Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

kacka49
28. kvě 2017

@vercastehnova tak to je nádhera, držím moc pěsti 😉. Skvělé, že můžete hned zkusit další pokus 😉

koudulinka
29. kvě 2017

@sukiv jo docela jsem si prosla peklem ale musim bojovat dal mam skveleho chlapa Ktery mi dost pomaha musim veri ze to vyjde

koudulinka
29. kvě 2017

@sukiv no proslajsem si peklem bylo to hrozne ale mam po boku uzasneho chlapa diky nemu vse zvladam mam silu jit dal a snazit se o dalsi mimco ikdyz je to uz nervy taky jsem chtela velkou rodinu

sukiv
29. kvě 2017

@koudulinka tak už jsem taky objednaná na první inseminaci, ale teoreticky to vychází blbě na víkend, tak uvidíme.
No u nás už to občas trochu skřípe, já jsem z toho už fakt na nervy a někdy jsem tak protivná, ze to se mnou fakt není lehké.

koudulinka
29. kvě 2017

@sukiv no to u nas bylo taky po nocich jsem brecela az mi rekl ze skoncim v blazinci..to bylo jeste nez jsme zacli chodit do sanusu..no ja tam jedu v patek za tyden jestli mi pichnou pregnyl zkusim to doma a reknou at posle zadost o ivf je to prave jen jistejsi ohledne genetiky a tak ale dam do toho vsechny me uspory ale pro mimco vsechno

uzovka68
30. kvě 2017

@koudulinka nevzdavej nic my tet pujdem na darcovstvi

koudulinka
31. kvě 2017

@uzovka68 nevzdame to udelam pro to cokoliv preji hodne stesticka

sukiv
31. kvě 2017

Holky, musí při inseminaci partner dat sperma v ten samý den nebo je to možné třeba i den předem?

sukiv
31. kvě 2017

@koudulinka chápu, taky jsem se už dost nabrečela. Nejhorší je, že není nic co by u mě odvedlo pozornost od touhy po miminku. Postavili jsme dům, na dovolené jezdíme často, ale stejně pořád myslím jen na to jak otěhotnět

koudulinka
31. kvě 2017

@sukiv no to my taky mame postaveno dokonce jsem si poridila i kocku ze pry to zenu sklidni a zabavi se ale denne myslim jen na miminko...

koudulinka
31. kvě 2017

@sukiv u nas chteli ve stejny den rano se partner a za 2 hodiny probehla inseminace

koudulinka
2. čer 2017

Ahoj holky tak tak premyslim, ze kdybych sla na ivf, ze bych pak rovnou i darovala vajicka, myslite si ze je to blby napad?

sukiv
2. čer 2017

@koudulinka my se chystáme na jaře koupit pejska, ale to je v plánu nezávislé na mimi, abych se doma sama nebála 🙂 já jdu za týden na ultrazvuk. Docela se těším. Jak ti přišli na to, že nepraskaji folikuly? Mě vždy jen řekli, že ovulace bude a dal to nikdo neřešil
Kolik ti je let, jestli to není tajné? Ze chceš darovat vajíčka...

koudulinka
2. čer 2017

@sukiv no my si poridily kocku..no oni mi brali v sanusu krev a pak hned jsem tam jela na ten ultrazvuk dali mi tu injekci a ja hned otehotnela a takhle se to povedlo 2x pokazde ale bohuzel se smutnym koncem, je mi 28

sukiv
2. čer 2017

@koudulinka já jsem si právě myslela, že darování vajíček má docela přísné podmínky a ještě je to limitovano věkem, ale nevím...zkus se na to zeptat. Ke komu chodíte?
Jinak máš alespoň tu výhodu, že tě netlačí věk, mas ještě spoustu času na miminku pracovat. Za deset let by tě nervoval ještě věk.

koudulinka
2. čer 2017

@sukiv chodime ke kucerovi no to asi jo ale pritel je o 9 let starsi nez ja...ja tam ted jedu v patek za tyden na ultrazvuk a uvidi se jestli tam bude folikul a budem zkouset...

sukiv
2. čer 2017

@koudulinka to se tam třeba potkáme, taky jdu v pátek 🙂 my máme Skurlu.
K chlapum je ten věk vic milosrdný, není to ještě tolik

koudulinka
3. čer 2017

@sukiv a v kolik tam jdes?ja na pul10

sukiv
5. čer 2017

Já jdu až odpoledne. Začala jsem brát inofolic, nemáš s nim zkušenosti? Prý podporuje ovulaci, kamarádce jedno balení zbylo, tak miho dala. A pekelně po něm cítím levý vaječník, jsem zvědavá, jestli tam opravdu bude folikul

koudulinka
5. čer 2017

@sukiv to nevim nikdy jsem to nebrala tak to je dobre znameni ja zatim ani tak nic necitim tak uvidim no bud tam folikul bude nebo ne..

vercastehnova
6. čer 2017

@kacka49 ahoj Kato tak jsem vcera byla na dalsim KETU ted zase 14 dni cekat jak to dopadne...

kacka49
6. čer 2017

@vercastehnova tak na Tebe budu moc myslet a držet palce 😉. Jsi doma nebo budeš chodit do práce?

vercastehnova
6. čer 2017

@kacka49 dekuju. Jsem doma na matersky. Jen moc toho klidu neni. Babicky pracujici a manzela pres tyden pryc a doma pomalu 3letou rostandu 🙂

kacka49
7. čer 2017

@vercastehnova aha 😉. Ale ono je to dobře, malá Tě aspoň rozptýlí a nebudeš na to tolik myslet 😉. My byli na Ketu 16.12. a díky vánočnímu shonu nebyl moc čas trápit se, zda to vyjde a ono to vyšlo 😉

vercastehnova
7. čer 2017

@kacka49 no je pravda ze na to tolik nemyslim nez kdyz jsem byla na IVF a byla doma sama... Spis je tezky ji vysvetlit ze ji nemuzu nosit. Porad dokola rikam ze me boli brisko ale je natolik kouzelna ze me vzdycky obejme a rekne jestli uz to je dobry 😉. Ja jsem hrozna porad pisu jen o sobe a ani jsem se nezeptala jak se dari tobe

koudulinka
9. čer 2017

Ahoj holky tak za chvili vyrazim do sanusu na uz jsem 13.dc tak se boom any tam byl folikul ale citim podbrisek a prsa tak doufam ze tam bude a daji mi pregnyl

sukiv
9. čer 2017

@koudulinka tak jak si dopadla? Já dnes byla taky, folikul parádní, v pondělí jsme mohli jít na inseminaci, ale... mam nějaký divný výtok, strašně mě bolí podbrisek, takže musíme prvně vyřešit toto.
Inseminace odložena ☹ ale mam radost z toho folikulu, myslím, že mi opravdu hodně pomohl ten inofolic

koudulinka
9. čer 2017

@sukiv ahoj no ja tam folikul mam ale je malz jeste tak tam v pondeli jedu jestli vyrost tak uvidime no ptala jsem se ho na ivf tak kdyztak asi pujdem v srpnu na to, v cervenci tam nebudou rikal ze to tam budou renovovat. a mas tam 1 folikul nebo vic?

sukiv
10. čer 2017

@koudulinka no jeden, ale byla jsem 12DC a už měl 19mm. Takže za mě úspěch, protože jinak jsem mívala třeba 18DC okolo 18mm. Ten inofolic určitě pomohl, jsou to jen vitamíny, volně prodejné. Ty ti víc folikulu asi ani udělat nemají, nejsou to hormony.
Fakt tam v červenci nejsou? To mi neřekl, sliboval mi inseminaci příští měsíc

koudulinka
10. čer 2017

@sukiv je to vole pridejne jo?vidis o tom ani nevim jo rikal ze tam budou az posledni tyden v cervenci ze 3 tydny to tam budou renovovat