Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

vendula2013
10. kvě 2017

krasny den o druhe mimco sr snazime rok a pul a stale nic vim ze je chyba z me strany mam nepravidelnou menstruaci bez hormonu ji nedostanu zaclo mi to haplovat dva roky po porodu ted nevim jestli mam cekat na doporuceni od gynekolaga nebo se obednad sama moc bych si prala uz prcka

koudulinka
10. kvě 2017

@vendula2013 ja se objednavala sama oni po me ani doporuceni nechteli prvni stejne bude jen takovy pohovor a pak vam udelaji vsechna potrebna vysetreni

kacka49
10. kvě 2017

@uzovka68 já jsem šla sama 😉

koudulinka
10. kvě 2017

Ahoj tak zitra jdu do sanusu 14.den cyklu tak jsem zvedava jestli tam bude folikul citim teda prsa a podbrisek tak doufam ze tam bude a pichnou mi pregnyl😕

uzovka68
10. kvě 2017

@koudulinka drzim palecky at vam seto povede

koudulinka
11. kvě 2017

@uzovka68 dekuju moc 2x uz nam to 14.den vyslo,Ale bohuzel jsem o one prisla 1.bylo zamlkle a 2. Ve13.tydnu zjistili ze se nevyviji moc.trubice😔pry nahoda vsechna vysetreni mame v poradku

koudulinka
11. kvě 2017

Ahoj tak dnes jsem byla v sanusu 14.den cyklu a je tam folikul tak nas ukecal zitra na inseminaci uz jsem z toho nervozni.pichli mi pregnyl a zitra v 9 jdu na to tak jeste aby tam byly naky pekny potvurky pohlavni styk jsme meli pred 6 dny protoze jsem pak byla porad v praci😔

vercastehnova
11. kvě 2017

@kacka49 ahoj Kacko tak jsem dneska byla v Sanusu na krvi HCG je zvyseny ale ne natolik aby to bylo sroptocentni. Takze v utery znovu na krev a bud hladina HCG stoupne a nebo to bude v haji... Jinak na testu je slaba carka

kacka49
12. kvě 2017

@koudulinka držím palce 😉

kacka49
12. kvě 2017

@vercastehnova celý včetejšek jsem na Tebe myslela, držím pěsti 😉. Opatruj se a šetři se, to vyjde 😉

koudulinka
12. kvě 2017

@kacka49 dekuji moc uz jsme to podstoupili tak jen cekat moc sanci tomu nedavam spermii pry bylo hodne ale jsou line tak uvidim a co hodne slychavam tak inseminace nepomohla

kacka49
12. kvě 2017

@koudulinka tak uvidíš, mysli pozitivně 😉. Držím palce 😉

mirkah123
12. kvě 2017

@koudulinka neni pravda,u nas sice vysla az na treti pokus,ale vysla a za tyden by jsme meli doma mit holcicku 🙂 drzim pesti! 😉

koudulinka
13. kvě 2017

@mirkah123 to je krasny a dekuji moc za povybuzeni nam to vyslo i normalne pouze s pichnutim pregnylu ale ted nas ukecal ze inseminaci da ty spermie co nejdal tak se nechame prekvapit jsem od zacatku presvedcena ze tam nejaka rychla potvurka doplavala😀a ze to uz urcite vyjde dekuji moc je dobre ze vim ze to nekomu vyslo moc mi to pomohlo ted jen 14 dni cekat😀

vercastehnova
16. kvě 2017

@kacka49 ahoj Kacko tak to bohuzel nedopadlo-plod se prestal vyvijet 😞 mam vysadit prasky pockat az prijde MS pak jet do Sanusu na kontrolni odber krve na HCG a kdyz bude negativni tak dalsi pokus...

kacka49
16. kvě 2017

@vercastehnova ahoj Veru, to je mi líto ☹. Ale aspoň víš, že to jde 😉. Tak ať Ti HCG klesne, ať můžete zkusit znovu ... důležité je, že to není mimoděložní ani zamlklé 😉. Drž se a zase písni 😉

vercastehnova
16. kvě 2017

@kacka49 dekuju moc za podporu. No hlavne aby prisla MS kdyz neprijde do 14 dnu tak musim na injekci na vyvolani MS. Ja tusila ze to nevyslo na TT byla porad takova slaba carka. Ale porad tam ta nadeje byla 😞. Co ti mam povidat slzicky ukaply... Urcite se ozvu hned jak budu vedet jak to bude pokracovat

kacka49
16. kvě 2017

@vercastehnova Veru, upřímně lepší takhle než pak potrat - já musela vloni v 8tt na revizi kvůli zamlklému těhotenství - bříško už pomalu rostlo, prsa taky, nevolnosti byly a embryo se přestalo vyvíjet. Rozumím Ti víc než dobře, ale příroda ví, co dělá 🙂. Brzy to vyjde, neboj 😉. Budu ráda, když se ozveš 😉

vercastehnova
16. kvě 2017

@kacka49 ja si taky rikam ze lepsi ted nez treba ve 3 mesici ale i tak to boli. Asi nam jsou souzeny druhy pokusy. Sarinka je z 2. IVF 😉 zitra uz mi bude lip.

kacka49
16. kvě 2017

@vercastehnova chápu Tě, bude dobře, i mně nebylo do zpěvu ☹. Určitě bude, čas trošku pomůže 😉. Nám se malá podařila až na třetí pokus 🙂

koudulinka
21. kvě 2017

Ahoj holky tak jak jste na tom?ja cekam po IUI jestli se zadarilo dnes je to 10.den od oplodneni ale priznaky zadne tak ze se zrejme nezadarilo ms mam dostat pristi nedeli

koudulinka
26. kvě 2017

Ahoj holky tak se mi zacina po IUI rozjiydet ms a to mela prijit az v nedeli..no co nadelame hlavu vzhuru...az to bude met prijit tak to zase prijde...sice jsem to trosku obrecela ale uz jsem se s tim smirila

sukiv
27. kvě 2017

@koudulinka to mě mrzí. My se chystáme v červnu na inseminaci poprvé, ale moc šancí tomu nedávám...za chvíli to budou dva roky a nic, už mě to vyčerpává. Můžu se zeptat, jsou v Jihlavě i o víkendu? Myslím, že mi ovulace vyjde zrovna na víkend a nerada bych to ještě o měsíc odkládala, už jsme to neřešili dost dlouho.
Dělali Vám prosím před inseminací nějaké vyšetření? Nám jen spermiogram a hormonální profil, jinak nic. V jiných centrech mi říkají kamarádky o více vyšetřeních...

lidaadil
27. kvě 2017

Zdravím vespolek. Jsem 3 dny po 3. IUI. Jj, také nám dělali jenom spermio, hormonální profil a klasické vyšetření + vnitřní UZ. Pokud nevyjde tento pokus, tak se mám objednat na průchodnost...

koudulinka
28. kvě 2017

@sukiv ahoj my se snazime pres 3 roky a do sanusu chodim 2 roky delali nam jen zaklad a zjistili mi ze mi chybi hormon na popraskani vajicek tak jsem tam jela mezi 10-14. dnem cyklu to ti udelaji uy a zjisti jestli je ovulka, dali mi injekci a ja otehotnela prirozene ale bohuzel to nevyslo 2x...ted jsme zkusili tu inseminaci ale pristi cyklus to zkusime zas doma...no o vikendu tam nekdy jsou ale ja tam byla vzdy v tydnu to by ses musela poradit tam s doktorem

koudulinka
28. kvě 2017

@sukiv kamaradka tam byla na inseminaci 2x a nic tak sli do umelka a ted je v 7. mesici, my alespon vime ze nam otehotnet jde normalne pomoci te injekce ale o tom umelku taky premyslim ze tam je to takove jistejsi ze do tebe daji oplozene vajicko, vidi jak se vyviji a hlavne rozeznaji ruzne geneticke vady a ty spatne vajicka odstrani...ale vyjde to asi tak na 25000

sukiv
28. kvě 2017

@koudulinka já jsem taky přirozeně otěhotněla. Jednou, před téměř třemi roky. Ale u miminka našli problém a v polovině těhotenství jsem musela na ukončení. Od té doby nic i kdybych se stavěla na hlavu. No jsem na tu inseminaci zvědavá. Dáme tomu pár pokusů a pak bych taky raději rovnou IVF. Čas hrozně letí. Nechce se mi další roky čekat.
Hlavně menstruace pořád nikde. Už jsem to měla dostat v pátek, je to jak naschvál.

koudulinka
28. kvě 2017

@sukiv no to cekani je strasne a jak rikas roky leti...neni na co cekat uz.. a test sis delala? no me prisla na den presne tak tam zitra yavolam a objednam se na 13. den cyklu...a uvidim

sukiv
28. kvě 2017

@koudulinka nedělala, břicho bolí a trochu už spinim, tak snad se to zítra rozjede. Četla jsem si nějaké tvoje příspěvky a taky sis celkem užila...já vždycky chtěla velkou rodinu, teď budu opravdu vděčná i za jednoho prcka.

vercastehnova
28. kvě 2017

@kacka49 ahoj Kato tak jsme byli v patek v Sanusu. Vyska sliznice 8,8mm cysty nejsou takze 5.6. bude dalsi KET. Tak snad bude uspesnejsi nez ten prvni..