Špatný spermiogram a jdu na IVF

missuttka
27. čer 2016

Zdravím,stimulujeme na ivf,manzel ma spermiogram skoro bez spermii,tak nam bylo doporuceno at zvazime darce. Jak to zvladate psychicky?? Podle ceho se to pak vybira? Porad je tu treba 1% nadeje,ze tam nejakou spermii manzel bude mit,ale musime mít zalozny plan.. ach jo ☹

michalelka
27. čer 2016

@missuttka známí čekali rok, než měl muž alespoň 3% spermií, které jsou potřeba pro IVF.. a zadařilo se.. s dárcem nevím, já bych na to měla, ale můj muž asi ne.. držím pěsti! 🙂

andreaandrejka
27. čer 2016

@missuttka Ségra to měli stejně. Pak čekali taky jakou dobu, než se jemu spermie trochu zmátoří. Dárce nechtěli ani jeden. At to dobře dopadne 🙂

wendissek
27. čer 2016

@missuttka určité bych mu pořídila megaenzym selzink plus manželovi to hodně pomohlo sice nám ted jvf nevyšlo a čeká nás v červenci druhy ale jsem do toho s nadsenim

missuttka
autor
27. čer 2016

@michalelka
@andreaandrejka dekuji,my cekat nemuzem,mam endometriozu tak nam bylo doporuceno co nejdriv mimi.. jsme z toho oba spatny

missuttka
autor
27. čer 2016

@wendissek muj braz 3mesice fertilan,a na chlapa to zobal fakt poctive. Odber vajicek mam kolem 3.7 tak ted uz to nejak neovlivnime.. genetika je ok

wendissek
27. čer 2016

Tak aspoň ze to mate tak me he 23 manželovy 25 a už rok bojujem dva port a ty vždy sem otěhotněla sama ale pak nám došlo na ti ze máme špatnou fragmentaci DNA spermii z 11 vajíček nám zbylo 1 a TK se rozhodlo to včera taky skončit 11 den po letu takže cele kolo na novo

lucisek1984
27. čer 2016

manžel bral Reproman a pak Folandrol,a mírné zlepšení nastalo,ale bohužel při Ivf měla zase jen 2% morfologicky dobrých spermiíí,ale i s tím se oplodnilo 7 vajíček.Bohužel do 5 dne vydrželo jen 1 a nevyšlo to,tak přemýšlím jaký vitamínky koupíme a necháme tomu teď trochu volný průběh,nepůjdeme hned do dalšího pokusu

fofinha
27. čer 2016

my jsme taky skoro bez spermii, darce manzel odmita, ja to chapu (podarilo se mi to pochopit az z clanku psycholozky). rekli jsme si ze zkusime 5 pokusu (ikdyz 1 plne hrazeny) a pak se uvidi co dal...

missuttka
autor
27. čer 2016

Ve me se to zatim taky pere,jestli do toho darce jit,moc se mi to nelibi mit dite s nekym jinym.. uvidim jak se rozhodne manzel. Musime to vecer probrat

fofinha
27. čer 2016

me by to az tak nevadilo mit dite s nekym jinym, preci by bylo alespon z poloviny "nase", ale rekli jsme si, ze chcem nejprve udelat vse pro to, mit geneticky nase dite. sice nas to bude stat hromadu penez, ale penize budou, my nebudem. tak drzim palecky at vecerni pohovor probiha klidne 🙂

missuttka
autor
27. čer 2016

@fofinha dekuji. Uvidime jak se rozhodneme..

kratka23
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
wrenny
7. pro 2016

Dámy, omlouvám se za nevyžádanou zprávu, ale je k tématu 🙂 Dovoluji si jen upozornit na svůj inzerát na přípravek Reproman. https://www.modrykonik.cz/market/jine/746u2d/re...