Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

petula22
3. pro 2011

@bruni No krása, to je jasné, já mám takovou raaaaaaadost, asi budu brečet, jsem ted cíťa 😀

petula22
3. pro 2011

@helousek1 Já jsem začala plavat, tak možná pomohlo to. Psychika je taky důležitá, ale já nemám pocit, že bych to vnímala ted jinak, přece jen, nešlo to skoro 5 let...

petula22
3. pro 2011

@helousek Krásný prcek 😀

sedmitecka
3. pro 2011

@bruni jezisku to je krasa!!!!!!! moc moc na tebe myslim a drzim palce 🙂 ja to vedela 🙂

bruni
3. pro 2011

@sedmitecka díky 🙂 je to zázrak a šok, stále mi to nedochází 😵

sedmitecka
4. pro 2011

@bruni 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

helousek1
4. pro 2011

@bruni Je to opravdu paráda, letošek bude úspěšný!!!! @petula22 já pro změnu začala chodit do fitka, každý den ráno před prací a šup, hned druhý měsíc se zadařilo. Děkuju!!!

bruni
5. pro 2011

@helousek1 tak to je zajímavý s tím fitkem 😨 já snad začnu věřit, že pravidelný sport dělá divy 😀
Já dnes volala do caru a zítra mám přijít na krev, bojim bojim 😕 Jinak je mi už líp, naštěstí, protože jsem v práci. V pátek a sobotu mi bylo děsně zle 😝 Včera jsem si dělala test, tak sílí 🙂

lola22
5. pro 2011

@bruni Jéééé, to mám ohromnou radost, moc, moc gratuluju. Moc ti to přeju! Začínám věřit, že snad máme taky ještě šanci!!🙂 A hned napoprvy chci taky PISCI!

bruni
5. pro 2011

@lola22 děkuju 🙂 Je super že to PICSI za tento rok tak zlevnilo, ještě loni ho skoro nikde nedělali a stál i 18tis. My ho teď měli za 11tis, což už není takový rozdíl od ICSI 😉 Jo a taky mám dojem že je dobře že jsem neměla ani PK, pokud jsou embria 3.den dobrá tak si myslím, že je lepší je mít už u sebe 😉 Když jsem se dívala na obrázek jak putuje embrio z vejcovodů do dělohy, tak tam dorazí asi 4. den při přirozeném početí. Takže ten 3.-4. den je podle mě ideál. Ať je to co nejpodobnější přirozenýmu.

petula22
6. pro 2011

@bruni Tak co u dr.?

bruni
6. pro 2011

@petula22 jedu až zítra, rozbilo se nám auto 😕

bruni
6. pro 2011

@petula22 A co ty? Už jsi byla na HCG?

petula22
6. pro 2011

@bruni To je nějaké znamení 🙂. Jdu k dr. ve čtvrtek. Měla jsem ještě jeden test, tak jsem raději ještě zkontrolovala, okamžitě vyběhly //, tak je to zatím dobrý. Akorát už začínám být vyřízená, že mě pořád bolí hlava a nespím 😖

bruni
6. pro 2011

@petula22 mě strašně bolela hlava v pátek a v sobotu v kuse i v noci a jako kocovina, fakt hnus 😝 od neděle je mi dobře, jen mě pálí žáha a bolí a pálí prsa 😕 teď jsem si chtěla udělat test protože mám jen test z pátku a neděle a zjistila jsem že už nemám desítkové mamatesty a mám jen dvacítkový, co jsem dostala v Gennetu zdarma. Píšou tam udělat z ranní moči, tak počkám do rána. Já testy dělala vždy odpoledne tak nevím zda to nebylo blbě 😕 ale asi je to jedno, hlavně že tam byly // 😀 Takže ty ve čtvrtek budeš mít už dohromady krev i utz, ale na srdíčko je ještě brzy asi ne?

petula22
6. pro 2011

@bruni Po krvi ještě nebudu, tu mi bude asi brát až ten čtvrtek, taky jsem koukala. Na Uz by to mělo jít už vidět, to mi bude prozatím stačit.. Já dělala testy jak ráno, tak odpoledne, vždy mi hned vyběhly //. Srdíčko asi nebude vidět, jsem dnes 5+1tt.

bruni
7. pro 2011

@petula22 aha, tak uvidíme, co tam zítra najdou 🙂 já jsem teď byla na krvi, ale výsledky budou až kolem 15h.

petula22
7. pro 2011

@bruni juj, to se do 3 potáhne, vid? 😠

bruni
7. pro 2011

jupíííííííííííííííí HCG 1120 😵 😵 😵

petula22
7. pro 2011

@bruni No krása, to vypadá, že jsou 2 😀 😀 😀 😀

berusj
7. pro 2011

@bruni Ahoj ...straašně moc moc gratuluju, normálně se mi z toho chce plakat. 🙂 My byli dneska v Pronatalu u Mardešiče, příští týden začínám brát anitkoncepci, abychom vyvolali menstruaci, pak začínám brát Clostyl. takže někdy v půlce ledna jdu na ultrazvuk..a..a pak když bude vše ok a zjistíme jak na ty hormony moje tělo reaguje..uděláme jedno IUI..a pak, když nic..IVF. Teď odlítáme na 3 týdny na dovču..tak se snad poprvé budu těšit z dovolené domů 🙂) Gratuluju a piš..jak vše probíhá.. 😉

zuzanka26
7. pro 2011

@bruni moc gratuluju, je to paráda!!!!
mě taky včera blažilo,když dr. říkala, že paní je gravidní.

Holky nemáte někdo zkušenost v Pronatalu s punkcí a odsátím vody? Já jsem te´d vyděšená, jak bude OHSS postupovat a co všechno se může stát. ☹

bruni
7. pro 2011

@berusj paráda, tři týdny dovolené 😵 To uteče a bude tu IUI nebo IVF 😉
@zuzanka26 díky 🙂 a tobě nenabrali krev na HCG?
@petula22 moc bych chtěla dvojčátka 😵 Zítra dej vědět 😉

zuzanka26
8. pro 2011

@bruni ne, ptala jsem se na to, řekli mi, že jim to připadá zbytečné, když mám pozitivní test. Stejně tam zase jdu na UTZ v pondělí.
A přiznám se, že pro mě to moje vymodlené těhotenství jde najednou stranou tím, jak mě trápí to břicho.

bruni
8. pro 2011

@zuzanka26 asi ti je hodně zle viď? ☹ neboj, bude líp. oni se o tebe doktoři postarají a pak už to bude v pohodě. Nemůže to trvat věčně. Zkus si tady na koníkovi najít diskuzi o OHSS, já myslím, že to všechny holky nakonec zvládli i s mimčem v pohodě 😉 Mě dnes v noci kolem půl druhé tak bolelo břicho jako na ms, že jsem myslela, že je to můj konec, asi půl hodiny. Pak to nějak odešlo a usnula jsem, ale pěkně mě to vyděsilo. Jo jo teď se budeme strachovat pořád 😉

zuzanka26
8. pro 2011

@bruni no mám prostě tvrdý a velký břicho a nejvíc jakoby pod srdcem, tam mám asi tu tekutinu. Tak mám spíš strach, co všechno se může stát.
No bohužel ten strach tady bude už pořád a počkej až pak se ti to narodí, to se to ještě zdvojnásobí.

bruni
8. pro 2011

@petula22 Tak co? 😉

petula22
8. pro 2011

@bruni Tak na UZ byla vidět dutinka, nic moc víc vidět nebylo. 20.12. jdu na další UZ, že mě chce zase vidět.No, nevím, měla jsem pocit, že se jí něco nezdálo a rovnou mi řekla, že budu riziková.

bruni
8. pro 2011

@petula22 no nic víc vidět být nemohlo 😉 hlavně že je to v děloze a ne mimoděložní 🙂 rizikový máš asi proto, že se vám to tak dlouho nedařilo ne? Prý každé těhu po IVF je jakoby rizikové a ty do toho trochu spadáš 😉 Já jdu na první utz až 29/12, to už bude vidět vše, doufám 😕 Ty už jsi v 6. týdnu? To ti řekl doktor?

zuzanka26
8. pro 2011

@petula22 neboj, tohle je přece úplně normální, takhle to začíná vždy.
Ale jinak teda přístup té dr. na zabití.