Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

sukiv
29. čer 2017

@koudulinka ovulace měla být podle doktora 12.6. a menstruace pořád nikde ☹ mám ty cykly nějaké divné.
co se týče tvého dotazu - je to samozřejmě na tobě, já se trápím dva roky a už se mi nechce na nic čekat. Záleží, jak moc po miminku už toužíte, já bych už na nic nečekala. Mě za poslední rok potkalo spoustu jiných zdravotních problémů, které mi taky na určitý čas vždy překazili snahu otěhotnět. Za mě bych na nic nečekala a šla do IVF. Ale je to samozřejmě jen můj názor.
Já chci do konce roku stihnout nějaké inseminace a pak už jsem taky rozhodnutá pro IVF.

koudulinka
29. čer 2017

@sukiv tak ja mezi tema tehotentvima prosla jeste operaci konizace cipku takze taky porad neco jdem do toho za zkousku nic nedame a treba to tentokrat vyjde ty penize do toho rada dam....

missuttka
29. čer 2017

@koudulinka neboj,urcite Vam pomuzou. Ted jsem tam byla na injekci,uz jsem se bala,ze to nedostanu a nestihnu to,ale dnes rano jsem dostala menses,tak hura na injekci. Budu dostavat 3 po mesici,tak jsem si rikala,ze by bylo skoda to zase posouvat o mesic. Tak jsem rada,ze to vyslo. Ale maji tam chudaci chaos,uz jim tam za zadama makaji

koudulinka
29. čer 2017

@missuttka a co to mas za injekce?

koudulinka
29. čer 2017

Holky jeste se optam, by co jdete n.a. i f mate vsechno udelanou genetiku a imunologie ja ze kamaradka byla na ivf bez techto vysetreni....nikdo ji tam neposlal a chodi ke skurlovi ja mam akorad genetiku i partner a ta je v poradku je ta imunologie dulezita?

missuttka
29. čer 2017

@koudulinka my meli hotovou genetiku pred ivf,ale nedoslo na to,mam endometriozu a ta vse komplikuje,tak ted na jare nas radeji poslal na imunologii,mame v planu zari/rijen mimi. A ty injekce ty me udelaji prechod,aby endometrioza se uspala. Uz jsem je mela vloni a je ty navaly,to bude zas ficak 😀

koudulinka
29. čer 2017

@missuttka jo takhle to mela kamaradka mela endometriozu zastavili ji ms a hned sla na ivf a ted je v7.mesici😉

missuttka
29. čer 2017

@koudulinka u nas je to komplikovanejsi,endometrioza,3 operace za sebou,nemam diky tomu vejcovody,sileny srusty,tak se nedostanou k vajickum a manzel skoro zadne spermie. Takze my jsme EXTREM.

koudulinka
29. čer 2017

@missuttka i pres to se to urcite povede musime verit a doufat

missuttka
29. čer 2017

@koudulinka chceme to zkusit jednou to zari/rijen a pokud se nezadari,tak adopce 🙂

koudulinka
29. čer 2017

@missuttka i adopce je krasna vec takze zkusite to ivf

vercastehnova
29. čer 2017

@kacka49 ahoj Kato tak dneska jsem byla naposledy v Sanusu na UZ uz bylo krasne videt jak tluce srdicko 😉

kacka49
29. čer 2017

@vercastehnova jupí, jupí 😉. Mám radost 🙂. A kdy jdeš ke svému doktorovi/doktorce?

vercastehnova
30. čer 2017

@kacka49 a ja jak se raduju. Minuly tyden mi Kucera rikal ze jeste nemusi byt videt ze je to na hrane a ono ejhle uz krasne tlouklo 😉 ke svy jdu 14.7. a co ty jak si zvladala ty vedra??

kacka49
30. čer 2017

@vercastehnova to věřím, Veru 😉. V kolikátém jsi tt? To je krásný pocit a pohled, viď? A až pak prcka ucítíš v břiše 😉. My zvládáme celkem v pohodě, otoky nejsou a už jsem i doma ... čerpám si zbytek dovolené a 14.7. nastupuji na MD 😉

vercastehnova
30. čer 2017

@kacka49 jsem v 7 tydnu no Kato co ti mam povidat uz jsem pomalu zapomela jaky to je... Uz se ti to pomalu blizi vid? Leti to jako voda. Ja kdyz cekala Sari tak jsme mela nohy jak konve ani pres noc mi otoky nesplaskly bolelo to tak ze jsem po ranu ani nemohla chodit

sukiv
9. črc 2017

Holky, nevíte jestli budou v Sanusu už toho 17.7. nebo až o týden déle? Je tam teď alespoň sestra nebo vůbec nikdo?

koudulinka
10. črc 2017

@sukiv ahoj me rikala sestricka ze toho 17. tam mozna budou ze to nevi ani ona ale od toho 24. ze urcite a tezko rict, jestli tam nekdo je nejspis ne...

koudulinka
16. črc 2017

Ahoj holky mate nekdo nejake nove iformace od kdy tam teda budou??chci se optat museli jste mit pred ivf udelanou cytologii?me o tom teda kucera nic nerikali mam ji delanou asi tak v lednu...tak any mi nerekli ze musim mit novou .. .uz as to blizi tak se mi to honi hlavou a mam strach...

sukiv
17. črc 2017

@koudulinka už by tam ode dneška měli být.

uzovka68
19. črc 2017

@koudulinka tobe take

aneta33
21. črc 2017

Ahoj, jsem tu nova a do Sanusu se chystáme, protoze se snazime uz rok. Minule leto jsem mela zamlkle teh. v 10tt a od te doby se nedaří. Jaká je lhůta na objednání? Pokud bych chtela na prvni návštěvu v půlce srpna, mam volat uz teď? A můžu jít sama nebo musime oba? Partner pracuje pres tyden v zahraničí tak je složitější to naplánovat...

koudulinka
21. črc 2017

@aneta33 ahoj my kdyz jsme tam tenkrat sli poprve tak objednani nebylo tak dlouhe a ano musite oba prvni bude pohovor s vami obema a pak si vas pozvou na vysetreni tebe na krev v urcitem dni cyklu pak na ultrazvuk take v urcitem dni a partnera na spermio..takhle to alespon bylo u nas...ale poprve sme tam byli urcite oba

pavlina1976
21. črc 2017

@koudulinka Ahoj, imunologie je jedno z nejdůležitějších vyšetření! Šla jsem na to až po 5 pokusu, kdy jsem měla zamlklé těhu atd a až potom to vyšlo. Kdybych šla dřív, určitě si ušetřím nervy a peníze. Takže určitě jdi než půjdeš do pokusu. Je to zadarmo a důležitý 🙂. Hodně štěstí 🙂

koudulinka
24. črc 2017

Ahoj holky tak jsem dnes byla v sanusu Maj to tam krasne koberce zmizeli,misto nich lino,pak Maj jinde vysetrovnu to me zarazilo jsem si rikala kde maj teda ultrazvuk a oni ho zmensili ze je to ted takova pidimistnost😂 no tak ultrazvuk v poradku a 2.dc zacinam stimulovat na1.ivf....

koudulinka
7. srp 2017

Ahoj holky tak jak jste na tom??

aneta33
13. srp 2017

My jdeme v patek na prvni navstevu, pritel rovnou na spermiogram tak jsem zvědavá 🙂
Co ty, kdy jdes na to ivf? @koudulinka

koudulinka
14. srp 2017

@aneta33 ahoj no mam za sebou uz 7 injekci teda od nedele picham rano dve ale dobry dnes na kontrole rekl, ze tam mam na kazdem b´vajecniku 9 folikulu a ve stredu jeste na kontorlu a uvidi se bud v patek nebo v sobotu odber tak uz zacinam byt nervozni...

tea1909
15. srp 2017

Ahoj holky, už dlouho vás tu sleduji a procitam. Chytala jsem info. Ted už se k vám přidávám .... Včera jsme byli poprvé v Sanusu. Musím říct, že z toho mám docela dobrý pocit. Doktor byl moc fajn. Jsou mi moc sympatičtí doktoři, kteří mluví takhle pomalu, potichu a vyrovnaně 🙂 . Obrovsky jim to dodává na vážnosti 😀 . No, jinak já mám teď zas nějaký rozhodný cykly. Dostala jsem koňskou dávku agolutinu. Dnes mě tak bolí zadek, že mě bolí chodit a cokoli jiného 😝 . Měli jsme už nějaké výsledky (moje krev a spermio). Ale budou to dělat ještě kontrolní, je to už půl roku. Taky nám dal zadanou na genetiku. Takže teď to všechno obehame, on bude mít teď dovolenou a na začátku září se máme sejít nad výsledky. ....tak mám pocit, že se začalo něco dít 🙂. Moc vám všem taky držím pesti

koudulinka
15. srp 2017

@tea1909 preji hodne stesti ja jsem se sanusem take moc spokojena hodne nam tam pomohli a doufam ze jeste pomuzou a do tretice konecne az do konce k vytouzenemu miminku😉