Sanus Hradec - zkušenosti

jasemin26
24. čer 2019

Ahojky, v září jdeme poprve do sanusu,mohu se zeptat co nas ceka? Popřípadě jaké máte zkušenosti. Predem děkuji

vladuska29
12. lis 2019

@anettak no uvidim do pátku. Teď jsem se rozhodla ze dřív jak v sobotu testovat nebudu pokud teda nepřijde v patek Ms. Ani nemám doma žádný test už. A pak ještě zkusime kdyztak jeden pokus. A kdyby ani ten nedopadl tak na další půjdeme až po novem roce. Ze by sme si prez Vanoce odpocinul od toho vseho.

vladuska29
15. lis 2019

Ahoj holky tak já jsem dneska 15dni od IUI a zároveň mám dneska termín Ms. Ta zatím tedy nikde a tt negativní 😞😞 takže dnes vysazuji utrogestan a počkám na Ms. Snad přijde tak aby nám to dobře vyšlo na další IUI

martaskaaa
15. lis 2019

@vladuska29 to mě mrzí, tak snad to dopadne příště 🍀

martaskaaa
15. lis 2019

@anettak a co ty?

vladuska29
15. lis 2019

@martaskaaa no snad jo. Teď hlavně aby přišla Ms tak aby mi 12dc nevychazel před víkendem těsně protože kdyz by vysel na patek tak pak v pondělí uz by na IUI bylo dlouho asi. Ale i tak mam dilema jestli když by to vyslo takto jestli zacit brat clostik a i tak se tam objednat 🤔🤔

martaskaaa
15. lis 2019

@vladuska29 já mám pocit že v HK byli tenkrát i v sobotu..nebo už ne? A však třeba to může vyjít na jiný DC, uvidíš jak folikuly porostou, můžeš jít eventuálně na IUI v pátek a v neděli to ještě pojistit 👍

vladuska29
15. lis 2019

@martaskaaa záleží jak mi vyjdou dny cyklu. No uvidim az prijde Ms

anettak
15. lis 2019

@martaskaaa ahojky tak u mě krev pozitivní Hcg 1283 🙂

martaskaaa
16. lis 2019

@anettak tak to už je krásné číslo, tak ať se miminku daří, gratuluji 🍀👍

anettak
16. lis 2019

@martaskaaa Děkuji na kontrolní ult jdu až 3.12. budu netrpělivá 😀

jasemin26
autor
16. lis 2019

@anettak gratuluji

vladuska29
17. lis 2019

Ahoj holky tak ja hlásím dnes 1DC. Takže letos pujdem ještě na jedno IUI

anettak
17. lis 2019

@jasemin26 děkuji 🙂