Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

siesta
26. kvě 2010

sedmi, asi jsme se minuli, díky za podporu
děkuju a hezký zbytek dne

siesta
26. kvě 2010

karmenino, a co Ty?
dnes jsi byla na ultrazvuku, tak snad dobrý, dej vědět, drž se

ankava
26. kvě 2010

siesta, píchání může být od všeho možného. Mě se taky pořád někde něco v břiše děje. Jenže já nepoznám jestli to je od střev nebo od čeho. Tohle musí člověk překonat a čekat na další kontrolu, jestli je vše OK. Je to hrozně těžké, ale musíme 🙂 vydržet 🙂 🙂
Jinak moje kolegyně v práci mi říkala, že to měla taky, celé těhotenství jí pořád někde bolelo, píchalo až se kroutila.. no a má už velkýho kluka... prostěto tak někdy je, i když je všechno OK. Neboj

sedmitecka
26. kvě 2010

siesta, bude erár košile a sál jo? ☹ ☹ ....tak to budu já padavka pěkně nervózní z toho všeho kolem 😕 😕

siesta
26. kvě 2010

ankavo, dík. Včera večer jsem snědla půl pytlíku kyselýho zelí na posezení, ale od střev to není, odezva proběhla už dneska ráno 🙂 snad vše zůstalo tam kde mělo 😉 😉

sedmi, já nevím, jen tipuju, že na každý zákrok jdeš v té jejich košili, já byla na et, ale asi Tě tam nepustí v montérkách.... jinak vyfasuješ i ponožky, takže zima na nohy rozhodně nebude 🙂 jinak klídek, ty zákroky se fakt dají vydržet, i to kolem, fakt se neboj, opravdu není čeho

sedmitecka
26. kvě 2010

siesta, dík 😉 , hlavně jsem ráda za ty ponožky 😀 😀

karmenina
26. kvě 2010

Ahoj holky, já dnes měla krizovej den. Byla jsem na utz v pronatalu. Na recepci jsem začala mít takový divný pocit. Šla jsem na záchod a všude krev. Jasné, silné krvácení a totálně promočené džíny. Byla jsem na nervy. Do toho mě začalo bolet břicho a dr. měl půl hodiny zpoždění. Totéž krev na gyn. křesle. Cítila jsem, jak to teče na křeslo, na zem....
Výsledek je, že děložní hrdlo je zavřené a dle utz zbyl jen jeden gestační váček s krásným mrňouskem a hlavně se srdíčkem. Zřejmě ta krev byla reakce na zamlklý váček. Teď ležím, břicho mě bolí pořád. Krvácím jen trošku ale jsem z toho pěkně vymyškovaná. TAk se modlím, aby se mrňousek udržel. Kontrola pokud nebudu krvácet za 14 dnů, jinak za týden. 😝

m.aa.b
26. kvě 2010

Ahojky 🙂

Sedmi - mě IUI dělali normálně v ordinaci - tedy ve vyšetřovně normálka na "koze" 😀 na sále jen ET, KET, OPU... ale je možné že to ted už dělají jinak 😅

Karmeninko drž se a hodně odpočívej ! Moc držím palečky a nebuj mimísek to určitě zvládne 😵 😵 😵 😵

sonka.77
26. kvě 2010

Ahoj holky, dělá se u vás v CARu OPU a ET i v neděli?

atlaselka
26. kvě 2010

ahojky

Karmenina teda to je šílení,to bych byla vyděšená,hlavně že to dobře dopadlo a je jedno srdíčko,které je silné a bude bojovat,opatruj se a odpočívej
Sedmi,Maab ahoj
Sonka jj v Pronatalu i o víkednu,já měla minule ET v neděli a ted v sobotu

U nás dnes odpo bylo krásně,to jsem byla ráda,dopo se to všelijak honilo,spadlo i pár kapek ale odpo krásně svítilo sluníčko a bylo teplíčko,na chalupě jsem si to užila
akorát pořád slabě krvácím,já nevím MS mě to nepřipadá,bolí mě ale břicho jako na MS,není to celej den,že bych krvácela,ale prostě průběžně.na test zítra nemám nějak odvahu,asi zkusím v pátek,to by už měla být jistota,to budu 13 den od ET,takže se potvrdí,což už trochu tuším bohužel,nějak tomu už nevěřím ☹ ☹

mikullka
26. kvě 2010

Atlaselka - nevzdávej to, naděje umírá poslední 🙂 a přeju ti krásné //

karmenina - vůbec se nedivím tvému šoku a hlavně mě mrzí, že sis musela prožít tak nepříjemnou situaci. Důležité je, že jedno mimi tam je a bojuje. Tak odpočívej a opatruj se 🙂

Sedmitecka - ani košilka a ani ponožky. IUI provádí přímo na vyšetřovně, takže se nemusíš vůbec bát.

mikullka
26. kvě 2010

Já zítra začínám s "Utroušem", poraďte, jak hluboko jste ho zaváděly?

chiwule
26. kvě 2010

mikullka, až tam, kam jsem dosáhla 😉 ale já ho po čase stejně musela polykat, dělaly se mi mykozy...

ankava
27. kvě 2010

karmeninko, já vím, jsou to hrozné nervy, ale mysli, na toho prcka, co ti roste pod srdíčkem, ten si to vybojuje a už tě čeká jenom to dobré 🙂

mikulka- stejně jak chiwule, cpu ho tak hluboko, kam se mi to podaří. Beru ho takhle už od OPU...

siesta
27. kvě 2010

Milé Holky,
karmeninko, to jsou teda nervy co prožíváš, fakt nezbývá nic jiného než věřit, že je to bezvadnej bojovník minimálně jako mamka 🙂 🙂 🙂 opravdu na Tebe moc myslíme a držíme palce. klídeček, čajíček, filmeček, knížečka a mimi bude 🙂 🙂 🙂

sedmi, tak sorry za chybné info, jen jsem tipovala...

mikul, utroš co nejdál, kam to jde

atlasenko, drž se. já měla bolesti břicha a nerva jako minule a předminule a skoro jsem ani nedoufala, že tam něco bude. vždycky jsem podezřívala testy, že jsou špatně vyrobený, člověk si vymyslí nevím co, jen aby to vyšlo. no a teď tam mám // a taky mám bobky, jestli jsou správně vyrobený... touze se nedá poručit a já Ti moc moc přeju, aby to vyšlo. naděje je vždycky, časově neomezená, my můžeme věřit, modlit se, doufat a pokusit se zůstat psychicky v pořádku. drž se!

krásný den
hodně sil všem

karmenina
27. kvě 2010

Snad to bude OK. Já vám sem holky teď nepolezu. Nechci strašit mou příhodou čerstvé těhulinky a plivat negativní náladu.
Tak čau v lepších dnech 🙂

ankava
27. kvě 2010

karmeninko, je přijď... trochu se rozptýlíš. Já myslím, že všechny tady víme, že jednou je to nahoře a pak dole, ale u tebe to dobře dopadne. 🙂

m.aa.b
27. kvě 2010

@karmenina jen klidně přijd přeci tu společně sdílíme všechno,i to dobré i to zlé. a u Tebe to bude dobré 😉 😵 nebuj

@mikullka co nejdál to jde 😀

@sonka.77 v Pronatalu dělají celý týden - cyklus si nenechá vysvětlit že je víkend 😉 ale už jsem slyšela i o CARech kde o víkendu nedělají 😕 😕 😕 což tak uplně nechápu.

holky já už jdu v pondělí na tu hysterku a asi se začínám bát 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😝

zatím páčko 😉

m.aa.b
27. kvě 2010

@atlaselka držím moc moc moc palečky 🙂 😵 😵 😵 😵 😵

atlaselka
27. kvě 2010

Maab to mě tak hrozně moc potěšilo,ale...
bohužel dnes se mi rozjela ta mrcha mrchoucí červená,jsem mimo,nevím co dál,přejde to,zatím si to nějak moc neuvědomuju,ale ted jak to píšu tak už brečím ☹ doprčic já myslela že bude jaro štastné,věřila jsem tomu

ankava
27. kvě 2010

atlasenko, ještě si udělej test... krvácení nemusí být definitivní konec. já vím, je to blbý, na to nejsou slova útěchy... drž se
jestli test nevyjde, tak příště se to určitě vydaří 🙂

sedmitecka
27. kvě 2010

siesta, nevadí, ,,,a já už se taaak těšila na ponožky 😀 😀 😀

karmenina, myslím na tebe kočko, drž se, musel to být ošklivý šok, ale já věřím, že druhé embryjko je silné a bude jen růst a růst.......nic nedělej, nech se obskakovat, čti si, hodně spi a povídej si s bříškem 🙂 🙂 🙂 , držím palečky!!!!!

atlaselka, mikullka, ahoooj 🙂, tak to už se nebojím 😉

sedmitecka
27. kvě 2010

maab, neboj nic, bude to za chvilku hotové 🙂

mikull, já jsme utrouš strkala nejdál, co to šlo, aby tolik nevytejkal, ale moc to nefungovalo 😀

sedmitecka
27. kvě 2010

atlaselka, na tebe taky myslím, zachovej zatím klid, naděje je přece vždycky 😉

atlaselka
27. kvě 2010

Jj holky test ještě zítra zkusím,stejně jsem ho zítra měla v plánu a uvidí se na 100%
a stejně holky díky aspon za tu podporu tady 🙂

siesta
27. kvě 2010

atlasenko,
tak to mě mrzí, zkus to zítra, tolik moc Ti přeju //, drž se, hodně sil

sedmitecka
27. kvě 2010

holky, nevíte jestli můžu volat do pronatalu i o víkendu, vezme to na recepci někdo??????? mám se objednat první den cyklu na 3. den cyklu na rozpis léků, ale mrchu dostanu nejspíš v sobotu 😕 😕 😕

regius
27. kvě 2010

AHOJKY VŠEM PROSÍM VYŠKRTNOUT S TABULKY DNES JSEM BYLA NA KONTROLE A DIAGNOZA ZAMLKLÉ TĚHU 10TT? VŠEM VÁM PŘEJU HODNĚ ŠTĚSTÍČKA VE SNAŽENÍ A PAK KRÁSNĚ KULATÁ BŘÍŠKA A ZDRAVÁ MIMINKA MI UŽ DO DALŠÍHO POKUSU NEPŮJDEME ?AHOJ

ankava
27. kvě 2010

krátce....jupíííí... mimčo má přes 4 cm a vypadá nádherně, fotku přidám, až najdu foťák

tulik1
27. kvě 2010

ahoj holky, tak ja zitra zas na kontrolu, doufam,ze to bude lepsi nez minuly tyden a ze uz dostaneme injekce a zacne pichando ...
regius: strasne me to mrzi, je mi jasne, ze se citis ted priserne, tak ti preju, at cas vyleci ty sramy a najdes dalsi silu bojovat dal. kdyz skoncilo moje tehotenstvi, tak jsem myslela, ze uz na IVF taky nikdy nepujdu, ale cas to trosku vylecil a zkousime to znovu ...
sedmitecko: ja myslim, ze tam funguje nejaka "pohotovostni" linka nebo mozna i recepce, tak si tam zitra zavolej a radeji to zkus zjistit dopredu ...