• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

29. října 2016 
Jmisi, já k ní chodím, je sympatická a dobrá. Je to profedśionál.
28. srp 2007 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Mikul, díky. Já měním gyndu, rozhodla jsem se pro GYNFEM Pha 10 a tahle dr. tam jednou v týdnu ordinuje, protože čuju nějaký problém, tak jsem si říkala, že bych šla k ní, že aspoń by vědíla o čem mluví :slight_smile:
28. srp 2007 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
To je rozumné, ano. Tak hodně štěstí, dr. Slámová je moc přívětivá.
28. srp 2007 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda, u nás není zatím nic nového .... přístí týden budu mít výsledky krve a pak se uvidí .... Držím všem palečky :grinning:
29. srp 2007 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, Mikulko,

dlouho jsem tady nebyla, byla jsem nemocná a nemohla jsem se s toho dostat, ale jsem už ok. Jak to vypadá tak už to máme schválený od pojištovny, v září bych měla dostat menstruaci, tak by se pak mohlo začít stimulovat. :slight_smile: Držím všem palečky :slight_smile:
1. zář 2007 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holciny, taky jsem se tu ted neobjevila moc casto, cetla jsem zpravicky, ale zrovna tady jich tu moc nebylo :slight_smile: mame za sebou pohovor s genetikem a dlouhe cekani na vysledky, trosku mi z toho hrabe :slight_smile:)) myslim, ze bych se behem toho cekani na vysledky mela objednat i ja na vysetreni a pak to rozjedeme, at nam to vsem vyjde, zase se ozvu. papa
3. zář 2007 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tady úplně poprvé tak vás zdravím. O mimi se snažíme rok a čtvrt a od ledna tohoto roku jsem chodila do CARu k Apolináři. Nedoporučuji... V srpnu jsem začala chodit do Pronatalu na doporučení kamrádky, která po IVF čeká dvojčátka. Jsem s pronatalem strašně spokojená, hned začali jednat. Tento měsíc mě čaká hysteroskopie a v říjnu moje první IUI, tak jsem na to moc zvědavá :slight_smile: Všem tady moc držím palčky ať nám to brzy vyjde :slight_smile:
4. zář 2007 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Dášo, tak to je super, že se to rozjíždí, hlavně, že jsi už zdravá a začneš brzy stimulovat. Už víš, čím tě budou stimulovat?

Murasku, jo, to čekání je hrozný. A kdy vám řekli, že budou výsledky genetiky? Nám řekli za 4 týdny, možná 5 :confused: Taky ti ten doktor na genetice připadal tak zmatený? :slight_smile:

Kamisku, vítej. Jsem ráda, že jsi v Pronatalu spokojená a budu držet palečky na IUI!
4. zář 2007 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, ráda bych se zeptala, jestli nemáte zkušenosti s injekcemi. Teď přesně nevím, jak se jmenují, ale před IUI si je budu muset píchat do břicha...Zatím si to tedy moc nedokážu představit a bojím bojím.. :frowning2:
4. zář 2007 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Kamisku, já teprve stimulovat budu, ale moje kamarádka také chodí do Pronatalu a právě stimuluje na IUI. Injekcí se moc bála, ale zvládla to! Neboj, sestra ti vše vysvětlí, a když tak se jí na vše zeptej, ať ti to znuvu ukáže. Záleží také, jestli budeš mít pero, nebo klasické injekce, ale prý se dá obojí v pohodě zvládnout.
4. zář 2007 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak děkuji pěkně za podporu. Uvidíme jaké to bude, ale co by člověk pro toho mrňouska neudělal, že? Mikulko, jak dlouho se vůbec snažíš?
4. zář 2007 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
My se snažíme od podzimu min. roku. Ale už v květnu jsme byli na prvním spermiu a zjistili azoospermii, tak ještě že jsme na spermiu byli. Jinak bychom se snažili dál marně.
4. zář 2007 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím Vás,Pronatal je jedno z nejlepších CAR,ale příjde me tam vse strasne zdlouhave,ale jinak přístup ochotny a velmi profesionalní :wink:
4. zář 2007 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Ceeruti, tak já mám úplně opačnou zkušenost, hned začali jednat. Před tím jsem chodila k Apolináře a tam to stojí za prd.
4. zář 2007 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
kamisek82-no,jako oni u me zacali také hned jednat-při první navsteve jsem dostala predoperacni na laparku,ale pak čekani na 2IUI (stimul) pak obj.na konzultaci kvuli IVF,tam jsme se dohodli na imunu,opet objednaní,cekani na vysledky 7 nedel,pak zase objednaní,až jsem si musela vse vydupat,protože bych na IVF sla až nekdy v listopadu,takhle jsem si i schvaleni IVF vyřídila sama behem jednoho dne :sunglasses: a ted jsem teda 3 den po ET :grinning: tak cekame :confused:
4. zář 2007 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ceeruti, tak tfuj tfuj tfuj, ať to vyjde. :wink: :slight_smile:
Jo, to čekání na výsledky a objednání je tam dlouhé. Zvlášť v létě.
Prosím tě, mohla bys mi popsat, jak tam probíhá ET? A dělá to ta dr., ke které chodím, nebo jak to je?
4. zář 2007 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Dávají po ET nějaké léky či čípky na udržení?
4. zář 2007 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ceeruti, tak to jo. Já to znám z Apolináře a to čekání je šílené. Tak já moc a moc držím palečky, aby to vyšlo. Vždycky mám radost, když se někomu zadaří. Kamarádka byla v pronatalu na IVF a už jsou na cestě dvojčátka. A Vy jste byli i na IUI? Nepomohlo? Nás to čeká poprvé příští měsíc, tak se o tom snažím dozvědět co nejvíce.. :slight_smile:
4. zář 2007 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
mikulka.To jo,to čekaní je příšerné,ale zase čím více se blíží test,tím více mam obavy :angry: ET samotné je v pohode-zpusob IUI,na pokoji nas bylo 5 postupne si nas volali,samotne zvavadeni trva ani ne snad 5 minut,musis mit predtím naplneny moc.mechyř,aby lepe videli,kam "mminka"zavadeji.Pak si s tím plnym močakem musis na 20 minut lehnout-teda to snad bylo na celem IVF to nejhorsi,vsichni jsme se tam kroutili :grinning: a pak jsme mazali na toaletu,pak jeste pul hodky doležet a šup domu :slight_smile:
Na udržení nam dali bud nejaky gel,tusim Crinone-nevím,jak se to pise a nebo utrogestan na zavadení-ten mam ja.A prednsone-kortikoid se dava,ale ten ja beru dlouhodobe,protože mam v krvi protilatky :wink:
5. zář 2007 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
kamisek82-na IUI jsem byla,lae manžel ma cim dal horsi spermio a ja jsem nereagovala na stimulaci,protože me neroste sliznice a nedozravali me vajicka :angry:
Ja jsem tehotna byla třikrat prirozene,ale 2 krat spont potrat a pak zamlk.tehu a kyretaž,no a po te kyretaži jsem už neotehotnela :frowning2:
5. zář 2007 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ceeruti, moc vám držím palce, ať se vám IVF podaří. U nás zatím nenašli žádný problém, ale teď to vypadá, že asi neovuluji, tak se na to zaměří. Ještě že dnes existuje tolik metod...
5. zář 2007 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ceeruti, tak ať se to teď podaří. A ten plný močák, teda,. Já mám totiž problém, že jak se něčeho bojím, a tady se bát budu, lítám na wc, i na velkou :zipper_mouth: :confused: Tak teda nevím, jak zvládnu ten plný močák. A dělal to dr., který tam právě byl, nebo tvůj, ke kterému jsi chodila? Nepouštěli vám při ET hudbu? :wink: Někde to dělaj. :slight_smile:
5. zář 2007 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
mikulko,tak s tou hudbou jsem koukala,ET je je cca 5 ti min zaležitist,na sale nic nepoušteli,ale na dospavacim pokoji by to teda bodlo :slight_smile: Delal me to Dr,ktereho jsem již parkrat mela,ja v Pronatalu nemam staleho Dr.vetsinou je pokažde nekdo jiny,ale me to až tak moc nevadí,protože jsou vsichni moc příjemní :sunglasses: No s tím mocakem to bylo kruté,ale tak pro mimiska vsechno :slight_smile:
5. zář 2007 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Tam je, ymslím, jediný dr., kromě Mardešiče, viď? A jak se cítíš?
6. zář 2007 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, čtu si Vás víceméně pravidelně, a tak bych se k Vám ráda přidala. Poté, co jsme zjistili příčinu toho, proč stále nepřicházíme do jiného stavu - špatný spermio - začali jsme chodit s manželem do Pronatalu a v těchto dnech už stimuluji na IVF.
6. zář 2007 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj oskarko. A jaký máš protokol, jak dlouho stimuluješ?
6. zář 2007 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Stimuluji od minulého pátku, tedy od 2DC, antagonista. Píchám si gonal a cetrotide. Zítra jdu na kontrolu tvorby a dozrávání vajíček. Pokud to bude OK, mohlo by v neděli dojít k OPU a za 2-5 dní k ET. Když to zítra ještě nebude tak jak má, budu pokračovat v aplikaci léků a vše se o něco posune.
6. zář 2007 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to je rychlé, super :slight_smile:
Taky budu píchat gonal, je to těžké, nebo se to dá?
A citíš něco, že ti rostou vajíčka, nebo nic?
6. zář 2007 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Mikulko, není to těžké - gonal je v peru, takže nemusíš nic připravovat, jen si nastavíš dávku, kterou Ti doktor stanovil, zavedeš jehlu do těla a vpustíš lék. Nebolí to, jde jen o to první vpíchnutí, které musíš udělat sama...pak už je to ranní rutina:slight_smile:. Horší je cetrotide - ten se musí připravovat, je to normální injekce, takže je to zdlouhavé, někdy i bolestivě štiplavé, ale co by člověk nevydržel pro miminko.
6. zář 2007 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Tedy holky já obdivuju, že do sebe dokážete bodat :confused: já omdlím, ikdyž mi berou jen krev.

Držím palečky, ať jste brzo těhulky :slight_smile:
6. zář 2007 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek