• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

22. července 2017 
Rejchl úspěšnost je 30-35%.
13. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo uspěšnost je malá.
13. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně to přijde jako velká úspěšnost, 1ku3.
13. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono jde o to jak se to vezme.
Kdyby každé zavedly 3 embrya tak je vždy uspěch zaručený.
Docela si mě potěšila,mě čeká třetí KET a tak by měl být uspěšný.Ale 30% ze 2embryi je 0,6embrya.
To není moc dobrá vyhlídka.Uvidíme jak to dopadne.
13. zář 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, u náš ten třetí transfer byl ten pravej, co mi teď vedle ječí v postýlce :wink:
13. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky

jen hlásím, že mi dnes nastupuje náhrada za mě, takže tady budu tak max ráno a během dne skoro vůbec páč budu zaučovat, tak jen abyste se nestrachovaly, že rodím :grinning: .... kdyby něco, tak mi pište prosím IP :wink:
14. zář 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jmiso,
tak to jsem na dobré cestě.Je vidět že uspěšnost je opravdu malá.Ale syna jsem měla napoprvé hned z IVF.Asi opravdu budu muset jít zased do pé práce aby se mi to povedlo.Já na takové ty náhody docela věřím a v životě mi to i tak vychází.
14. zář 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. zář 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No co to??? :fearful: Tahám diskuzi z konce 4. stránky :fearful: Jako by byl Pronatal zavřený, že se tu nic neděje............
15. zář 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku,
ty jseš na spolubojovnicích a n anás kašleš. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Potřebujeme posilu. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem připravená, zvládám jich více najednou, ale tu nikdo nejni :wink:
15. zář 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je to samá těhule co kouká na net v práci a tak je to bída. :grinning:
15. zář 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, těch 7 mm je hraniční, je potřeba vyšší. 7 mm jsem měla včera a to do ovulky ještě poroste...
15. zář 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak možná 8mm,protože doktor řikal,že si budou lebedit v pelíšku a bylo to 13den a transfer byl až za 4dny.
nemyslím si že bych měla problem se sliznicí.Vojta je z ET a tam se na sliznici nic nebere.
Dík za info.Asi už nic nezistím.
15. zář 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sliznice musí být i při ET, prostě při každém transferu.... Třeba ti ten hormon dává ještě kvůli něčemu jinému. Zkus se optat holek po diskuzích, co čtu, tak jej berou hodně...
15. zář 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím,že sliznice musí být i při ET kvůli zahnízdění.Tím jsem chtěla říct,že kdybych měla problem s růstem sliznice tak se Vojta nepovede.Zkusím jít na KET diskusi.
15. zář 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak znovu: vyzývám všechny ženy Pronatalky k nástupu a zabránění úpadku této diskuze :wink:
15. zář 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
koukám, že diskutujete o sliznici. Já na ní nic nebrala ani při IVF ani při KET.
Po neděli budu moc diskutovat více, to už bych měla být na neschopence (Ve čtvrtek jdu na odběr vajuch).
Z práce psát nemůžu. Tak snad to tady upadat nebude.
15. zář 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blani fajn, taky mi snad v úterý čeká transfer a u tebe by mohl být ET v pondělí. Většinou ho v Pronatalu dělají ten 4. den po OPU, pokud máš prodlouženou kultivaci....
15. zář 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prodlouženou kultivaci máme, tak uvidíme. Minule mi emryjka vrátili už 3. den od OPU. Jsem na to zvědavá.
Je nějaký způsob jak z nich vytáhnout informaci, kolik vajíček se oplodnilo a jak se vyvíjejí embryja dříve, než v den transferu? Do telefonu mi řekli buď že si mám zavolat druhý den nebo přijet (a kolik sebou vzít peněz).
15. zář 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
blanko,
zkus se zeptat.Záleží s kým mluvíš.Jak je ochotný.Ted to jde jak na běžícím páse,co pacient to nějaké jméno.Žádný to co pacient to člověk.
15. zář 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blani, v Pronatalu neřeknou....., nesmí sdělovat tyto informace do telefonu, pouze volejte zítra nebo dnes přijeďte a podle peněz se pozná, zda se bude něco mrazit. Já jsem se jen ptala asi při druhém telefonátu, zda můžu být klidná a paní mě uklidnila, že ano. Moc se mi pak líbí konzultace s embryoložkou před transferem.
15. zář 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
asi se zanedlouho budu chystat do Pronatalu. Příští týden jdu na laparoskopii a pak asi do CAR. Máme horší spermio a delší dobu se nám nedaří mimi.
Můj Dr. preferuje Pronatal a já se chci zeptat, proč vy zrovna chodíte do Pronatalu. V čem je lepší než třeba Podolí, či Apolinář. Jaká je objednací doba a jestli není IUI, či IVF dražší v Pronatalu než jinde.
Díky
15. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mooncaa , co vím já Pronatal je jedním z prvních center as. repr. u nás a mají opravdu velké zkušenosti , já jsem si ho vybrala sama , prostě mi padl do oka , mám už za sebou desetiletý maraton snažení a to doslova , není nic , co bychom nevyzkoušeli a Pronatalu věřím moc a doufám....
Jinak od pátku stimuluju a v sobotu mě čeká kontrola , nevíte jestli před sonem nabírají krev na tu kontrolu hormonů ? Minule mi jí nabírali v jiném caru vždy ráno a v poledne jsem šla na sono a tady mi říkali jen o sonu v sobotu . Ale nechávám starosti na doktorech , snažím se být v klidu a věřit jim .
Ještě mě čekají dvě dvanácky v práci a pak už snad budu odpočívat , vzala jsem si dovolenou , už mi docela pobolívají vaječníky a v práci o tom moc mluvit nechci , protože by mi pak moc hlídali a vyptávali by se .
Tak se mějte a koukejte nás podporovat těhulky a mamky z Pronatalu , přece se trochu bojím :wink: :slight_smile:
16. zář 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdár ženy
mám chvilku tak vás jdu pozdravit
16. zář 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Snaho a do jakeho pronatalu chodis?V Praze nebo Teplicich?
16. zář 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si vybrala Prahu
16. zář 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak ja jsem v Teplicich a jsem teda na vysost spokojena.I kdyz se ted v cervenci pri stimulce vyskytli nejake promlemicky tak jsem na ne nezanevrela ,omluvila jim to protoze si myslim ze i kdyz jsou to kapacity tak jsou to take jen lide
16. zář 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak to slovo tam ma byt problemicky :grinning:
16. zář 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek