• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

13. prosince 2017 
campi ráda tě vidím! tak už jste to zas rozjeli :wink: mě ďobání injekcema nevadí, ale můžu říct, že ty poslední při stimulaci na IVF už jsem fakt nenáviděla :unamused: :angry:
jinak já se cítím naprosto normálně - v mezích normy :slight_smile: prsa napnutý, břicho dneska zatím nebolí, depka taky dneska zatím nehrozí :sunglasses:
gucci, jak říká Jmisa, lepší je zavolat, protože Mardesic, který ty mailíky vyřizuje, tě s nějvětší pravděpodobností odkáže abyste se objednali přes recepci podle toho, kde bude volno. Mají dost plno...
ahoj Jmiso, jakpak se dneska máš?
11. únor 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
chiwule: díky, počkám co mi řekne za týden moje dr. a pak tam kdyžtak zavolám
11. únor 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chiw, no mám se :grinning: ale jo dobrý, zase jsem na trní, bo v půl3 budu volat na genetiku (zase), tak jsem jak kšandy, jestli už konečně :confused:
Gucci, tak to si myslím kandidát pro CAR.
11. únor 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmsia: no já si taky myslím, máme za sebou dva neúspěšné cykly po operaci a nic, přitom jednou krásně ovuloval levý, tak jsme si říkali snad už...a nic
myslíš, že má cenu IUI nebo rovnou IVF?
11. únor 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmiso, to s tou tvou genetikou už je jak nekonečnej seriál losování Moutfieldu :grinning:
11. únor 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a jak dlouho to tak trvá od první schůzky až k samotnému umělku?
11. únor 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci ono je to strašně individuální... možná si tě budou chtít otestovat, jak reaguješ na stimulaci lékama a tak třeba zkusíte stimulaci na IUI... a pak po 3 měsíční pauze stimulaci na IVF ... fakt netuším... a co se týče spermiogramu, hodně záleží na posouzení doktorama, jestli nechají aby se snažili sami a jen jim pomůžou blíž a nebo rovnou řeknou, že to sami nezvládnou a půjdete rovnou do IVF... k tomu všemu slouží právě ta úvodní konzultace :grinning: :sunglasses:
11. únor 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci: jestli muzu, tak napisu svoji zkusenost s IUI a IVF. Ja chtela rovnou na IVF, ale mame idiopatickou neplodnost a premluvili me na 1 stimulovane IUI, ze pri nem uvidime, jak reagujou vajecniky na stimulaci a bude to relativne zadarmo...

Jinak jsem vsechna vysetreni a zakroky absolvovala uz u sve gyn. V sobotu se Lazarovska dost podivovala nad tim, ze v Pronatalu nemam zadnou history, v karte zadne vysledky a hned stimuluju:slight_smile:.
11. únor 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
díííky, no tak uvidíme
11. únor 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
v průměru počítej tak půl roku - rok :wink:
11. únor 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
campi: díky, já už fakt nevěřím, že se nám normálně podaří, fakt se intenzivně snažíme rok a půl a nic
11. únor 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci my se plánovaně snažíme od 09/2004 a až teď při IVF se podařilo oplodnit embryjka... zatím ještě nevíme výsledek, jestli se uchytí, ale i tak je to pro nás velký úspěch :wink: tak nezoufej, rok a půl nic není, i normálně zdravý pár do roka nemusí otěhotnět a to nemusí mít žádné problémy :wink:
11. únor 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas by melo 1. IVF probehnout 6 mesicu po prvni navsteve, ale jak jsem psala, tak uz mame za sebou vsechny vysetreni. S gyn. jsem to zacala resit pred 1,5 rokem - ne moc intenzivne. Takze se spis psychicky priprav na ten rok, jak pise chiwule.
11. únor 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím, že jsou na tom ostatní i hůř....mě už říkali v 16 letech po té operaci kýly, že budu mít určo problém s otěhotněním a tak když jsme se začli snažit, tak mě to ani nepřekvapilo...přidalo se k tomu dalších pár problémků navíc a už jsme na cestě do CAR. mazec fakt...

chiwule: tak moc držím pěsti at to vyjde
11. únor 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci, já byla prvně 30.10. a pokud stihnem výsledky genetiky, tak v březnu jdem do IVF. Ale u nás se nezkoušela žádná IUI, protože manžel má hodně špatný spermiogram a to na IUI nestačí.
Takže si počítej tak půl rok.
11. únor 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky všem moc díky a držím vám fakt palečky :wink:
11. únor 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemáš zač a dej vědět, jak se věci vyvíjí :wink:
11. únor 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě :wink:
11. únor 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jak pak jste dopadli s testováním? :wink: doufám, že pořádné tlustice. :slight_smile: :slight_smile:
Pohlaví míma nevím, doktor mi dneska UTZ nedělal až za měsíc, tak mě to docela naštvalo, jsem se těšila co to bude. No tak se to dozvím až v 6. měsíci :angry: To jsem tam jěště dneska čekala 2 h, což tam normálně čekám max. 20 min, tak to mě taky dostalo a pak ještě nic.
11. únor 2008 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ještě se pochlubím tady, že konečně po 10 týdnech máme výsledky genetiky a jsou OK :slight_smile: Takže až dojde mrcha, můžem se vrhnout na naše první s když pánbůh dopustí a motyka spustí, tak snad i poslední :slight_smile:
11. únor 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady taky všechny spinkají... nebo, je tu někdo???
přeji dobrou noc a sladké sny, pa
11. únor 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmiso, parada, ze ta genetika uz je - konecne... tfuj tfuj
12. únor 2008 v 00:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jak se mate, jak dopadlo testovani? :slight_smile:
Zjistili mi ze je to kluk na 3D ultrazvuku alet take ze mam hrozne malo plodove vody, Zitra nastupuju do nemocnice, ale vypada to spatne :frowning2: po dnesnich vysetreni. Je mi priserne, spis to bude prirozeny porod ale pak uz mrtveho ditete.Jeste mi dneska budou delat velka vysetreni a pak se rozhodnou....
Vubec jsem nespala . Kdyby se to stalo alespon do 3 mesice, kdy tady to riziko bylo a ne tohle :frowning2: :frowning2: Kdy uz jsem v 5 mesici... je to hrozny testy .....vse ok a najednou tohle.Ta predstava rodit mrtvy dite.....
Tak se mjete krasne holky, myslete na me, jsem psychicky na dne. :frowning2:
13. únor 2008 ve 04:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daso, to je hrozný :frowning2: To už není žádná šance? Myslím na tebe, buď silná.
13. únor 2008 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj daso, to jsou ale zprávy, opravdu je to tak zlé? :frowning2: :frowning2: nedá se ještě něco udělat????
13. únor 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem koukala na net, tam psali něco o transfuzi plodovky, tedy, že přes nějakou kanylu nebo co plodovku doplňují fyziologickým roztokem.
Daso, moc držím palce, aby to šlo nějak vylepšit i za cenu, že bys nějakou dobu musela ležet ve špitále.
13. únor 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakryš Daso, držím pěsti pro štěstí! Už máš půlku za sebou, tak ať to mrňous vydrží pár týdnů, třeba do předčasnýho porodu! Přeji ti vekou sílu, abys to zvládla a myslím na tebe!
13. únor 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co jste měly od praktiků za papír po předoperačních vyš. pro Pronatal?
Se obávám, že mi vrazí do ruky papír z EKG a pak papíry z laborky, jak to běžně dělá. :confused:
13. únor 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmiso, od praktika jsem dostala docela dost podrobnou zprávu, která obsahovala zhodnocení mého celkového zdravotního stavu (od dýchání, přes břicho, oči, sluch, tlak atd..) + výsledek EKG, výsledky všech krevních testů
13. únor 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oskar, hmm, to jsem zvědavá, nevím, co bude hodnotit, to by se musel zvednout od stolu a pokusit se předstírat vyšetření. Ikdyž třeba sluch a zrak bych za důležitý nepovažovala.
13. únor 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek