Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

svetruska
31. črc 2009

🙂 ja uz chci takyyy😀

erine
31. črc 2009

ale doufám, že to půjde, páč ty sestra u obvodačky mi neodebrala krev nejspíš na anti HCV, nebo ty výsledky nemůže najít a včera si toho všiml doktor při kontrole těch výsledků.. chce se mi brečet.

erine
31. črc 2009

Světru, neboj. dočkáš se. miminka budeme mít určitě všechny. jen nikdo neví kdy..... 😢

svetruska
31. črc 2009

jj urcite musime verit a byt trpelive a mít víru - je jedno v co ale hlavne samy sebe 😵

marmina
31. črc 2009

BRZY!

erine
31. črc 2009

no to s takovýma co ve svém bordelu zahrabou výsledky těžko... panebože já jí asi zabim

janysek70
31. črc 2009

Svet, Marhulinka mi napsala, jak měla ona ten dlouhý protokol, tak ti to kopíruji ( vložili ji jednu bublinku a už je nyní 7tt 🙂 ) : 18dní antikoncepce,po které byla normálně ms a druhý den injekce na vyvolání přechodu,pak utz aby se vše zkontrolovalo /jestli není žádná cysta a jaká je sliznice a prostě jestli je to o.k. a kdy se začnou píchat injekce/...pak od 17dne jsem už píchala injekce...a v tento měsíc už ms nebyla...začala jsem hormony píchat bez ms...

svetruska
31. črc 2009

jany moooc dekuji to vse zas vyjasnilo 🙂

marmina
31. črc 2009

erine, a to uz nejde ty testy udelat? asi je pozde vid....

papuchalk
31. črc 2009

ahoj holky!
gucci - velká gratulačka - jo, a je hezký (a inspirující), cos napsala - že nemáš strach, že miminku věříš! 😀

erine
31. črc 2009

tak jsem volala obvodacce, výsledky budou až v pondělí. prostě to laboratoř neudělala. 😢 😢 😢

papuchalk
31. črc 2009

erine - tak snad Ti to v Pronatalu nestopnou kvůli jedné věci, ne? i tak už je to pro tělo pěknej záhul...

papuchalk
31. črc 2009

Marmi, koukej, jak jsem si nastavila profil 🙂 - máme termín den za sebou!
Určitě to spolu dotáhneme do zdárného konce!
Já jdu dneska odpolo, potom ale už nebudu na počítači, takže se tu zastavím buď v neděli nebo v pondělí, ale nebudu mít ještě výsledky z krve, nebyla jsem taková aktivní jako Ty a tak mi krev budou brát až dneska u Břešťáka.

erine
31. črc 2009

nevim, chce se mi brečet. po jedné mi zavolá doktorka z pronatalu a řekne mi jestli mi to udělají, nebo ne. tohle budou nejhorší 3hodiny

marmina
31. črc 2009

erine, vyjde to!

papuchalko, tak s tim terminem to je hezke!! myslim, ze se mi termin jeste soupne, kdybych to brala presne od IUI mela bych termin 19.2., uvidime jak to bude ve skutecnosti 🙂

no, jsem nekdy aktivni, ale ty to budes mit zase zadarmo, ja si za testy u obvodaka musela zaplatit 220 kc

janysek70
31. črc 2009

Eri, mně Vobořil říkal, že ty testy na pohl.choroby dělají pak ještě po OPU, tak nevím. Třeba když jsem byla v Sanusu, tak tam nechtěli vůbec žádné předoperační vyšetření, natož všechny tyto testy.... To je nesmysl, aby tě nastimulovali a pak ti vajíčka neodebrali, to by bylo riziko i toho hyperstimuláku, že by v tobě dál rostly a to si nelajsknou. Jseš jejich klientka, pokus stojí velké prachy a jen tak mávnout rukou nad pokusem nejde....

jizu
31. črc 2009

ahoj holky
Eri - držím pěsti. To jsou šoky, viď? člověk je tak nějak na vše naladěn a pak mu nějaká pipina mále přivodí infarkt. Já myslím, že ti to povolí. Vědí, že stimulace je pro tělo velká zátěž a nehledě na to, kdyby ti ta vajíčka neodebrali, tak to taky asi není to pravé. Dělají ty testy taky kvůli tomu, aby si nezamořili laboratoř nějakou žloutenkou, nebo tak, ale takhle když budou vědět, že testy nemáš, tak se na to můžou připravit. A nemůžeš ještě zkusit zavolat do té laboratoře? říct jim o co jde a oni se třeba překonají. Já bych to zkusila. 😉

erine
31. črc 2009

takže další šok... volali mi od doktorky, že nakonec by to šlo....bla bla bla a že ty výsledky budou mít dnes. panebože proč. copak nemáme být vklidu? já se z těch doktorů fakt po...

erine
31. črc 2009

jinak všem děkuju za podporu, měla jsem infarktní stav ☹

erine
31. črc 2009

jo, a volali z pronatalu. udělali by výsledky tam, a odběr by mi zítra provedli. no nejsou oni úúúúúúúžasný? 😀

marmina
31. črc 2009

erinko, vidis, oni by te v tom nenechali!!

ale jsou to nekdy opravdu nervy, nic nemuze byt bez komplikaci....

gucci
31. črc 2009

erine: tak hlavně, že se to nějak udělá 😉

erine
31. črc 2009

marmi, to ti povim. tak mi pls držte palce, ať tam je hodně zdravých vajíček... 😉

marmina
31. črc 2009

drzime, drzime! budou to tvoje soukrome velikonoce 😀

erine
31. črc 2009

no to je hezký 😀 co plánujete na víkend.. doufám, že mi po narkoze bude dobře a neděli hodím malou opalovačku...)

marmina
31. črc 2009

my pojedeme k rodicum relaxovat do prirody 🙂 snad bude hezky.

erine
31. črc 2009

no právě že nádherně. v neděli až 32st. opalovačka jak vyšitá 😎

marmina
31. črc 2009

tyjo, tak to je na me moc! 🙂 ja se musim slunicku vyhybat, nedela mi to dobre a taky bych vypadala jak pipi puncochata 😀

marmina
31. črc 2009

jdu si ulovit neco k obedu, tak zatim!!

erine
31. črc 2009

pravda, a taky se prý těhulkám dělají skvrny ze sluníčka