Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

suzik161
29. dub 2017

@koudulinka imuoogie je v Praze, ale jsou tam super. Dělali nám jí po 1.nepovedeném pokusu. Snad se vám to do té doby povede zařídit, než odjede

eiccul
29. dub 2017

Milé ženy,

dovoluji si Vás oslovit s prosbou o vyplnění anonymního dotazníku. Zpracovávám diplomovou práci na téma: Sexualita ženy před a během léčby v asistované reprodukci. Průzkum je určen bezdětným ženám od 25 do 40 let, které se léčí na klinice umělého oplodnění minimálně po dobu jednoho roku a podstoupily minimálně jednu hormonální stimulaci (aplikace hormonálních injekcí).

https://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/sexua...

děkuji

koudulinka
29. dub 2017

@suzik161 nam delali genetiku ale na imunologii nas neposlali tak nevim jestli je to nutne ja 2x otehotnela ale1 bylo zamlkle a 2 nemelo vyvinutou moc.trubici a to nam rekli ze byla nahoda

vercastehnova
29. dub 2017

@kacka49 ahoj Kacko tak jsem byla ve ct na KET emryo pry je krasne 😉 tak uvidime jak to bude dal.. Kato prosim te je normalni ze me boli bricho jak kdyby mela prijit MS? Kapanek me to znervoznuje 😞

kacka49
29. dub 2017

@vercastehnova ahoj Veru, tak to je skvělé 😉. Držím moc palečky 😉. Ano, ano, je to normální, embryjko si dělá místečko a uhnizďuje se. Odpočívej a šetři se 😉, myslím na Tebe 😉. A hlavně buď v pohodě a nestresuj se 😉

vercastehnova
29. dub 2017

@kacka49 dekuju za povzbuzeni. Odpocivam co mi nase mala dovoli. Nastesti tatka funguje bajecne a malou si bere ven co to da 😉 horsi to bude v tydnu jezdi kamionem a pres tyden je fuc... Kaci kdy sis po KETU delala test?

kacka49
29. dub 2017

@vercastehnova není zač 😉. No mi byli na Ketu 16.12. a dlouho jsem to nevydržela, test první jsem dělala 22.1. na Šimona (měli jsme předpovězeného kloučka a chtěli bysme Šimona) - tam už byl duch a 24.12. byly čárky už silnější a pak už to jen sílilo ... Na krev jsme šli až 30.12. Mimochodem čekáme holčičku 🙂, takže předpovědi zklamaly 😉. Ale vydrž co nejdéle ... Poprvé jsem měla ducha až 10. den po KET 🙂

kacka49
29. dub 2017

@vercastehnova oprava - první test jsem zkoušela 22.12. 😉

vercastehnova
30. dub 2017

@kacka49 ja si prave vubec nevybavuju kdy jsem si po ET delala test ☺ zkusim vydrzet aspon do pristiho vikendu. Koukam ze mas termin porodu v srpnu my mame Sarinku narozenou v srpnu 😉

koudulinka
30. dub 2017

Ahoj chci se jeste optat zda je mozne ze by dal pritel sperma a zamrazili ho a pak mi udelala iui? Jde o to ze ma odjet do lazni a nevim zda bude doma tak ze by ho zmrazili a ja tam pak jela sama?

uzovka68
2. kvě 2017

Zdravim tak dnes jse po vijmuti ale jen jeden zitra mam volat jak se vyviji a v patek bych mela jit na zavedeni zpet mame uz posledni strasne se bojim

andreee86
3. kvě 2017

@veervit Ahojky, no já mám za sebou 2. IVF a nic, tak nějak nevím, jak dál... Co vy, jak se daří vám? 😉

uzovka68
3. kvě 2017

Tak ani na potreti ne zadarilo mam dotaz byl nekdo na darcostvi vajicek mame jedinou moznost a kolik to stoji

nmnmnmnm
3. kvě 2017

Já měla DV. Měli jsme 3 embrya. Žádné se nechytlo. 😢Cena cca 80000. Jsme samoplátci. Ale už nám hledají další dárkyni. 👍

berustik
3. kvě 2017

@uzovka68 darovaná vajíčka s pokusem na pojišťovnu stojí v Sanusu cca. 40000,-kč

uzovka68
4. kvě 2017

@berustik uz myje 39 let na umelko ty tri pokusy do 39 let na pojistovnu jsme uz vycerpali a to darcovstvi se pocita k tomu umelku nebo toje zas jinak

veervit
4. kvě 2017

@andreee86 ahoj, ajej, tak jsme na tom stejne. To jsou stejne stavy ze? Nekomu to jde hned a my se tak trápíme. Ajo, my jsme navštívili 2 osoby, jeden lecitel a druha je neco pres psychiku a uzasne me teda pomohla ta s psychikou. Jsem o 100% klidnější a šťastnější a oba dva nezávisle na sobe řekli, i kdyz nevědělis cim jjdeme, ze za nedlouho se docame. Tak jsme oba v klidu, jezdíme po výletech a je nam fajn. A ještě jsem začala cvičit dle Mojžíšové, gyndar mi to napsal, tak denne pul hodiny cvičim a dobry. Takže alespoň po psychicke str.jsme v pohode. A co ted vy?? Vy žádný problém větší nemáte ne??

nmnmnmnm
4. kvě 2017

@uzovka68 Bohužel si myslím, že je to k tomu. Takže bys byla samoplátce. Ale jistě to nevím. Třeba by to nějak šlo.😕

berustik
4. kvě 2017

@uzovka68 na pojišťovnu jsou 4 pokusy pokud jsi zavadela po 1 embriu,pokud byli vkladany 2 embrya jsou ty pokusy jen 3 a s tim vekem si nejsem jista jak která pojistovna to proplaci,nektera to mela do 39+364 dni tedy těsně před dovršením 40-cítky,musela by jsi si to zjistit u tve pojistovny

uzovka68
5. kvě 2017

@veervit je a kde se da sehnat to cviceni nam to taky nejde uz tet jsem byla po treti a mela jsem jen jebno a tose neoplodnilo rekli nam ze jedine darovanr vajicka

uzovka68
5. kvě 2017

@nmnmnmnm hm tak uvydime nemate stim skusenost

evulinka10
6. kvě 2017

@berustik Holky, všechny pojišťovny už to mají bohužel stejné a to 38+364 ☹ Zjišťovala jsem si to před druhým pokusem, kdy jsem chtěla přejít k VZP a tam mě právě paní psala, že už to mají také takto 😉

vercastehnova
6. kvě 2017

@kacka49 ahoj Kacko tak jsem zkousela test a nic. Tak nevim jestli je jeste brzo a nebo to je definitivne v haji. Dneska je to 9 den po KET

veervit
7. kvě 2017

@uzovka68 to se vetsinou asi cvičí v nemocnici neb kde se cvici rehabilitace. Koukni na web u vas. Na netu najdeš. Pak jsem sla na gyndu, dal doporuceni a uz od prosince tam chodim 🙂

kacka49
7. kvě 2017

@vercastehnova vydrž, Veru, poprvé jsem měla ducha až 12. den po KETU 😉. Držím palce 😉. Někteté testy jsou i méně citlivé ... Myslím na Tebe 😉

kacka49
7. kvě 2017

@uzovka68 já jsem zkoušela i hormonální jógu a ta je taky skvělá ... Koukni na net, zda tohle nebo Mojžíšovu metodu někdo u vás v okolí cvičí 😉

vercastehnova
7. kvě 2017

@kacka49 Kaci moc dekuju. Zitra by mela dojit MS tak uvidime kdyz ne tak zkusim v utery test. Kaci myslis ze me bricho muze bolet i z toho ze mam porad zavadet Utrogestan. Mam porad pocit jak kdyby uz MS dorazila

kacka49
7. kvě 2017

@vercastehnova vydrž, to klapne 😉. Pozitivně mysli 😉. Určitě Tě může bolet břicho z Utrogestanu, mě bolela i prsa pokaždé jako před MS ... Brouček si může dělat místo 😉. Mám takové pocity i v těhotenství 😉

vercastehnova
7. kvě 2017

@kacka49 dekuju za uklidneni 😉 o prsou mi jeste chvili vypravej pred 3 dny jsme myslela ze si neobliknu ani podprsenku 😃potom se Sarinka chtela mazlit a jak se pritulila tak jsem malem zarvala bolesti. ☺

uzovka68
8. kvě 2017

@kacka49 dekuju tobych musela sama nikoho nemam kdobi sel semnou ve stredu jedem do kolina na diskusi vyzjistit o darcostvi