• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

13. prosince 2017 
a ty šílené recepční tam ještě jsou? :grinning:
15. bře 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes tam byla jedna uplne nova recepcni, byla moc mila
cekala jsem 4 hod na IUI
:cry:
15. bře 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je pokrok, milá recepční :slight_smile:
jj, my tam jednou taky tak dlouho čekali, je to maso, ale co se dá dělat
15. bře 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam, ze uz mas mimi:slight_smile: gratuluji. na jaky pokus se Ti zadarilo?
15. bře 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamaradicek, jeee, teď jsem reagovala na tvůj příspěvek v diskusi IUI a ty chodíš do Pronatalu :slight_smile: nás to tam asi taky čeká, tak napiš co a jak, jak to proběhlo, v pohodě? tedy když nepočítám to 4hodinové čekání, to je děs.....co jsme tam minule viděla, rusky mluvící páry nečekají, jdou hned a i s osobní asistentkou :grinning: :wink: :frowning2:
15. bře 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
sedmitecka: jj takhle to funguje :angry:
povedl se nám první pokus IVF :wink: , měla jsem jen 3 folikuly, v nich 3 vejce, 2 mi zavedli a 1 je v mražáku :slight_smile:
15. bře 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano, chorvati a nemci co plati hotove v eurech nikdy necekaji..jinak me od zacatku nuti abychom sli na na umele. ze pry IUI nema moc cenu..ale rikam si proc to nezkusit. u me se prvni IUI nezadarilo, reagovala jsem spatne na stimulaci a foliku jsem mela 5 a meli jen 12 mm, ted jsem mela prirodni cyklus a jeden velky folik. dnes az na to cekani to bylo vse ok, vubec to neboli,az me to prekvapilo, ze jsem vubec nic necitila
15. bře 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci, asi jo, jenom jsem tam na to zírala a recepce je fakt síla - jen jednou jedinkrát jsme měla po telefonu štěstí na příjemnou paní :frowning2:
15. bře 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
sedmi: tak to jsi měla fakt štěstí, já nechápu proč s tím něco nedělají, ale asi všude je něco
kama: jj IUI nebolí vůbec :wink:
15. bře 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci a kamaradicek, natrefiliy jste tam nekdy na mudru . Pasekovou?
15. bře 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ne, ani jsem o ní neslyšela
15. bře 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi ne. vetsinou mam Dr.Slamovou, dr.Kulta a nebo Voborila. jak vypada?
15. bře 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak já dneska začala stimuovat,
kamaradicek, rano to byl fakt nátřesk, šli jsme na řadu o hodinu později než jsme měli, to se mi ještě nestalo.

tak držím všem palce, ať nám to vyjde
:slight_smile:
15. bře 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tmavovlaska s culikem, asi 40 let, já zatím znám jen jí, byli jsme tam jen jednou zatím.....vyfasovala jsem clostil a utrogestan na 3 měsíce a když se nepovede, máme přijít na IUI :wink: ...ale rozhodla jsem se, že nás objednám už po 2 měsících s clostilem, první pokus nevyšel, tak uvidíme, jak dopadne ten druhý a pak šup na IUI :slight_smile:
15. bře 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tu neznam. jakou vam rekli pricinu?
15. bře 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě že žádnou, nikde nic nenašli, spermio ukázkové, můj HP nsprosto ok, imuno obou taky ok, chlamydie a jiné potvory, protilátky.....nic, nula....ovuluju pravidelně, a přesto se nedaří :frowning2:
15. bře 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak dlouho se snazite?
15. bře 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
něco málo přes rok, myslím že teď tak 15 měsíců :frowning2:
15. bře 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm to je divne, ze nic nenasli. U nas je spatne spermo a nepravidelny cyklus. delas si ovulacni testy?
15. bře 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dělám, a ovuluju pravidelně, i podle teplot :slight_smile: myslela jsme si, že najdou třeba protilátky na spermie, protože mám autoimunitní poruchu štítky (tedy štítku už vůbec nemám), tak jsem se bála, jestli netvořím protilátky i jinde, když je tvořím proti štítce ,ale nic, vše v pořádku.....nevím, kde je zakopaný pes, napadá mě jen, jestli třeba nemám endometriozu, laparku jsem tedy ještě neabsolvovala :frowning2:
15. bře 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a do toho se Ti moc nechce, co. ja jsem ji take jeste nemela a ani o tom neuvazuji. to bych uz radeji zkusila umele, nez laparku. Tak Ti moc drzim palce, ja si jdu trochu lehnout a odpocinout.pekny vecer a zase brzy.
15. bře 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak jsem doma s ult vše v poho levý vaječník 4x16-17,4x 10-14 a pravý 2x19,10x10-16 a středu jedu na OPU je to 13 den tak jsem zvědavá dnes sí píchám otrivele je to místo pregnilu a stříkám poslední sprej do nosu (synarel )

