• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

25. března 2017 
ninco, to by asi nebylo úplně rozumné, je dobré po hormonální stimulaci injekcema nechat 2-3 měsíce pauzu a v Pronatalu to rozhodně dodržují. Tělo si musí odpočinout, není to nic jednoduchého cpát do sebe takovou dávku hormonů, natož pak při stimulaci na IVF.
14. únor 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Škoda, nepředpokládám, že by se zadařilo hned 1.IUI. A pak dlouhé čekání na další stimulaci.... :cry:
14. únor 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
IUI si můžeš nechat dělat v každém cyklu, i v tom odpočívacím. Jen v tom se stimulací máš vyšší šanci :wink:
14. únor 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám totálně anovulační cykly, takže to bude bez stimulace zbytečné. Poslední cyklus jsem měla 105 dní ukončený injekcí Agolutinu. No nic, musím věřit, že vyjde IUI :slight_smile: Díky moc za radu.
14. únor 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm. tak ti možná dají v těch "odpočinkových" cyklech jen Clostyl nebo Clomhexal... že to nebudeš mít injekční formou... a nebo se ti to tak díky injekcím srovná, že ty další dva cykly budou dobíhat pod vlivem hormonů ovulačně :wink: nezoufej, oni si tě ohlídají :wink: :slight_smile:
14. únor 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky moc za podporu, hlavní je věřit. Držím ti palce. :slight_smile:
14. únor 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky, já tobě taky :wink: :slight_smile:
14. únor 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, konečně jsem u PC. Testik je POZITIVNÍÍÍÍÍÍ:slight_smile:.
Máme ohromnou radost a doufáme, že ultrazvuk příští pátek potvrdí správné těhotenství. Jsme velmi zvědavi, kolik miminek je uvnitř. Všem přeji kráááásnýýýý den.
15. únor 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oskar, co takhle dvojičky? :grinning:
15. únor 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikulko-stráááááááááááááááááášně graulujííííííííí-opatruj se :grinning: A všem držím pesti at je tento rok pro vsechny uspesný. :grinning:
15. únor 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
oskarko-no Tobě takýýýýýýýýýý obrovská gratulace!!!!!!!!!!!Hlavne,at je vse v poradku-holky,opatrujte se!!!!!!!!
15. únor 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ceeruti, děkuji, je to teprve úúúplný začátek, ale jsem šťastná.
15. únor 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je dalsi krasna zprava! Uspesnost nam tu pekne roste. Ted je na rade s carkama chiwule
16. únor 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
oskarko-ja vím,ale ono to uteče :slight_smile: Vysetření,kontroly,poradny,jestli pujdes na screening do Pronatalu...Je toho hodně,hlavně at je vse v poraku a prcek poradne roste!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
chiwule moooooooooooooooc Ti přeji poradne // porad Vás šmíruji,ono to neda :slight_smile:))
Tenhle rok se bude PLODIT A RODIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bez vyjimky!!!! :grinning:
16. únor 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ceeruti: diky za prani a predpoved na tento rok:slight_smile:

V nedeli jsme byli na IUI, byl tam dr. Kult, pripada mi moc vtipnej a sympatickej. Vubec se mi nezda, ze by byl nemluva... Za 3 tydny uvidim, moc tomu neverim po tom, co si clovek o uspesnosti IUI cte, ale samozrejme doufam.
No, pokud to nevyjde, tak bych IUI uz nezkousela a IVF by bylo tak v kvetnu-cervnu.
18. únor 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko holky, přišla jsem se s Vámi podělit o zážitek ze včerejšího jednání s mou dr....předložila jsem jí ten nic moc výsledek spermio manžílka, navíc jsem nahlásila, že MS opět dorazila, chtěla jsem se s ní poradit ohledně návštěvy nějakého toho centra, ale dr. mě zpražila, že jako co blázním, že nemá žádný důvod nás poslat do centra - ani náš spermio pod hranicí, neprůchodný pravý vejcovod, ložiško endometriozy, problémy se štítnou žlázou, rok a půl snažení - jí nepřipadá jako důvod nás někam poslat. Prej mám přijít v červenci a uvidíme. Tohle mi říká už rok, přijde za tři měsíce a budeme to řešit, když pak příjdu tak zase, přijdte za tri měsíce a budeme to řešit. Takže jsem to už začla řešit já, dnes ráno tam zavolala at mi nachystají kartu, že odcházím.
Takže uvidíme co nám řeknou 2/4 v Pronatalu, jestli se budu muset registrovat u jiného gynekologa, nebo bude stačit prozatím docházet tam a až po případném těhu se přihlásit k jinému dr.
19. únor 2008 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci,m do Pronatalu nepotřebuješ doporučení.
A Tvoje doktorka je kráva.

Ale pokud si rozhodnutá měnit gyndaře, tak se někde zaregistruj, z vlastní zkušenosti vím, že je to dost problém.
19. únor 2008 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
gucci, v Pronatalu Tě přijmou v pohodě - a ta Tvoje doktorka je pěkně debilní.
jmiso, jak se Ti vede?
19. únor 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmisa: díky...my se budeme za rok stěhovat víš, do jiného města, tak jsem myslela, že to počká až tam, když ted budeme chodit do toho Pronatalu
19. únor 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oskar, jj, fajn, díky za optání :slight_smile: A jak ty?
19. únor 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci, ono ale v Pronatalu nejsou jako obvodní gynekolog. Takže bys měla nějakýho mít.
19. únor 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý, jen jsem nervózní z toho ultrazvuku, na který jdeme v pátek - aby bylo vše OK.
19. únor 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to já vím, že tam nejsou jako klasika gynekolog.....jen jsem myslela, že po dobu léčby v Pronatalu nebudu muset navštěvovat svojeho gynekologa
19. únor 2008 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oskar, neboj, určitě bude :slight_smile: To už by mohlo bejt vidět i srdíčko :slight_smile:
19. únor 2008 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci, no kdyby Tě postihl třeba zánět nebo zpožděná mrcha, tak bys měla jít ke svýmu, aspoń tak mi to řekla dr. v Pronatalu.
19. únor 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci, jmisa má pravdu, poohlédni se po nějakém obvodním gynekologovi.
19. únor 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmiso, no, mohlo by tam být srdíčko (srdíčka) - jsem tak napnutá...
19. únor 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oskar, to věřím :slight_smile: :slight_smile:
19. únor 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, no tak jestli máte na někoho doporučení, tak bych byla ráda, jinak jdu hledat sama, díky :wink:
19. únor 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci, a odkud si?
19. únor 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek