Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

campi
10. dub 2008

jmisa: taky drzim palce nebo mackam pesti - vyber si🙂 A prosim o prubezne referovani, mne to ceka na konci dubna, tak aspon se neco dozvim predem.

gucci
10. dub 2008

hoooj, hlásím, že jsem dnes poprvé zobla clostil, tak snad to bude v poho

murasek
10. dub 2008

jmisko, tak tfuj tfuj - na kolik to mas dni? to bude pristi tyden OPU a pak nedhernej transfer, co? tak si to uzivej, tfuj tfuj

jmisa
12. dub 2008

Holky díky, kdyby bylo vše ideál, tak OPU je 19.4. - sobota a transfer úterý nebo čtvrtek, nejspíš, ale musím počkat co ukáže 17.4. sono.

Jinak bodání zvládáme, tedy manža mi to píchá, je šikovnej, ani to nebolí, ale nemůžu se na to dívat, tak koukám z okna 😀 😀
Akorát mě už dneska - 3.den píchání, tlačí břicho na pravý straně, není to velká bolest, ale takovej zvláštní tlak.

murasek
14. dub 2008

jmisko, ten tlak je dobre znameni, ze se tam "dole" neco deje 😉 hlavne vydrzet, uz to bude za chvili, sono mas za 3 dny. drzim pesticky 😉

jmisa
14. dub 2008

Mur, no dneska jsem zkusila čípek, mám ho skoro jak na ovulaci, tak snad se vajucha nezblázněj a vydržej aspoń do toho ultrazvuku ve čtvrtek 😀 😀 😀

klaruska1
14. dub 2008

jmisa,uvidíš, že to bude OK a už e dočkáte mimíska nebo mimísků.Tvůj manža je teda šikovnej, my to taky zkoušeli a já i manžílek jsme to vzdali a já chodila k jedné sestřičce v důchodu za malé úplatky.Tak drřím pěsti ať to vyjde.

jmisa
14. dub 2008

Klarus a to si měla to pero?

klaruska1
14. dub 2008

Né, já jsem měla klasické injekce a přiznám se, že jsem na to srabík a můj manža, když to zkoušel to nějak neunesl, takže napoprvé nám polovina vystříkla ven a druhý den jsme to už neriskovali a nechali to na profíkovi.Takže Vás obdivuju a smekám před tebou i tvým chlapem 😀

jmisa
14. dub 2008

Klarus, aha, tak já mám pero.
Ty klasický injekce jsou asi levnější, co?
Já píchám Gonal a od zítřka k tomu ještě Cetrotide, to už je normální injekce, musí se míchat.

jmisa
14. dub 2008

Já se jen bojím, že nám to nebude stačit a pojišťovna nám už nic nepřiplatí, myslím, že maximálně na jedno pero ☹ a i tak na něj doplácíme tisícovku, normálně stojí 4000.

klaruska1
14. dub 2008

Mě říkali, že to pero je lepší,ale dali mi nakonec normál injekce, kde se musí míchat ten roztok s práškama,ale důležité je, že to dopadlo tak jak to dopadlo a my jsme těhu.Neboj uvidíš, že to bude OK, hlavně žádné stresíky a myslet pozivně-vím, že to moc nejde,ale hodně to pomůže-už jste na dobré cestě, tak hlavu vzhůru a uvidíš, že bude dobře.

jmisa
14. dub 2008

Klarus, já vím 😀 Už abych aspoń věděla, jestli tam mám nějaký folíky a kolik a jak si vedou. To do čtvrtka nepřežiju 😀 😀

murasek
14. dub 2008

ahoj klarusko, jak se ti vede? co doma, jsi porad? vidim, ze jsi uz ve 21.tydnu, to je teda mazec 😅 pamatujes na me? 😀

oskarka
14. dub 2008

Ahoj jmiso, neboj, čtvrtek je už za dveřmi a uvidíš, že budeš na Gonal dobře reagovat.

oskarka
14. dub 2008

Ahoj murasku, jak se citis? Neco noveho u Tebe?

jmisa
14. dub 2008

Oskar, no žádná velká úroda to asi nebude, když břicho se mi ani nenafukuje 😀

oskarka
14. dub 2008

No, to buď spíš ráda, že nejsi jako balon, ne? Já při té stimulaci přibrala a opuchla, nic moc pocity.

jmisa
14. dub 2008

Oskar, když já bych pro lepší pocit chtěla aspoň 10 kloudných vajuch, aby byla šance na sněhuláky 😀

jmisa
14. dub 2008

Holky a jak dlouho jste stimulovaly?

murasek
14. dub 2008

jmisko, zmrzlici budou neboj, hlavne at dobre bojujou 😉
ahoj oskarko, jakpak je? v patek testikuju dle terminu CAR a pokud bude pozitivni - pak UTZ a radost nejvetsi. 2x jsem uz jemne pozitivni mela, ale nechci to zakriknout, tak prosim zadne jasani 😀 😀 😀 ja si jasam tak nejak potichu sama, citim se vyborne psychicky ....co vic si prat 😎

klaruska1
14. dub 2008

Murasku jasně, že jo-neboj já jen tak nezapomínám.Mazace to je-hrozně rychle to letí.Jsem doma od 1.dne co jsem těhu a budu už do konce, jsem na rizikovém, na začátku jsem měla dost velké problémy,al snad už je to dobré a co ty, jak je a co nového, nějak Vás všechny na těch diskuzích nestíhám číst, tak prosím, prosím jen ve stručnosti.

Jmisa, na to nezáleží já jich taky neměla moc a nakonec to dopadlo, takže nekoukje na počet,ale pak na tu kvalitu a hlavně klid, nějakou hezkou komedii, něco dobrého k snědku a vedle sebe svýho chlapa a hned přijdeš na jiné myšlenky

oskarka
14. dub 2008

murasku, těším se na pátek🙂.
jinak u mne vše v pořádku, žaludeční nevolnosti mne pomalu opouštějí, jen se mne ještě trochu drží nastydnutí (zůstala jsem raději dnes doma, abych se z toho dostala - práce počká), ale doufám, že ho zvládnu.

oskarka
14. dub 2008

jmiso, já měla krátký protokol - Gonal a Cetrotide - přesně jako to máš Ty.

jmisa
14. dub 2008

Já jsem zatím v poho, snáším to líp než jsem čekala, že to budu snášet.
Ty řeči o počtu atd., to jsou jen takový řeči 😀 co jdou po povrchu uvnitř jsem tak nějak klidná, což je trochu divný. Manža je totiž přesvědčenej, že budem mít holky dvojčata, protože on se pak půjde oběsit 😀 mít doma 4 ženský prý nevydrží 😀 Ta čtvrtá je psice.

jmisa
14. dub 2008

Oskar a jak dlouho sis bodala? Já mám i docela vysoký dávky, mi tedy přijde, když vezmu, že některý holky si píchaj jen 150 jednotek.

klaruska1
14. dub 2008

Jmisa jeden náš známý ma 5 dcer-pořád chtěli kluka, tak to zkoušeli a ono nic, samé holky-to je pak mazec, tak to manžílkovi hezky přetlumoč, že by ještě mohl být rád, že to tak dopadlo 😉

jmisa
14. dub 2008

A jinak k doktorům, zatím jsem zažila jen doktorky a musím říct, že nejíc mi asi sedne Zelenková, je taková pohodová, veselá, usmívá se.

jmisa
14. dub 2008

Klarus, to je chudák 😀 😀

oskarka
14. dub 2008

mysím, že jsem si ďobala injekce od 31.8. do 8.9., snad si to pamatuji dobře. A dávky Gonalu jsem měla taky dost vysoké, myslím 225.