• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Stimulace Menopurem měla malý účinek. Co Puregon?

30. října 2013 
Ahoj všici,jen sem se chtěla zeptat jestli máte někdo zkušenosti se stimulací Menopurem!!Já jsem s ním stimulovala,ale měla jsem jen tři zralé folíky,což je tedy málo tak by mě zajímalo jestli máte také podobné zkušenosti?ted mi lékař nabídl stimulaci Puregonem v peru,tak doufám že to bude lepší,tak díííky!!!
4. únor 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
pilníčku ahoj
4. únor 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky budu mít puregon ,doufám že dělá zázraky
4. únor 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam po menopuru z osmi foliku sest vajicek :wink:
4. únor 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já tomu zasejc až tak nerozumím,ale co vím tak mě můj gyndař nabízel čím chci stimulovat a že Monopur je t aková zlatá střední cesta,tak asi záleží na tom jak na koho to působí!!!na mě tedy ne!!!Ahojda Leni,tak jak se máš????Dlouho sem tu nebyla!!
4. únor 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vim ,žes tu dlouho nebyla tak jsem za tebou hned zašla :grinning: ,hele já zase blbě reagovala na gonal a holky dobře ,tim to asi neni,každý tělo je jiný ,ale mudr řikal ,že ten puregon je docela dobrá vychytávka na různý typy lidí..tak tomu věřim že tentokrát to klapne :grinning:
5. únor 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zajdi zase za námi na únor!
5. únor 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo jo Leni zajdu,jinak zasejc chodím do práce,tedka půjdu na kontrolu tak se uvidí jak se to tam vše dalo do pohody a pak se uvidí s druhým pokusem!!!!Co ty,nějak sem ztratila nitku takže se asi dost blbě ptám vid????
5. únor 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
pilníčku já koncem února půjdu na ivf na dlouhý protokol
5. únor 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JO,tak to máš za chvilinku tak tentokrát to na tuty vyjde!!!Mě ten nevyvedenej pokus docela vzal,ted sem tak nějak v pohodě,chodím zasejc do práce takže tedka je to fakt dobrý!!!jen si neumím představit jestli se mám těšit nebo děsit na další pokus,no uvidíme!!
5. únor 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už taky budu opatrnější v tom těšení,ale nevzdáme se no ne?
5. únor 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jasan Leni,to víš že se nevzdáme-to v žádným případě!!!!
5. únor 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zajdi až budeš mít čas ,na únor,jo?
7. únor 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pilnice13 @lenkacar

Ahojky snažilky, těhulky a maminky, mohly byste prosím napsat svou vlastní zkušenost k lékům na IVF, které užíváte? Tj. estrimax, duphaston, neofolin, estrofem, puregon atd.

Máme totiž na MK takovou naši knihovničku, kterou si se snažilkama, těhulkama a maminkama tvoříme a je v ní i téma IVF léky, tak pokud by to šlo, pomohly byste ostatním ženám, které si právě procházejí stejným obdobím a hledají radu, tip, zkušenost...

Svou zkušenost můžete vložit zde: http://www.modrykonik.cz/leky-ivf/ a nebo ke každému léku zvlášť :slight_smile:

Děkuji Vám, že pomáháte.
Janča
30. říj 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek