• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

24. března 2017 
@lenkas26 přepošlu ale koukni do spamu posílala jsem to myslím z firemního emailu
20. led 2015 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debeee Ještě ne, mám TP v pondělí a v pátek jdu ještě naposledy ke svému dr. na poslední ozvy. V pátek si tam pak zavolám a objednám se. Prý už budu chodit co 3 dny na kontrolu, takže pokud budu přenášet, tak se ještě pěkně najezdím :frowning2: Co se týče váhy, tak je prcek taky napřed a to nemám cukrovku. Nedovedu si představit toho obra, kdybych ji měla... Ke dnešku má 3,5 kg a to mám ještě týden do TP.
20. led 2015 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zwalsh Děkujeme :wink:
20. led 2015 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca16 Mě už dneska dr odkázal do porodnice, budu tam volat zítra tak uvidím na kdy si mě objednají. My jsme to právě dorovnaly a podle dnešního měření přesně odpovídáme - míry měl na 36+6 a jsme 36+5 :sunglasses: Hrozně jsem se bála aby ještě nevyskočil nahoru, ale je to šikulín :grinning:
Asi zavolám na to číslo kde jsem se objednávala na ten kurz, buď to bude dobře nebo mě přesměrují :wink:
20. led 2015 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debeee Přesně tak, nebála bych se toho, max. ti řeknou, že voláš špatně a spojí tě jinam. No to je super, co vic si přát:slight_smile: To se povede málokomu, že mimčo skutečně odpovídá :wink:
Je to divný, ale fakt už se do té porodnice těším. Už bych to chtěla mít za sebou.
20. led 2015 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zwalsh jo měla jsem to ve spamu díky :slight_smile: mrknu na to
20. led 2015 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca16 Ani mi nemluv já taky. Hlavně rychle a potichu :grinning: Ty poslední týdny jsou fakt peklo, když víš že to může přijít kdykoli a ono to nepřichází :grinning: Ale mám maliníkový čaj a od příštího týdne jsem manželovi naordinovala sex sex sex :grinning:
20. led 2015 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debeee No, co se tak bavíme v lednovkách, tak prý žádná babská rada nepomáhá. Mrně přijde na svět, až samo uzná za vhodné. Taky jsem už leccos zkoušela a nic nepomohlo. Maliníkový čaj piju - litr denně, snad aspoň pomůže rychlejšímu porodu...
21. led 2015 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debeee - ahojky mamko, no to je super, tak to jsou samé dobré zprávy, a teď už budeš dojíždět na kontroly do porodnice?? nebo jak je to? to nechodíš až do porodu ke svém mudr?
@luca16 - Lucí tak jak je :slight_smile: ?
21. led 2015 v 10:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca16 - a zkoušela si ještě horká koupel, červené víno a sex s mužíčkem ? :grinning:
21. led 2015 v 10:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debeee - aha, tak ty vlastně půjdeš na císaře asi..nebo jak to dopadlo? nebo ti dají vyvolávačku?
21. led 2015 v 10:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bubulina1983 No jelikož se milostpán otočil a není to obřík tak císař nebude. Určo budou čekat do termínu a pak vyvolávačka :confounded: :confounded:
Na kontroly budu dojíždět do porodnice. Ono záleží asi na každém gyndaři jak to má. Nám říkala i na tom předporodním že to záleží na nás a na našem gyndaři kdy chceme chodit na kontroly do porodnice. Mě je to vcelku jedno a kdyby se náhodou něco stalo nemusím jezdit od čerta k ďáblu :grinning:
21. led 2015 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bubulina1983 Čauky, je mi až moc dobře:grinning: S takovou budu přenášet a budu ještě prosit o vyvolání. Od příštího týdne už budu jezdit do HB do porodnice na monitor a jsem hrozně zvědavá na jejich přístup:slight_smile: A co ty, už se ti to taky pěkně krátí.
21. led 2015 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bubulina1983 Jj, zkoušela jsem ledasco i dlouhé procházky, schody, fyzickou zátěž (mám ale dobrou fyzičku, takže to na mě nezabírá)... holt musím počkat až když se tomu mrněti bude chtít
21. led 2015 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debeee Se ještě v HB potkáme:grinning::grinning:
21. led 2015 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca16 Tak jsem si do HB volala a objednávat se nemusíš, pouze vyjedeš do 6.patra na porodní sály, zazvoníš natočí ti monitor, dr tě vyšetří a je to :D Já jedu v úterý ať mám ko po týdnu :wink:
21. led 2015 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca16 - to víš že...je zbytečný na to nějak tlačit, půjde to tehdy až to má jít...holčičkám to někdy trvá dýl, ty se ještě fintí :grinning: no já dobrý ..ještě chodím do práce do 11.2. a pak nastupuji na MD, tak mě asi doma švihne
21. led 2015 ve 13:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bubulina1983 Ty si teda dáváš načas:slight_smile: Já byla ráda, že jsem 10 týdnů před TP z práce odešla. Vybrala jsem si ještě dovolenou a měla jsem klid. Budeš dokupovat, uhnízďovat, aby vše bylo dokonalé a uvidíš, že se nudit nebudeš :wink:
21. led 2015 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luca16 Tak co holka? Pořád 2v1. Ještě mě napadlo jestli si prcka zkoušela přemlouvat :grinning:
22. led 2015 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debeee Jj, pořád pořád. Ale stále si říkám, že do TP času dost. Zkoušela, ale to si myslím je to poslední, co by mohlo zabrat :grinning:
22. led 2015 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca16 - ahoj Lucí, tak ještě v celku :slight_smile: no nic mi není tak se snažím to vydržet to tu do konce, zase si říkám že jestli sedět doma nebo tady, že je to jedno a nechci si zbytečně zkracovat MD. Pak těch 6 týdnů bude stačit až až, většinu si chystám průběžně, pak se mi asi nebude chtít.

Jinak začíná mít teda problémy s jídlem, nic nesním a je mi strašně těžko, včera sem myslela že se večer po... pálí mě žáha, skáče mi jídlo zpět :frowning2: blbě se mi dejchá, máte na to holky něco?
22. led 2015 ve 14:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bubulina1983 Joooo žáha:slight_smile: To bych mohla vyprávět. A bude hůř :wink: :grinning: Byly doby, kdy jsem lezla po zdech, nemohla jsem si vůbec lehnout, aby mě nezačala pálit. S dýcháním si nedělej starost, to je normální. Funím jak lokomotiva. Patří to ale holt k tomu, pač dýcháme za dva:slight_smile: Říkají, že první a třetí trimestr nebývá zrovna ten nejpříjemnější, ale uvidíš, že výsledek bude stát za to :wink:
22. led 2015 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bubulina1983 Mě na žáhu pomáhalo Renie a mléko. Jak jsem mléko nepila max skleničku za rok tak na žáhu klidně krabici denně :grinning: Někomu pomohlo spát na vysoko, ale já na to nebyla zvyklá a nemohla zabrat
22. led 2015 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dlouho jsem tu nebyla.Počítač jsem měla v opravně,ale odedneška jsem zase na příjmu.Moc jste mi scházeli. :wink: Jinak jsem zatím v pohodě.
22. led 2015 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@debeee - no mlíko sem taky začala aplikovat, moc ho nemusím, leda ve formě kakaa k snídani, ale budu se muset překonat :slight_smile: no jo holt už je tam toho vevnitř moc a nemůže se vejít :grinning:
@lentikalena - ahoj Lení, já sem si říkala že ses dlouho neozvala, a co je jinak u vás nového..? jak rostete ?
23. led 2015 v 09:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bubulina1983 Až ti padne břicho uleví se ti, mě už je tak týden líp, jak netlačí na žaludek. Zkus si ještě vypozorovat po čem tě žáha pálí. U mě to byl pomeranč, mandarinka a nebo když jsem snědla větší porci. Takže jídlo jsem si dávala na dezertní talířek. Malé porce a častěji. Ještě jsem si vzpoměla co mi pomohlo - rýžové chlebíčky :grinning:
23. led 2015 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debeee - no mě teď teda hlavně dost tvrdne bříško, tak nevím i přes den, teď sem si naoordinovala magnesko, doktorka mi říkala že mi citlivější dělohu která reaguje na každý pohyb, tak jen abych nejela dřív...no minule sem měla jogurt s vločkama, a před tím trochu knedlíku ve vajíčku, musím jíst míň, to vím, ale já vubec nemám hlad :frowning2:
23. led 2015 v 10:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bubulina1983 Tak to ti závidím, já mám hlad pořád :grinning: Ptala jsem se diabetoložky a hned po porodu můžu odložit inzulín a dietu. Už se těším jak si dám něco dobrého :grinning:
23. led 2015 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bubulina1983 Ahoj rosteme jako blázen,natož,že pomalu začínám 6.měsíc tak jsem jako koule.Jinak mi našli snad všechny nemoce vyšší tlak,cukrovku a aby toho nebylo málo tak mám zvýšené jaterní testy. :frowning2: Jako kdyby jsem byla alkoholík :slight_smile: V pondělí jedeme do Budějovic tak snad to bude vše v pořádku,podle doktora by to všechno mělo být ok.A taky se na 100%dozvíme pohlaví.A co ty?
23. led 2015 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debeee Ahoj prosím tě kolik máš cukr,že si pícháš?
23. led 2015 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek