Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

kacka49
10. čer 2017

@vercastehnova Ty děti jsou úžasný 😉. Nejsi hrozná, my se máme dobře, všechno zvládáme dobře 😉. Žádné otoky, bříško menší, zatím jen 4 kg nahoře a malá řádí v břiše o život 😉. Jen si musím denně píchat Beparinum kvůli blbé srážlivosti krve, ale to už si pícháme 10 týdnů, tak už to je běžný rituál 😉. Vše už je v normě, jen to musíme udržet 😉. Už se nám to pomalu blíží 😉

vercastehnova
12. čer 2017

@kacka49 ale jo jsem celou dobu mluvim jen o sobe a tebe jsem se nezeptala jak se dari... Jo jo jsou kouzelny. Ty jo tak ty injekce ti teda nazavidim. A uz mate vybrany jmeno? Jeste si pamatuju jak Sari taky v brisku radila kolikrat me tak nakopla zebra ze jsem jen hekla 😉 me od rana boli bricho jak kdybych to mela dostat tak se me zase zacinaji nervy pracovat

koudulinka
12. čer 2017

Ahoj holky, tak dnes navsteva sanusu, byla jsem tam v patek, ale folikul byl maly, ale dnes uz krasne dorostl, ani jsem v to nedoufala, dostala jsem pregnyl a jeste pred nocni jsme to doma zkusili, tak doufam, ze se to uz zase konecne povede, ale tentokrat az do konce...ted je nekonecnych 14 dni prede mnou...

kacka49
13. čer 2017

@koudulinka držím palce 😉

koudulinka
13. čer 2017

@kacka49 dekuju😉

vercastehnova
19. čer 2017

@kacka49 ahoj Kato tak dnesni kontola v Sanusu dopadla nejlip jak jen mohla hladina HCG byla natolik vysoka ze jsem sla hned na UZ pristi ctvrtek zase kontrola a uz by mohlo byt videt srdicko 😉

kacka49
19. čer 2017

@vercastehnova tý jo, tak to je paráda 😉. Moc gratuluji

missuttka
22. čer 2017

Holky,kdy tedy ma Sanus dovolenou-zavreno? 🙂 dekuji. Ceka me injekce,tak doufam,ze me to nevyjde na jejich dovcu

koudulinka
22. čer 2017

@missuttka rikal mi kucera prvni tri tydny v cervenci...

missuttka
22. čer 2017

No ty v... doufam,ze to dostanu pristi tyden,abych to stihla 😀

sukiv
22. čer 2017

Mě říkal Skurla prvních dva týdny v červenci...tak si vyber 🙂

missuttka
22. čer 2017

😅

sukiv
22. čer 2017

Holky, mam asi blbou otázku, ale je tu někdo komu pomohl doktor Škurla? Já jsem z jeho přístupu už dost otravena, nic neřekne, kdyz se ptám, tak je to s ním jak u výslechu - já jsem ten policajt 😉 za půl roku jsme nepokrocili nikam. Kuceru si chválí spousta holek, taky od něj vidím odcházet holky, kterým to vyšlo.... ale Skurlovi moc nevěřím a to je na prd

kacka49
22. čer 2017

@sukiv ahoj, my měli Škurlu a nám tedy pomohl ... Je trošku jiný než Kučera, ale já měla zase problém s Kučerou, když za Škurlu zaskakoval ... Je to o zvyku 😉. Jen se ho víc ptej, jemu to nevadí 😉. Až je mi po něm smutno 😉

suzik161
23. čer 2017

@sukiv mám to jako kacka. Taky mi vadil Kučera, u Škurly se musíš ptát, ale pokud se zeptáš vše vysvětlí. Před 3lety jsem tam zažila ještě Kafku a to byl mazec, hrůza. Se Škurlou se nám povedlo mít hodně embryí, já vždy před transferem otěhotněla sama doma 🙂
Držím palce, ať je vše v pořádku a co nejdříve se povede!

koudulinka
23. čer 2017

Ahoj ja mam luceru a hodne mam pomohli 2x jsem otehotneli doma prirozene s pomoci pregnyl ale bohuzel to nedopadlo tak tam jezdime zase.kamaradka mela skurlu a po 1.ivf je ted ve 25.tydnu nas ceka ivf zrejme v srpnu.holky od kolikateho cervenec tam tedy jsou?

sukiv
23. čer 2017

Holky, díky moc za reakce. Já jen... tento měsíc jsem byla 12DC na ultrazvuku u Škurly, na můj dotaz co vidí, řekl, že krásný folikul 18mm. A za dva dny by mohla být inseminace. Kvůli jiným problémům nebyla, to je ale vedlejší.
A včera jsem byla u svého gynekologa na roční prevenci a ten mi řekl, že tento měsíc zcela určitě ovulace nebyla, že nevidí žluté tělísko... takže co si o tom mám myslet? Mě Škurla neudělal jedno jediné vyšetření kromě ultrazvuku, hormonální profil mi dělal před více než rokem a půl můj gynekolog a to mu stačilo.
Taky mi včera řekl, že mám vaječníky samou cystu, za ten rok co jsme se neviděli, tak se prý hodně zhoršili, netvrdil, že zrovna PCO, ale spěju k tomu... A Škurla nikdy nic

lidaadil
25. čer 2017

Ahoj snažilky. To je dost dobré téma. Přidávám svou troškou do mlýna.
Do Sanusu jsme přišli před rokem a byli přiděleni k MUDr Škurlovi. Chtěl spermiogram, hormon. profil a UZ. První dojem nebyl nic moc (nemluvil, tvářil se jako při pohřbu), ale říkali jsme si, že určitě musí být profesionál a nemůže slibovat zázraky.
Když jsme jeli na UZ, měl Škurla dovolenou. Ujal se nás MUDr Kučera. Mluvil, otočil na mě obrazovku, vysvětloval. Pak kouknul do karty a nabídnul nám, že můžeme jít hned ten den ne IUI. Byli jsme v šoku, neb Škurla o tom nechtěl ani slyšet.
Další návštěva byla opět u Škurli. Přišla studená sprcha v prohlášení, že jedinou šanci máme s IVF a o ničem jiném nechtěl opět slyšet. Přišlo mi, že mu jde akorát o peníze (samozřejmě se mohu mýlit).
Požádali jsme o změnu lékaře. Od té doby chodíme ke Kučerovi a jsme spokojení. Tedy až na ta vyšetření, co jinde dělají úplně automaticky...
Minulý týden mi Dr z úplně jiného oddělení řekla, že s mým nálezem nemám šanci otěhotnět a pokud ano, hrozí postižení dítěte. Hm, tak jsem si mohla ušetřit pár pokusů a pár tisícovek (jsme už díky věku samoplátci)...

lidaadil
25. čer 2017

Tedy naštěstí to pro nás není konečná. Nějaký ten měsíc, než stav dostaneme pod kontrolu a můžeme se snažit dál...

missuttka
25. čer 2017

My chodíme k Mudr. Škurlovi,a nemuzu na nej zatim nadavat. Je pravda,ze moc nemluvi,ale kdyz se ptate,tak rad odpovi. Prijde mi dost peclivy,nekdy az moc 😀 ale nehrne se do vseho pohlave,a tak to ma byt. Mame hotovou genetiku,imunologii,nic nechce nechat nahode. Abych sla na umely,s cystou,neexistuje. To ja bych to zkusila 😀 jak rikam,je peclivy. Mam rozjetou endometriozu,po 3 operaci. Jednou,kdyz mel dovcu,tak jsem byla u Kucery a zkusenost spatna. Hlavne jeho chovani

sukiv
25. čer 2017

Určitě ví, co dělá, nechci mu krivdit...ale už jsem trochu na nervy z toho, že se dva roky neřeší a sním jsme za pul roku nezkusili ani inseminaci.

koudulinka
25. čer 2017

Ja chodim ke kucerovi a jsem s nim naprosto spokojena i s jeho pristupem vse vysvetli ukaze....

evulinka10
26. čer 2017

Já jsem chodila ke Kučerovi a nemůžu na něj také nadávat, protože s ní to byla pohoda. Vše vysvětlil a fakt jsme se i pobavili, že mně tekly slzy 😀 a vzhledem k věku (to mně bylo 38), tak řekl hned, že půjdeme do IVF, protože není na co čekat. Jinak první pokus nám nevyšel, ale druhý se zadařil a už máme doma roční holčičku a 4 měsíce po porodu jsem přišla do jiného stavu úplně přirozeně, takže za měsíc čekáme druhou 🙂 Holky, držím Vám všem pěsti, aby vám to vyšlo a měli jste vedle sebe vysněná miminka, protože vím čím vším si procházíte a jak je to psychicky náročné 😉

koudulinka
26. čer 2017

Ahoj holky tak jsem dnes volala do sanusu protoze v srpnu chceme zkusit ivf a tak jestli mi schvalili zadost a objednat se tak sestricka rikala ze 1. 14dni mozna 3 tydnu tam nebudou az posledni tyden v cervenci ja ze se tady nekdo tohle ptal😉

missuttka
29. čer 2017

Tak jsem tam dnes volala,a uz to vyklizeji 🙂

koudulinka
29. čer 2017

@missuttka jj a 14 dni mame utrum....ja jdu24.na krev a uz pred ms a pak hura do ivf...mam z toho strach

sukiv
29. čer 2017

@koudulinka neboj, všechno nakonec dobře dopadne. to že je sanus zrovna teď zavřený, je pěkně na prd... mě to čekání na zázrak už nebaví, chtěla bych už zkusit alespoň tu inseminaci 🙂 teď čekám až přijde menstruace, nevím kde se zase fláká. chtěla jsem se tě zeptat, jak jsi psala, že ti nepraskají folikuly - dostávala jsi menstruaci přesně? nebo byl cyklus dlouhý?

koudulinka
29. čer 2017

@sukiv no ja mam pritele stejne do14.v laznich takze bych stejne musela cekat..jojo mam to pravidelne s timhle problem nemam jen ze mi nepraskne no....

koudulinka
29. čer 2017

Ahoj holky jdu si pro radu.skoro4roky se snazime o Mimi po roce a pul jsme navstvili sanus kde mi zjistili pcos 14.den cyklu mi pichli pregnyl a ze to mame doma zkusit. ja hned otehotnela,ale tehu bylo zamlkle. Pak snazeni probirali dal s pregnylem a na 3.pokus jsem opet otehotnela,ve14.tydnu zjistili genet .vadu takze opet potrat...ted se snazime5mesicu opet s pregnylem 1x iui a nic tak jsem zazadala o ivf tak tak premyslim jestli do toho hit nebo to dal zkouset s pregnylem normalne

koudulinka
29. čer 2017

@sukiv a kolikateho bys tak mela mit ovulaci?sestricka rikala ze tam nebudou 14dni mozna 3 tydny ale treba ten3.tyden uz tam budou.. ..