• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

18. května 2017 
jinak tady je slíbené foto, ten den už jsem neměla sílu ho sem nahrát :confounded: ....ta bublinka je žloutkový váček, který miminko vyživuje.
7. zář 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@briuska ahoj ahoj, s tebou to pěkně mává. vím, že mi říkaly holky, co jim bylo zle, že mohly třeba piškoty s čajem či kakaem. no a zázvorová lízátka. vláknina je dobrá, bere se i na lepší spalování a hubnutí :slight_smile: nebo lněné semínko z DM taky pomáhá.
7. zář 2012 v 19:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@briuska ahoooj:slight_smile: Děkuju:slight_smile: no dnes uz hCG přes tři tisíce, tak snad to bude dobry:slight_smile: já se prave nechutně prejedla v Ambiente, využívám toho, že mi nic neni:slight_smile: jen mě dnes trochu píchá v pravem třísle, ale to snad je normální.. To je mi líto, že je ti špatně, na drhou stranu, co by člověk nevytrpel pro miminko viď:slight_smile:
7. zář 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 já jím taky piškoty, i mám zázvorová lízátka, mléko už nesnesu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: uch...co se dá dělat, snad to po 12 týdnu poleví :confused:

@elliem jj, jen si to užívej......a co manžel, jak jste slavili?? :sunglasses:
7. zář 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@briuska to je ta nejkrasnejsi nevolnost :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: fakt to s velkou radosti ctu :grinning: moc ti to preju!! :slight_smile:
7. zář 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@briuska vid, taky .mi tu chybi @elliem oznamovaci veta :wink: ale nedivim se ji, asi byla ve 4.dimenzi a tak na to zapomenula :fearful: ale ja ji nahodou vypatrala driv jinde a byla jsme v soku :stuck_out_tongue_closed_eyes: radostnym soku :dizzy_face: je to fakt uuuuuzasny :dizzy_face: drzime palce na srdicko at je tam kde ma byt :slight_smile:
7. zář 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@briuska 9.tt tyyyyyyyyjoooooooo super :wink: toto leti :sweat_smile:
7. zář 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@briuska
@segra_bruni no já se pořád tak nějak držím při zemi:slight_smile:
7. zář 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@briuska letí to teda strašně!! s manželem jsme to neslavili, ale dostala jsem krásnou kytici růží:slight_smile:
7. zář 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elliem ja vim holka, hrozne moc bych ti chtela pomoct ale vime ze to nejde ... tak jen vez ze mas moji podporu :wink: ... ja si zazila i mimodeloz tehu tak vim ze srdicko je dulezite mit na spravnem miste! a ze jsou stale nejake milniky /testy/ a stale neni vyhrano ... kdo vsak k tomu pristupuje s pokorou tak ma dobre vykroceno :wink: a to myslim Ty jsi, mas a budes :slight_smile:
7. zář 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@briuska Ahojky,tak mimi je tam jedno:slight_smile:
8. zář 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@sweet81 sláva za to jedno miminko, druhé pořídíte časem :slight_smile: ...přeji hodně moc zdravííííííí :sunglasses:
8. zář 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@briuska Já jsem taky ráda za to jedno:slight_smile: Ale na myšlenku dvojčátek jsem si začala zvykat.
8. zář 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweet81 já vím...bylo by to pěkné...ale zase takhle bude menší riziko...a větší pravděpodobnost, že drobečka v pořádku donosíš až do konce. :wink:
8. zář 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@briuska To máš pravdu :slight_smile:
8. zář 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sweet81 1 mimi ale stale "snazi se" :wink:
gratuluji! 1 superman ... osobnost ... 1 clovicek ... preji pohodove tehotenstvi :slight_smile:
9. zář 2012 v 00:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. zář 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, zítra nás s manželem čeká 1. návštěva v CAR Pronatal v Praze, tak zjišťuji, jak to tam probíhá, jaký je personál, ceny a vůbec prostě jaké jsou vaše zkušenosti? Za veškeré informace moc děkuji :slight_smile:
9. zář 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zase budou davat muj oblibeny porad v TV :dizzy_face: ... Ct2 13.9.12 20h (opak. Ut 18.9.12 15h) ... pro netrpelive je to samozrejme mozno shlednout i z archivu :wink: ...
"Kristova leta, damy ..."
Miluji tento dokument ... pokazde se slzami v ocich ctu posledni titulky a posloucham pisnicku ... ackoliv je tam pribehu vice sleduji hlavne Lucii a jeji osobni trable s neplodnosti versus jeji povolani embryolozky /Iscare/ :slight_smile:
9. zář 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@montonik ahojky, mají tam moc sympatické doktory! a vše jde celkem rychle. já tam byla před 9 dny a už stimuluji a beru hormony. 17.září na utz, jak rostou folikuly. myslím, že vám rovnou vezmou krev, na tebe se kouknou. hlavně ať to najdete, oni jsou krásně schovaní v lese :slight_smile:
@segra_bruni díky za nápad, určitě na to taky mrknu!
9. zář 2012 v 17:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sweet81 Gratuluji a držím palečky,a by vše bylo v pořádku.
@briuska Krásná fotečka, ať mimísek pěkně roste a doufám, že se to to tu snímečku bude jen hemžit :slight_smile:. Hlavně Ti bylo už lépe a zahnala jsi nevolnosti.
@elliem Markét, krásně Ti hodnoty rostou, držím pěsti.
@segra_bruni Díky za tp na TV pořad, mrknu na to.
9. zář 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lucido děkuji!!! V pátek bude UTZ, nemůžu se dočkat:slight_smile:
Jinak hlásím, že mám hlad, pořád!! Najim se, je mi fajn a za 20min mi kruci v břiše!!
9. zář 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petris82 Ahoj Péťo, tak přeji, yb čekání rychle uběhlo a už se jsi se dočkala transferu :slight_smile:.
9. zář 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elliem Super, to už uteče jako voda do pátku :slight_smile:. Jinak já mám hlad taky, ale je to vcelku stav, který mám tak nějak non-stop už delší dobu. Snad po tom Prednisonu moc nepřiberu. Jinak já mám ještě čekáníčko před sebou. Pobolívají prsa, v podbřišku občas píchne a mám takový pocit někdy jako před menses.
9. zář 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky, koukam co je tu noveho:wink: ja uz statecne sama picham 3. injekci. Uz zacinam byt pekna citlivka, vcera jsem byla na svatbe a jak jsem videla nevestu uz jsem bulela, dneska jsem taky nejaka precitlivela....!! Uz aby mi to uteklo jako vam a mela v sobe mimiska a nasla //
@maximka33 jak ty to zvladas??
@lucido a co ty? Jak je?
@montonik v Pronatalu jsou super a hlavne jak muzes videt- odchazeji tam odsud tehule :wink:
@briuska doufam ze ti brzy bude dobre:wink:
9. zář 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 tak jestli to půjde rychle, tak to je jedině dobře! Už bych fakt ráda, aby se začalo konečně něco dít! Tak jsem teda zvědavá, jak to zítra bude probíhat :confused: A to jsi tam byla před těmi 9 dny na 1. návštěvě?
9. zář 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petris82 jéé tak snad odtamtud budu taky jednou a doufám brzo odcházet jako těhulka :slight_smile: Takže taky máš dobré zkušenosti?
9. zář 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucido tak přesně tak jsem se taky cítila, ten podbrisek občas cítím i ted, pry je to cely prvni trinestr uplne normální:slight_smile: já naopak trochu zhubla, ted mě ale chytla žravá, tak jsem zvědavá, jak rychle váha poroste:slight_smile:)
9. zář 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@montonik no ja prave stimuluji na druhy pokus IVF, 1.pokus nevysel a ani nebyly mrazacci, ale i presto jsem s nimi spokojena a verim, ze 2.pokus vyjde :wink:
Holky chtelo by to zaktualizovat tabulku a tehule soupnout dolu pod nazev "tehule" at jsou pro nas motivaci :wink: nasla jsem posledni tabulku ale nezvladam ji upravit na mobilu:frowning2: @briuska a @elliem a @sweet81 pro nas budou velkou motivaci :wink:
9. zář 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@montonik ahoj, vítej:slight_smile: Pronatal je nejlepší, budeš určitě spokojená:slight_smile:!
9. zář 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek