Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

kacka49
25. kvě 2016

@veervit prolomíš, neboj 😉. To se určitě zavrtává 😉. Jestli to není červená krev, tak to bude v pohodě 😉. Nezoufej a mysli pozitivně 😉. Držím pěsti 😉

veervit
25. kvě 2016

@kacka není červená, teď už ani hnědá.. ono to myšlení moc pozitivně nejde ☹ chjo, to je situace. Ale děkuju😉

veervit
26. kvě 2016

Tak já to tu neprolomim. Test naprosto bílý. Vůbec nic..

missuttka
26. kvě 2016

@veervit kolikaty den jsi po vlozeni?

missuttka
26. kvě 2016

@veervit nezoufej,pokud si dobre pamatuji tak jsi byla minulou stredu,tak se to jeste nemusi ukazat. Co jsem tak koukala na diskuze tak 10den se zacina neco ukazovat 😉 nadeji mas porad

kacka49
26. kvě 2016

@veervit mně se ukázaly čárky až 12. den, tak se nestresuj 😉. Ještě špiníš?

veervit
26. kvě 2016

@kacka49 dnes jsem 8.den. Už nešpiním, ale bolí mě břicho.. Uvidíme... 😠

veervit
26. kvě 2016

Tak jsem to teď dostala

andreee86
26. kvě 2016

@veervit ahoj Verčo, to je mi moc líto, přeji hodně sil, ale určitě to zvládneš! Hlavně neházet flintu do žita!!!

missuttka
26. kvě 2016

@veervit to me moc mrzi,drz se!! ☹ ach jo. Drzela jsem ti palecky

cermitko
26. kvě 2016

@veervit to me mrzi. Bud silna. Do tretice se ti to podari. Myslim na tebe.

andreee86
26. kvě 2016

@kacka49 ahoj Kačí, já jsem dneska 32 DC a MS nikde... Ani tomu nic nenasvědčuje, že by měla dorazit. Ale ještě tomu naději dávám, vždycky jsem měla MS nepravidelnou, tak snad dorazí a nebudu muset na vyvolávačku. Zítra jedete pro výsledky z Imuna, viď? Tak držím palce, budu na tebe myslet. My bychom měli příští týden už dostat výsledky z genetiky, nikdo zatím nevolal, tak si myslím, že to bude v pořádku, jinak by asi už Dr. volala. Prosím tě, kde je v Jihlavě Lékaŕský dům? Nechá se tam dojít pěšky, když zaparkuji v City? Jinak to moc neznám.

veva1211
26. kvě 2016

@veervit bud silna!Co tady vseci prozivame jaky usili jak psychicky tak fyzicky.Jak clovek moc mimi chce....a jini si ho nevazi tak je cloveku ouzko.Zrovna dnes v praci mi povida zenska ktera je v 6.mesici tehotenstvi ze toho parchanta nechce kdyby umrelo v ni tak by bylo nejlip a ze ho da do kojenaku....To mi rozum nebere☹.Ze takova zena mit deti muze a mi se tady snazime a dali bychom mu tu nejvetsi lasku,rodinu ...to je bezmoc☹.!

karkab
27. kvě 2016

Holky,dával jste si někdo v Sanusu zavést dvě embrya?

anickaa87
27. kvě 2016

@veervit jeste neztracej nadeji pokud nekrvacis tak je vse ok, vsichni drzime palce 🙂

anickaa87
27. kvě 2016

@veervit to me moc mrzi:((( je to opravdu ms?

kacka49
27. kvě 2016

@veervit mrzí mě to, ale drž se, příště už se zadaří 😉. Ale aspoň to odejde přes MS a nemusíš na žádné čištění ... Měla jsem pozitivní test, krev, užívala si těhotenství a pak ... Je to asi 2 měsíce, co tu jedna z nás psala, že vyhráno máme až po porodu. Nesmíme to vzdát a to štěstí k nám přijde, jen my si ho musíme pořádně vybojovat. A to my přece umíme 😉

kacka49
27. kvě 2016

@andreee86 po té revizi to máme rozhozené ☹. Ano, za chvilku odjíždíme, tak uvidíme, co nás čeká ... Lékařský dům? To slyším prvně ... Jaká je to ulice?

kacka49
27. kvě 2016

@andreee86 tak už jsem našla, kde to je - je to bývalá budova Tesly. Asi nejblíž tam zaparkuješ na parkovišti u Billy a odtud dojdeš pěšky. Ze City je to celkem daleko. Možná bys našla místo i blíž 😉

veervit
27. kvě 2016

@anickaa87 ahoj Ani, ano opravdu ms. Volala jsem do Sanusu, léky musím brát, takže utroš polykat. To jsem zvědavá, jak to zvládnu v práci.. Břicho sem tam bolí fest, ale jak píše
@kacka49 - hlavně když to odejde s ms. Doufám, že jo.. Tak hurá do třetího kola ☹

veervit
27. kvě 2016

@kacka49 myslím na vás! Jsem strašně zvědavá, jak dopadnete!!

anickaa87
27. kvě 2016

@veervit to je mi fakt lito, myslela jsem ze ty to fakt prolomis :( mrazacky nemate ze, takze jdete do 3. IVF? Tentokrat uz to vyjde, vim jak ti je ale nesmime prestat verit a bojovat !!

kacka49
27. kvě 2016

@veervit děkuji, pak hned písnu 😉. Teď si užijeme Ikeu 😉

veervit
27. kvě 2016

@anickaa87 nemáme no. jojo, 3.ivf. Ale chci teď udělat max k tomu, aby jsme zjistili, proč se embrya přestanou vyvíjet, kde je chyba. Nevím, jakým vyšetření se dá zjistit třeba endometrioza, to mi taky nedělali... Ve středu padne na doktora hodně, ale hodně otázek..

kacka49
27. kvě 2016

@veervit a na genetice a imunologii jste byli?

veervit
27. kvě 2016

@kacka49 byli. Geneteika ok, já imunologie malinko protilátky, které se prednisonem "ostraní", manželovi zjistili 80% autoimunitní onemocnění spermií, což znamená, že přirozeně neotěhotním, ale přes ivf by neměl být problém.. Holky, podstoupili jste nějakým vyšetřením endometriozy? Mě řekli, že je to zbytečné. Tak jestli to doktor pozná z těch ultrazvuků, nebo z krve, že je toto ok?? Já sama na laparoskopii nechtěla jít, neb by to pro nás nic neznamenalo, neb přirozeně nám to nikdy nepůjde..

missuttka
27. kvě 2016

@veervit endometrioza se zjisti laparoskopii. A mas priznaky?

missuttka
27. kvě 2016

@veervit priznaky:velke bolesti pri menstruaci,tvori se cysty,ne klasicke,ale rikaji tomu hnede cysty-je v tom krev a ty nezmizi samy jako klasicky. Pak jsou bolesti od srustu,jak to taha.. no nic dobreho.. kdyz si na to vzpomenu,jak mi bylo zle a nikdo mi neveril. Doktorka na me ze jsem precitlivela. Manzel me kolikrat chtel vezt na pohotovost,kdyz me rano videl,jak lezu po ctyrech do koupelny.Mela jsem srostle vejcovody,nejake srusty deloha a konecnik atd. Operativne se srusty rozrusi ale do hodiny zase uz se tam vytvari. Diky endo nemam vejcovody,orezane vajecniky,dve operace za sebou a ted problemy s otehotnenim. Je to mrcha..

veervit
27. kvě 2016

@missuttka vůbec nic takového nemám. Bolesti jen půl dne, když ms dostanu, jinak o ní nevim a někdy při pohlavním styku bolest a trocha krve ale mě řekli, že mám pokles hormonů, což mohu vidět i na pleti. JInak nic..

kacka49
27. kvě 2016

Ahojky, tak jedeme z Prahy ... Mám zvýšené NK buňky, takže nasadíme Medrol a po KET máme nasadit Anopyrin. Manžel nic moc spermiogram a lehce zvýšené nález na lepek. Tak jsem hned volala do Sanusu a ve středu se jdeme objednat, co dál 😉. Tak ještě MS a vzhůru ke šťastným koncům, který na nás všechny čeká 😉