Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

petris82
10. srp 2012

@elliem jee Ty se mas, ja dnes budu bez vecere, nemam na nic chut a hlavne nic tu neni 🙄 @gucci aha to sem nevedela, ze jedno se nemrazi. A vyuzijete ho? Nebo 2 deti staci? Na kolik let to vlastne mrazi?2?

petris82
10. srp 2012

@gucci Ted premyslim kdyz manzel byl v poradku, proc chteli at jdete do darovanych? My jsme se s manzou dohodli, ze darovany bysme nechteli. Ale tak spatne to nema, tak snad to nehrozi.

gucci
11. srp 2012

@elliem abych pravdu řekla, tak nevím jakou konkrétně endošku jsem měla, ale mám za sebou hodně operací v oblasti břicha, navíc jsem měla jen jeden vejcovod průchodný, alergii na sperma a milion dalších věcí
@petris82 oni nechtěli, at jdeme do darovaných, manžel měl tak super spermiogram, že chtěli, aby daroval sperma 😉 ....mražení je na 2roky, pokud to teda nezměnili, pak se platí 500 za každý rok dalšího mražení nebo ho můžeš darovat nebo dát na výzkum, my ho zatím máme pro nás, já bych chtěla ještě určitě třetí dítě, i když manžel nechce ani slyšet, ale já bych chtěla až tak za 5 let, a to se bojím, že to zase bude problém takhle daleko a že na toho mražáka možná ještě dojde 😉

elliem
11. srp 2012

@gucci mně našli nějaká ložiska červené a modré endometriozy v oblasti vaječníku, nic s tím ale nedělali... já taky chtěla vždycky tři děti, vypadá to ale, že budu ráda za jedno.. 😢

petris82
11. srp 2012

@gucci ahaaa, tak to sem spatne pochopila 😀 Tak uvidis ze za cca5 let se krasne rozmrazi a povede se 😉 Muj manzel chce jen jedno ditko, ale uz sem ho nacala ze pokud se nepovede jednoE, tak priste budou 2E a treba mozna dvojcata .... tak uz se na to psychicky pripravuje 😎
@elliem tak co? jak pokracuje pichani?
@briuska pokracuje testovaci maraton?

elliem
11. srp 2012

@petris82 ahoj Peťo, jooo v pohodě🙂 ráno jsem sice zase nemohla nabrat všechnu tu vodičku do stříkačky, tak jsem u toho nadávala, že manžel vstal a přišel se podívat, co se děje🙂)) v bříšku se něco tvoří, cítím to, tak snad bude úroda bohatá🙂 co ty, jak trávíš sobotu?

petris82
11. srp 2012

@elliem no mne v 6 rano odjel manzel,takze sama samotinka. Venku vedro- prisla africka vlna horka,takze nic nepodniknu. Delam si obidek- muslicky a snad se dam do tech knizek co mi koupil manza. Tak to je dobre ze uz citis jak se neco tvori🙂 ja ty lahvicky jakoby naklonila a tu jehlu sem prilepila jako k okraji dole a vzdy se mi nasalo vse, i kdyz nekdy na vice pokusu 😅

elliem
11. srp 2012

@petris82 jj, taky se mi to nakonec podařilo, ale v ohybu lahvičky u dna zůstalo malinko prášku..:/ příště budu důslednější🙂 tady je dnes taky krásně, ale já jsem zalezlá, moc se mi na sluníčko nechce. Dnes se asi upíchnu taky k nějaké knížce, nebo filmu... jo a mám v plánu upéct meruňkovej koláč, mám bedýnku plnou meruněk🙂

petris82
11. srp 2012

@elliem jee to jsi sikovna, ja sem hrozny trdlo na vareni i na peceni, ale ted kdyz nemam praci se chci zlepsit 😉 jo, ja dokoukala dnes rano Eat, pray & love - docela hezke. jinak min. tyden jsme byli v kine na tom Jak porodit a nezblaznit se, ci jak se to jmenuje a fakt sme se s manzelem nasmali- bylo tam i hooodne scen z naseho zivota 😉 super film.

elliem
11. srp 2012

@petris82 já teď koukám na rozvod po francouzsku, taky dobrý, ještě jsem to neviděla🙂 Vařím a peču moc ráda, u vaření přijdu na jiné myšlenky, je to super relax🙂 a samozřejmě mi dělá dobře, když chutná...🙂) co považuju za nejvíc super věc do kuchyně je domácí pekárna🙂 udělá těsto na cokoliv a chleba v ní peču 2x do týdne, strašně miluju, když to u nád doma voní jídlem🙂))

petris82
11. srp 2012

@elliem jee to je super a hezky, my nemame ani troubu, pac jsme v podnajmu a ani by nebyla kam dat, ale koupila jsem si zlatou ceskou remosku 🙂 jinak pekarnu ma moje mama a chleba ma vyyyborny!! kouknu na ten rozvod ... 😉

elliem
11. srp 2012

@petris82 tak jaké jsou knihy🙂?

petris82
11. srp 2012

@elliem ha,ja se do nich jeste nedala. Zkoukla sem ten francouzky rozvod, prave sem to dokoukala 😉

elliem
11. srp 2012

@petris82 a? 🙂

petris82
11. srp 2012

@elliem no dobry, cekala sem komedii kdyz tam je Kate Hudson a na konci se mi taky nejak rozbily titulky,takze mluvili hlavne francouzsky 🙂 ale pochopila a libilo. I kdyz ten konec sem necekala teda- jako toho psychopata,vis. 😕 Jo, tak ja na oplatku doporucuju 500 days with Summer. Jo, jinak vcera me zacly bolet prsa, takze mrcha se blizi 😎

elliem
11. srp 2012

@petris82 že ti bylo líto té kabelky viď, taky si myslím, že to bylo spíš drama 😀 😉 a tvůj doporučený film je jaký? komedie? ještě máš manžela pryč? já sice doma, ale co běží Olympiáda, moc si ho neužiju🙂)

petris82
11. srp 2012

@elliem jj chudak kabelka 😀 no hele ten film je takova romanticka komedie. Manzelovi se to libilo taky - takze muzete koukat i spolu 😉 Manzel se vrati ve stredu,takze mam 5 dni samoty...chjo. Jinak videla jsi video o OPU a ET a to primo v Pronatalu? Je to krasne udelany z tv doctor, mam to sem vlozit?

briuska
11. srp 2012

@petris82 @petris82 ahoj holky....Péťo, to víš, že jsem to nevydržela a tetsík si udělala. A je silnější. 😵 😵 . Tohle už Pregnyl není (17 dní od aplikace)....vypadá to, že jsem opravdu těhotnáááá. Mám šílenou radost, nemůžu se dočkat pondělí, až půjdu na krev a dozvím, se hcg.

petris82
11. srp 2012

@briuska no supeeeeeeer!!!!! Vidis jak je krasne videt ten rozdil jak to reste??? Ja se tady smeju jak blazen na tu obrazovku, to je videt, ze Pronatal UMI!! 🙂 🙂

elliem
11. srp 2012

@petris82 moc ráda se podívám, určitě to sem vlož🙂
@briuska juchuuuuuuu jupííííííí!!!!! to je dálnice jak má být🙂

briuska
11. srp 2012

@petris82 děkuju mockrát 🙂 😵 ...já jsem tak šťastnáááááááááááá 😲 😎

petris82
11. srp 2012

@briuska a na to ze to je 10.den myslim ze ta carecka je fakt silna!!! ze jo??

elliem
11. srp 2012

@briuska holka mám z tebe radost🙂 tak teď já a pak Peťa joooo🙂?!!!

briuska
11. srp 2012

@elliem jupííí....pořád tomu nemůžu uvěřit 😀.... děkuji Bohu, asi mě opravdu vyslyšel....volala jsem do nebe a prosila a modlila se 😉 ...jen mám pořád trochu obavy, než mi potvrdí ultrazvukem, že je v děloze a že bije ♥

elliem
11. srp 2012

@briuska holka naše, teď už se budeš bát pořád....celý život🙂

briuska
11. srp 2012

@elliem chichi....ok 😀 ...ty teď stimuluješ a 15.8. jdeš na OPU?
@petris82 taky mi přišla silná, ale říkala jsem si, že se mi to asi zdá 😉

elliem
11. srp 2012

@briuska vypadá to tak nejdřív na 17.8:)

petris82
11. srp 2012

@briuska aby se z jednoho neudelaly treba 2 😉 to je taky prece mozne, ne?! 😉 Jen at je hezky silna!! @elliem ano ted ty a pak doufam, ze ja. Porad se bojim, ze manzela vyslou do zahranici a museli bysme to odlozit, za cca 5 dni se to dozvim!!

a tady s dovolenim @briuska je to video
http://www.doctor-tv.cz/play/video-ivf-od-ziska...

briuska
11. srp 2012

@elliem to máš pravdu....hned mi blesklo hlavou, hlavně abych mimi donosila. Při prvním (před 13 lety) jsem hned od prvních dnů chodila na udržovací injekce. Ale donosila jsem až do termínu porodu.

@petris82 viděla jsem video transferu....ale hoď sem link, určitě se rády podívají i ostatní, teda kdo to zvládne. Já byla moc ráda, že jsem to viděla, cítila jsem se pak klidnější, že tak nějak vím, do čeho jdu. u OPU jsem se docela bála, to jsem nevěděla vůbec co mě čeká.

briuska
11. srp 2012

@petris82 jejda, to máte trochu složitější, snad vám to časově vyjde. My takhle museli odložit jedno IUI, manžela nepustili v práci... 😒 ...ale určitě mě budeš brzy dýchat na paty, už se těším na vaše testy holky