
10. zář 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Tak mám prý schváleno a zítra si jedem pro léky , akorát já jsem tam volala z práce , kde byl šílený blázinec a mám napsáno v 10.45 , ale v hlavě mám 9.45 , tak tam pojedem nějak mezi , ale myslím , že platí to co je psané , protože jsem se dvakrát ptala , no už to začíná ......
10. zář 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snaho výborně, tak hurá na to a snad nám bude konečně přáno :wink:
10. zář 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo už by bylo na čase , tak se měj :wink:
10. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem na vás zvědavá.
Janina Dvojče nepůjde do pendolína. :frowning2:
10. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
občas sem nakouknu, protože také chodím do Pronatalu. Právě stimuluju na 2. IVF.
Ráno jsme myslela, že přerazím manžela. Manžel mi namíchal injekci - to mu jde lépe než mně. Rozvalila jsem na židli, vystrčila břicho a píchla jsem si injekci. Manžel se na mě zadumaně podíval a prohodil: To je divný, že se ti ta pneumatika nevypustí, když do ní píchneš. No nezabily byste ho? :angry:
10. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blanko, to jsou holomci, viď? :grinning: :grinning: Místo aby litovali ženušky, co do sebe perou za jedy, tak si ještě dělají prdelky
10. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janíku, my co už jsme pár neúspěšných transferů zažily, to už musíme prolomit :wink:
10. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blanko, manžel je vtipnej, co? :grinning: :grinning:
10. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku,
tak do toho.Snad se to mi taky povede.
10. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janíku, proč by se nepovedlo? Povedlo se ti už jednou a máš Vojtíška a nyní jen najít ten správný čas...
11. zář 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
blanka: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chápu, něco podobného mám doma :grinning:
11. zář 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
janýsek
tak snad to bude v lednu a u tebe ted.
Držím palečky.
11. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Tak jsme se vrátili z Prahy a vyfasovala jsem Gonal a Luveris , ten jsem ještě neměla , první dávku Gonalu už mám v sobě , tak už to začíná ..... jo a ještě si musím píchat denně Fraxiparin , aby toho nebylo málo .
Holky , dostali jste k těm injekcím nějakou desinfekci ? Nebo si to pícháte jen tak , já jsem nic takového v kufru nenašla . Když jsem šla z Pronatalu , tak jsem si připadala jak letuška s tím kufříkem .
11. zář 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dostala malé desinfekční čtverečky.Můžeš použít líh na desinfekci.
Tak at ti to vyjde.O všem nás informuj. :grinning:
11. zář 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem také dostala desinfekční čtverečky, měla jsem je v sáčku u stříkaček a jehel.
11. zář 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blanko,ty si ale tajnůstkářka. :grinning:
Ještě že tvému manželovi nedochází humor.Opravdu vtipné. :grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky měla napuštěný čtverečky.
11. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u mě na to asi zapoměli , ale jelikož jsem z oboru , tak mám doma stále něco po ruce ,čím se zajistit .
12. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,dlouho jsem tu nebyla.Dojiždim do Prahy do Pronatalu a jsem po IVF.Nemate nekdo zkusenost???Jake je % uspesnosti? Za tyden v sobotu si mam delat test a hrozne se bojim,ze bude negativni.O prcka se snažime uz pres 3 roky a od ledna 2009 nam pomahal Pronatal.2 pokusy IUI nevyšly.
12. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek