Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

janysek70
10. zář 2009

Marmi, to bude určo ono 😵

Janíku, já měla ET+KET, ET+KET+.........a nyní mám poslední sněhuláčky 😵 a těm bezmezně věřím 😵

janysek70
10. zář 2009

Kde je ta Svetruska, naposledy si stěžovala, že ji bolí hlava a od 5. 9. se tu neukázala.....

papuchalk
10. zář 2009

Dusi: Děkuju moc, akorát musím vyhledat něco v Pze, protože Kostelec je sice moc pěknej, ale je to trochu z ruky 🙂 .

Míšo, Marmi, Gucci: Holky poraďte - 3D ultrazvuk, kam a kdy se objednat a kolik to stojí?

Marmi: Já už tak dva týdny cítím takové jakoby bublinky, ale nejsem si tím pořád jistá, aby to nebyly jen větry 😀, ale dá se říct, že je to takové šimrání. Koneckonců, když jsme teď viděly se ségrou ultrazvuk, tak jsme si říkaly, že bych ty kotrmelce měla cítit pořádně 🙂 .

Janys: Sněhuláci vyhrajou!!!

myska25
10. zář 2009

Ahoj holky,

s manželem se už tři roky marně snažíme o mimi (teda loni v dubnu se přirozeně zadařilo, ale bohužel to nevyšlo) a tedka se rozhodujeme, že bychom navštívili nějaký CAR.

Mohu mít na Vás pár otázek?

Zajímalo by mě jak to chodí v Pronatalu v Praze - jaké jsou objednávací lhůty na první návštěvu, zda máte přiděleného určitého doktora a nebo Vás pokaždé vyšetřuje jiný doktor a hlavně jak jste s tímto CARem spokojený?

Děkuji za Vaše názory Míša

gucci
10. zář 2009

hooooooooj

papu: já mám zrovna čerstvé 3D fotky z UTZ ze včerejška v albu tak mrkni
jinak doporučuju Gennet, ale to si tam už volej, páč jsou tam dlouho čekací lhůty, stojí to cca 1200+fotky (nás to teda stálo 1000 dohromady u jednoho dr. v Hostivaři), dělaj to pak ještě v Podolí

janik8774
10. zář 2009

janýsku,
to je divný.Mě hned doktor dal estrofem na sliznici.Já mám taky pravidelný cyklus,jak hodinky mi funguje -28dní každý měsíc.Asi je to pro doktora pohodlnější.To jseš snad první co nic nebere.Mě totiž po těch hormonech bolel vaječník a to celou dobu co jsem brala hormony.Proto to chci s doktorem probrat.A měla jsem nafouklý břícho a jeden den jsem vypila asi 4litry vody a vůbec jsem nechodila na záchod jako když bych měla syndrom,ale nevím jestli je to možné.Ty jdeš na UZ do Pronatalu a celý KET ti říděj v Pronatalu?

janysek70
10. zář 2009

Tak, mrazáčky tam mám uložený a KET bude tam.....
Ten estrofem je na růst sliznice, tak ji možná nemáš na transfer dostatečně vysokou, tak po pojistí

gucci
10. zář 2009

myska25: na první schůzku jsme čekali cca měsíc a půl, ale jen kvůli toho, že jsme chtěli jít přímo k doc. Mardešičovi....jinak skoro každé vyšetření provádí jiný dr., ale další postup konzultuješ s tím z první schůzky... a my jsme spokojený moc, páč nám udělali mimi 🙂

jmisa
10. zář 2009

Ahoj.
Janiku, já na KET taky nic nebrala, normálně jsem ovulovala, sliznice narostla.

Mysko, já byla pokaždý u jinýho doktora, bylo mi to jedno, stejně koukají do PC a nedělám si iluze, že by si v tom počtu pacientek stejný lékař pamatoval jednu ženštinu třeba z před dvou měsíců.

Papu, já byla u Chlebečka na Chodově, teď jsou snad někde na Kačerově. Bohužel náš synek nespolupracoval, takže nás to nestálo nic. Chlebeček se pokoušel na dvou termínech o záznam, nakonec z toho bylo pár fotek, tak nic nechtěl.

janik8774
10. zář 2009

a jestli beru či neberu estrofem tak to stejně nezaručuje uspěch 😀

janysek70
10. zář 2009

Ale alespoň ti naroste pořádná duchna 😀

snaha
10. zář 2009

Ahoj holky
Tak mám prý schváleno a zítra si jedem pro léky , akorát já jsem tam volala z práce , kde byl šílený blázinec a mám napsáno v 10.45 , ale v hlavě mám 9.45 , tak tam pojedem nějak mezi , ale myslím , že platí to co je psané , protože jsem se dvakrát ptala , no už to začíná ......

janysek70
10. zář 2009

Snaho výborně, tak hurá na to a snad nám bude konečně přáno 😉

snaha
10. zář 2009

Jo jo už by bylo na čase , tak se měj 😉

janik8774
10. zář 2009

Tak to jsem na vás zvědavá.
Janina Dvojče nepůjde do pendolína. ☹

blankatom
10. zář 2009

Ahoj holky,
občas sem nakouknu, protože také chodím do Pronatalu. Právě stimuluju na 2. IVF.
Ráno jsme myslela, že přerazím manžela. Manžel mi namíchal injekci - to mu jde lépe než mně. Rozvalila jsem na židli, vystrčila břicho a píchla jsem si injekci. Manžel se na mě zadumaně podíval a prohodil: To je divný, že se ti ta pneumatika nevypustí, když do ní píchneš. No nezabily byste ho? 😠

janysek70
10. zář 2009

Blanko, to jsou holomci, viď? 😀 😀 Místo aby litovali ženušky, co do sebe perou za jedy, tak si ještě dělají prdelky

janysek70
10. zář 2009

Janíku, my co už jsme pár neúspěšných transferů zažily, to už musíme prolomit 😉

jmisa
10. zář 2009

Blanko, manžel je vtipnej, co? 😀 😀

janik8774
10. zář 2009

Janýsku,
tak do toho.Snad se to mi taky povede.

janysek70
11. zář 2009

Janíku, proč by se nepovedlo? Povedlo se ti už jednou a máš Vojtíška a nyní jen najít ten správný čas...

gucci
11. zář 2009

blanka: 😀 😀 😀 😀 chápu, něco podobného mám doma 😀

janik8774
11. zář 2009

janýsek
tak snad to bude v lednu a u tebe ted.
Držím palečky.

snaha
11. zář 2009

Ahoj
Tak jsme se vrátili z Prahy a vyfasovala jsem Gonal a Luveris , ten jsem ještě neměla , první dávku Gonalu už mám v sobě , tak už to začíná ..... jo a ještě si musím píchat denně Fraxiparin , aby toho nebylo málo .
Holky , dostali jste k těm injekcím nějakou desinfekci ? Nebo si to pícháte jen tak , já jsem nic takového v kufru nenašla . Když jsem šla z Pronatalu , tak jsem si připadala jak letuška s tím kufříkem .

janik8774
11. zář 2009

Já jsem dostala malé desinfekční čtverečky.Můžeš použít líh na desinfekci.
Tak at ti to vyjde.O všem nás informuj. 😀

blankatom
11. zář 2009

Já jsem také dostala desinfekční čtverečky, měla jsem je v sáčku u stříkaček a jehel.

janik8774
11. zář 2009

Blanko,ty si ale tajnůstkářka. 😀
Ještě že tvému manželovi nedochází humor.Opravdu vtipné. 😀 😀

jmisa
11. zář 2009

Já taky měla napuštěný čtverečky.

snaha
12. zář 2009

Tak u mě na to asi zapoměli , ale jelikož jsem z oboru , tak mám doma stále něco po ruce ,čím se zajistit .

rejchl
12. zář 2009

Ahoj všem,dlouho jsem tu nebyla.Dojiždim do Prahy do Pronatalu a jsem po IVF.Nemate nekdo zkusenost???Jake je % uspesnosti? Za tyden v sobotu si mam delat test a hrozne se bojim,ze bude negativni.O prcka se snažime uz pres 3 roky a od ledna 2009 nam pomahal Pronatal.2 pokusy IUI nevyšly.