• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

29. října 2016 
Tak to je dobrá zpráva, dckami.
hezké ráno!
15. dub 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky , které chodíte do Pronatalu v Teplicích. Dneska jsem mimo jiné zjistila od recepční, že MUDr. Těšina zde končí a tím zaniká jeho poradna pro neplodnost v Děčíně :unamused: .
15. dub 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dckami: gratuluji :dizzy_face:
já včera dozobala první balení clostilu a v sobotu mě čeká kontrolní UTZ
15. dub 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Včera jsem byli celá rodina na večeři přivítám taťku po návratu z ciziny. Fajn oslava, naši objednali šampus na přípitek a brácha nám k tomu oznámil, že čekají rodinu. Prima zpráva, snažili se od prosince, takže po 3 měsících se jim to povedlo. To se někdo má. :wink: Mě to fakt sebralo, doma jsem to obrečela, na dnešek jsem spala pár hodin, jsem vyřízená. Přeju jim to, to je jasný, ale psychicky mě to úplně položilo :cry:
16. dub 2008 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dckami, to moc dobře chápu. Ale taky se dočkáš :slight_smile:
16. dub 2008 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmisa: tak jsem koukala, ze mame na zadance velkym pismem, ze je nutne predlozit vysledky predoperacniho uz na zacatku stimulace.
16. dub 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Campi, no vidíš, aspoň si se koukla a všechno krásně stihneš :slight_smile:
A co nálada? Už jsi psychicky lepší?
16. dub 2008 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to lepsi, i kdyz ne uplne super. Nejak se nemuzu srovnat s tim, ze jsem se takhle zhroutila a nedokazala to ovladnout. Hodne me potesila moje prakticka lekarka, ktera je fakt bezvadna, kdyz jsem citila, ze by i ona byla rada, kdyby nam to vyslo a snazila se mi dodat optimismu.

Manzel se fakt snazil, ma to chudak tezky.
Vcera jsem mu kladla na srdce, ze musi do konce tydne zajit k prakticke a na krev, protoze je pristi tyden do ctvrtka v Amsterdamu a jinak se to nestihne. Ze nejdriv presvedcive kricim, ze IVF ani dite nebude a pak zacnu nemene presvedcive plasit s vysetrenim, aby nam to nahodou o mesic neuteklo...
16. dub 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Campi - měl by být manža rád, že sis to rozmyslela :wink:

Dckami - no to se ti nedivim. Taky to čerstvým těhulím přeju, že jo, ale kdybych byla místo nich těhu já, tak bych teda byla raději :wink:
Se vždycky můžu vzteknout, když vidím, jak někdo porodí do roka od svatby :confounded: Až si přijdu jako protivná nepřející ženská, ale já myslím, že se nám nemůže po tolika zkoušeních nikdo divit :wink:
16. dub 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Campi, někdy to prostě jinak nejde a nahromaděný stres, pocity musí ven, hlavní je se zase zvednout a jít dál.

Můj manža byl jen na krvi, praktickej mi vypsal žádanku i pro něj a pak mi dal výsledky.
16. dub 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grej: tak tri bojovnici? Nakonec nechas zavest dvojcata? Ja po tom svem zachvatu dost silne premyslim, jestli bych je vlastne zvladla, jak jsem si jeste pred tydnem myslela:slight_smile:
16. dub 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dckami, zive si to predstavuju, jaky to pro tebe bylo, kdyz to bracha oznamil, okolo me jsou vsechny tehule a maminy a vety typu - tak co vy? jsem nenavidela. radovala jsem se s nima, ale bylo mi zaroven tak uzko...
16. dub 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně jak říká Jmis - pociti musí ven. Vyřvat se, vybrečet... to je to nejlepší. Ne to v sobě dusit. Což my, super ženy, často děláme. A chlapi jsou z toho pak na větvi.

No, jestli vydrží, tak nechám zavést jen dvě. na tři jsem hodně velkej srab :wink: :grinning:
Neboj, zvládla bys to. Budou to tvoje miminka, nikdo ti nebude do výchovy mluvit, takže to budeš zvládat levou zadní :wink:
16. dub 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grej a co pak s tím chudákem? :grinning:

Já bych zavedla 3 a děj se vůle boží :slight_smile: Trojčata si nemyslím, že by se chytla, ale ta dvojčata by už byla pravděpodobnější :slight_smile: Ale v mým věku není na co čekat.
16. dub 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No toho chudáka necháme zmrazit... Uvidíme, třeba nám v GESTu něco doporučí a asi bych se řídila jejich radama... ALe stejně nevěřím, že to přežijou všechny 3...
16. dub 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
A zamrazujou jedno embryo? Ja cetla, ze snad az od dvou kousků. Je pravda, ze jsou to predcasne uvahy, kdyz nevime, kolika se bude v rozmnozovaci misce libit.
16. dub 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já právě nevím, neptala jsem se. Ale jak říkáš - uvidíme, kolika se vůbec bude v mističce líbit :wink:
16. dub 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
campi, jen k tomu zamrazování-v Pronatalu ti zamrazí klidně i jedno, větišnou to dělají proto, že když pak pak šla ještě jednou a třeba by bylo k zamrazení také jen jedno, tak abys měla pak na zavedení 2 embryjka-ve většině případů ti tam zavádí dvě, jeden kousek nebo tři jen málokdy.

dckami, taky to znám-moje ségra vysadila prášky a otěhotněla hned první měsíc po vysazení, zatímco my se snažili 3 roky,ale já se řídila hesla přej a bude ti přáno a začala vybíra oblečky a hračky pro mojí neteřinku a tak nějak jsem už nemyslela na sebe a najednou jsem byla těhu-tak držím pěsti a kldině se i vybreč hodně to pomůže,ale hned hurá se oblkopit veselýma lidme a myslet pozitivně.
16. dub 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj klarusko - to je ale hnusne , co? myslim venku? copak delas - jsi dome zakutlana v telicku? co pupik?
16. dub 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mur to máš pravdu, já se pořád tak nudím, jsem doma od začátku a nic moc nemůžu dělat, tak jen kynu a kynu :frowning2: ale to je dobře, jen jsem zvědavá jak to pak budu shazovat.
A co ty, jak je?Něco nového?
16. dub 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klarus, ty máš nějaký problémy? Že jako nemůžeš nic dělat.
16. dub 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, teď už je to snad dobré,ale do 14. týdne jsme pořád lítali po doktorech, vždycky večer jsme začala krvácet-většinou po sprše, to jsem se už ani nenakládala do vany.
Měli jsem strach, že o malé přijdeme, byla to hrůza.Pak mi vždycky píchli injekci a nasadili mi léky-ascorutin proti krvácivosti, berou ho i starší lidé na praskání žilek.Teď už je to snad dobré, musím to zaklepat-nejlíp na zuby.Jo a s nějakým miliskováním je konec, sex nám taky zatrhli :frowning2: ale co by člověk pro mimčo neudělala, že jo :wink:
16. dub 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
urcite se Kalrus jen nenudis, ne? no ted bude hezky, tak si zajdes na prochajdu....
ja jdeu pristi tyden na UTZ, jestli jako jo nebo ne :grinning: :grinning: drz mi palcaky.
co pohyby - od ktereho tydne je citis?
16. dub 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klarus, aha, to je blbý. Ale jak píše Mur, bude hezky, tak budeš procházkovat.
16. dub 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
klarus - bude lip. nastesti, ze to krvaceni skoncilo, ne?
16. dub 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Má pravdu, ještě že je tady ten koník, pak taky hodně čtu a chodí mě navštěvovat seégra s malou a nebo jdu k mojí mamce,ale na procházky chodím jen na chvilku, tak na 20 minut, to mi doporučila paní doktorka, tak jí poslouchám.
Pohyby má každá jinak,ale většinou říkají, že od 20.-22. týdne,já už jsem měla tu možnost - je to krásný pocit-hlavně v noci, když sebou malej pěkně mele.
Neboj, dopadne to dobře, já na tebe budu myslet, nemám nic jiného na práci, tak budu mačkat všechny palce i na nohou-hlavně se naž být v pohodě-hodně to udělá a taky odpočívej, hezky papkej vitamínky, třeba kyselinou listovou a manžíl vit. E a uvidíš, že se zadaří-hlavu vzhůru mur :wink:
16. dub 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, skončilo-naštěstí, měli jsme s manžou pěkný nervy.
Nebojte holky na Vás taky dojde a pak si budete hezky užívat, třeba ranních nevolností ( které mě naštěstí minuly), přibývání na váze ( kterého se pěkně bojím pokaždé když jdu do poradny ) a taky nákupu všech těch nezbytností ( to mám pak strach, že tam vykoupím celý krám a nezůstane nám ani na chleba ) :grinning: :grinning: :grinning:
Moc Vám to přeju :wink:
16. dub 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už se na nevolnosti těším, aspoň nebudu tak rychle kynout :grinning: Kamarádce nic nebylo a nejvíc nabrala v 1.trimestru :slight_smile:
16. dub 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
klaru, moc nas to povzbudilo, diky.
16. dub 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jo to máte pravdu jakmile jsou nevolnosti, takže žádné nabírání během 1.trimestru nehrozí-horší je to jak jsem to měla já-žádné nevolnosti, pořád jsem jen ležela, nic nedělala a kilča šla sama nahoru,ale není to zase tak hrozný a k tomu těhu to prostě patří, tak se holky hezky těžka-mimi dělá krásná těla :grinning: :grinning: :grinning:

mur, to jsem ráda-a pamatuj si, že ne s poctivostí nejdál dojdeš,ale s optimismem :wink:
16. dub 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek