• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

18. května 2017 
@sweet81 ahoj, ty jsi dala jedno embryo a jsou tam 3?? Asi to spatne chapu, to snad ani neni mozne :confused: Nebyla jsi nahodou na IvF na zacatku cervna?? Pripominas mi jednu ´pani ´ co tam se mnou byla :wink:
@briuska super! Gratulace, toto teda fakt leti, mrnousek poradne roste :slight_smile:
@maximka33 je opravdu prijemny ten Mrazek
3. zář 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petris82 Ne ne. Já jsem byla na IUI. Při prvnim utz 5+3tt tam bylo vidět jedno plodové vejce a při druhem utz to bylo v 6+2tt byli 3,ale jen v jednom embrio a srdíčko. Zítra bude jasný jestli bude embrio i v ostatních.
3. zář 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweet81 ahaaa, ty jo, to je docela sok najednou videt tri,vid? No ale lepsi tri nez zadne :wink: dodatecne gratuluji a opravdu koukam ze Pronatal je moc sikovny :slight_smile:
3. zář 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojte napíši nyní k dr.milanu mrázkovi ... nedávno jsem totiž s ním potřebovala něco prohovořit a zjistila jsem na www že v iscare /mám od tama obě děti a to druhé víceméně hlavně od něj :wink: / už není tak jsem tam psala a z recepce mi odepsali:
"Pan doktor Mrázek se rozhodl naplno věnovat svým privátním gynekologickým
ambulancím Gynem. Na jeho místo nastoupil od ledna 2011 MUDr. Jaroslav
Hulvert.
S panem doktorem Mrázkem a jeho ambulancemi nadále spolupracujeme."
je mi záhadou že spoluprac. i s pronatalem ?! o tom mi totiž nic nepsali ... i když vcelku o nic nejde :sunglasses: je dobrý ne-li výborný tak klidně ať spoluprac.kde s kým :slight_smile:
je to opravdu tento?????????????????????????? DÍKY ZA ODPOV. :slight_smile:
http://www.gynem.cz/lekari.html
3. zář 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@segra_bruni myslím, že to je on, akorát tam má trochu starší fotku, ale vidím v něm ten laskavý výraz. dnes už má myslím více šedivých vlasů. a musí to být on :-¨)
3. zář 2012 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@segra_bruni @maximka33 No to je dobře, o dalšího dobrého doktora více. To se nám to bude těhotnit jedna radost.
3. zář 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@segra_bruni jo a nevíš náhodou, kde má tu svou ordinaci?
3. zář 2012 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucido jenom ať nám tam vydrží.
zítra musím do Pronatalu volat, že jsem doma nenašla ten clostylbegyt z minula, myslíte, že mi po telefonu vystaví recept? jen bych si pro něj dojela. nebo se musím objednat?
3. zář 2012 ve 21:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 no to je teda zajimave :wink: ale super zaroven :wink: ano, pokud je to ten samy tak fakt byl velmi laskavy a empaticky a .... nedam na nej dopustit :wink:
vyborny byl i v medialnim projevu, propagaci umel.oplodneni v mediich apod.
a pokud to on neni tak si aspon poridil bezva dvojnika :grinning: ktery mu nedela ostudu, naopak :wink:
3. zář 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@maximka33 nevim ale urcite to vyguglis na tom odkazu ....
3. zář 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@segra_bruni no mě přijde, že je to v Českém Těšíně, a to mi přijde jako dálka. ale je pravda, že v Pronatalu se lékaři střídali, každý den někdo jiný, tak by to asi i šlo..
3. zář 2012 ve 21:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 jj mozne je vsechno :wink: zkusenosti ma na rozdavani tak proc toho nevyuzit :wink: ja bych za nej i dychala :dizzy_face:
3. zář 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@briuska jujda to je trojek :wink: 3.9. 13 za3ty ... krasny :dizzy_face: tvoje tehu je super motivace pro ostatni tu :wink:
jo a uz je vecer a fotky nikde :frowning2: :wink:
3. zář 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 Recept připravuje sestra na pokyn lékaře, ale zeptej se po telefonu, neměl by to být problém.
3. zář 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petris82 Jo jo šok to byl a docela vélký:slight_smile: Děkuju:slight_smile: Já si myslim,že Pronatal je nejlepší :wink:
4. zář 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, před Pronatalem klobouk dolů, opravdu mi holky na recepci zajistily recept a už ten clostik mám doma. sranda je, že když jsem jela domů, tak jsem si vzpomněla, tak jsem zašila ten první - udělala jsem speciání těhu taštičku, kterou jsem schovala, když jsem byla po potratu. no třeba se ještě bude hodit.

jak se dneska máte?
4. zář 2012 v 19:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 my se mame stale stejne /vyjma blazince prvni skolni dny :stuck_out_tongue_closed_eyes: / ale Ty jsi si koukam :wink: vyletnila avatar :wink:
4. zář 2012 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucido tak co? Jake to bylo a jak se citis??
5. zář 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petris82 Ahojky, tak vcera pan docent zavedl jednu krasnou blastocystu, druha pekna zamrazena. Odpocivam, proste se poflakuji a nic nedelam :slight_smile:. Chce se mi porad spat.
6. zář 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@lucido drzim 4 palce! :wink:
6. zář 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucido jupí, tak ji za mě hezky pohlaď po bříšku:slight_smile:!!!
6. zář 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucido jéé, držím palečky!
já to dnes dostala, takže od soboty clostil a 17.září první utz (12. den cyklu). netušíte, který den by mohla být inseminace?
6. zář 2012 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elliem a jak jsi na tom ty, jak se daří bříšku?
6. zář 2012 v 19:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 zatím dobrý:slight_smile: 12 den po ET jsem měla hCG 496 a pěknou dálnici, ted čekám na UTZ, bude až 14.9.
6. zář 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Jinak s panem Mrazkem z Gynemu jsem si dnes psala, uvažuji, že tam přejdu z Gymuna...
6. zář 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elliem tak to je paráda, moc ti to přeji :slight_smile:))) a utz bude za chvilku. tomu přechodu nerozumím, jak to tedy bude?
6. zář 2012 ve 21:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elliem moc moc a potichu gratuluji :wink: tedy uz jsem to zjistila jinde :wink: vsak vis :sunglasses: a te zmene take nerozumim ??? co te trapi?
6. zář 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33
@segra_bruni děkuju holky:slight_smile: chci změnit gynekologa, nyní navštěvuji Gymuno - Mudr.Chlebeček, ale tam už je tak plno, že se bojím, že ta péče v těhotenství nebude stát za nic...
7. zář 2012 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj, vsem drzim vsechny palecky!! @lucido a @elliem hezky odpocivejte a opatrujte se. @maximka33 mohlo by to byt ten 14 den, na utz uvidis jak budes mit velky foliky!
Jinak ja hlasim ze mam za sebou druhou vcelku decapeptylu :wink: A pan dr. Voboril byl super! :slight_smile: za 15 dni kontrola a pridame dalsi vcelky!
7. zář 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
ahoj holky
@elliem ty jsi těhule?????? HURÁÁÁÁÁÁ :grinning: moc gratuluji!!!!!!! ... no se mnou to málem seklo... :grinning: já tu dnes hledám tu oznamovací zprávu a najednou čtu, že mimochodem máš HCG 496. Nikde jsem nenašla tu oznamovací zprávu?? :confused:
@petris82 tak už stimuluješ, moc držím palce!! Zachvilku budeš mezi námi těhulemi, my tu ty řady pěkně rozšíříme a natrhneme statistice prd***
@lucido tak už máš v bříšku blastocystu? bude to exkluzivní model :grinning: ...moc držím palčáky a těším se na ty dvě //
@segra_bruni jak je?? :slight_smile:
@maximka33 hurá, tak už se ti to taky blíží :wink: :wink:
@sweet81 :wink: jak jsi dopadla na UTZ? :wink:

Jinak mi je holky tak zle, že nemám ani sílu zapínat PC, což je u mě fakt co říct!!! dneska jsem si ale řekla, že už musím, nebyla jsem tu asi 4 dny...
Nesnesu nic v žaludku :confounded: a zároveň mě trápí hlad. Všechno mi smrdí, když něco sním, mám pocit, že jsem spolykala kamení. Ráno co sním vyběhne hned ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...bleee, tohle z prvního těhotenství absolutně neznám. A trápí mě hrozná zácpa. Mamka mi poradila vlákninu - psylium, po ní jsem se pěkně PO***, ale pořád lepší než ten "stávka střev". A co ty @elliem Markét? jak je? já první dny byla v pohodě, začalo to 7 týdnem. Snad ti bude dobře :wink:
7. zář 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek