Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

vercastehnova
22. bře 2017

@kacka49 Kacko moc dekuju vcera jsem volalal a 10.4. jsme objednany tak uvidime ☺

uzovka68
24. bře 2017

@kacka49 dekuju doufam ze to vse dopadne dobre doporucoval darcostvi vajecniku ale toho se bojime pritel rika aby to nebyla naka divna zenska od pristiho tydne uz zacnu brat estrofen

uzovka68
24. bře 2017

@marketasis ahojky taky se bojim dvakrat se nam to nepovedlo tak doufam ze tet se to povede neboj urco povyrostou

uzovka68
24. bře 2017

@kacka49 tak to gratuluju ze se vam zadarilo

uzovka68
24. bře 2017

Jdu o radu beru protifar muzu ho brat i pri injekcich a jak dlouho muzu uzivat. A v prubehu stimulace doporucujou dostatek bilkovin.maso .mleko.a mlecne produkty.doporucite my neco dekuju 🙂

mrkyvka05
27. bře 2017

Ahoj holky, po par mesicich od posledniho neuspesneho ivf jsem zpet. Rada bych vam dodala optimismu. Vek 39let. 1dite pocato prirozene. Od te doby 2 zamkla tehotenstvi 8 a 10tt /revize/ a 1 samovolny potrat. Vysetreni imuno., genetika, krev. Vse vyslo v poradku. Podstoupili jsme 2 ivf vzdy bez transferu, odebrany vzdy pouze 2 vajicka. Kvuli veku jsme do 3ivf uz nemohla jit. Doktor doporucoval darovana vajicka, to jsem zamitla a uz se v sanusu neobjevila. Dnes jsem ve 14tt a vypada to vsechno dobre. Otehotnela jsem prirozene bez jakychkoliv leku, pouze kys.listova. Genetika vysla taky v poradku. Tak to nevzdavejte! Moc vam vsem preji at jsou testy pouze pozitivni!!! 😉

uzovka68
6. dub 2017

@kacka49 ahojky jak se vede tak snad se zadari nam na imunologii zjistili ze se tvori proti latky tak beru medrol a mam spravu a dole rozpis prosim te o radu rozumis tomu rozpisu bojim se abych to brala dobre

koudulinka
8. dub 2017

Ahoj holky, chodim do sanusu cca 2 roky..zjistili mi, ze mi chybi hormon, ktery umoznuje popraskani vajicek, aby mohly byt oplodnene, hned napoprve, kdy mi hormon 14. den cyklu pichli jsem otehotnela, ale bohuzel jsem mela zamlkle tehotentsvi. Po nejakem case jsem tam zacala chodit znovu a vyslůo to opet ten 14. den cyklu, ae opet ve 13. tydnu tehotenstvi jsem musela na potrat, mimi nemelo vyvinutou moc, trubici☹tak jsem do sanusu zavitala znovu..13. den cyklu vyjicka mala, tedy ze mam prijit za 3 dny..to uz mi bylo podivne, ale rikala jsem si, ze treba po tom potratu se mi ovulace rozhodila, rozhodli jsme se, ze zkusime inseminaci..tak za 3 dny jsem sla na kontrolu, ale vajickanedozrala☹nabidli mi tedy, ze od 2. dne cyklu si budu pichat nejake injekce, ze po nich ty vajicka narostou(tyto injekce si zrejme pichaji pri ivf ne??)mate s tim holky nektera zkussenoust?ze jste si pichaly tyhle injekce a pak sli na inseminaci?jak to probiha?partner se mnou ma prijit uz ten 2. den cyklu to ty spermie tak dlouho vydrzi?

uzovka68
8. dub 2017

@mrkyvka05 tak toje dobre zese vam to povedlo my mame posledni pokus tet uz jsme v rozbehu taky jsme byli na genetice tam vsechno dobry imunologii a tam me zjistili ze se tvori protilatka oplodneni vajicka tak my nasadili medrol a jeste jsem brala estrofen ten jen sedm dni vychazelo myto ze 3 beru posledni no a tet bych mela menstruovat ale zatim nic uz mam i vyrizene predoperacni vysetreni tak tet vubec nevim jestli to mohlo udelat zesem zacla brat iten medrol tak nevim jestli v pondeli mam radci volat do kolina

kacka49
17. dub 2017

@uzovka68 Ahoj, omlouvám se, že se ozývám až dnes, nějak jsem se sem moc nedostala. To Ti doktor zopakuje, jak to máš brát, ale cca 6. týdnů před ET (KET) začni po snídani zobat Medrol, týden před ET (KET) zdvojnásob dávku a den po ET (KET) se vrať na tu původní dávku 😉. Po 10-ti dnech od ET (KET) sniž dávku ještě na polovinu a jez do krevních testů - v případě pozitivních testů jez dál 😉. Bude to dobré, neboj 😉. A jak jste na tom? My se máme dobře 😉. Tak se opatruj a ozvi se 😉

kacka49
17. dub 2017

@koudulinka Neboj, vyjde to i vám 😉. Jaké injekce si máš píchat?

koudulinka
18. dub 2017

@kacka49 ahoj ja jeste nevim jake mela bych to dostat ted v nedeli tak v pondeli tam pojedu a teprv mi je daji, pojistovna nam to schvalila

vercastehnova
22. dub 2017

@kacka49 ahoj Kacko tak jsme byli 10.4 v sanusu nasadil mi Prednison a Estrofen. Ted ve ctvrtek jsem byla na kontrolnim UZ sliznice 8,7 mm a 27.4 probehne KET. Kato nechali jste si delat ten asistovany hatching?

kacka49
22. dub 2017

@vercastehnova ahojky Veru, tak to je super 😉. To je krásná výška sliznice 😉. Ano, pokaždé jsme si ho nechali udělat 😉. Držím pěsti a myslím na Tebe 😉

vercastehnova
23. dub 2017

@kacka49 dekuju moc. Taky jsme si s manzelem rikali ze do toho pujdeme. 10-15% uz je prece vetsi sance

koudulinka
25. dub 2017

Ahoj holky chci se optat v nedeli jsem to mela dostat a v pondeli jet do sanusu n.a. ultrazvuk a pro injekce ale stale jsem to nedostala vzdy jsem to mela present a pravidelne dnes jsem si udelala tehu test protoze uz 14 dni me boli press a tlacilo me v podbrisku a negativni a dnes odpoledne me hodne zacal bolet pravy vajecniky takovy tips boles nevim co to je pred14 dny byli vse v poradku na ultrazvuku😔a stale jsem to nedostala co mam delat

veervit
26. dub 2017

@koudulinka Zavolej do Sanusu. Já jsem ms taky jednou nedostala, normálně jsem tam jela, ultrazvuk mi udělali, všd bylo ok, dali mi injekce a ms přišla za dva dny. To máš z nervů. Já taky pořád přemýšlela, kdy to přijde a pak mě uklidnili a ms přišla.

koudulinka
27. dub 2017

@veervit byla jsem ran a tell mi ze mam ovulaci ze je tam folikul tak mi pichli pregnyl a mame to doma zkusit ale prisla jsem domu a zacla jsem spinit tak vubec nevim co mam delat

veervit
28. dub 2017

@koudulinka hele, ale já když mám ovu, tak vždy špiním. Jak se asi uvolní vajíčko my bylo vysvětleno. Není to teda silné, ale vždy tam krev mám.

veervit
28. dub 2017

@andreee86 Ahoj Ajo, myslím na tebe, jak bojujete??? Jak jste na tom??

koudulinka
28. dub 2017

@veervit ja to prave nikdy tak nemela ale je to asi jak to rikas protoze byli jen to spineni a nic vic a boli me podbrisek tak uvidime zda se zadari😉

koudulinka
28. dub 2017

Take me ms nakonec prisla a k nicemu protoze v sanusu zitra ani v nedeli nejsou ani dnes takze je vse v haji

koudulinka
28. dub 2017

Me nejde do hlavy ze vcera jsem tam mela zraly folikul pichli mi pregnyl a dnes prisla ms

veervit
28. dub 2017

@koudulinka to je nejake divne. Jak to, ze ti ms přišla? Hm, tak to nevim..

koudulinka
29. dub 2017

@veervit jo je to divne fakt uz jsem zoufala zas jen cekat

suzik161
29. dub 2017

@koudulinka zkusila bych tam zavolat dnes, oni normálně dělají výkony, takže tam někdo bude a určitě poradí. Jinak ta MS je opravdu divná, je to hodně? Nemůže to být ovulačí špinění?

koudulinka
29. dub 2017

@suzik161 ja tam volala uz vcera a od vcerejska do nedele tam zadny doktor neni az v pondeli a to uz je pozde.jo je to normalni silne menses.je mi divne ze je ovulace a najednou menses nevim no

suzik161
29. dub 2017

@koudulinka to je opravdu divné. To mě mrzí, ale třeba se to mezitím povede 🙂

koudulinka
29. dub 2017

@suzik161 no uvidim hlavne pritel yrejme pojede v cervnu do lazni...☹

koudulinka
29. dub 2017

ahoj holky chci se optat, posilali vas ze sanusu na vysetreni imunologie?ja mam pouye s pritelem udelanou genetiku tak nevim jestli neni take dulezita ta imunologie..a to posilaji asi pouze do prahy ze?nikde bliz to asi neudelaji