Kata79-neboj to zvládneš já tam jedu ve středu :wink:
m.aa.b-přeju pěknou úrodičku :slight_smile:
zatím ahoj všem
15. bře 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
já jdu zítra na ult tak jsem na to zvědavá a na opu asi ve čtvrtek snad tam něco bude :wink: kolik jsi měla balení synarelu?
15. bře 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamaradicek, přesně, vůbec se mi na ni nechce, bojim bojim :frowning2: ale zase se mi honí hlavou myšlenky, že co když je právě tam problém a kdyby se našel, šlo by to třeba hned a normálně bez doktorů, je to dilema :unamused:
15. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý večer cholky :slight_smile:
Tak co koukáte na primu :wink: já o jsem zvědavá jak se to bude lišit od reality :wink:
děkuji za podporu všem :dizzy_face:
reg. pěkná urodička a v kolik tam máš být ve stredu? Já to tiž jedu pro rozpis aléky :wink:
holky všem nám držím palce !!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky myslíte že bude velký problém že nebudu mít to předoperační vyšetření už na rozpis? já ho totiž budu mít až ve středu odpo
15. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Regis a Angus přeji hodně folikůůůů a držím palce!
Tak jsem koukala, že Zázraky života asi natáčeli v Iscaru, že?
m.aa.b. já měla předooperační udělané týden před a ještě jsem musela mít krev a manžel také...
zda nemáme HIV, nebo žloutenku a tak :wink:
15. bře 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko přeji :slight_smile:
Trpyt, tu krev nám dr Středa nechal vzít hned v tom unoru jak jsme tam byli na domluvě, takže tu sérologii máme, ale krevní obraz, jaterky,ekg atd tak budu mít až zítra odpoledne a do Pronatalu jedem na desátou, tak právě jestli to stačí až třeba na ten kontrolní utz :unamused: by mě docela mrzelo kdyby to mělo selhat na tomto. Já bych ho měla už dnes jenžče jsem trubka - na tu krev jsem jela včera jenže jsem si neuvědomila že mám být na lačno tak jsem jela až dnes a to ekg mi dr bude dělat až zítra až si tam pojedu pro ty výsledky :unamused:
Chtěla bych mít křištálovou kouly a vědět jak to všechno dopadne :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Mám za to že Zázraky točili v atelieréch a Iscare zřejmě spolupracoval jako konzultanti, teda myslím :sweat_smile: Ale čekala jsem tam trochu víc akce kolem umělka a méně milostných zápletek :sweat_smile: jinak celkem fajn, nu uvidíme :slight_smile:

Krásný den všem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. bře 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky m.aa.b tak to asi bude stačit! Uvidíš, nebo jim zavolej ať máš klid!
taky jsem čekala více akcí, ale ono se to určitě rozjede :slight_smile: tak jak pokračuješ?
Mě se to krátí za 2dny jedu na ultrazvuk huráááááááááááá :wink:
16. bře 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem :slight_smile:
angus -jen 1 balení 8ml
m.aa.b - mám tam být na 7.30 tak doufám že to zvládneme jsem z Mostu a byli jsme tam před 7 lety naposledy já jinak chodím do Teplic do pronatálu ,ale že nemám vzp ale mv tak musím do Prahy
trpytkaa- nám všechny vyšetření krve udělali předem v centru tak už je teT mít nemusím znova,musela jsem mít KO,MOČ,JATERKY ,EKG A INTERNU ???PŘEJU VŠEM HOOODNĚ SIL A ŠTĚSTÍ V TOM NAŠEM SNAŽENÍ :slight_smile:
16. bře 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek