• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

24. července 2017 
smay zítra zas mám volat... takže buď zítra nebo v pátek - raději bych v pátek, protože zítra je mužíček na služebnce na Slovensku a tak by nemohl se mnou :frowning2:
6. únor 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem měla strašně bolavý a nafouklý břicho .. vypadala jsem jak v 9-tým měsici :frowning2: vůbec jsem nemohla jíst ani pít, jak jsem si zkusila něčeho ďobnoutnout nebo se napít, tak jsem hned měla obrovský křeče :stuck_out_tongue_closed_eyes:
musím říct, že něco vydržím, ale když jsem se šla výčůrt, tak jsem bolestí brečela :frowning2:
celá stimulace byla OK, bolesti začala po odběru vajíček
6. únor 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
smay, já to měla tak jak popisuješ skoro celou stimulaci a dva dny po odběru - dneska už je to dobrý... kéž by to znamenalo, že se mi hyperstimulák vyhnul!
6. únor 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zítra ti řeknou co???
6. únor 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zítra mi řeknou, jestli už mimísci pošupajdí domů a nebo jestli si ještě den poležej ve zkumavce... dneska ráno mi řekli, že si ještě poležej...
6. únor 2008 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak mi v sobotu můžou říct, že ET bude až v neděli nebo v pondělí ... tak zase další komplikace chjooo
doufám, že snad poslední :wink:
6. únor 2008 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
chiwule, tak to se ti ta hyperstimulace vyhnula :wink: fakt není o co stát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2008 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to se klidně může stát :wink: ale v láku můžou být max 5dní, tak dýl to nebude :wink: :slight_smile:
6. únor 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
těch pár dní se dá už vydržet, alespoň z nich budou fešáci :grinning:
holčiny pro dnešek se loučím, MM mi stepuje za zády, potřebuje k PC
mějte se všechny mooc hezky a držím palečky :dizzy_face: tfuj tfuj
6. únor 2008 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky smay! páček :slight_smile:
6. únor 2008 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oskar, no stimulaci asi ne, ale tím pádem nevím, kdy bude OPU a ET.
6. únor 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, každé z nás se to někdy nebude hodit, tak já nevím, jak to zorganizovat
6. únor 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oskar, no to je jasný.
6. únor 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám nápad :slight_smile: potkáme se s pupíkama jako těhule :grinning: :sunglasses:
6. únor 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, chiwulko, to by bylo hezke setkani, ale nevim jestli se nam to podari pekne spolecne:slight_smile:
6. únor 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vy už asi všechny spinkáte, že? tak doboru noc.
a zítra držme palce MIKULCE!!!!
6. únor 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mikulka napíná, já si totiž myslím, že jí to vyšlo! Jen se bojí asi aby to nezakřikla ... já teda taky budu mít strach děsnej...
7. únor 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, když jste na OPU tedy po něm, tak jak to je? Může být manža s váma na pokoji? Nebo tam je víc ženskejch? A jak dlouho tam jste? 2 hodiny?
7. únor 2008 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
po OPU si to moc neumím představit jmisko...je tam víc žen, postupně přichází a odchází po zákrocích... a záleží o jaký zákrok jde - podle toho jsi tam dlouho, taky podle toho jak reaguješ na narkozu - mě třeba nemohli tentokrát probudit...takže jsem tam byla možná víc než 2 hodiny... už potřebovali moje místo pro další ženskou a já se pořád neměla k tomu vstát a odejít :sweat_smile: přišel se na mě podívat i sám Kult
7. únor 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, no já si to myslela, že to nebude jen tak.
to mi manža chytne venku nerva :D
jak dlouho tam tedy si, od doby, co si Tě odvedou z recepce?
7. únor 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmiso, kolem hodiny až dvou :slight_smile:
7. únor 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmiso, myslím, žepři OPU jsme tm byli kolem dvou hodin a při transferu tři hodiny.
7. únor 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dlouho při transferu, jo? jsem myslela, že dýl je to s narkozou :grinning:
7. únor 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo, to vis, tak treba my pred KET: 11.30 u recepce, zaplacení a k palmě, 11.45 pohovor s embrylologem, pak zase návrat tam před sál, no a čekání, 12.05 do převlékárny a na pokoj, 12.40 začínají transfery (bylo nás tam pět, jdeme jedna za druhou), 13.10 jsem byla zpět na pokoji a následuje hodina ležení na lůžku, no a to už máme 14.10 čekáš na doktora ten ti poví co a jak dá propouštěcí zprávu a můžeš domů (odjížděli jsme taxíkem ve 14.40).
7. únor 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak mi tam byli v 7:30 a na sál jsem šla v 8:40. Doma jsem byla kolem poledního, autem to trvá asi 20minut... Takže to celkem dělá 4hodiny a to i včetně vyspávání v lůžkové části a čekání na zprávu...
7. únor 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, je to všechno se vším hodně dlouhé a zdlouhavé, ale co bychom neudělali s manželi pro miminka, že?
7. únor 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt :wink: !
7. únor 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se na ten zítřek, chiwulko, hezky vyspinkej a pak se nám ozvi.
V kolik hodin tam jedeš?
7. únor 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem už docela unavená tak půjdu lehnout... čas nám ještě neřekli, zítra ráno budu zas volat a ptát se: "Milá Saly, jakpak to vypadá s mejma embroušema?" :grinning: :sunglasses:
tak jestli mi už nic nenapíšete jdu funět do peřin...
7. únor 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je vlastne pravda, proc ja se tak blbe ptám, když to znám...
tak dobrou noc, papa
7. únor 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek