Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

chiwule
28. říj 2007

ahoj holky, ptala jsem se i jinde, tak možná budete vědět vy: jaký průběh měla vaše MS při braní utrogestanu? Normální nebo menší nebo větší? Abych byla konkrétní, trápí mě, že to mám docela málo, nevím, co si o tom myslet 😒

klaruska1
28. říj 2007

chiwul, já to měla hrozně málo,skoro bůbec, jen takové špinění,ale bylo mi při tom dost blbě, pořád mě bolelo břicho ☹

chiwule
28. říj 2007

klarusko, tak to mám stejně...díky za info!

klaruska1
28. říj 2007

chiwul nemáš zač, jen mě mrzí, že to ani jedné z nás nevyšlo ☹ .Já už jsem přemístila do tématu IVF, čeká nás teď v listopadu 🙂

chiwule
28. říj 2007

ty se máš! tak to u mě nehrozí! ☹

klaruska1
28. říj 2007

chiwul,neboj ty se taky dočkáš a navíc já nemám ještě vyhráno.Už jsem se přemístila z inseminace do téma IVF,tak doufám, že teď mě čeká přemístění do tématu těhulky 🙂 a neboj, stejně se tam sejdeme všechny 😉

chiwule
28. říj 2007

ty jsi tak optimistická, to je děsný 😎 mě to už tak nejde ☹ 😖

klaruska1
28. říj 2007

chiwul, jak už jsem někde psala, jinak to ani nejde,fakt už bych byla někde pověšená na půdě a navíc, naši se snažili celých dlouhých sedm let a v té době ještě nebyly takové možnosti jako máme dnes a vidíš jsem tady a pak se ještě vylíhla ségra,takže ta víra je zděděná po mojí mamce, i když kolikrát už ztrácím nervy i svůj optimismus,ale pak se zase seberu a navíc, copak můžu připravit svět o takovou další bytost jako jsem já 😀 😀 😀
tak nezoufej a věř, že bude líp-slibuju 😉

chiwule
28. říj 2007

když jinak nedáš 😉 😀

jmisa
29. říj 2007

Ahoj holky 🙂

Mám dotázek - brali v Pronatalu krev i manžovi?

chiwule
29. říj 2007

jmisa, mojemu ne...

mikulka
29. říj 2007

chiwule, po Utrogestanu jsem měla jeden den špinění, druhý den normální, ne nijak silnou MS a pak už nic! Takže slabota. A to jsem měla vysokou sliznici, nemohla odtéct.

jmisa: zítra jdu v 18 🙂

jmisa
29. říj 2007

Mikul, tak to jdeš až po mně. Jsem zvědavá na jakýho dr. tam kápnu. Když jsem tam byla s manžou tak ordinovala Slámová a nějaký chlap.

oskarka
29. říj 2007

Ahoj holky,
chiwule, to mne mrzí, že to nevyšlo... ☹
mikulko, Ty jdeš do Pronatalu na kontrolu? Já tam vůbec nebyla..., půjdu tam až v tom lednu. A jak se cítíš? Už jsi úplně v normálu?
jmisa, mému manželovi brali krev.

mikulka
29. říj 2007

Já jsem objednaná ke Slámové. Ta je dobrá. Možná jdeš taky k ní 😉
A vy se jdete poradit, co dál?
Krev mýmu manželovi brali na hormonální profil.

jmisa
29. říj 2007

Mikul, no já nevím, co se mnou budou dělat 😀 😀

Gyndař prostě když jsem mu přinesla výsledky spermia konstatoval, že to stejně nikdy nebude zcela OK, ikdyby se to trochu zlepšilo a že nebude dělat testy ještě mně, že mě rovnou předá do pronatalu, že si tam můžou otestovat mě líp, že na to maj laborku a tak tam jdu. V doporučení mám od něj napsáno, že se snažíme rok a půl, katastrofa spermio, já nepravidelné cykly.

No tak nevím, co mi tam budou říkat.

jmisa
29. říj 2007

Jinak Slámovou bych brala, ona ordinuje jednou v týdnu v ordinaci mého gyndaře.

mikulka
29. říj 2007

Tak na recepci řekni, že cceš k ní, to jde.

jmisa
29. říj 2007

Mikul, ikdyž jsem to neřekla předem?

mikulka
29. říj 2007

Ano. Já tam jednou šla a byl tam nějaký doktor a pak dr. Lazarovská, tak jsem řekla, že bych raději k ní.

jmisa
29. říj 2007

Mikul, tak to zkusím 🙂

jmisa
29. říj 2007

A ty ordinace jsou hned vedle recepce, že jo?

chiwule
29. říj 2007

jmiso, oni tě nasměrují, Lazarovská třeba ordinuje v druhém vchodě...ta mi přijde hodně dobrá, všechno polopaticky vysvětlí, pro mě i 3x 🙂 a má takový lidský přístup 😉

jmisa
29. říj 2007

už začínám mít trému, ikdyž vlastně tentokrát o nic nejde 😀

chiwule
29. říj 2007

tak tu já zažívám při každé návštěvě 🙂

mikulka
29. říj 2007

Já mám trému taky pokaždé, když tam jdu. 😕

jmisa
29. říj 2007

No já doufám, že mi nastartuje zítra auto, bo nám nějako blbne a do servisu jdeme až v pátek. Nerada bych tam jela sockou a pak šla tím lesíkem sama, ble 😨

chiwule
29. říj 2007

jmisa: když jedeš sockou z druhé strany od Kačerova, tak nemusíš přes ten úchylácký lesík, jen sejdeš dolů kolem zástavby, co tam je...je to bus 121 😉 Frýbortova, jestli si to dobře pamatuju 😉

jmisa
29. říj 2007

no tou cestou jsme jeli autem vpravo domy a vlevo les.

chiwule
29. říj 2007

jo to je ona. ale existuje opravdu úchylácká cesta přímo přes ten lesík, kdy vystoupíš na druhé straně v kopci, nevím jak se to sídliště jmenuje a jdeš přes ten les 😠 dřív se tam dalo taky zajet autem, ale teď je to rozkopaný...